Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 629

Teema: nutitelefonid

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 402

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    Endal 5,2 tolli, alguses mõtlesin ka, et kuhu see luts panna, aga nüüd ei kujuta väga väiksemat ettegi
    Mul oli S4 ja nüüd S4 mini ning ei vahetaks mini enam millegi vastu. Ainus nutitelefon, millega ma rahul olen - suurus on täpselt paras ning käes väga mugav hoida.

    Ei olegi aru saanud, et miks kõik ajavad suurt ekraani taga. Tööd ju anyway ei tee, enamus saidid ju mobile responsive ja telefoniga ikka istud niisama netis, chatid või vahid mõne video.

  2. #2
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mul oli S4 ja nüüd S4 mini ning ei vahetaks mini enam millegi vastu. Ainus nutitelefon, millega ma rahul olen - suurus on täpselt paras ning käes väga mugav hoida.

    Ei olegi aru saanud, et miks kõik ajavad suurt ekraani taga. Tööd ju anyway ei tee, enamus saidid ju mobile responsive ja telefoniga ikka istud niisama netis, chatid või vahid mõne video.
    Mul 5s hetkel ja vahepeal oli HTC One 4.7", ainuke põhjus miks HTC meeldis oligi suurem ekraan... Helistamiseks on väike ideaalne jep, aga mul rohkem aega läheb netis vahtimisele, mängude mängimisele jms, siis on ikka suurem parem.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES