Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 2487

Niitvaade

  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    HUSNG.com [FR degenn] Rage@PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    eelmise aasta sügisel ühe teise foorumi topicu põhjal tekkis huvi.. ja sikutasin PKRi.. ja mängisin playmoney laudades.. suutsin seal ikka omale chipe saada.. aga see on ikka midagi muud... proovisin ka freerolle 5 ja 20 taala omad, regama pidi kohe kiirelt kuna 700 kohta oli maksimum.. ja cashi kohtadele jõudsin harva ja sealt sai ka ainult sente.. kuna triobetis olid suuremad freerollid.. siis mingi aeg kolisin sinna... detsembri kuus oli seal meeletus koguses 500 taala freerolle.. seal siis kasvatasin vaikselt BRi kuni ühe teise koha eest sain 67 taala.. selle siis suurendasin cashi laudades 130 taalani.. kuni siis lõpuks mängisin nulli... põhimõte on oma raha mitte terakestki sisse panna.. ja siiani on olnud õige otsus.. see oleks muidu suht ühesuunaline traffic donk nagu ma olen... hiljem siis jälle freerollidest BRi kokku ajanud.. ja seda siis cashi laudades maha mänginud... hetkel mingi 16 euri on BR... aegajalt peksan freerolle ja kui mõistliku HUDi saan omale (Poker Officega kahjuks ei ole enda mängu saanud piisavalt analüüsida ka:-/).. siis proovin ranka manuali järgi hakata madalates laudades grindima hakata... teooriat olen veidi raamatutest lugenud (Winning Secrets Of Online Poker (Douglas W. Frye & Curtis D. Frye)), kuigi siinne foorum ja videod on ikka hoopis kõvemini liigutanud ajurakke..
    viimase kuu jooksul olen kodukandi meestega ka IRL's mänginud.. 100eeku buyin, 6-10 osalejat ja võitja võtab kõik... siiani võitnud pole, aga esikolmikus koguaeg.. tikun liiga palju vast post-flopis lammutama ja käte pealt maha tõstma inimesi.. eks järgmine laupa paistab, kas tightim stiil ka ennast õigustab, eeldusel, et sellest tight stiilist kinni suudan pidada:-D
    eesmärk pole pro'ks saada.. töökoht rahuldab sissetulekuga piisavalt ja päevane/regulaarne töö meeldib võrreldes pokkeri mängija elustiiliga ikka palju rohkem... aga miks mitte meeldiv ühendada kasulikuga ja siis ka tulevikus ehk miski kopika saada... palgatööga rikkaks ei saa:-P
    Tsitaat Algselt postitas Rage
    peale HEMi konfimist (mis on veel täiega pooleli..) siis ranka manual välja prinditud.. 16 euri siis alguse BR freerollidelt saadud... neli NL4 lauda lahti.. kolm sessiooni ja pilt selline:


    teget ise väga rahul ei ole... päris 100% pole ranka manualist kinni pidanud... ja post-flopis olen lolluseid teinud... tõenäoliselt saab selline ilus aeg ka kunagi otsa, kus ma kõik sessioonid kasumis lõpetan... aga arenguruumi on.. ja nädalake-kaks saab mööda.. eks siis näeb kas graafik jääb sama kenaks...

    muidu paar küsimust.. nelja laua kohta on mul pidevalt üks laud kus ma kaotan.. laua keskmine VPIP on ~45%.. mängin samamoodi kui teistes laudades.. aga ikka saan oma raisidega liiga palju callijaid ja siis jään flopil taha..ja nii see papp läheb... tasub raisesid sellise laua puhul tõsta? või minna veel tightimaks? muidu mul seal lauas VPIP kõigub miski 11-17% vahel...

    päris tihti on mul stat 'fold BB to steal' 100%.. ehk blindide kaitsmisest tasuks kellelgi põgusalt rääkida.. mis tüüpi kätega.. kas callida või raisida... ja mida flopil teha.. kas cbet või kasutada "homode nuppu" check jne...
    Tsitaat Algselt postitas Rage
    eile puselesin siis HUDi konfimisega.. samal ajal neljas NL4 lauas... -6euri.. jooksu ei olnud üldse... KK ja QQ crackiti ära riveriga.. ja post-flopis oli mingeid VPIP 70+ mehi, kes ikka riveris mingi ulme omale kokku said.. eks ise sai ka pahasti mängitud:-/
    Tsitaat Algselt postitas Rage
    oehh.. täna oli haige sessioon.. suuremas osas olen ikka ise süüdi... aga statistika koha pealt.. 6x tuli AA ja 5x KK nendest calliti kummastki preflop 1 ära.. ühega võitsin.. teisega kaotasin... what a waste:-/


    see räige tõusu hetk on koht kus mul lihstalt järjest tulid KK QQ AK.. ja kõik järjest allinid võitsin:-D

    muidu peamine kukkumise koht on.. kus käsi ei tulnud.. ja ühe eestlase otsa komistasin järjest.. AQ AJ'ga hiliselt positsioonilt raisin, poti kahekesi temaga.. loomulikult cbet.. aga kordagi potis ei hittinud.. no sigatigedaks ajas.. ja tyyp jagas kiirelt matsu välja ja hakkas mõnuga pigistama minu tegemisi:-/

    ja sinna kaotasin ühe AA ka.. lauda tuli kokku kolmik.. tundus suht solid laud.. ei teinud tavapärase suurusega cbeti.. ja loomulikult calliti mu preflopi raisi QTo'ga ehk riveril saadi rida kokku..
    Tsitaat Algselt postitas Rage
    eino aina haigemalt läheb.. mitte mäng ei ole see, mis mind plusspoolel hoiab... vaid puhas luckbox.. jusht siis kui ma klikkan autopost blind nupud välja.. tulevad järjest pocket paarid ja kütan ennast tagasi plussi... muidu kui mingi börsimaakler vms mu graafikule otsa vaataks.. müüks kohe kõik oma aktsiad maha:-/

    suuremad kukkumised on kohad kus oma top pairi või kahe paariga komistasin seti otsa... või siis lihtsalt ei suutnud oma head kaarti maha visata hoolimata koledast lauast


    see siis esimese nädala graafik...


    no ei ole rahul... puhas luckbox hoiab mind vee peal:-/ öelge mis state mu kohta näha tahaksite.. VPIP jne... ma konfiksin siis HEMi neid näitama..

    btw... mängin NL4 laudades.. kas ma äkki tõstan preflopis liiga palju.. tõstan panuse 24 sendi peale + siis iga limperi kohta ka BB.. tegelt peaks 16 peale tõstma + iga limperi kohta BB?
    Tsitaat Algselt postitas Rage
    täna siis lõpuks -$1 kuigi vahepeal oli +12 kuni -6 taala... mis ma oskan öelda.. paar korda komistasin jälle setide otsa oma kahe paari või rocketitega... aga enamuse kaotused ikka jälle cry hero callid... ei suuda oma seti vms asja maha visata kui lauda flushi/rea võimalus tuleb ja vastane pushima hakkab...

    enivei.. panin siis HEMi oma mingeid state näitama, mis mulle huvi pakkusid.. andke nende statide pihta siis räigelt tuld... kui tahate veel mõnda stati näha.. küsige..




    ahjaa.. mis puutub limiitidesse.. siis mina plaanin NL10sse ronida siis kui mul 100 euri koos... ja nl20'sse vms.. siis kui 200 euri koos... hetkel siis mingi 50+ euri
    Tsitaat Algselt postitas Rage
    vot see on huvitav, et PFR nii madal on.. sest põmst ma teen ikka ranka manuali järgi.. ja järgi limpimine on ikka väga harv tegevus minu puhul.. BB pealt limbin ja BTNi pealt juhul kui ees on 2 või rohkem limpereid... ülejäänud puhul ainult raise-raise-raise.. aggro on mul ju ka 5+ peal... laudades pole harv kui enda statides näitab sessiooni kohta 10-18 aggrot:-)
    mhm..
    Viimati muudetud Rage poolt : 11.10.13 at 15:46 Põhjus: limiidi vahetus

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES