Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 125 EsimeneEsimene ... 234561454104 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 2487
  1. #61
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    niihh.. viimased päevad räigelt lammutanud.. iga päev miski 2-3 BI suurune kasum... 293 euri siis koos.. nüüd plaan pool BRi välja kanda ja kuskile mujale kolida.. soovitage kuhu ja igasugu referral linke vms võite ka jagada...

  2. #62
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    niihh.. kandsin siis triobetist 150 euri ehk poole BRi välja.. plaanis see mujale tõsta... regasin endale accounti tower gamingus... kasutasin foorumi affiali vms linki.. aga imo see ei viinud kuhugi mõistlikku kohta, nii et oleks aru saanud et sest lingist midagi kasu oli.. aga nohh enivei selle lingi järgi sain toweri lehele ja seal omale acci tegin... moneybookers.comi tegin ka acci, raha pole sinna jõudnud veel kanda... ehk towerisse ka veel deposiiti pole teinud... muidu mind vaevab kaks muret.. kui ma tahan selle $200 taalase boonuse võtta.. kas see tähendab et ma pean ka vähemalt $200 taala sisse kandma.. või on see 'up to $200' ehk mul võib deposiit ka nt $100 taala olla?

    teine asi, lugesin et tower on progetud javas... krt mu arvuti ägiseb niigi HEMi ja triobeti laudade all.. siis tower hakkab eriti räigelt laggima?

    peale triobetist raha välja tõstmist kuidagi mindset paigast ära... olen lohakat mängu teinud triobetsi.. paar sessiooni miinuses lõpetanud... kuni siis eile tegin veidi hoolikamalt ja uuesti hakkas plussi tootma...

    selline kerge dispersioon siis:

    eemaldasin pildi.. töö juures pole HEMis paari viimast päeva siis pole eriti aimu sellest dispersioonist..täna/homme siis kodust panen õige pildi ja postitan veel suurte kaotuste handisid juurde:-)

    aga üks õhtu oli pull.. sain ühe lasku NL4 lauast.. ja siis natukene algus veel ei vedanud eriti.. ehk selline paras 6-10 taalane miinus.. siis paar kätt.. kus kas võitsin suurelt või kaotasin suurelt... ja lõpuks miinus

    kasumlik hand:
    Party Poker $20.00 No Limit Hold'em - 9 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (UTG+1): $28.20
    UTG+2: $53.10
    MP1: $17.36
    MP2: $4.38
    CO: $46.50
    BTN: $23.64
    SB: $12.80
    BB: $18.10
    UTG: $32.49

    Pre Flop: ($0.30) Hero is UTG+1 with 3 3
    UTG calls $0.20, Hero calls $0.20, UTG+2 calls $0.20, 2 folds, CO raises to $0.80, 1 fold, SB calls $0.70, 1 fold, UTG calls $0.60, Hero calls $0.60, UTG+2 calls $0.60

    Flop: ($4.20) 3 Q Q (5 players)
    SB checks, UTG checks, Hero checks, UTG+2 checks, CO checks

    Turn: ($4.20) 6 (5 players)
    SB checks, UTG checks, Hero bets $2.80, UTG+2 folds, CO folds, SB calls $2.80, UTG folds

    River: ($9.80) 2 (2 players)
    SB checks, Hero bets $9.80, SB calls $9.20 all in

    Final Pot: $28.20
    Hero shows 3 3
    Hero wins $26.00
    Hero wins $0.70
    (Rake: $1.50)
    ja alustame siis kahjumlike kätega
    Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 9 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG: $2.32
    UTG+1: $3.03
    UTG+2: $6.86
    MP1: $9.51
    MP2: $4.15
    CO: $0.66
    Hero (BTN): $6.87
    SB: $10.77
    BB: $2.19

    Pre Flop: ($0.06) Hero is BTN with A A
    UTG raises to $0.16, 1 fold, UTG+2 raises to $0.56, 3 folds, Hero raises to $1.92, 2 folds, UTG raises to $2.32, UTG+2 raises to $6.86, Hero calls $4.94

    Flop: ($16.10) K T 9 (3 players)

    Turn: ($16.10) J (3 players)

    River: ($16.10) 8 (3 players)

    Final Pot: $16.10
    UTG+2 shows K K
    UTG+2 wins $9.08
    UTG+2 wins $6.92
    (Rake: $0.10)

    setid:
    Party Poker $20.00 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (MP2): $14.67
    CO: $22.64
    BTN: $9.06
    SB: $10.49
    BB: $19.70
    UTG: $7.48
    UTG+1: $19.41
    MP1: $33.67

    Pre Flop: ($0.30) Hero is MP2 with 3 3
    UTG calls $0.20, 2 folds, Hero calls $0.20, 1 fold, BTN raises to $0.60, 3 folds, Hero calls $0.40

    Flop: ($1.70) Q 3 6 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $1.00, Hero calls $1

    Turn: ($3.70) 7 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $3.40, Hero raises to $6.80, BTN raises to $7.46, Hero calls $0.66

    River: ($18.62) J (2 players)

    Final Pot: $18.62
    BTN shows Q Q
    BTN wins $17.69
    (Rake: $0.93)

    see oli valus litakas.. see keeras kogu mu sessiooni kasumi uuesti miinuseks
    Party Poker $20.00 No Limit Hold'em - 9 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BTN): $41.80
    SB: $49.20
    BB: $17.56
    UTG: $4.38
    UTG+1: $46.40
    UTG+2: $23.64
    MP1: $19.80
    MP2: $18.61
    CO: $33.47

    Pre Flop: ($0.30) Hero is BTN with 8 8
    2 folds, UTG+2 raises to $0.80, 3 folds, Hero calls $0.80, 2 folds

    Flop: ($1.90) 9 8 A (2 players)
    UTG+2 bets $1.60, Hero calls $1.60

    Turn: ($5.10) Q (2 players)
    UTG+2 bets $4.20, Hero raises to $39.40, UTG+2 calls $17.04 all in

    River: ($47.58) 4 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $47.58
    UTG+2 shows A A
    UTG+2 wins $45.21
    (Rake: $2.37)


  3. #63

    Re: Rage @ triobet

    Sa annad oma minraisede ja flopi callidega liiga head oddsid vastasele. Flushdrawd ei karda flopis?
    Viimase käe turni overbet on väga halb.

  4. #64
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    kus ma minraisen?

    flushi drawsid ei karda.. üldiselt ma ei maksa nende flushisid kinni..

    aga kui mul on enda arvates monster käes.. siis ma peaksin flopil 3betima? üldiselt ma tikun sedasi väikseid pote võitma, ja setide puhul ma siiski imo enamasti võidan.. siin on käed, kus ma olen setidega suuremate setide vms asjade vastu sattunud.. see on lihtsalt dispersioon (variatsioon on matemaatiliselt vale sõna)

  5. #65

    Re: Rage @ triobet

    kolmik ei ole monster 2mastiga ja 78-ga boardil. Flopis veel on, aga turnis ei pruugi olla. Seega beti flopis niikaua, kui lastakse.

    Settidega ongi tavaliselt väikesed potid ja kui saad suure poti, siis järelikult on flopist alates callitud sinu betti.

  6. #66
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Rage @ triobet

    rage kas kolisid triost ära? pole ammu madistanud :). Kuhu kolisid?

  7. #67
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    rage kas kolisid triost ära? pole ammu madistanud :). Kuhu kolisid?
    tahtsin towerisse kolida.. aga pole aega olnud.. tööl on tamp peal..ja nädalavahetuse tegelesin igasugu muude kasulike asjadega.. käisin lumelauda harjutamas.. ja tähistasin Valentinipäeva korralikult sõpradega ja paar IRL pokkerimängu olen ka pidanud.. tegelt täna tagasi postile... kuuldavasti olevat triobet paremaks läinud laudade poolest... ja siin lugesin kellegi kommentaare et toweris pole midgai piimajõed ja pudrumäed.. ja pole seda otsustavat aega olnud.. et võtta kätte see toweri soft ära installida.. deposiit teha ja HEM konfida ja grindima hakata...

  8. #68
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    niihh.. tegin hoopis $150 sissekande LuckyAce'sse kuna vaatasin et seal HEM toetatud ja et HEMi litsentsi saamiseks vaja läbi HEMi koduka regada ja 400VPP'd teha... aga krt seal vaja miskist Pacific Hand Grabberit mis maksab 50 taala, ehk panen hetkelk täiesti ilma HEMita.. esimene päev oli palju lubav 25% deposiidi boonust ja mingi 30 taala kasumit.. aga see langes uuesti alla.. hetkel siis koos boonusega BR $191.. loodan kuskilt "tasuta versiooni" leida sellest hand grabberist.. ja plaanis ikkagi need 400VPP'd ära teha... punktid tulevad krdi aeglaselt.. kaks õhtut grindimist ja 44VPP'd alles tehtud...

  9. #69
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Rage @ triobet

    kunagi sain Hand Grabberi läbi Bodogi toa. Miski lingi kaudu pidi liituma, tegema deposiidi 50$, saatma e-maili ja oligi kõik. sain litsentsi kätte ja võtsin rahad välja. :D

  10. #70
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ Triobet/LuckyAce

    fck maisaa aru mis toimub.. pf raisesid ja reraisesid callitakse igasugu sitaga maha.. ja siis hititakse flopis kaks paari või rida või midaiganes.. HEMi ka pole.. üldiselt 150 taala kandsin sisse.. 25% sain otsa.. esimene päev kasvatasin mingi 200+ taala peale...

    ja hetkeks alles 128 taala.. fcking pe**es.. NL6 ja NL10 laudades mängin.. LuckyAce's

  11. #71
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rage @ Triobet/LuckyAce

    Minumeelest ilma HEMita ikka väga masendav mängida.

  12. #72

    Re: Rage @ Triobet/LuckyAce

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Minumeelest ilma HEMita ikka väga masendav mängida.
    Mulle tundub, et fullring multitabling ongi üks NLHEM, mitte pokker. ;D

  13. #73
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rage @ Triobet/LuckyAce

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Mulle tundub, et fullring multitabling ongi üks NLHEM, mitte pokker. ;D
    Ta võib olla aga seda peab oskama ka kasutada ;D

  14. #74
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ Triobet/LuckyAce

    njahh... tegin siis vahelduseks kaks õhtut triobetis NL4 ja NL10 laudasid.. HEMiga ikka asi hoopis teine.. 50 taala plussi kenasti.. ja nohh konkrteetselt ikka statide põhjal saab räigelt oma liigutusi planeeritud.. kus cbetimata jätta, kus bluffimata jätta.. kus pf allin AK'ga ära callida, kus cbet callida ja turni checki asemel ise raiseda tüha käega ja pot ära korjata jne...

  15. #75
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ Triobet/LuckyAce

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    niihh..
    veebruari eesmärgid:
    * ei tohi lõpetada miinuses obv <-- suht Great success (Y)
    * mängida vähemalt 20k kätt <-- FAIL! ei nukrutse selle ebaõnnestumise üle, nädalavahetused said paremini sisustatud, lauaga sõitmas käidud jne, viimase nädala sahmisin enivei hoopis LuckyAce's
    * ei roni NL10 laudadesse kui nad on NITe täis ja kaugelt näha et -EV, grindib siis NL4 laudades. <-- success, istusin NL4 laudades, kui mõni loosem NL10 tuli istsuin sinna, huvitaval kombel hakkasid PLi lauad hästi minema.. kui olin ilgelt tightass
    * 300 euri täis saada ja kalkuleerida, kas oleks mõtet kolida kuhugi teise keskkonda, triobet ajab tilti, laudu vähe mille hulgast valida. <-- nii ja naa, vähemalt ma kolisin mujale.. aga fail oli selles osas, et HEMi ei saa kasutada ja hetkel uues kohas miinuses, aga vähemalt tegin ka moneybookersisse sissekande, siis kohe-kohe kannan bogodi vms võrku pappi, sealt saan hand grabberi ja siis ehk hakkan LuckyAce's ka võitvat mängu näitama + saaks LuckyAcest omale HEMi litsentsi ka.

    muidu kuu tuli ootamatult hea, graafiku peal pole kajastatud luckyace miinust, mis on ca -40 taala BRist.. kui arvestada deposiidi boonus +33 taala juurde, siis kokku on tegelikult -73 taala:-(



    rahul olen statidega.. selles osas, et vaatasin siin selle aasta state ja sessioone ja muid graafe ja statistikat.. põmst mu statid ei kõigu limiitides.. ehk mängin igal pool ühesugust mängu.. kõrgemates limiitides ei teki scared money mängu jne.. NL20 on küll koledalt miinuses, aga ma pakun välja, et pigem on tegemist dispersiooniga, lendasin seal setidega flushide ja kõrgemate setide otsa.. kui lukcyaces jälle asjad jooksma saan ja kõikide laudadega NL20s istun arvan et asi saab õigema pildi ka.



    Märtsi eesmärgid:
    * ei tohi lõpetada miinuses obv
    * saada kätte Pacific Hand Grabberi ja HEMi litsentsid
    * LuckyAces ennast kasumisse mängida tagasi kui HEM on tööle saadud
    * mängida 15k käsi vähemalt
    takkajärgi siis veel ka graafiku alguse aegadest alates, mis ei küll kajasta LuckyAce miinust:


  16. #76
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Rage @ Triobet/LuckyAce

    jõhker areng on sul tõesti olnud. retsept!
    steali prossa peale lihtsalt ütlen VAU!
    blindi kaitsmise peale lihtsalt ütlen VAU!
    Non Showdown joonekese peale lihtsalt ütlen VAU!
    edu sulle!

  17. #77

    Re: Rage @ Triobet/LuckyAce

    Kuidas seal 4NL on, et kuigi callitakse flop ja turn siis tihti folditakse river? Muud põhjust ma ei näe, kuidas seda non showdowni nii kõrgel hoida.

  18. #78
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ Triobet/LuckyAce

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Kuidas seal 4NL on, et kuigi callitakse flop ja turn siis tihti folditakse river? Muud põhjust ma ei näe, kuidas seda non showdowni nii kõrgel hoida.
    mul cbet on suht kõrge.. väga palju folditakse cbetile.. juhul kui ma tunnen, et olen ees ja keegi donkbetib või pyyab flushi vms.. siis turnil laksan botsize ja suurema beti.. siis folditakse

    kui noshowdown winnings on kõrge.. tähendab see seda, et ma lähen liiga palju showdownile.. ja kaotan seal:-) ehk langeb showdowni graaf:-)

    ja nohh.. tundub ka nii, et ma kas annan flopil alla kui midagi pyyda pole.. ehk kaotan vähe raha.. või lähen lõpuni:-)

    mis puutub BB kaitsmisesse, siis ma arvan et see on liiga kõrge mul.. võiks olla 70-80% fold to steal BB.. aga krt kui miski fish või kõrge stealiga mees betib.. siis ma ei suuda vastu panna ja 3betin teda flopil...

  19. #79
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ Triobet/LuckyAce

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    täna siis sain rahad moneybookersisse kantud, sealt edasi dobogi võrku vms.. ja idlemineri saiti sai regatud.. ja ootan neilt siis pacificu handgrabberi litsentsi.. seniks aga võtsin triali millega 1000 kätt saab mängida..

    ja no millest me räägime.. kohe teine tera:



    suht hea run.. 777 käe kohta tuli 13x AA või KK

    btw.. kas ma kuskilt saan HEMi ka ise sissekandeid teha.. ma tahaks selle LuckyAces eelmise nädala -41 taala kuidagi sisse kanda, et üldine graafik reaalset kasumit kajastaks...

  20. #80
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ Triobet/LuckyAce

    IdleMiner Support to me

    Almost there!

    We have received your request and are working on confirming your account with the poker site. This process normally takes a couple of days to complete. In the mean time you can download all of our products from IdleMiner.com and enjoy their free 1,000 hand trial. You will receive another e-mail with further information when we have received your confirmation from the site.

    Thanks!
    The IdleMiner Team.
    grr.. ma ei jaksa enam oodata.. eile sai triobeti FR NL10 vpip 20-25% laudades hädapärast 20 taala plussi vägistatud...

Lehekülg 4, kokku 125 EsimeneEsimene ... 234561454104 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES