Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 30, kokku 32 EsimeneEsimene ... 202829303132 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 581 kuni 600, kokku 629

Teema: nutitelefonid

  1. #581
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Dogers Vaata postitust
    Vaatasin ka seda mudelit ja ei näinud midagi suurepärast - resolutsioon pole fhd, 1GB operatiivmälu poob selle 8-core prose kinni niiet halligi kasu sellest, aku täiesti standard. Ühesõnaga täiesti average nutikas.

  2. #582
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: nutitelefonid

    OnePlus One invite kellelgi?

  3. #583

    Re: nutitelefonid

    Mul on hetkel üks. Kui Marek K minuga ühendust ei võta tänase õhtu jooksul olen nõus kellegi teisele maha müüma.
    Edit: PMige kellel oleks veel soov, kuna tegu on 24h invitega peab see täna v homse päeva jooksul loosi minema. 24h aega aktiveerida 24h aega osta.
    Viimati muudetud J0kker poolt : 26.08.14 at 19:07

  4. #584

    Re: nutitelefonid


  5. #585
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: nutitelefonid

    See 5.5" tundub vist vähe nutisem, aga kuidas sellist asja igapäevaselt kaasas kanda? Samasuur kui Galaxy Note 2, lätlaste meestekäekoti ostma? :D

  6. #586

    Re: nutitelefonid

    Endal 5,2 tolli, alguses mõtlesin ka, et kuhu see luts panna, aga nüüd ei kujuta väga väiksemat ettegi

  7. #587
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: nutitelefonid

    Kasutada on mõnus jep, aga teksadel kuhugi tasku ka mahub v.a. tagatasku?

  8. #588
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: nutitelefonid

    kiidan üht veidi odavamat pilli ka - nexus 5 teist kuud ja hinna kvaliteedi suhe tundub väga paigas

  9. #589
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: nutitelefonid

    LG G2 samuti väga-väga hea hinna/kvaliteedi suhtega.

  10. #590
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    Endal 5,2 tolli, alguses mõtlesin ka, et kuhu see luts panna, aga nüüd ei kujuta väga väiksemat ettegi
    Mul oli S4 ja nüüd S4 mini ning ei vahetaks mini enam millegi vastu. Ainus nutitelefon, millega ma rahul olen - suurus on täpselt paras ning käes väga mugav hoida.

    Ei olegi aru saanud, et miks kõik ajavad suurt ekraani taga. Tööd ju anyway ei tee, enamus saidid ju mobile responsive ja telefoniga ikka istud niisama netis, chatid või vahid mõne video.

  11. #591
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: nutitelefonid

    ma kiidan 5s, täpselt õige suurusega ekraan :)

  12. #592

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ma kiidan 5s, täpselt õige suurusega ekraan :)

  13. #593
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: nutitelefonid

    :) tubli leits!

  14. #594
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mul oli S4 ja nüüd S4 mini ning ei vahetaks mini enam millegi vastu. Ainus nutitelefon, millega ma rahul olen - suurus on täpselt paras ning käes väga mugav hoida.

    Ei olegi aru saanud, et miks kõik ajavad suurt ekraani taga. Tööd ju anyway ei tee, enamus saidid ju mobile responsive ja telefoniga ikka istud niisama netis, chatid või vahid mõne video.
    Mul 5s hetkel ja vahepeal oli HTC One 4.7", ainuke põhjus miks HTC meeldis oligi suurem ekraan... Helistamiseks on väike ideaalne jep, aga mul rohkem aega läheb netis vahtimisele, mängude mängimisele jms, siis on ikka suurem parem.

  15. #595
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: nutitelefonid

    Aku vastupidavus on ka minuarvates ülioluline.

  16. #596
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: nutitelefonid

    Kõik suckivad nagunii :D

  17. #597
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: nutitelefonid

    LG-P710 ja Li-ion 2460mAh aku ei saki. Saan 3-4 päeva hakkama normaalse kasutuse juures, hardcores modes ei kesta ühelgi nutikal imo üle päeva. Ekraan ka hea suur lutsul, põrutustele eriti vastupidav. Enamustel vist 1500mAh kah ainult.

    LG P690 oli eelmine suvi 3 päeva väljas vihma ja otsese päikse käes, töötab siiani :)

  18. #598
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    LG-P710 ja Li-ion 2460mAh aku ei saki. Saan 3-4 päeva hakkama normaalse kasutuse juures, hardcores modes ei kesta ühelgi nutikal imo üle päeva. Ekraan ka hea suur lutsul, põrutustele eriti vastupidav. Enamustel vist 1500mAh kah ainult.

    LG P690 oli eelmine suvi 3 päeva väljas vihma ja otsese päikse käes, töötab siiani :)
    Pärast 1a kasutust peab iga päev saba taga olema. Iseenesest hinna poolest on väga okei telefon. Nüüdseks juba luts. Isiklikult ei saa aru, miks peaks üle 300-400€ nutika eest maksma. Peaasi, et saab pilti teha ja netis käia. Eks sõltub inimesest, mis tema jaoks oluline on telefoni puhul.
    Viimati muudetud inward poolt : 10.09.14 at 13:07

  19. #599

    Re: nutitelefonid

    LG G2 akuga ka suht rahul, päris intensiivselt ikka netis käinud ja no 48h ikka peab vastu, üks nädal oli ka nii, et vaatasin vaid meili ja 15 min uudisei + siis tavapärased kõned, siis pidas 7 päeva

  20. #600
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Pärast 1a kasutust peab iga päev saba taga olema. Iseenesest hinna poolest on väga okei telefon. Nüüdseks juba luts. Isiklikult ei saa aru, miks peaks üle 300-400€ nutika eest maksma. Peaasi, et saab pilti teha ja netis käia. Eks sõltub inimesest, mis tema jaoks oluline on telefoni puhul.
    Saingi umbes aasta tagasi ja tasuta Elisa poolt kuna eelnevalt oli operaatori sõda käinud. Alguses pidas obv paremini vastu, nädal oli vist suht standard. Samas iga aasta akut vahetada pole ka teab mis kallis asi. Paljud tuttavad kasutavad ka akupankasid.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES