Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 27, kokku 32 EsimeneEsimene ... 172526272829 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 521 kuni 540, kokku 629

Teema: nutitelefonid

  1. #521

    Re: nutitelefonid

    Tere. Kas oskate soovitada mõnda telefoni jälgimise programmi android os-le, kui telefon peaks kaduma? Lugesin Prey ja F-Secure Anti-Thefi kohta, aga vb on mõni asjalikum programm olemas. Kas oleks ka midagi mis aitaks peale factory reseti tegemist?

  2. #522
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Siin on palju juttu olnud sellest rasuta telefonide väljakauplemisest. Mida täpsemalt tähendab see "läksin küsima ja sain tasuta telefoni" jutt? Mina saan sellest aru niimoodi: inimene on Elisa klient, maksab kuus 5eur andmeside+3eur kõnede pakett, siis läheb mingi EMT pakkumisega elisa kontorisse, talle antakse 200EUR-ine telefon näppu ja maksab edasi kokku 8 Eur kuus?
    Kas nii?
    Noo tegelt ei käi päris nii lihtsalt. Varem jagati telefone päris julgelt v siis oli rahaline soodustus. EMT-s oli see 1 number= 99 EUR 2+ numbrit= 199 EUR. Aga ajad muutunud sitaks ja ma kahtlen, et nüüd enam väga tasuta manti välja kaupleb.

    Hästi ei usu, et keegi praegu enam 200 EURist telefoni tasuta kipub andma. Nad ei võida peaaegu mittemidagi selle 2 aasta jooksul sinupealt kui sa ei ületa enda 8 eurot.

    Kauplema ikka võid minna though.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 11.01.14 at 13:06

  3. #523
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: nutitelefonid

    Nad võivad anda küll telefone, aga mingeid juuste, mille nn omahind juba suht 0.
    Aga nii saab küll spekuleerida, et nt lähed TELE2-st elisasse ja vastupidi iga paari kuu tagant. Nad pakuvad sulle kõneminuteid. Nii rotti pannes saab spekuleerida küll

  4. #524
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas ajeee Vaata postitust
    Tere. Kas oskate soovitada mõnda telefoni jälgimise programmi android os-le, kui telefon peaks kaduma? Lugesin Prey ja F-Secure Anti-Thefi kohta, aga vb on mõni asjalikum programm olemas. Kas oleks ka midagi mis aitaks peale factory reseti tegemist?
    Mul endal mõlemad peal, vaja pole veel läinud kordagi aga olen lugenud lugusi kuidas Prey omanikud oma varastatud läpakaid/telefone teistest riikidest leiavad jne.

  5. #525

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Siin on palju juttu olnud sellest rasuta telefonide väljakauplemisest. Mida täpsemalt tähendab see "läksin küsima ja sain tasuta telefoni" jutt? Mina saan sellest aru niimoodi: inimene on Elisa klient, maksab kuus 5eur andmeside+3eur kõnede pakett, siis läheb mingi EMT pakkumisega elisa kontorisse, talle antakse 200EUR-ine telefon näppu ja maksab edasi kokku 8 Eur kuus?
    Kas nii?
    Üldjuhul ei hakka mitte midagi ennem juhtuma kui sa ei ole andnud nõusolekut operaatorit vahetada. Kui kuller on sulle lepingu ja uue kaardi kätte toonud, siis sinu endine operaator saab sellest teada ja peale seda tehakse sulle eelmise operaatori poolt winback kõne ja üritatakse su meelt muuta, et sa jääks ikka nende kliendiks.

    Ja 200 pluss eurist telefoni ei paku sulle tänasel päeval mitte ükski operaator tasuta, küll aga lihtsamaid mudeleid nagu Samsung Galaxy Y, LG L1, ZTE, mis vast enamasti sobivadki väga hästi kas lastele või pensionäridele.

  6. #526

    Re: nutitelefonid

    Asi selge, tnx.

  7. #527
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: nutitelefonid

    EMT pakub suvalise telefoni hinnast straight up 89€ soodukat kui võtad Megadiili paketi 2-ks aastaks.

  8. #528
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: nutitelefonid

    Galaxy S3 ja selline probleem, et muusikat ei mängi enam korralikult, tõkkab nagu oleks klappidel kuskilt juhe katki aga klapid korras, proovisin erinevate klappidega ja ka kõlaritega, sama jama.
    Samuti aegajalt viskab muusika äppi lihtsalt mängimise ajal kinni, vahet pole kas see on siis telefoni enda player või mõni neti äpp.

    On kellegil midagi sarnast juhtunud?

  9. #529
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 710

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Galaxy S3 ja selline probleem, et muusikat ei mängi enam korralikult, tõkkab nagu oleks klappidel kuskilt juhe katki aga klapid korras, proovisin erinevate klappidega ja ka kõlaritega, sama jama.
    Samuti aegajalt viskab muusika äppi lihtsalt mängimise ajal kinni, vahet pole kas see on siis telefoni enda player või mõni neti äpp.

    On kellegil midagi sarnast juhtunud?

    Ühenduse auk äkki vigane? Mul millimeetri liigub siis jääb kõik vait

  10. #530
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: nutitelefonid

    No siis peaks vist seda liigutades koguaeg sama probleem olema aga kui ühenduset liigutan ei ole mingit tõkkamist.

  11. #531
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: nutitelefonid

    Kuidas kontrollida nutitelefoni korrasolekut kui aku puudub?

    Laadja järgi pistes hakkab sony kiri vilkuma. Millisest poest on mõistlik uut akut vaadata?

  12. #532
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: nutitelefonid

    kohe-kohe tuleb uus HTC One (M8) välja... http://live.cnet.com/Event/HTC_One_M8_launch_in_NYC

    seda kassid ostaksid, hetkel kuulan Live streamis välja tulemisest ja ei jõua ära oodata millal Eestisse müüki tuleb..

  13. #533

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    kohe-kohe tuleb uus HTC One (M8) välja... http://live.cnet.com/Event/HTC_One_M8_launch_in_NYC

    seda kassid ostaksid, hetkel kuulan Live streamis välja tulemisest ja ei jõua ära oodata millal Eestisse müüki tuleb..
    olekski meelest läinud vaadata, ty. imo natuke liiga ümar ja tänu kahele tagumisele kaamerale näeb veits retarded välja, samas unibody on nüüd ka vist külgedel, mis on mõnusam. htc esimene one igaljuhul nuts, mul aasta vana ja millegi üle ei ole kurta, snäp kiire ja nii pea pole uut vaja. lisaks: http://www.gsmarena.com/catch_the_li...-news-8125.php

  14. #534
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ambur99 avatar
    Liitus
    Jan 2014
    Postitusi
    323

    Re: nutitelefonid

    Mul on mitu aastat vana htc ja siiani töötab nagu perpetuum mobile :)

  15. #535

    Re: nutitelefonid

    kenakena, kurb ainult, et turundus suckib ja inimesed ikka samsungi roppusid eelistavad

  16. #536
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Ambur99 Vaata postitust
    Mul on mitu aastat vana htc ja siiani töötab nagu perpetuum mobile :)
    Mul on hetkel kasutusel kõige esimene HTC Desire... mis siiani töötab... tõsi aku on nõrgaks jäänud iga päev laen.. ja ma olen pidanud ta ära rootima ja ROMi uuendama, et HTC Sense ja kõik programmid töötaksid SD pealt (loe: lõputu hulk ruumi kuhu rakendusi installida.).. aga seepärast ma põmst aint HTC lipulaevasid ootan ja ostan, et kui ostetud, siis asi töötab laitmatult ja pole vaja aastaid uut telefoni osta.

    enivei.. uus telefon mulle meeldib, eriti see, et ta on metallist.. ei jõua ära oodata millal euroopasse müüki jõuab..
    Viimati muudetud Rage poolt : 25.03.14 at 16:57

  17. #537
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ambur99 avatar
    Liitus
    Jan 2014
    Postitusi
    323

    Re: nutitelefonid

    Mul alumiiniumist korpus htc desire hd, aku kestvuse üle ei kurda (minu kasutuse juures peab päeva ilusti vastu). Ja hetkel ei näe mõtet ka uut telefoni soetada, kuna rahuldab minu vajadused ideaalselt.

  18. #538
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: nutitelefonid

    kiidaks ka htc-d. sensation xl ja 3s aasta läheb - kümneid kordi suht kõrgelt kukkunud, kriime muidugi on. ragele: akuga on lihtne - ebayst saad pea 2x suurema mahutavusega hiina imesi kommiraha eest. ma vahetasin 3 kuud tagasi originaali sellise vastu ja kui enne pidi iga päev laadima aktiivselt kasutades, siis nüüd paar päeva hooleta

  19. #539
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: nutitelefonid

    selle 2x suurema mahutavuse puhul pead olema ka ettevaatlik, et aku ise ka 2x suurem ei oleks.. ma oma neiu telefonile tellisin 2x suurema mahutavusega aku ja ei saanud aru miks ka lisaks tagakaas kaasa pannakse, kui kohale jõudis siis sain aru.. peale selle aku lisamist telefon kui telliskivi... neiu ei olnud nõus seda akut kasutama.. 25€ läks tuulde:)

    enivei ma tegelt tahan lihtsalt uut telefoni ka, mitte seda vana desiret mis ajast ja arust..

  20. #540

    Re: nutitelefonid

    Tere,

    Ma ei tea paljud teist teavad oneplus one-i telefoni, aga ma ise tellisin endale selle ära ja ma peaksin saama 3 kutset telefoni ostmisele. Seda ei saa otse osta vaid läbi kutsete. Kirjutan juba ette ära, et võibolla kellelgi on huvi väikese summa eest saada invite. Telefoni specid ise siin: http://oneplus.net/one#specifications.
    Hinna ja sisu suhe on väga supper. On võrdväärne S5-e ja G3mega pmst.

Lehekülg 27, kokku 32 EsimeneEsimene ... 172526272829 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES