Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 125 EsimeneEsimene 123451353103 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 2487
  1. #41
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    niiihh.. post-itid igatahes mõjuvad kui nad koguaeg nina all on.. täna olen väga kenasid otsuseid teinud riveritel... (Y)

    muidu oli suht kehv kaardijooks.. alguses pendeldasin muudkui miinuse poolel.. lõpuks siis tuli kaarti ka.. ja need realiseerisin suht kenasti ära... ja sess siis +2BI... mitu korda oli nii, et varaselt positsioonilt raisesin väikese pocketiga.. tagant reraiseti... foldisin.. ja lauas oleks set koos olnud:-(

    mõtlesin veidi ja teen väikesed muudatused plaanides... graafik kõigub liiga palju, nii et NL20 laudadesse kolin alles siis kui 300 euri koos.. ja kui Primas hakkab NL20 laudadega kitsaks jääma.. siis kolin üldse kuhugi mujale ära... praegu on ka juba NL10 laudadega kohati murelik.. ei viitsi kuskil sharkide keskel istuda ja kaarti oodata...

    niihh graafik siis aegade algusest:



    ja siis olge head ja kommenteerige palun mu statse.. p.s. jah ma tean et NL10 bb/100 on väike.. ma ei pand alguses tähelegi et NL10 laudades lasin jutti miinust mille NL4 laudadega tagasi tegin... enivei.. viimase nädalaga olen asja improvenud kõvasti... et siis üldisi state kommenteerige...


    http://helbreath.pri.ee/pics/pokker/...2009.01.07.jpg
    Viimati muudetud Rage poolt : 15.03.10 at 16:52

  2. #42
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Rage @ triobet

    Mis kõige rohkem silma jäid kiirelt vaadates.
    NL10 kohta liiga loose. Vähemalt minu silmis. Limbid liiga palju. Näitajad võiks olla nt 14/10, 13/10.
    Flop cbet meeletult kõrge. 88% ei tohi ta kindlasti olla. Võiks olla kuskil 60-70% vahel. Praegu betid pmst alati cbeti otsa. Pead hakkama jälgima boardi ja vastaseid, sest alati pole cbet parim variant.

  3. #43
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Limbid liiga palju. Näitajad võiks olla nt 14/10, 13/10.
    fck.. sellest ma ei saa aru.. ainuke positsioon kust ma limbin on BB või BTN juhul kui ees on limperite armee, mujalt igaltpoolt kas fold või raise.. nüüd viimased päevad olen limpinud ka AXs'ga, see ei tohiks seda üldist statistikat veel nii kõvasti mõjutada...

    njahh.. cbeti osas... 1vs1 100% cbetin, kui kaks vastast siis vastavalt nende statidele.. fold to cbet 70+ siis lennutan cbeti ka järgi..

  4. #44
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rage @ triobet

    Kindlasti pead vaeva nägema cbet -de tegemisel, sest antud juhul peaaegu tulistad alati cbeti flopis otsa, mis ei ole kindlasti parim lahendus alati. Õppige rohkem ka chekkima

  5. #45
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    puhhh... üks reegel juurde.. üle 3h pikkuseid sessioone ei tee.. mõttetu.. ükski pikem sessioon pole mõistlikusse kasumisse jäänud.. pigem break-evenid.. eile lammutasin.. alustasin -4 taalaga.. siis jõudsin normaalse graafiku ja tegemistega +25ni.. siis sealt -3 taalani.. siis jälle +25ni ja lõpuks jäi tulemuseks +6... ca 6h mängimist...

    ja jaanuari teises pooles enam rakebacki pärast ka ei raba... pole mõtet istuda laudadesse mängima kui pole väga huvi vms.. puhtalt rake täis saamise nimel:-/ selle perioodi tahan raketbacki kätte saada, edasi on pohhui... eks kui NL20 laudadesse jõuan, siis hakkab iseenesest vast tulema..

  6. #46
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    niihh.. puhkuselt tagasi (Val Thorensi suusakuurortit soovitan küll kõigile) ehk kaks nädalat pole pokkerit puutunud.. seega enamvähem kõik jaanuari eesmärgid failivad.. aga täna sai kena +3 BI sessioon tehtud:-) eks grindime edasi... uut LCD'd oleks vaja.. seda enam, et puhkuse peale läks päris palju vaba pappi..

  7. #47
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    jaauari kokkuvõte:

    Quote from: Rage on January 01, 2009, 21:35:47
    Detsembris eesmärke ei olnud.. tahtsin aint 100 euri täis saada, et NL10 laudadesse liikuda.. see eesmärk sai täidetud..

    Jaanuari eesmärgid:
    * ei tohi lõpetada miinuses obv <-- FAIL! 4 taala miinuses
    * mängida vähemalt 20k kätt <-- FAIL! 13k käsi kuna kaks nädalat ei mänginud vaid tegelesin puhkuse asjadega ja olin 1,5 nädalat puhkusel
    * saada esimest korda ka rakebacki.. hetkel siis perioodi kohta maksimaalselt $60 taala raket maksnud <-- FAIL! puhkusel olin, rohkem seda eesmärki ei sea ka, segab mängimist ja ei ole mõtet NL10 laudadesse ronida kui seal krdi keskmine vpip 15 ja lihtsalt rake eesmärgil ronida laudadesse, kui tegelikult suurt mänguisu ei ole
    * NL10 bb/100 kohta saada vähemalt 9 <-- FAIL! bb/100 on ~6. Alla ajas selle numbri 6max laudades mängimine, kui filtreerida need lauad välja, siis bb/100 on tegelikult 16,5 7k handide kohta
    jaanuari graafik:

    statsid:


    juurde võib veel rääkida, et downswing hakkas pihta NL10 NL20 FR laudades.. NL10'd olid krdi tightid ja ajasid kurjaks.. siis tegin selle vea et mängisin tööl.. siin kaks kuvarit sain 8 lauda lahti võtta.. aga segav keskkond ja läpakas hakkas vaikselt hakkima.. -EV.. niihh siis sain kodus jälle veidi -EV'd vaatasin et NL10 6maxi laudasid maa ja ilm.. ja igasugu ulmelisi loose playereid seal.. väljusin vist mingi -5BI'ga.. kaks bad beati ülejäänud ikka enda mäng...

    peale seda sai siis võetud ennast kokku.. NL4 FR lauad ja kui oli mõni NL10 laud, mis pold ainult tight agrosid täis.. siis istusin ka sinna.. niiepa kui vpip langes punasesse ehk alla 20% laual.. kolisin välja... kaardijooks on olnud suhteliselt s*tt... kui mul on set on laud kõike muud drawsid täis.. plussi olen jäänud täpselt ühte moodi.. kuskil 700-800nda handi juures olen teinud allinid setiga vs flushi tõmbe vms osas.. või overpairiga... ja need võitnud.. ehk veebruaris olen miski +5BI mõne päevaga.. hetkel siis püüan kenasti tavalist rahulikku ranka manuali mängu mängida.. kui mul on nuts.. siis proovin rohkem allini minna, mitte meelitada miski 60-70% potsize betidega raha poti juurde.. ja kopikaid teenida..

    veebruari eesmärgid:
    * ei tohi lõpetada miinuses obv
    * mängida vähemalt 20k kätt
    * ei roni NL10 laudadesse kui nad on NITe täis ja kaugelt näha et -EV, grindib siis NL4 laudades.
    * 300 euri täis saada ja kalkuleerida, kas oleks mõtet kolida kuhugi teise keskkonda, triobet ajab tilti, laudu vähe mille hulgast valida.
    Viimati muudetud Rage poolt : 30.06.10 at 11:38

  8. #48
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Rage @ triobet

    miks sa 300 euriga nl4 lased?nl10 saad ilusti panna ju

  9. #49
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Rage @ triobet

    Ma mängiks NL20-s. Quit triobet.

  10. #50
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    miks sa 300 euriga nl4 lased?nl10 saad ilusti panna ju
    saaks jah, aga triobetis on õhtul heal juhul 3-4 NL10 FR lauda täidetud.. ja need on NITe täis.. laua VPIP on mingi ~15% juures... pole mõtet väga puseleda seal.. vahest on NL20 natukene mõistlikuma vpip'ga.. aga hetkel mul näitab by stakes NL20 suht tublit miinust.. pole jõudnud analüüsida mis seal persesti teinud olen... enne kui see tehtud pole ja põhjus selge pole NL20 laudadesse tagasi ei roni...

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Ma mängiks NL20-s. Quit triobet.
    no põmst ongi eesmärk võetud.. et veel natukene triobetis harjutada.. ehk 300 euri kokku saada.. ja siis nahhui tõmmata... 300 eurine BR võiks olla piisav, et kuskil mujal NL10 laudadesse sisse sõites selle softivahetuse tilti ja downswingi suht valutult üle elada ja siis normaalse mänguga edasi sebida..

  11. #51
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Rage @ triobet

    NITidelt saab papi NL10-s kätte küll. Ootavad meeleheitlikult oma AA-d ja siis minraisevad ning mway potis on insta AI. Samuti NL10-s on ikka väga palju kohutavaid mängijaid. Kui flopi % üle 30 on siis leidub kindlasti mõni fish lauas, keda saaks koorida. Ja trios ju on üle 30.

  12. #52
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    NITidelt saab papi NL10-s kätte küll. Ootavad meeleheitlikult oma AA-d ja siis minraisevad ning mway potis on insta AI. Samuti NL10-s on ikka väga palju kohutavaid mängijaid. Kui flopi % üle 30 on siis leidub kindlasti mõni fish lauas, keda saaks koorida. Ja trios ju on üle 30.
    nohh.. ok võibolla siis pole NITid õige väljend.. aga no samasugused mängijad nagu ma ise ja siinsed foorumi kasvandikud.. no enivei.. ma ikagi arvan et laudade valimine on oluline +EV mängustiili juures.. ja kui sul on valida 3 laua vahel mis on s*tt ja sitem ja kõige sitem.. siis ma parem ei roni nendesse laudadesse.. aegajalt kui näen mõnda NL10 lauda.. millel vpip 25+ siis ronin sisse kuni seal istuvad fishid on tyhjaks tehtud ja ronin uuesti välja:-D

  13. #53
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    niihh.. siis üldine graafik ka alguse aegadest saati.. vaikselt ronin oma tildiaugust välja.. põhiliselt siiski NL4 laudades.. miks mitte NL10? panen siia pildi ka... täidetud oli kokku ainult kolm NL10 lauda ja parim laud 'players per flop' oli 32% mis tegelikult teeb keskmiseks VPIP'ks umbes 19%

    millest me räägime:


    aga graafik ka siis:
    Viimati muudetud Rage poolt : 30.06.10 at 11:38

  14. #54

    Re: Rage @ triobet

    Ma arvan, et pole väga mõtet seada mingit eesmärki koguda Trios teatud summa kokku enne kolimist... Lihtsalt raiskad aega, millega saaksid kuskil mujal rohkem raha teenida selle mõtte peale. Ehk jah, minu soovitus oleks lihtsalt ära kolida.

  15. #55

    Re: Rage @ triobet

    Tsitaat Algselt postitas McFoldberg
    Ma arvan, et pole väga mõtet seada mingit eesmärki koguda Trios teatud summa kokku enne kolimist... Lihtsalt raiskad aega, millega saaksid kuskil mujal rohkem raha teenida selle mõtte peale. Ehk jah, minu soovitus oleks lihtsalt ära kolida.
    millist tuba soovitad NL10 tasemel?

  16. #56

    Re: Rage @ triobet

    Tsitaat Algselt postitas lenin
    millist tuba soovitad NL10 tasemel?
    Mul pole küll väga suurt kogemust teiste tubade suhtes, aga Pokerstars on igati normaalne koht igal tasemel (vähemalt kuni nl100ni), väikeste limiitide laudu leiab absoluutsel igal kellaajal, fishe on sitaks, põhimõtselt saada triobet kohe sinnasamusesse ja koli PS-i.

  17. #57

    Re: Rage @ triobet

    ok. triost on jah paras siiber ees. Iga daala pärast kemple nii et higi otsa ees :-[

    kuda sinna PS -i saab pappi kanda?

  18. #58

    Re: Rage @ triobet

    soovitan soojalt trioga lõpparve teha. See mis seal nl10-nl20 toimub on ikka üle mõistuse. Regularid istuvad seal 3 lauas ja ootavad oma kolmikut. Põmst on tegemist ruletiga, kui tahad rolli kasvatada siis on see ikka üsna mõttetu koht.

    põmst kui peale floppi keegi suga kaasa tuleb siis sa oled taga kui sul masti või top setti pole

  19. #59
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Rage @ triobet

    Tsitaat Algselt postitas lenin
    soovitan soojalt trioga lõpparve teha. See mis seal nl10-nl20 toimub on ikka üle mõistuse. Regularid istuvad seal 3 lauas ja ootavad oma kolmikut. Põmst on tegemist ruletiga, kui tahad rolli kasvatada siis on see ikka üsna mõttetu koht.

    põmst kui peale floppi keegi suga kaasa tuleb siis sa oled taga kui sul masti või top setti pole
    :)
    are yüu serios?

  20. #60

    Re: Rage @ triobet

    nii on. Juba pelan PS -s. Kujutad sa ette, flopp on puhas mast ja tüübid laovad aga pappi sisse oma ässadega, ma aint callisin ja siis võtsin laualt rahulikult kõik papi endale :P

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES