Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 51, kokku 125 EsimeneEsimene ... 41495051525361101 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 001 kuni 1 020, kokku 2487
  1. #1001
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    emh.. ma lootsin siia mingit matemaatilist arvamust, miks kui palju peab vähemalt panema, mitte mingit huupi pakkumist... ja üldse.. miks turnis peab suuremalt panustama kui flopis? ainult üks kaart on ju veel tulemas..

    flopis on tõenäosus, et riveriks tuleb mast kokku 37% seega flopis ma pean panema vähemalt 60% potist, kui ma panen 60% flopist, on vastasel callida 37,5% potist nt flopis pot $10, minu bet $6, $16 poti võitmiseks callida $6 = 37,5%

    kui turnis vastasele masti ei tulnud, siis on tõenäosus riveriks seda masti saada 17% seega turnis ma peaksin panustama vähemalt 1/3 potist ehk vastasele jääks 25% poti callimiseks... nt $9 pot, panustan $3, $12 poti võitmiseks callida $3 = 25%

    need peaks siis piirväärtused olema masti tõmbamisel.. soovitavalt tuleks rohkem panustada... kas keegi lükkab mu arvutused ümber?
    Viimati muudetud Rage poolt : 18.05.10 at 08:41

  2. #1002
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    emh.. ma lootsin siia mingit matemaatilist arvamust, miks kui palju peab vähemalt panema, mitte mingit huupi pakkumist... ja üldse.. miks turnis peab suuremalt panustama kui flopis? ainult üks kaart on ju veel tulemas..

    flopis on tõenäosus, et riveriks tuleb mast kokku 37% seega flopis ma pean panema vähemalt 60% potist, kui ma panen 60% flopist, on vastasel callida 37,5% potist nt flopis pot $10, minu bet $6, $16 poti võitmiseks callida $6 = 37,5%

    kui turnis vastasele masti ei tulnud, siis on tõenäosus riveriks seda masti saada 17% seega turnis ma peaksin panustama vähemalt 1/3 potist ehk vastasele jääks 25% poti callimiseks... nt $9 pot, panustan $3, $12 poti võitmiseks callida $3 = 25%

    need peaks siis piirväärtused olema masti tõmbamisel.. soovitavalt tuleks rohkem panustada... kas keegi lükkab mu arvutused ümber?
    kõik arvutused on hinnangulised, ainult siis on neist kasu kui tead 100% mis vastasel käes on ja ka siis ei ole sa arvestanud vastase implied oddse, äkki sa siiski maksad riveris talle 1/6 pot panuse kinni, sel juhul peaksid juba panema eelmistel tänavatel erinevad panused jne.

    PS. turnis ma küll suuremalt ei panustaks, ikka standard - misiganes see sul on. dongi vastu võid 3 tänavat overbette ka laduda

  3. #1003
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    Flopist -> riveriks 37% võid arvutada siis kui sul on võimalus ise masti tõmmata + juurde fold equity% arvutada olles ise IP. Kui sa ise aga tahad masti vastu võidelda siis pead ikka lähtuma konkreetse tänava beti puhul sellest kui suure tõenäosusega tuleb mast järgmisel tänaval. 9 outi / 47 = ~19% turni puhul ja kui turniks ei saanud, siis 9 outi / 46 = ~20%. Vastasele meeldiks muidugi turnis mast saada, sest siis ta saaks valuet turnis ja riveris. Ise annan tihtipeale masti tõmbel alla turnis, sest vastasel juhul saades riveris masti ei saa ma piisavalt valuet, et callimist tasa teha.
    Näiteks turnis on pot 16 taala villain betib 10, siis callides 10 on mul võimalik saada miinimum 26. Saades masti riveris oddsid 1:4, siis peaks ma BE situatsiooni saavutamiseks bettima veel 14 taala, mille vastane calliks. See on küll alla poole poti (pot = 36 riveril) kuid ikkagi need raiped on 2 tänavat agrot pannud õhuga või foldivad tihti riveril ka oma TPWK.

  4. #1004
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    emh.. ma lootsin siia mingit matemaatilist arvamust, miks kui palju peab vähemalt panema, mitte mingit huupi pakkumist... ja üldse.. miks turnis peab suuremalt panustama kui flopis? ainult üks kaart on ju veel tulemas..


    flopis on tõenäosus, et riveriks tuleb mast kokku 37% seega flopis ma pean panema vähemalt 60% potist, kui ma panen 60% flopist, on vastasel callida 27,5% potist nt flopis pot $10, minu bet $6, $22 poti võitmiseks callida $6 = 27,5%
    Tegin parandused arvutustesse, aga kahe tänava eest korraga value võtmine on vale (kui sa pärast veel turni betid ja tahad nö breakeven pointi leida). Oletame, et järgmise kaardiga (turn või river) tuleb mast 20% juhtudel (üsna täpne ja hea lihtne arvutada). Kui pot on x bb suur, siis piisab bettida 33% potist, et vastase drawimine oleks breakeven (ok, tegelt on tal positsioon ja bla bla, aga selline teoreetiline arutlus praegu). Näiteks pot 9bb, me betime 3bb ja vastane saab oddsid 3/(9+3+3)=20%.

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    kui turnis vastasele masti ei tulnud, siis on tõenäosus riveriks seda masti saada 17% seega turnis ma peaksin panustama vähemalt 1/3 potist ehk vastasele jääks 20% poti callimiseks... nt $9 pot, panustan $3, $15 poti võitmiseks callida $3 = 20%

    need peaks siis piirväärtused olema masti tõmbamisel.. soovitavalt tuleks rohkem panustada... kas keegi lükkab mu arvutused ümber?
    See on umbes sama, mis ma enne rääkisin, aga tegin korrektuuri. Cmon, rage, sul IT-alane kõrgharidust omandamisel ju.

  5. #1005
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    wat.. kui peale minu beti poti.. arvetsad sa poti suuruseks ka villaini calli???

    mina olen siiani aru saanud, et pot oddside arvutamisel arvutad ikkagi selle raha põhjal, mis on juba lauas, mitte enda callitava raha juurde..

  6. #1006
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    Pot oddsidel küll, aga sa arvutad ju protsentidega.

    N: pot 9bb, sa bet 3bb ja villain call oma 20% equityga. Mis on villaini EV? Ta võib võita 12bb riskides 3bb.
    12*0.2 - 0.8*3 = 0, ehk 3bb bet on breakeven point.

  7. #1007
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Näiteks pot 9bb, me betime 3bb ja vastane saab oddsid 3/(9+3+3)=20%.
    Enda poolt pandavat raha saa juurde arvestada. 3 : (9+3) on korrektne ning see on 1:4 = 20%. BE see call on aga kuidas kellegi hallollus bitid ja baidid kokku paneb on muidugi enda asi.
    Viimati muudetud rrrr poolt : 18.05.10 at 11:07

  8. #1008
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Pot oddsidel küll, aga sa arvutad ju protsentidega.
    emm.. mis vahet sel on, kas arvutan üteldes 1:4 või 25%???

    ja maitea.. kui flopis 9BB poti pannakse 3BB, siis on poti suurus 12BB (mitte 15BB) ja selle võitmiseks pean sisse panema 3BB ehk 1/4 ehk 25%.. nüüd turnis on jah poti suurus 15BB, aga floppis callides ma ei arvuta ju sisse raha mis ma callides sisse panen...

  9. #1009
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    emm.. mis vahet sel on, kas arvutan üteldes 1:4 või 25%???

    ja maitea.. kui flopis 9BB poti pannakse 3BB, siis on poti suurus 12BB (mitte 15BB) ja selle võitmiseks pean sisse panema 3BB ehk 1/4 ehk 25%.. nüüd turnis on jah poti suurus 15BB, aga floppis callides ma ei arvuta ju sisse raha mis ma callides sisse panen...
    1:4 - on 20%. Tõlgituna maakeelde : ühel juhul tuleb ja neljal juhul ei tule (kokku 5 juhtumit). Kuidas kellelegi mugavam on.

  10. #1010
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    emm.. mis vahet sel on, kas arvutan üteldes 1:4 või 25%???
    1:4 pot-odds keeles tähendab, et võidan 1 korra ja kaotan 4 korda. Mitu protsenti see on?

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust

    ja maitea.. kui flopis 9BB poti pannakse 3BB, siis on poti suurus 12BB (mitte 15BB) ja selle võitmiseks pean sisse panema 3BB ehk 1/4 ehk 25%.. nüüd turnis on jah poti suurus 15BB, aga floppis callides ma ei arvuta ju sisse raha mis ma callides sisse panen...
    Pot-oddsid villainile on 12:3 ehk 4:1 (mitu protsenti see oli? vt. eelmine punkt). Analoogselt võib selle protsendi välja arvutada kui suure osa sa kogupotist maksid: villain maksab 15bb potist 3bb, mis teeb, et sul on vaja equityt 20% (3/15=0,2).


    Vana hea pot-oddside ja protsentarvutuse meetodi sassi ajamine.

  11. #1011
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas rrrr Vaata postitust
    1:4 - on 20%. Tõlgituna maakeelde : ühel juhul tuleb ja neljal juhul ei tule (kokku 5 juhtumit). Kuidas kellelegi mugavam on.
    Kui sa sellest aru saad, siis kuidas 3/12 on 20%? Ei ole ju! Õige on ikka 3/(9+3+3)=0,2.

  12. #1012
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    okok see 1:4 vs 20% oli jah minu viga..

  13. #1013
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    olgu.. aga põmst öelge siis lihstalt.. turnis 1/2 ehk pool poti betida annab/ei anna oddse flushitõmbele callimiseks?

  14. #1014
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    Kui sa pärast midagi kinni ei maksa, siis mitte. Positsiooni ja muud eelist arvestamata peab villainil olema 25% eq, et callida 1/2p bet ja olla breakeven, aga flushdrawl on ~20% ehk talle on see kahjumlik callida.

  15. #1015
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    selge, siis edasi kui vastase flushdraw peale panen.. laksan flopist 75% ja turnist 60%.. see peaks piisavalt hea olema..

  16. #1016
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    Jep, mu arust küll.

  17. #1017
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    Ei ole mõtet ju asja nii robotlikuks ajada. Pigem oleneb ikka beti suurus vastasest. Nagu Patric juba ütles: dongi vastu võid pot-pot-pot panna, ta nagunii maksab, sest iga frushdraw on talle nuts kuni riverini välja. Järgmine asi on see, et üsna keeruline on vastane panna kindlalt mastitõmbe peale, alati on ka muid variante. Aga muidu jamh, matemaatilisest vaatenurgast said need protsendi ja suurused üsna soliidselt paika.

  18. #1018
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    Miks ei või arutleda? Pot-pot-pot trikki teame me juba ammu.

  19. #1019
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    njahh.. no ei biidi seda NL100t... maitea mis ma valesti teen.... graafik on krdi EKG, pendeldan paari BI plussi vahel..

    Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    JAKESMOM222 (UTG): $123.90
    cacabasea (UTG+1): $101.40
    Pudde2 (UTG+2): $137.40
    jero3232 (MP1): $45.55
    Hero (MP2): $151.40
    Antihero81 (CO): $104.00
    stass13 (BTN): $115.50
    krookymunster (SB): $100.00
    Jimmytri (BB): $42.25

    Pre Flop: ($1.50) Hero is MP2 with K K
    JAKESMOM222 calls $1, 2 folds, jero3232 calls $1, Hero raises to $6, 1 fold, stass13 calls $6, 2 folds, JAKESMOM222 calls $5, jero3232 calls $5

    Flop: ($25.50) J Q 5 (4 players)
    JAKESMOM222 checks, jero3232 checks, Hero bets $17, stass13 calls $17, JAKESMOM222 folds, jero3232 raises to $39.55 all in, Hero
    mõlemad olid laua fishid.. ca 60 handi peale kumbki mingi 36% vpip, pfrid mõlemal madalal... shorty läks tõenäoliselt drawga või top pairiga AI, aga see teine? millega ta callib sellise cbeti???

    mida hero teeb? fold/call/raiseAI?

  20. #1020

    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    njahh.. no ei biidi seda NL100t... maitea mis ma valesti teen.... graafik on krdi EKG, pendeldan paari BI plussi vahel..



    mõlemad olid laua fishid.. ca 60 handi peale kumbki mingi 36% vpip, pfrid mõlemal madalal... shorty läks tõenäoliselt drawga või top pairiga AI, aga see teine? millega ta callib sellise cbeti???

    mida hero teeb? fold/call/raiseAI?
    Mina lükkan siis all ini, väikene stack võib siin olla üxkõik mis draw või paariga, aga selle venna Buttoni call sellisel flopil üle ühe paari küll olla ei saa, kui on, siis noh ikka juhtub

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES