Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 23, kokku 32 EsimeneEsimene ... 132122232425 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 441 kuni 460, kokku 629

Teema: nutitelefonid

  1. #441
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: nutitelefonid

    mul ka s3. üle päeva vastu ei pea ja hommikul olen avastanud et aku tühi(õhtul pole laadima pannud)
    Ostsin varuaku, seega kui kuskile lähen on varuaku kaasas...ja saab ära vahetada vajadusel

  2. #442

    Re: nutitelefonid

    saan aru, et varuaku variant ja kui tahad kindel olla, et rääkida saad, siis igati ok variant, aga krt naljakas ikka mõelda, et oleme tagasi 90ndate alguses/keskpaigas kui 1610ga sama teema, et 3 kõnet kõnet päevas ja kui ööseks laadima ei pannud, siis oli järgmiseks hommikuks tühi

  3. #443
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: nutitelefonid

    Kas 2460 mAh aku kestab tunduvalt kauem kui 1500mAh?

  4. #444
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    saan aru, et varuaku variant ja kui tahad kindel olla, et rääkida saad, siis igati ok variant, aga krt naljakas ikka mõelda, et oleme tagasi 90ndate alguses/keskpaigas kui 1610ga sama teema, et 3 kõnet kõnet päevas ja kui ööseks laadima ei pannud, siis oli järgmiseks hommikuks tühi
    Nad on nii ehitatud lihtsalt, sest turg eelistab pikemale akukestvusele paremat resolutsiooni nt. Vajadusel saaks prolly mingi iPhone 4 tasemel tehnikaga nutitelefoni teha mille aku peab 1-2 nädalat, aga sellele pole lihtsalt turgu :P

  5. #445

    Re: nutitelefonid

    Rääkisin töökaaslasega ka ja ta ütles, et tegi oma telole mingi root accessi ja tõmbas mingi appi mida nsm ei saa, vaja see root asi ära teha. Tal on note 2 ja see peab vastu 8 päeva kuskil ja ta räägib iga päev ka ikka üle 1h. Näitas ka seadmetes aku alt, et aku vastu pidanud juba 5 päeva ja peab veel 3 päeva.
    On keegi seda teinud ka või on kursis sellise asjaga ?

  6. #446
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: nutitelefonid

    ennast huvitaks ka

  7. #447
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: nutitelefonid

    Riputas ära sind, imo on suht ebareaalne et nutikal aku nii kaua vastu peab, kui veel tund aega päevas rääkida. See counter on vähe kahtlane.. Kui täitsa täis ei lae siis ta ei nulli ennast ära.

  8. #448
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: nutitelefonid

    Note peabki päris kaua ju. Sõbral samamoodi peab Note üle 4 päeva vastu.

  9. #449
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: nutitelefonid

    kasutage juhtmeta ladijat

  10. #450
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: nutitelefonid

    Kes neid müüb?

  11. #451
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: nutitelefonid

    siinmaal on veel üks hea variant- solar power usb charger. siin klemmidel ümberingi kõigil ja toimib väga hästi, muidugi kandis kus ma elan on viimase kahe aasta jooksul võibolla 4 nädalat vihma olnd

  12. #452
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: nutitelefonid

    Ma ei saa aru, kuidas teil aku nii vähe kestab. Telefon oli hommikul kell 10 täiesti täis 100%. 3G on kogu aeg töötanud ning hetkel kontrollisin (22:13 ehk 12h hiljem) on järgi jäänud 87% akust. Seega tunnis 1% ning 100 tundi peaks täis aku "oote seisnudis" vastu pidama ehk üle kolme päeva.

    Wifi tarbib akut veel vähem ning kestaks veel kauem. Lisaks kui võtaks üldse Wifi maha ning kasutan telefoni igapäeva rääkimiseks siis olen saanud 4-6 päeva ning aku pannud laadima 20-40% juures.

    Vaadake oma apid üle, mis teil pidevalt tagataustal töötavad. Samuti GPS, Bluetooth ja muu. Suurt osa appe ei olegi vaja. Lihtsalt, et see on nii cool feature, mida kasutad aastas korra, ei tee cooliks.

    Täis akuga, kui olen kogu aeg 3G-ga skypes ja surfan, siis saan. hakkama ca. päeva.

    E: S3 siis

  13. #453
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: nutitelefonid

    wifi võtab rohkem akut kui 3g, skype on üks akuraiskajamaid rakendusi mida ma näinud olen.

  14. #454
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    wifi võtab rohkem akut kui 3g, skype on üks akuraiskajamaid rakendusi mida ma näinud olen.
    Suht kindel, et siin eksid.

    EDIT: http://androidforums.com/motorola-dr...ess-power.html

  15. #455

    Re: nutitelefonid

    Kas keegi on teinud oma telefonile rootingut ? Osad appid nagu näiteks aku elu pikendamise app (mitte need tavalised battery life omad jne. See mis reaalselt tapab kõik üleliigsed tausta appid jne, kui neid ei kasutata, et akust max välja pigistada) hakkavad tööle ainult rootitud telodel.

  16. #456
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: nutitelefonid

    Lastele praegu tõesti hea app tasuta
    Don’t miss out on this must-have kids app — it’s only our Free App of the Week for one more day. http://facebook.appstore.com/fWq

  17. #457
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Yolonaator Vaata postitust
    Kas keegi on teinud oma telefonile rootingut ? Osad appid nagu näiteks aku elu pikendamise app (mitte need tavalised battery life omad jne. See mis reaalselt tapab kõik üleliigsed tausta appid jne, kui neid ei kasutata, et akust max välja pigistada) hakkavad tööle ainult rootitud telodel.
    Windows Phone 8 telefonidel on OS-l endal battery saver menüü kust saab kõik taustaproged ära keelata.

  18. #458
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: nutitelefonid

    jah mul telefon rootitud ja igatepidi hackitud, juhendada ei oska kuna iga telefoni ja mudeli jaoks omad proged ja värk.

  19. #459

    Re: nutitelefonid

    htc one'ga on kogemusi akupidavusel? need neti testid tunduvad lamp, pigem mõtlen reaalselt kulu. tellin vist selle starsi pakutava variandi ära, tundub odav vs emt netipood

  20. #460
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma ei saa aru, kuidas teil aku nii vähe kestab. Telefon oli hommikul kell 10 täiesti täis 100%. 3G on kogu aeg töötanud ning hetkel kontrollisin (22:13 ehk 12h hiljem) on järgi jäänud 87% akust. Seega tunnis 1% ning 100 tundi peaks täis aku "oote seisnudis" vastu pidama ehk üle kolme päeva.

    Wifi tarbib akut veel vähem ning kestaks veel kauem. Lisaks kui võtaks üldse Wifi maha ning kasutan telefoni igapäeva rääkimiseks siis olen saanud 4-6 päeva ning aku pannud laadima 20-40% juures.

    Vaadake oma apid üle, mis teil pidevalt tagataustal töötavad. Samuti GPS, Bluetooth ja muu. Suurt osa appe ei olegi vaja. Lihtsalt, et see on nii cool feature, mida kasutad aastas korra, ei tee cooliks.

    Täis akuga, kui olen kogu aeg 3G-ga skypes ja surfan, siis saan. hakkama ca. päeva.

    E: S3 siis
    Kau sul S3 olnud on? Mul veits üle aasta ja alguses pidas ka samamoodi vastu, nüüd järsku on aku vastupidavus nagu öö ja päev, vaevu veab päeva õhtusse ära.

    Mingit uut appi pole tirinud mis taustal jookseks nii, et selles asi olla ei saa.

Lehekülg 23, kokku 32 EsimeneEsimene ... 132122232425 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES