Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 25, kokku 32 EsimeneEsimene ... 152324252627 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 481 kuni 500, kokku 629

Teema: nutitelefonid

  1. #481
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    idiootne maksta €2 lihtsalt 900 kasutamata sõnumi eest iga kuu
    Ja btw saada Pm buildupile ta tegeleb "diiliga" 1000 sms-i on jaburus

  2. #482
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Mis pakett see 1000 smessi on siani kõik mis uurind ikka sada smessi ja 1000 minti kõnesid.

    Plaan võtta xperia sp esiemeseks nutikaks. Arvamusi kellegil?
    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ja btw saada Pm buildupile ta tegeleb "diiliga" 1000 sms-i on jaburus
    Tegu taaskord täiesti avaliku pakkumisega.

    Diil otsutas kavalat teed minna ja kaotada ära 8 EUR-ise paketti asendades selle 10 EUR paketiga. Ainuke, mis muutus oli see, et lükati 100 SMSi asemel 1000 SMSi. Nad teavad isegi, et keegi neid SMSe ära ei saada ( st. imepisike osa saadab ). Eesti keskmine mobiilikasutaja saadab ühes kuus kuskil 20 SMS-i kõigest ja helistab 120 minutit.

    https://www.diil.ee/paketid/maksidiil

  3. #483
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ja btw saada Pm buildupile ta tegeleb "diiliga" 1000 sms-i on jaburus
    proovime

  4. #484
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: nutitelefonid

    Just vaatasin oma oktoobri arvet:
    Elisa mobiilidele 48 01:00:22
    EMT mobiilidele 82 01:45:10
    Tele2 mobiilidele 10 00:12:41
    Lauatelefonidele 3 00:01:42
    SMS 2

    Niiet olen keskmisest suurem lobamokk aga sellevõrra toksin vähem sõnumeid.

  5. #485
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: nutitelefonid

    kas keegi oskab öelda lahendust. Olin tele2-s maksin ca 10 euri ja mobiilseinternetga olin megarahul(arvasin, et see standard-youtube laadis insta ära jne). Lasin end elisasse ülemeelitada, sest paljud tuttavad elisas ja 4g jne. Läkin siis elisa-ga internetti. internet täiesti pask ja mustamäel ei saa isegi ühendust. Kristiines mõõtsin upload ja download rate ca 0.2Mbit/sek
    Kahetsen et läbirääkimistel ei maininud sellist "pisiasja" nagu mobiilse interneti kiirus
    Mul nüüd kopp ees, sest kasutan mobiilset ka back-upina. Kas mul on mõtet elisasse nn diilitama uuesti minna v lähen tuimalt tele2-e tagasi? Vaatasin ka elisa kodukalt hindu. Ja seal kõige kiiremad yhendused 30euri kuus. Seega yhedused diferentseeritud hinnaga
    Viimati muudetud privador poolt : 28.11.13 at 21:41

  6. #486
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    kas keegi oskab öelda lahendust. Olin tele2-s maksin ca 10 euri ja mobiilseinternetga olin megarahul(arvasin, et see standard-youtube laadis insta ära jne). Lasin end elisasse ülemeelitada, sest paljud tuttavad elisas ja 4g jne. Läkin siis elisa-ga internetti. internet täiesti pask ja mustamäel ei saa isegi ühendust. Kristiines mõõtsin upload ja download rate ca 0.2Mbit/sek
    Kahetsen et läbirääkimistel ei maininud sellist "pisiasja" nagu mobiilse interneti kiirus
    Mul nüüd kopp ees, sest kasutan mobiilset ka back-upina. Kas mul on mõtet elisasse nn diilitama uuesti minna v lähen tuimalt tele2-e tagasi? Vaatasin ka elisa kodukalt hindu. Ja seal kõige kiiremad yhendused 30euri kuus. Seega yhedused diferentseeritud hinnaga
    Lendaks insta tagasi Tele2-te kui sul Tele2-ga oli hea ühendus. See pakettide vahetus ilmselt ei aitaks siis zittagi.
    Mina võtaks Tele2-ga uuesti ühendust ja ütled, et soovid tagasi tulla. Tehke norm pakkumine/sama pakkumine mis mul oli ja lendad tagasi no problem.

  7. #487
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: nutitelefonid

    Mul ka tunne, et Elisa kõlbab ainult helistamiseks

  8. #488

  9. #489

    Re: nutitelefonid

    Üldiselt ma soovitaksin lähtuda eelkõige TJA andmetel põhinevatele uuringutele, sest antud artikkel küll võib, aga ei pruugi olla 100% sõltumatu.

  10. #490
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: nutitelefonid

    ah mis sa plärad Siim :)

  11. #491
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Mul ka tunne, et Elisa kõlbab ainult helistamiseks
    Helistamiseks vähemalt Tartu kandis ka hästi ei kõlba. Kiikan kah emt/diili poole.

  12. #492
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: nutitelefonid

    Hea kingitus jõuludeks.

    Esitleme Teile uut nutikinnaste põlvkonda. Lisaks telefoni puuteekraanil kasutatavatele sõrmeotstele on teise põlvkonna kinnastes ka sisseehitatud Bluetooth "käed-vabad" süsteem. Ühendage kindad Bluetoothi abil oma telefoniga ning kõne saabudes ei olegi teil tarvis telefoni taskust välja võtta.

    Kõne saabumisest annab märku kinnaste sees olev vibroalarm. Kõnele vastamiseks vajutage kindal olevat vastamise klahvi ning pange endale "pöial kõrva". Pöial kõrva just seepärast, et pöidlas asub kuular. Mikrofon on ehitatud randmele. Kõne lõpetamiseks vajutage kõne lõpetamise klahvi. Viimasele valitud numbrile helistamiseks vajutage kõnele vastamise klahvi.

    Ära külmeta, pane pöial kõrva!

    http://www.oomipood.ee/search/Blueto...d=422_3_header

  13. #493
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: nutitelefonid

    Tõmbasin starsi kodulehelt faili alla aga ei saa avada. Telefon xperia L ja vajalik conf minuteada olemas. Mis edasi?

  14. #494
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: nutitelefonid

    Kas keegi oskab probleemile lahendust leida, kuidas minna nutitelefoniga võõrale pokkerisaidile , et EMTA käpad vahele ei saaks. Olen proovinud igasugsueid dns seadistamise appe, et läbi google dns serverit kasutada aga ei tööta. android süsteem

  15. #495
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Tõmbasin starsi kodulehelt faili alla aga ei saa avada. Telefon xperia L ja vajalik conf minuteada olemas. Mis edasi?
    Sellele oleks ka lahendust vaja

  16. #496

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Sellele oleks ka lahendust vaja
    Vaata, kas Seaded - Turve - Tundmatud allikad taga on linnuke? Kui pole, siis enne programmi käivitamist luba tundmatud allikad ning kui installitud ja asi tööle läheb, võta linnuke uuesti ära. Kui asi selles pole, siis ei oska aidata.

  17. #497
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: nutitelefonid

    Tsitaat Algselt postitas kalkaan Vaata postitust
    Vaata, kas Seaded - Turve - Tundmatud allikad taga on linnuke? Kui pole, siis enne programmi käivitamist luba tundmatud allikad ning kui installitud ja asi tööle läheb, võta linnuke uuesti ära. Kui asi selles pole, siis ei oska aidata.
    Ty! Kuigi ma ei tea kas see oli nüüd vajalik üldse sinna tõmmata.

    Uuriks nüüd nutitelefoni turvariskide kohta. Arvuteid häkitakse telefone varastatkse. Kuidas kaitsta telefoni rünnakute eest?

  18. #498
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: nutitelefonid

    Kaotamise puhul, kõige turvalisem on klahvilukustus hoida mustrina või koodiga ning Prey app peale installida.

  19. #499

    Re: nutitelefonid

    otsin telefoni, millel oleks üheks tingimuseks kriimustuskindel klaas. Kas saab kusagilt otsida telefoni selle tingimuse järgi? Vaatasin Wikist, näiteks huawei suvaline mudel g300 on gorillaglass, aga tunduvalt paremad mudelid nagu ei ole?

  20. #500
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: nutitelefonid

    huawei ascend p2, mis mul näiteks on gorillaglass 2, google nexus 5l tean et on gorillaglass 3

Lehekülg 25, kokku 32 EsimeneEsimene ... 152324252627 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES