Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2487

Niitvaade

  1. #11
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    niiihh.. post-itid igatahes mõjuvad kui nad koguaeg nina all on.. täna olen väga kenasid otsuseid teinud riveritel... (Y)

    muidu oli suht kehv kaardijooks.. alguses pendeldasin muudkui miinuse poolel.. lõpuks siis tuli kaarti ka.. ja need realiseerisin suht kenasti ära... ja sess siis +2BI... mitu korda oli nii, et varaselt positsioonilt raisesin väikese pocketiga.. tagant reraiseti... foldisin.. ja lauas oleks set koos olnud:-(

    mõtlesin veidi ja teen väikesed muudatused plaanides... graafik kõigub liiga palju, nii et NL20 laudadesse kolin alles siis kui 300 euri koos.. ja kui Primas hakkab NL20 laudadega kitsaks jääma.. siis kolin üldse kuhugi mujale ära... praegu on ka juba NL10 laudadega kohati murelik.. ei viitsi kuskil sharkide keskel istuda ja kaarti oodata...

    niihh graafik siis aegade algusest:



    ja siis olge head ja kommenteerige palun mu statse.. p.s. jah ma tean et NL10 bb/100 on väike.. ma ei pand alguses tähelegi et NL10 laudades lasin jutti miinust mille NL4 laudadega tagasi tegin... enivei.. viimase nädalaga olen asja improvenud kõvasti... et siis üldisi state kommenteerige...


    http://helbreath.pri.ee/pics/pokker/...2009.01.07.jpg
    Viimati muudetud Rage poolt : 15.03.10 at 16:52

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES