need kohad, kus ma callisin ennast flopi sisse... esimene käsi, ja viimane käsi... on ranka manuali osad.. et kui ees on kaks või rohkem limpereid, siis limbid sisse.. või kui raise, siis pocket paariga lähed setminema... ehk call preflop..

88'ga oleks võinud reraised ka.. oleks vähemalt sellest reast lahti saanud... aga põmst ma preflopis olin selle käe maha kandnud.. ja ei taht preflopil/flopil rohkem raha sisse panna kui ei hiti.. hittisin seti ja sellega lammutasin.. aga rida oli liiga ebatõenäoline ja ma ei oleks eriti mingi valemiga seda seti maha visanud..

22'ga oleks pidanud postflopis reeglite järgi maha viskama.. aga see cbet oli liiga standard cbet, ehk ma ei uskunud, et ta pihta sai või masti tõmme oleks... ja turni check ja kaart oli täpselt selline kaart, millega riveril peedistada ja flushi esindada...

AQ oli halvasti mängitud.. pf raise peale peaks maha viskama.. callid/reraised on ainult any two pair ja AK, callisin AQga vast aint selle pärast, et tegemist oli loose mängijaga... ülejäänud oli ka halb mäng selle käe puhul..

89o raiseda kolme limperit.. krt maitea... tegelt oleks pidanud fold käsi olema.. aga kuna positsioon oli.. siis mõtlesin vaadata mis flop toob.. kui ma oleks raisenud, siis ega seda kolmepocketit poleks enivei maha visatud.. ja flopil oleks cbet juba kallim olnud... ja turni järgi oleks ikkagi oma kolmikuga allini läinud..

aga tore et kommenteerite.. saab ka oma käsi uue pilguga üle vaadata ja mõelda veidi postflopi mängu peale... eriti see AQ'ga mäng.. seal oleks pidanud jah välja jagama.. et ma ei ole ees...