Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 129
  1. #41
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: AshrakWhite @ triobet

    Vaata, et ära ei sõnu :P. Aga edu!

  2. #42

    Re: AshrakWhite @ triobet

    olin ise ka jõuluvana korraks, siis võtsin ranka preflop mängu tabeli ette ja sain 30 taala plussi :P

  3. #43
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: AshrakWhite @ triobet

    See on jah KULD. Lisaks kui olla väga agressiivne rea-ja mastitõmmetega sobivates olukordades siis lähebki hästi. Kus ta pääseb.

  4. #44

    Re: AshrakWhite @ triobet

    mõistus läks kohe teravaks kuidagi, seda näitab ka praegune turna, pole ühtegi sitta otsust teind siiani. :)

  5. #45
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: AshrakWhite @ triobet

    Sinu lauas doublemint ja dizzzz, kes mõlemad on segased. 33 mängivad nagu AA-d. K highga flopis all-ini jne.

    edit: tundub, et sa eriti alla ei jää. Cutoffil 62o raise tundus huvitav. Seetõttu ma vist turnasidki ei biidi, poti tõid ju koju kah veel :o

  6. #46

    Re: AshrakWhite @ triobet

    steal on selle nimi ja ei töödant, rõvedalt hea flopp ja **** mäng vastase poolt, riveri bett oleks ära võtnud.

    reraise peale oleks instafold, turnadel peab varastama blinde, kuskil 20k mu stackist on blindid :D

  7. #47

    Re: AshrakWhite @ triobet

    oi kui sitasti ma selle royali tõmbe mängisin, oleks pidand flopil lükkama :/

  8. #48
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: AshrakWhite @ triobet

    Nojah ma 62ga ei stealiks, aga selle J10s masti-ja reaostuga+royal flushi tõmbega re-raiseks ja turnil paneks all-ini .... A9 kinkisid pappi tegelt...

    edit: suure stackiga on see hea, et tuleb selliste tõmmetega vastaseid all-ini panna, neil on kaotada palju ning visatakse second paire välgukiirusel maha. Isegi top pairidega võetakse time bank ;D

  9. #49

    Re: AshrakWhite @ triobet

    hea aeg AA jaoks :D duublisse

  10. #50
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: AshrakWhite @ triobet

    Nice hand, aga kas sa ei arva, et AA-ga AI callides chatis midagi öelda on ok? :)

    igastahes su imidz töötas!! Tundub, et kardetakse sinuga postflop mängu.

  11. #51

    Re: AshrakWhite @ triobet

    peavadki kartma

    kui ma ütlen "i call" siis on ok :D

  12. #52
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: AshrakWhite @ triobet

    Kusjuures kopscfuss poleks sellest biidist kuidagi pääsenud. Ainul UTG AI oleks päästnud vist.

    Päris tore, sain yhe notse ka kirja. Couillius, kuidas see vend nii kaugele jõudis üldse, täielik saabas ;D ;D

  13. #53

    Re: AshrakWhite @ triobet

    meh, pask, 10s koht

    über big stacker mõtles "whatever" ja vajutas call nuppu :( pask.

  14. #54
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: AshrakWhite @ triobet

    kuidas lendasid, ei näe nagu HH-st?

  15. #55

    Re: AshrakWhite @ triobet

    KT'ga lükkasin UTGlt sisse, A8 callis A kõrge võttis.

  16. #56

    Re: AshrakWhite @ triobet

    Üli nutune detsember,


    vot niiiiii


    suht tume on mu tulevik nüüd, detsember on ilus kuu olnud, mu pego 407'l lendas käigukast (automaat) kasutatud asemele läheb maksma 12k eeku olin haiguslehel ka veel 2 nädalat, ja haigekassa oli nii ilus ja tugev et maksis mulle selle 2 nädala eest 2k eeku 10+ asemel. niiet nüüd tulevad varsti ilusad arved mida minu finants ei võimalda maksta, tundub et tuleb rõve grind, uus eesmärk püstiatud, 38 eurist teha 1000+ euri umbes 2 nädalaga. suht rõve eesmärk aga nii ta on, bustolandi minnes on ainuke võimalus kellegilt võlgu võtta ja püüda jaanuar üle elada et veebruari palgast hakata mingeid asju juba maksma.

    Let the grinding begin, tõmban ennast käima micro limit laudades ja teen 1k käeseid sessioone, õhtul teeb 2.5k ja 2k guaranteed turnasid (5$ buy in). loodame teravat käejooksu ja et hoiaks käed ka.


  17. #57
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: AshrakWhite @ triobet

    kahjuk kuulda, et nii on läinud. Olen ise samas situatsioonis olnud ja sellest välja nüüdseks saanud. Loodan, et saad ka.
    Muide, kadaka teel, kus automaailm asub, seal on vennad, kes parandavad automaatkaste.
    oleneb kui laiali sul jooksis, äkki on võimalus lappida ja saad odavamalt kui 12k-d.

  18. #58

    Re: AshrakWhite @ triobet

    rõve downswing, hetkel 18 euri peal, püüab üless ehitada.


    automaatkastist niipalju et mehhaaniline viga, ja öeldi fortest et vahetus on ainuke out

  19. #59

    Re: AshrakWhite @ triobet

    Nonii uus kuu ja uus aasta ka veel pealekauba, kuna suutsin eelmine aasta ennast 12 euri peale tongata siis hakkan siit ehitama, esimesed tulemused hiljem.


    Esimene sess läks päris hästi arvestades bankrolli, 12 euri muutus tunni ajaga 15.58 euriks, olen teel tagasi üless :D

  20. #60

    Re: AshrakWhite @ triobet

    mõned käed ka siis

    http://www.pokerhand.org/?3656951

    rohkem poleks vist kuidagi kätte saanud

    http://www.pokerhand.org/?3656943

    loll fold ???

Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES