Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 32 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 629

Teema: nutitelefonid

  1. #81

    Re: nutitelefonid

    Seaded ---> Juhtmevaba võrk ja võrk ----> USB-seaded ----> ja sealt pead valima massmälu, et töötaks asi sarnaselt mälupulgale.

    (see on minu android telefonil, Sinul võib see teema olla teises asukohas)

  2. #82

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas r1v0 Vaata postitust
    Seaded ---> Juhtmevaba võrk ja võrk ----> USB-seaded ----> ja sealt pead valima massmälu, et töötaks asi sarnaselt mälupulgale.

    (see on minu android telefonil, Sinul võib see teema olla teises asukohas)
    Leidsin selle koha üles küll ja lülitasin sisse, kuid ikka ei tööta.
    Ehk viga selles, et kasutan win xp. Telefon ütleb, et funksioon töötab vista, win 7 ja linuxi peal.



    Mis teisi lahendusi oleks, et saaksin andmeid edastada telfist arvuti ja vastupidi.

  3. #83

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Icanbeatthis Vaata postitust
    Leidsin selle koha üles küll ja lülitasin sisse, kuid ikka ei tööta.
    Ehk viga selles, et kasutan win xp. Telefon ütleb, et funksioon töötab vista, win 7 ja linuxi peal.



    Mis teisi lahendusi oleks, et saaksin andmeid edastada telfist arvuti ja vastupidi.
    DropBox

  4. #84
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Icanbeatthis Vaata postitust
    Leidsin selle koha üles küll ja lülitasin sisse, kuid ikka ei tööta.
    Ehk viga selles, et kasutan win xp. Telefon ütleb, et funksioon töötab vista, win 7 ja linuxi peal.



    Mis teisi lahendusi oleks, et saaksin andmeid edastada telfist arvuti ja vastupidi.
    Too programm peaks olema suva, asi peaks töötama defaultis ka ning Xp ei tohiks ma probleemiks olla

  5. #85

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Too programm peaks olema suva, asi peaks töötama defaultis ka ning Xp ei tohiks ma probleemiks olla
    Aga nagu näed siis mitte..

  6. #86

    Re: nutitelefonid

    Xperia -> connectivity -> USB connection mode peaks Sinu seadmel olema, proovi kõik nod seaded läbi, igaks juhuks proovi usb juhet panna arvutis teistesse aukudesse kah, vb on vanemavõitu arvuti ja mingi USB 1.0 vms veel, mõni teine auk võib USB 2 olla.

    Ja kui see kah ei aita, siis proovi sellist asja, nagu Kies Air, tean, et see on Samsungi programm jnejne, aga minul töötab asi ülihästi. Põhimõte on siis selline, et app'i avades annab ta Sulle ip aadressi, mille toksid lihtsalt sisse oma brauserisse ning sealt saad edasi juba lihtsalt asi kopeerida ja muuta.
    Mõistagi, peavad arvuti ja telefon olema samas wifi võrgus.
    Proovi.
    Viimati muudetud r1v0 poolt : 05.07.12 at 21:47

  7. #87
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: nutitelefonid

    AirDroid on samahea

  8. #88

    Re: nutitelefonid

    jap, huvipärast hakkasin ise kah veidi asju uurima ning selline app nagu Remote Web Desktop tundub kah hetkel päris huvitav, saab telefonist veebikaamera teha jnejne, pretty interesting stuff :D

  9. #89

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    AirDroid on samahea
    Nagu ma aru saan peab selle telefonist peale installima. Kui jah, annad ehk väikse õpetuse. Pole varem kunagi nutitelfi kasutanud.

  10. #90

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas r1v0 Vaata postitust
    Xperia -> connectivity -> USB connection mode peaks Sinu seadmel olema, proovi kõik nod seaded läbi, igaks juhuks proovi usb juhet panna arvutis teistesse aukudesse kah, vb on vanemavõitu arvuti ja mingi USB 1.0 vms veel, mõni teine auk võib USB 2 olla.

    Ja kui see kah ei aita, siis proovi sellist asja, nagu Kies Air, tean, et see on Samsungi programm jnejne, aga minul töötab asi ülihästi. Põhimõte on siis selline, et app'i avades annab ta Sulle ip aadressi, mille toksid lihtsalt sisse oma brauserisse ning sealt saad edasi juba lihtsalt asi kopeerida ja muuta.
    Mõistagi, peavad arvuti ja telefon olema samas wifi võrgus.
    Proovi.
    Seaded peaks paigas olema, vaatasin kõik läbi.
    Proovisin mitut USB pesa ka, aga ei midagi.

  11. #91

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Icanbeatthis Vaata postitust
    Nagu ma aru saan peab selle telefonist peale installima. Kui jah, annad ehk väikse õpetuse. Pole varem kunagi nutitelfi kasutanud.
    alles ostsid telefoni?:D

    kui jah, siis arvatavasti on kuskil Sul seal selline app nagu Google Play või Play pood vms. Kõik app'id käivad enamjaolt sealtkaudu, tahab alguses ühendada ära Sinu google'i kontoga, ilma selleta minuteada kuidagi app'e tõmmata ei saa. Kui ükskord sinna sisse saad, siis on üleval nurgas ainult vaja otsingu nuppu vajutada ja installida :)

  12. #92

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas r1v0 Vaata postitust
    alles ostsid telefoni?:D

    kui jah, siis arvatavasti on kuskil Sul seal selline app nagu Google Play või Play pood vms. Kõik app'id käivad enamjaolt sealtkaudu, tahab alguses ühendada ära Sinu google'i kontoga, ilma selleta minuteada kuidagi app'e tõmmata ei saa. Kui ükskord sinna sisse saad, siis on üleval nurgas ainult vaja otsingu nuppu vajutada ja installida :)
    Ma olnud aastaid vanamoeline. Kasutanud Nokia lihtsamaid telefone, mis maksavad poes 50 eur jms.
    Paar päeva tagasi sai ostetud jah

  13. #93

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas r1v0 Vaata postitust
    alles ostsid telefoni?:D

    kui jah, siis arvatavasti on kuskil Sul seal selline app nagu Google Play või Play pood vms. Kõik app'id käivad enamjaolt sealtkaudu, tahab alguses ühendada ära Sinu google'i kontoga, ilma selleta minuteada kuidagi app'e tõmmata ei saa. Kui ükskord sinna sisse saad, siis on üleval nurgas ainult vaja otsingu nuppu vajutada ja installida :)
    Umm sain programmi peale ja sain juhised, et pean minema http://web.airdroid.com/ kodukale arvutist. Läksin ja sisestasin parooli ja sain errori.

    Make sure your Android device and computer are in the same network.
    Kas arvuti siis peab olema wifi võrgus hetkel ,kaablinett ei sobi?

  14. #94
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
    Kas nii ei tööta, et ühendad telefoni ja tõstad asju nagu mälupulgale ? Enamasti peaks nii töötama.

    kjmrc - vaatsin just et samsung S2 hind on nii alla läinud (419 Elisas kliendihind), soovitan igaljuhul seda - kiirus on väga hea, aku kestab ka sutsu rohkem kui teistel nutikatel (vist). 300 euri eest ei oskagi midagi soovitada, vb Arc S, HTC One V

    http://www.techradar.com/news/phone-...d-today-645440

    Siit leiad natuke lugemist nende kohta.
    Tänud vastuse eest, eelnevalt mäletan, et siin teemas kiideti ka S2, ilmselt tulebki selle telefoni poole vaadata.

  15. #95
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Icanbeatthis Vaata postitust
    Umm sain programmi peale ja sain juhised, et pean minema http://web.airdroid.com/ kodukale arvutist. Läksin ja sisestasin parooli ja sain errori.

    Make sure your Android device and computer are in the same network.
    Kas arvuti siis peab olema wifi võrgus hetkel ,kaablinett ei sobi?
    ma ise seda programmi ei ole kasutanud, aga imho peaksid sa minema mingile IP aadressile mis su telefonist see AirDroid ette annab.. googelda juhiseid:)

  16. #96
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: nutitelefonid

    Meil peaks siin palju Androidi kasutajaid olema, kas kellegil veel viskab app update puhul Error 403 ette? Ei lase update teha läbi wifi, kui proovisin läbi 3g siis tuli error midagi 900-ga. Enamuse puhul on ok aga google mapsi ei taha mul uuendada

  17. #97

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    Meil peaks siin palju Androidi kasutajaid olema, kas kellegil veel viskab app update puhul Error 403 ette? Ei lase update teha läbi wifi, kui proovisin läbi 3g siis tuli error midagi 900-ga. Enamuse puhul on ok aga google mapsi ei taha mul uuendada
    jap, on visanud, kuid minul on aidanud alati 2-3 korda proovimine, rohkem pole pidanud jebima.

  18. #98
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: nutitelefonid

    Olen proovinud korduvalt aga pole aidanud :D
    Mul naisel ei lase isegi angry birdsy telefoni tõmmata :D

  19. #99
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    Olen proovinud korduvalt aga pole aidanud :D
    Mul naisel ei lase isegi angry birdsy telefoni tõmmata :D
    Mis telefoniga tegu on muidu?

    Igaksjuhuks küsin, et kindel et tegu on ikka androidiga, et pole mingi bada vms?

  20. #100
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: nutitelefonid

    Sony Ericsson Xperia Arc S
    Naisel on muidu Sony Xperia P

Lehekülg 5, kokku 32 EsimeneEsimene ... 3456715 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES