Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 31, kokku 32 EsimeneEsimene ... 2129303132 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 601 kuni 620, kokku 629

Teema: nutitelefonid

  1. #601

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    LG G2 akuga ka suht rahul, päris intensiivselt ikka netis käinud ja no 48h ikka peab vastu, üks nädal oli ka nii, et vaatasin vaid meili ja 15 min uudisei + siis tavapärased kõned, siis pidas 7 päeva
    LGl on jah 3kmah aku, aga 7 päeva ei saa ühegi nutika käest kätte :D

  2. #602
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    kiidan üht veidi odavamat pilli ka - nexus 5 teist kuud ja hinna kvaliteedi suhe tundub väga paigas
    Ise võtsin ka ca kuu tagasi nexus 5, omanud enne seda htc ja samsungi androidi ka. Kui võrrelda siis see niiöelda puhas android on mõistlikum küll.

    Aku peab ainult kahjuks sinna 24h kanti.

  3. #603

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas J0kker Vaata postitust
    LGl on jah 3kmah aku, aga 7 päeva ei saa ühegi nutika käest kätte :D
    Oled kasutanud G2 ja lugesid ka mis sellega tegin see aeg?

  4. #604

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Ise võtsin ka ca kuu tagasi nexus 5, omanud enne seda htc ja samsungi androidi ka. Kui võrrelda siis see niiöelda puhas android on mõistlikum küll.

    Aku peab ainult kahjuks sinna 24h kanti.
    Mul oli alguses samuti mõte Nexus 5 võtta, kuid sõber just aku tõttu ei soovitanud, panin veits juurde ja võtsin suuresti parem aku lootuses G2e. Pole siiani pettuma pidanud

  5. #605
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: nutitelefonid

    selle aku värgiga on mu meelest nii, et kui 24h kestab kui aktiivselt kasutada siis on ju savi - alati öösel laeb. kui võimsam aku ja kestvus 1,5 päeva aktiivselt kasutades, siis sellest nagu väga ju kasu pole - ikkagi kahe ööpeöeva väljavedamine on riskantne ja iga öö laeb. või on mõni nutitelefon, kes näiteks gps teejuhiks sees või tihedalt wifi sees kestaks raudpolt 2 päeva (ei mõtle seda, et venitas kuidagi 48h täis)?

    aga üldisemas plaanis - akude kestvus 2014 võrreldes muu tehnoloogia arenguga on ikka väga kiviaega jäänud

  6. #606
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    selle aku värgiga on mu meelest nii, et kui 24h kestab kui aktiivselt kasutada siis on ju savi - alati öösel laeb. kui võimsam aku ja kestvus 1,5 päeva aktiivselt kasutades, siis sellest nagu väga ju kasu pole - ikkagi kahe ööpeöeva väljavedamine on riskantne ja iga öö laeb. või on mõni nutitelefon, kes näiteks gps teejuhiks sees või tihedalt wifi sees kestaks raudpolt 2 päeva (ei mõtle seda, et venitas kuidagi 48h täis)?

    aga üldisemas plaanis - akude kestvus 2014 võrreldes muu tehnoloogia arenguga on ikka väga kiviaega jäänud
    Ma nii ei üldistaks. Kasutajad tahavad järjest kergemaid ja õhemaid telefone, aga sealjuures järjest suurema võimsusega, mis omakorda tõstab ka telefoni kasutamise tihedust.

    Mu telefoni aku peab ikka 3-4 päeva, kui ta on pidevalt WiFi-s ning kasutan ehk maksimum pool tunnikest päevas ning ei ütleks ,et see on nüüd nii halb tulemus.

  7. #607
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: nutitelefonid

    Kas kellelgi IPhone kvalifitseerub selle alla https://ssl.apple.com/au/support/iphone5-battery/
    Vaatasin, et minu tel. aku vahetataks isegi välja.
    Ei ole jõudnud uurida aga kas maksab üldse jamama hakata.Oleks hea küll uus aku.

  8. #608
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: nutitelefonid

    No mul 2a vana samsung s3 pidas praegu 7päeva ja 7h, selle aja jooksul tegin 2 lühikest kõnet ja ülejäänud aja seisis, samas normaalselt kasutades ei vedanud vahepeal õhtuni välja.

    Iseenesest väga probleemi enam tänapäeval selle aku kestvusega ei näe, kuna pm igalpool on võimalik juhe sappa panna.

  9. #609

    Re: nutitelefonid

    Xperia V on pask, ärge ostke. Vahest ei saa vastu võtta, ekraan lukus, siis mingi välgatus käib aegajalt üle ekraani ja laadimisauk ei ole tõenäoliselt veekindel.

  10. #610
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 683

    Re: nutitelefonid

    Võtke PSist motorola ära , päris hea telefon on :P (ainuke miinus imo on et ei saa oma SD kaarti sisse panna)

  11. #611
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    LG-P710. Ekraan ka hea suur lutsul, põrutustele eriti vastupidav.
    Aga pagasniku luuk sai ekraanist jagu üleeile, kenasti sõnusin ära :) Sõpradega omavahel naljatlesime, et oleks vanem Nokia olnud oleks uut pagasnikuluuki vaja. Leidsin uue LCD display amazonist 18 euri ja free shippingu eest, Eestist leidsin 58 euri eest. Solid. On keegi neid vahetanud ja kuidas läks?

  12. #612

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Xperia V on pask, ärge ostke. Vahest ei saa vastu võtta, ekraan lukus, siis mingi välgatus käib aegajalt üle ekraani ja laadimisauk ei ole tõenäoliselt veekindel.
    sõbral käis sama telefon ilusti merevee all ära ja töötab kõik. Endal sama telefon olnud 8 kuud ja vist kaks korda oli nii jah, et ei saanud vastu võtta. Suvel kuumad ilmad oli ka tho ja oli natuke aega päikese käes olnud. muidu on väga palju maha kukkunud mul ja pole midagi juhtunud veel.suht vastupidav põrutustele tundub olevat
    Viimati muudetud redddman10 poolt : 16.09.14 at 00:30

  13. #613
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: nutitelefonid

    Dnbftw, näiteks ebayst neid ekraane tellides on olnud juhtumeid, et ekraanid on väga kehva kvaliteediga, ei sobitu ilusti telefonidele peale või ei registreeri hästi näpupuudutusi.

  14. #614
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Xperia V on pask, ärge ostke. Vahest ei saa vastu võtta, ekraan lukus, siis mingi välgatus käib aegajalt üle ekraani ja laadimisauk ei ole tõenäoliselt veekindel.
    Mul ka peaaegu aasta olnud ja ei oska millegi üle kurta. Kraanikaussi meelega pole visanud aga 1 öö seisis väljas vihma käes ja midagi ei juhtunud.

  15. #615
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Dnbftw, näiteks ebayst neid ekraane tellides on olnud juhtumeid, et ekraanid on väga kehva kvaliteediga, ei sobitu ilusti telefonidele peale või ei registreeri hästi näpupuudutusi.
    O ty. Suhteliselt kahevahel olen hetkel, atm kasutuses Samsungi vana tellis. Tõsiselt meeldiv on nutikast puhata, kõik info saab muude kanalite kaudu samuti kätte, kerge hilinemisega obv...

  16. #616
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: nutitelefonid

    Sai Ascend P7 koju tassitud. Esmamulje on hea.

    http://consumer.huawei.com/en/mobile.../ascend-p7.htm

  17. #617
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: nutitelefonid

    Budget oleks mingi 300 eurot, kust ja millist telefoni osta? Seni olen HTC ja androidiga enim rahul olnud.

  18. #618
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: nutitelefonid

    olin samas seisus mõnda aega tagasi ja nexus 5-ga seni sigarahul igatahes. eelmine oli ka htc :P

  19. #619
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: nutitelefonid

    sony-l üpris palju variante, kuidas need on?

  20. #620
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: nutitelefonid

    ASCEND P7 2 päeva kasutuses olnud ja:

    -räige kolakas, aku 1 päev kasutamisega, rami võiks rohkem olla, veidike ebamugavad sd ja simi slotid

    +mõnusalt suur 5tolli ekraan, menüü väga lihtne, puuduvad ekraanil nupud, kõik funktsioonid käivad läbi lcd, 13piksline kaamera teeb päris fine pilte ja 8mp kaamera ees on ka suht massive(parem kui enamustel nutikatel tagumine kaamera), reso on mõnus, pilt on nagu siid, heli on ka vast fine, sisemälu 16gb is nice

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES