Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 44, kokku 125 EsimeneEsimene ... 3442434445465494 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 861 kuni 880, kokku 2487
  1. #861
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    oijahh.. ei tea kuidagi raskelt tuleb see kuu.. vaikselt grindid ülespoole kuni lendand jälle cooleri otsa mis alla viib.. siis jälle vaikselt ülespoole jms.. winrate tegelt selle kuu kohta pole halb ca 5,5bb/100... aga rahul ka väga ei ole.. imelik on see, et FTP's olen kuu aega sisuliselt BE pannud, peamine kasum tuleb starsist..

    ja üldiselt sesside kasum üle 1BI enamasti ei tule:-/ maitea.. natuke ajab juba tilti lausa..


  2. #862
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    Väga viis igatahes. Ise suutsin eilsega kuu miinusesse hoopis tõmmata: -6,5BI tildipäev. Mis laudu teed nüüd? Ise teen 40-100 ja peab mainima, et palju s**emad on kui enne muudatust.

  3. #863
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Väga viis igatahes. Ise suutsin eilsega kuu miinusesse hoopis tõmmata: -6,5BI tildipäev. Mis laudu teed nüüd? Ise teen 40-100 ja peab mainima, et palju s**emad on kui enne muudatust.
    suvalisi.. tablescanneris mul filtrid peal, et mitte üle 3 shortstacki (35bb kriteeriumiks), mitte üle 5 waitlistis ja VPIP 19+ vms.. sealt siis võtan.. 250bb ante laudu hetkel ei mängi, pole viitsinud enda jaoks teooriat veel selgeks teha, et mis ma seal peaksin teist moodi mängima ja üldjuhul pole nendes laudades fishe ka eriti.. regularidega saan madistada 100bb laudades ka..

  4. #864

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    Tasus see tablescanner end ära ka? Ma scannin ise edukalt FTPs :D Ja hetkel ei tunne nagu puudust ... samas ei tea mis voimalus t2pselt see pakub

  5. #865
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Tasus see tablescanner end ära ka? Ma scannin ise edukalt FTPs :D Ja hetkel ei tunne nagu puudust ... samas ei tea mis voimalus t2pselt see pakub
    FTP puhul ei oma ta tähtsust, ma ka FTP's selectin ise.. aga starsis paneb see ppf vms stat lobbys suht kelbast.. laud mis jusht oli topis.. on 10min hiljem kuskil all põhjas... sisuliselt natukene üle 1BI maksta ta eest ei ole palju.. ja aitab ta nädala sees leida laudu milles tasub mängida, kui kohe lobbyst silma ei hakka.

  6. #866
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    TÜÜÜÜRAAA KÜLL... MIKS MA KRDI SITAPEAST DONK EI SUUDA NORMAALSET ABC MÄNGU TEHA.. NAHHUI ON VAJA KRDI HAIGET JÄNEST MÄNGIDA JA MINGIT FANCY MOOVESID TEHA KRDIAHVPUTSIWANNABEPOKERIRAKEBACKPRO... TRAIMEKASIISKUIELUSEESNL100'T BIITIMA EI SAA.. NAHHUI KURADI TAINAPEA..

  7. #867

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    tuborg helps ... mind t2na aitas

  8. #868
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    tuborg helps ... mind t2na aitas
    vaevalt ta mind mänguga aitab.. kask viimast kuud ma kuidagi ei suuda oma vpip'd alla 14% hoida.. maitea.. no tra küll.. ob vaja bluffida ja käte pealt maha tõsta inimesi.. ranged jms ja loogika ei loe kottigi.. lihtsalt paugutame

  9. #869

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    tilti aitab v2ltida :) self ex peale .. 10 tuborgi sisse ja rahu majas, homme on uus elu :) proovi ka spa variante ... saunasid jms, p2ev otsa saunades, magad nagu v2ike lapsuke õhtu .. puhkad j2rgmise p2eva .. ja siis grind .. newborn .. mul töötab

  10. #870
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    mul ei ole tilti... lihtsalt ma ei suuda tuima korralikku mängu teha.. 11/9/4 vms mul siiani on kõige kindlamalt ja paremini toitnud.. ikka mingi 14/13/5.5 vms.. ja siis on graafik nagu EKG.. ime et ma ikka veel kasumis olen..

  11. #871

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    i smell spew ... spew comes from tilt imho ... Isegi kui "enda arust" hea mäng, ei pruugi see nii olla :)

  12. #872
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    Neid vendi, kes tänapäeval 11/9 mängides nl100+ suudavad normaalse winratega beatida eriti ei ole, oleks aeg küll harjutada vähe loosema mänguga.

  13. #873
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Neid vendi, kes tänapäeval 11/9 mängides nl100+ suudavad normaalse winratega beatida eriti ei ole, oleks aeg küll harjutada vähe loosema mänguga.
    järelikult ma olen liiga madalas limiidis:-)

  14. #874

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    Imo see 11/9 v2ga hull stiil ka pole, ise mängin olnevalt p2evast 12/10, 13/10, 14/10 midagi seal vahel ja tundub et natukene biidin, tho 100k kätt pole veel täis, et suuri järeldusi ei saa teha, aga kuu lõpuks yritan ära teha 100k siis saab selgust rohkem

  15. #875
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    mõtlesin ja mõtlesin... ja värk selline, et kui Maiks ei ole NL100 rolli koos (+$800) siis Mai alguses teen taaskord distsiplineerivad sessioonid.. ehk 5k käsi NL10s, 5k käsi NL25's ja siis edasi NL50s... eelduseks siis, et nood 5k kätt vastavas limiidis peavad kasumis olema, enne kui järgmisesse limiiti liigun... vastasel juhul samas limiidis veel 5k käsi..

    viimane kord kui sellised distsiplineerivad sessid tegin kaks limiiti allpool, andsid need kvaliteedile päris jõhkra boosti...

  16. #876
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    ühesõnaga soovitus, kui kohvrit või midagi suuremat tellite, siis ärge mingeid T-särke ja muud mudru juurde pange pakki, hakatakse paki väärtust uurima. Lihtsalt paberitega sahmimist ja ringi sõitmist on kõvasti.
    Hmmm, wat?
    Kui ma tellin näiteks monitori ja pluusi siis hakatakse väärtust uurima, aga kui ainult monitori siis ei hakata?

  17. #877
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
    Hmmm, wat?
    Kui ma tellin näiteks monitori ja pluusi siis hakatakse väärtust uurima, aga kui ainult monitori siis ei hakata?
    ffs.. ära võta nii must-valgelt.. mu iva oli see, et ei tasu lihtsalt paki ilgelt suureks ajada..

    btw.. eile oli hea päev.. mängisin ainult 6te lauda... mõtlesin asju läbi.. ise meenub ainult üks käsi kus mul oli KK laud oli Qxx (mastitõmbega) 3way pot.. flopi cbeti callis üks mees, turn Q, seal oleks võinud teha check-fold.. või check-call, aga panin pool poti ja sain reraise ja foldisin..

    aga üks laud oli hea.. lauas oli kolm fishi.. ja kõik olid reas minu paremal käel.. vähemalt pooled tõmbed tulid kokku.. obv fishid andsid ka oddse drawimiseks.. lauast lahkusin peale fishide lahkumist 4BI suuruse stackiga.. kokku õhtu +5BI

  18. #878
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    täna viisin auto esindusse sise-välispessu, nahahooldusesse ja vahatamisse... obv selleks ajaks kui autole järgi läksin.. hakkas vihma sadama.. bad beat.. nii krdi standard.. töö juures eelmine suvi töökaaslased suvel ka aasisid.. et kui pikalt oli kuiv olnud ja neil muru/põõsad/peenrad ära hakkasid kuivama.. et klapivad kamba peale rahad kokku saadavad mu autoga pessu, siis hiljemalt õhtuks on vihma oodata...

    vähe sellest.. talvel mingi tuulise ilmaga lükkasin ukse lahti ja hakkasin välja astuma autost.. tuul lõi ukse uuesti kinni ja põlvega täpselt kõlarikattesse.. praod sisse igatpidi.. täna siis esinduse poisid vaatasid peale... katet üksi vahetada ei saa.. terve uksepolster tuleks vahetada... mingi ca 6,5keeku... FML

    EDIT: need x-mini kõlarid mis tellisin.. fcking nuts kõllid.. sigahea heliga ja väga võimekad.. üks kolmest on praak.. krõbiseb ja heli on ka nõrk.. homme siis suppordiga hakkan suhtlema, kuidas ümber saaks vahetada... aga muidu oli ikka täiega hea ost..

  19. #879

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    Mm, pole hullu. Mul uksepolster 13k ... Taga akendele panin tooni, ja migni pohi värk et beed lohhid ei pane mingit matti ukse kylge korralikult kinni ja vesi p22seb sisse .. aga noh, õnneks sain vara jaole ... Esidnused on yldse saatanast..

    Imo esinduses autot pesta/vahatada vms lasta on mõttetu. olen korra teinud (tho vw kohta ei oska öelda, teeb vist vw ka skodat?). hind on ka obv sitt ja yle persse tehakse. . mul yks tuttav tartus .. teeb 1kga kõik asjad .. pigid, vahad, nahad jne .. ok peab auto ta juurde kyll 24h viima, aga vana kyyrib velje vahesid hambaharjaga :) täitsa sick tyyp .. ja kui auto kätte saad on sama ilus nagu esindusest tulnud .. kus peab ikka isu olla tegema :D Ma soomest kalatripilt autoga tagasi, viingi puhastusse

  20. #880
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    maitea.. ma ei kurda... korralikku tööd tehakse... 1370 läks kogu kamm maksma.. auto lõhnab mõnusalt nagu uus, särab ja läigib... kuskil Jazzis ma küll ei taha seda asja ette võtta.. välipesu juba käib neil nii üle jala.. ühekorra lasin neil sisepesu ka teha, see oli fail, mitu hommikut kiskus armatuur ja esiklaas uduseks, pidin ise veel kuiva lapiga üle käima..

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES