Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 125 EsimeneEsimene ... 412131415162464114 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 2487
  1. #261

    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    4bet 9% ????????? See on ju way palju?
    84% cbet on imo siiski nats liiga suur ... optimaalsem oleks siuke 75 vms imo
    Agro faktori kohta ma ei oska öelda, kui sa selle kenasti välja mängid (4.1) siis on fine, kuid ma ei tea .. tundub nõks palju .. 3.5 ehk oleks parem, samas pead selle eest ei anna, targemad võiks kommenteerida

  2. #262
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    cbet on ja jõle suur.. niipalju läbi mänginud, peaks juba jagama kyll välja, milline flop on hea cbeti jaoks ja milline mitte.

  3. #263
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    cbet on ja jõle suur.. niipalju läbi mänginud, peaks juba jagama kyll välja, milline flop on hea cbeti jaoks ja milline mitte.
    nohh.. mulle meeldib aggro stiil (lihtsam:-)).. tõsi ftp's saab sellega vast kõrvetada.. tegelt viimased mingi 5-6k kätt ongi cbet seal 75% juures old.. nood 21k kätt on siin mul esimene periood ftp's..

  4. #264
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    villain 13/5/4.1 3bet 0.5 sample 700+ handi, steal 10%

    vaatasin et selline mees BTNi pealt limpib.. ja flopis reraise? wtf? arvan et mind lihtsalt mängiti üle.. aga ei julgenud õhuga lolliks ka minna..

    Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    MP1: $38.94
    MP2: $25.00
    CO: $26.34
    BTN: $28.33
    SB: $22.82
    Hero (BB): $31.15
    UTG: $12.13
    UTG+1: $9.07

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with 9 A
    4 folds, CO calls $0.25, 2 folds, Hero raises to $1.25, CO calls $1

    Flop: ($2.60) K 6 2 (2 players)
    Hero bets $1.90, CO raises to $4.05, Hero folds

    Final Pot: $6.40
    CO wins $6.08
    (Rake: $0.32)

  5. #265
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    konkreetne käsi on fold, aga kui sul cbet on 85%, siis regularid kindlasti hakkavad vastu mängima su cbetti raisides või floatides. Ja 2nd barrel on sul ka väiksemalpoolne...39%

    EDIT: hea flopi cbet on mingi 55-70 vahel ma arvan..

  6. #266
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    ****** kuu.. täna oli eriti sitt jooks.. kuu lõppes +$22 peal.. lasin edasi.. panin veel kobedasse miinusesse.. ja nüüdseks suutsin siis kuu tagasi nulli ajada.. haige sitt ma ütlen... homme graafikud ja statid ka..


  7. #267
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    Juuni eesmärgid:
    * ei tohi lõpetada miinuses obv, success on kui üle $500 kasumit. <-- põmst fail, FTP's mänguliselt miinuses, Bodogis kasumis, kokku mänguline kasum $22 tänu depo boonusele ja rakebackile olen FTPs mingi $120 kasumis
    * mängida vähemalt 15k käsi <-- success, kokku 30k käsi
    * FTPs ennast kasumisse mängida <-- FAIL, endiselt veel kahjumis.. arvatavasti kuskil ~$200, BR on muidu kasumis tänu depo boonusele ja rakebackile
    * FTP hand history probleem ära lahendada <-- nii ja naa, seda pole võimalik lahendada, HEMis tegin nii palju ümber, et kasutades filtriks Today näitab Bodogit ja FTP'd küll, graafikuid jälgin mõlemal eraldi ja suht ära harjunud.
    * teooria, pot oddsid ja AA/KK mäng, selgeks ikkagi teha <-- FAIL natukene olen tegelenud, aga selgeks küll teinud ei ole.
    * distsipliin, distsipliin, distsipliin, vajadusel vähem laudu võtta, ja turni cbet allapoole saada. <-- FAIL, vähemalt küll success on parem veidi aga muidu turni cbet täpselt sama suur kui eelmine ku, distsipliini puhul ei oska midagi arvata, FTPs peab lihtsalt kuivemat mängu mängima ja ma oskan küll kui ennats käsile võtan ja keskendun.
    Juuni graaf FTP kohta

    ise ma mõtlen, et ma pole rahul punase joone sellise järsu kukkumisega, ehk peaks nüüd vaatama kus ja kuidas ma kõige rohkem kaotan, et mis punast joont nii kõvasti mõjutab.. tõenäoliselt turni cbetid? enivei.. punane joon võiks rohkem horisontaalne olla.. lisaks siis kuivem mäng paluks..

    Juuni graaf Bodog ja FTP koos


    ja siin siis kõik statid.. nii FTP kui Bodog kui ka koos:


    Juuli eesmärgid:
    * ei tohi lõpetada miinuses
    * FTP ei tohi kuu lõikes miinuses olla
    * mängida vähemalt 15k käsi
    * flop cbet alla 80% saada, turn cbet alla 35%

    thats it.. kuna ma nimelt juuli olen 11ndast kuupäevast ära kuni augusti alguseni, siis mingeid suuremaid eesmärke ei seadnud.

  8. #268
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    ei beadi FTP NL25'te:-(

    ahjaa.. lasin eile oma LuckyAce BRi bustosse.. mul seal oli mingi VPP'de vms eest saadud 4 taala mille olin 3 mehe sngdega 10 peale ajanud.. ja eile lasin tildisena HU sngsid kuni busto.. sitta mängu tegin konkreetselt.. peaks tegelt triobetis proovimanoid HU SNGsid.. maitea.. mulle tundub et madalaid limiite peaks biitima küll..

  9. #269

    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    ei beadi FTP NL25'te:-(

    ahjaa.. lasin eile oma LuckyAce BRi bustosse.. mul seal oli mingi VPP'de vms eest saadud 4 taala mille olin 3 mehe sngdega 10 peale ajanud.. ja eile lasin tildisena HU sngsid kuni busto.. sitta mängu tegin konkreetselt.. peaks tegelt triobetis proovimanoid HU SNGsid.. maitea.. mulle tundub et madalaid limiite peaks biitima küll..
    mis ftp nl25 häda siis vms? liiga agro on värk või milles asi, äkki m2ngid ise olukordi üle ... kui tahtmist vms võin mõnikord aidata sind ... ise fish obv nagu ma olen, aga midagi ikka suudan biitida

  10. #270
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    Tsitaat Algselt postitas leits
    mis ftp nl25 häda siis vms? liiga agro on värk või milles asi, äkki m2ngid ise olukordi üle ... kui tahtmist vms võin mõnikord aidata sind ... ise fish obv nagu ma olen, aga midagi ikka suudan biitida
    ikka enda taga asi seisab..eile lasin õhtul väsinuna.. alguses veidi card dead.. aga siis mingi aeg kadus jälle distsipliin ära.. ja tegin lolluseid.. ma arvan et järgmisest nädalalõpust algav 3 nädalane eestist eemal oleks tuleb kasuks.. ja siis võtan uuesti uue suhtumise ja tuulega asja... saan asjad paika..võibolla ka mingi psyhholoogiline plokk vms.. mindset paigast ära..isegi Bodogis olen hakanud kaotama.. samas statsides nagu pole mingit suurt kõikumist näha..

  11. #271

    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    äkki viskad mõned HH eilset sessist vms ?

  12. #272
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    Tsitaat Algselt postitas leits
    äkki viskad mõned HH eilset sessist vms ?
    koju jõuan siis viskan.. ma paar tykki isegi märkisin ära, et hiljem küsida üle..

    ahjaa.. icc.. viskasin Bodogis flopis hititud A-high strighti riveri beti peale maha... unise peaga vaatasin seda, et mul ATs ja lauas KQs ja Jh vms.. et mul nutmasti ja royalflushi tõmme.. mis kumbki riveriks kokku ei tulnud.. aga selle peale ei mõeldki et mul juba rida koos:-) ja umbes 1/2 seci peale foldi nupu vajutamist karjatasin.. aga läinud ta oli...

    ahjaa.. LuckyAce bustost mul kahju ei ole.. ma ju cashoutisin sealt ennist kõik.. lihtsaltmingi VPP'd vms olid üle..

  13. #273

    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    rage kas bodogis on HEM'i jaoks mingit grabberit ka veel vaja?

  14. #274
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    Tsitaat Algselt postitas leits
    rage kas bodogis on HEM'i jaoks mingit grabberit ka veel vaja?
    jep. Ma Bodogisse regasingi selleks, et LuckyAce grabber saada.. pealekauba sain ka Bodogi grabberi ja veel ühe kuhugi uugametsa saiti..

  15. #275

    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    fak, siis on kellad

  16. #276
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    unreal hiiter... täna kokku +8BI millest viis tegin FTP's:-)

    täna olid lauad head.. püsisid ka.. ei pidanud pidevalt passima uusi laudasid ja vahetama.. vigu ka nagu ei teinud.. ühte seti mängisin halvasti.. paar head calli tegin..

    ahjaa.. ja üks käsi ka siia.. mis mu FTP's ikkagi jälle alla EV joone lükkas.. oleks see käsi ära tulnud.. oleks see vist lifetime suurim võidetud pot ka old..

    Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 7 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    MP: $12.46
    CO: $25.00
    Hero (BTN): $53.88
    SB: $46.65
    BB: $25.00
    UTG: $21.70
    UTG+1: $32.35

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with K K
    UTG calls $0.25, 1 fold, MP raises to $0.50, 1 fold, Hero raises to $2.25, SB calls $2.15, BB raises to $25 all in, 2 folds, Hero raises to $47.75, SB calls $44.40 all in

    Flop: ($119.05) 2 7 2

    Turn: ($119.05) 2

    River: ($119.05) T

    Final Pot: $119.05
    Hero shows K K (a full house, Twos full of Kings)
    SB shows J J (a full house, Twos full of Jacks)
    BB shows T T (a full house, Tens full of Twos)
    Hero wins $43.30
    BB wins $72.75
    (Rake: $3.00)

  17. #277

    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    see bodog ei ole ikkagi niii hea kui ma ette kujutasin ...kani rigged tundub ka **** olevat ... vb nats lasen veel siis nahhui.. soft on ka **** .. pidevalt connection probleemid .. ja neid donke nl50 6maxis ei ole sittagi ... imo see bodog ei ole sittagi hea :/

    või ma ei sudua 2 tableda ja mul hakkab just booring

  18. #278
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    Tsitaat Algselt postitas leits
    see bodog ei ole ikkagi niii hea kui ma ette kujutasin ...kani rigged tundub ka **** olevat ... vb nats lasen veel siis nahhui.. soft on ka **** .. pidevalt connection probleemid .. ja neid donke nl50 6maxis ei ole sittagi ... imo see bodog ei ole sittagi hea :/
    <lagistab naerda>

    einohh.. ega päris pudrumägesid pole kuskil.. samas mulle see soft meeldib.. autorebuy võiks aint olla veel lisaks.. ja akende layouti võiks saada salvestada... NL25 FR mulle donkide osas sobib.. mida vähem sinusuguseid sharke Bodogis on, seda parem mulle:-)

    p.s. läbi mille sa Bodogisse regasid? mis rakebacki vms affiliate kaudu?

  19. #279

    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    Nojah mida ma teen kui mingi 4bet calliatske T4s jms jms .. ilmslet proovin päeva/2 veel ... paremaks ei lähe tõmban uttu ... kujutaisn ette et asi on sarnane pacificu fishidega, aga ei ... pean ikka oma nl25 juurde j22ma staris

    liitusin l2bi ranka jama
    ilmselt oleks abiks kui saaks handgrabberi ka ja hemi tööle .. aga 50$ ma ei viidsi kyll mkasta, no idea kas m2ngigi seal edasi.

    uuh floppasin nut rea .. fd maas, pandi 7$ 60$ bet sisse .. imekombel pidas isegi :D


    OMFG .. söön oma sõnu ikkagi, see on ikka t2is fishine urgas. J83 flopil .. c/r .. tohman paneb overbet nupud. .. ma insta call, mul 88. näitab 44... omfg :D

  20. #280
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    njahh.. read oli täiesti vale.. mindonkbeti callimine tähendas antud juhul suht nutsi:-/ aga nohh AJo'ga pf 3betide callimine ongi in long term kasumlik:-/

    Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (MP1): $50.00
    MP2: $25.00
    CO: $22.65
    BTN: $25.00
    SB: $12.64
    BB: $25.00
    UTG: $28.69
    UTG+1: $17.61
    UTG+2: $62.06

    MP2 posts a big blind ($0.25)

    Pre Flop: ($0.60) Hero is MP1 with K K
    UTG calls $0.25, UTG+1 raises to $1, 1 fold, Hero raises to $4, 3 folds, SB calls $3.90, 2 folds, UTG+1 calls $3

    Flop: ($12.75) A J 2 (3 players)
    SB bets $0.25, UTG+1 calls $0.25, Hero raises to $10, SB folds, UTG+1 calls $9.75

    Turn: ($33.00) 3 (2 players)
    UTG+1 bets $3.61 all in, Hero calls $3.61

    River: ($40.22) 9 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $40.22
    Hero shows K K (a pair of Kings)
    UTG+1 shows A J (two pair, Aces and Jacks)
    UTG+1 wins $38.21
    (Rake: $2.01)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES