Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 125 1231151101 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 2487
  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    HUSNG.com [FR degenn] Rage@PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    eelmise aasta sügisel ühe teise foorumi topicu põhjal tekkis huvi.. ja sikutasin PKRi.. ja mängisin playmoney laudades.. suutsin seal ikka omale chipe saada.. aga see on ikka midagi muud... proovisin ka freerolle 5 ja 20 taala omad, regama pidi kohe kiirelt kuna 700 kohta oli maksimum.. ja cashi kohtadele jõudsin harva ja sealt sai ka ainult sente.. kuna triobetis olid suuremad freerollid.. siis mingi aeg kolisin sinna... detsembri kuus oli seal meeletus koguses 500 taala freerolle.. seal siis kasvatasin vaikselt BRi kuni ühe teise koha eest sain 67 taala.. selle siis suurendasin cashi laudades 130 taalani.. kuni siis lõpuks mängisin nulli... põhimõte on oma raha mitte terakestki sisse panna.. ja siiani on olnud õige otsus.. see oleks muidu suht ühesuunaline traffic donk nagu ma olen... hiljem siis jälle freerollidest BRi kokku ajanud.. ja seda siis cashi laudades maha mänginud... hetkel mingi 16 euri on BR... aegajalt peksan freerolle ja kui mõistliku HUDi saan omale (Poker Officega kahjuks ei ole enda mängu saanud piisavalt analüüsida ka:-/).. siis proovin ranka manuali järgi hakata madalates laudades grindima hakata... teooriat olen veidi raamatutest lugenud (Winning Secrets Of Online Poker (Douglas W. Frye & Curtis D. Frye)), kuigi siinne foorum ja videod on ikka hoopis kõvemini liigutanud ajurakke..
    viimase kuu jooksul olen kodukandi meestega ka IRL's mänginud.. 100eeku buyin, 6-10 osalejat ja võitja võtab kõik... siiani võitnud pole, aga esikolmikus koguaeg.. tikun liiga palju vast post-flopis lammutama ja käte pealt maha tõstma inimesi.. eks järgmine laupa paistab, kas tightim stiil ka ennast õigustab, eeldusel, et sellest tight stiilist kinni suudan pidada:-D
    eesmärk pole pro'ks saada.. töökoht rahuldab sissetulekuga piisavalt ja päevane/regulaarne töö meeldib võrreldes pokkeri mängija elustiiliga ikka palju rohkem... aga miks mitte meeldiv ühendada kasulikuga ja siis ka tulevikus ehk miski kopika saada... palgatööga rikkaks ei saa:-P
    Tsitaat Algselt postitas Rage
    peale HEMi konfimist (mis on veel täiega pooleli..) siis ranka manual välja prinditud.. 16 euri siis alguse BR freerollidelt saadud... neli NL4 lauda lahti.. kolm sessiooni ja pilt selline:


    teget ise väga rahul ei ole... päris 100% pole ranka manualist kinni pidanud... ja post-flopis olen lolluseid teinud... tõenäoliselt saab selline ilus aeg ka kunagi otsa, kus ma kõik sessioonid kasumis lõpetan... aga arenguruumi on.. ja nädalake-kaks saab mööda.. eks siis näeb kas graafik jääb sama kenaks...

    muidu paar küsimust.. nelja laua kohta on mul pidevalt üks laud kus ma kaotan.. laua keskmine VPIP on ~45%.. mängin samamoodi kui teistes laudades.. aga ikka saan oma raisidega liiga palju callijaid ja siis jään flopil taha..ja nii see papp läheb... tasub raisesid sellise laua puhul tõsta? või minna veel tightimaks? muidu mul seal lauas VPIP kõigub miski 11-17% vahel...

    päris tihti on mul stat 'fold BB to steal' 100%.. ehk blindide kaitsmisest tasuks kellelgi põgusalt rääkida.. mis tüüpi kätega.. kas callida või raisida... ja mida flopil teha.. kas cbet või kasutada "homode nuppu" check jne...
    Tsitaat Algselt postitas Rage
    eile puselesin siis HUDi konfimisega.. samal ajal neljas NL4 lauas... -6euri.. jooksu ei olnud üldse... KK ja QQ crackiti ära riveriga.. ja post-flopis oli mingeid VPIP 70+ mehi, kes ikka riveris mingi ulme omale kokku said.. eks ise sai ka pahasti mängitud:-/
    Tsitaat Algselt postitas Rage
    oehh.. täna oli haige sessioon.. suuremas osas olen ikka ise süüdi... aga statistika koha pealt.. 6x tuli AA ja 5x KK nendest calliti kummastki preflop 1 ära.. ühega võitsin.. teisega kaotasin... what a waste:-/


    see räige tõusu hetk on koht kus mul lihstalt järjest tulid KK QQ AK.. ja kõik järjest allinid võitsin:-D

    muidu peamine kukkumise koht on.. kus käsi ei tulnud.. ja ühe eestlase otsa komistasin järjest.. AQ AJ'ga hiliselt positsioonilt raisin, poti kahekesi temaga.. loomulikult cbet.. aga kordagi potis ei hittinud.. no sigatigedaks ajas.. ja tyyp jagas kiirelt matsu välja ja hakkas mõnuga pigistama minu tegemisi:-/

    ja sinna kaotasin ühe AA ka.. lauda tuli kokku kolmik.. tundus suht solid laud.. ei teinud tavapärase suurusega cbeti.. ja loomulikult calliti mu preflopi raisi QTo'ga ehk riveril saadi rida kokku..
    Tsitaat Algselt postitas Rage
    eino aina haigemalt läheb.. mitte mäng ei ole see, mis mind plusspoolel hoiab... vaid puhas luckbox.. jusht siis kui ma klikkan autopost blind nupud välja.. tulevad järjest pocket paarid ja kütan ennast tagasi plussi... muidu kui mingi börsimaakler vms mu graafikule otsa vaataks.. müüks kohe kõik oma aktsiad maha:-/

    suuremad kukkumised on kohad kus oma top pairi või kahe paariga komistasin seti otsa... või siis lihtsalt ei suutnud oma head kaarti maha visata hoolimata koledast lauast


    see siis esimese nädala graafik...


    no ei ole rahul... puhas luckbox hoiab mind vee peal:-/ öelge mis state mu kohta näha tahaksite.. VPIP jne... ma konfiksin siis HEMi neid näitama..

    btw... mängin NL4 laudades.. kas ma äkki tõstan preflopis liiga palju.. tõstan panuse 24 sendi peale + siis iga limperi kohta ka BB.. tegelt peaks 16 peale tõstma + iga limperi kohta BB?
    Tsitaat Algselt postitas Rage
    täna siis lõpuks -$1 kuigi vahepeal oli +12 kuni -6 taala... mis ma oskan öelda.. paar korda komistasin jälle setide otsa oma kahe paari või rocketitega... aga enamuse kaotused ikka jälle cry hero callid... ei suuda oma seti vms asja maha visata kui lauda flushi/rea võimalus tuleb ja vastane pushima hakkab...

    enivei.. panin siis HEMi oma mingeid state näitama, mis mulle huvi pakkusid.. andke nende statide pihta siis räigelt tuld... kui tahate veel mõnda stati näha.. küsige..




    ahjaa.. mis puutub limiitidesse.. siis mina plaanin NL10sse ronida siis kui mul 100 euri koos... ja nl20'sse vms.. siis kui 200 euri koos... hetkel siis mingi 50+ euri
    Tsitaat Algselt postitas Rage
    vot see on huvitav, et PFR nii madal on.. sest põmst ma teen ikka ranka manuali järgi.. ja järgi limpimine on ikka väga harv tegevus minu puhul.. BB pealt limbin ja BTNi pealt juhul kui ees on 2 või rohkem limpereid... ülejäänud puhul ainult raise-raise-raise.. aggro on mul ju ka 5+ peal... laudades pole harv kui enda statides näitab sessiooni kohta 10-18 aggrot:-)
    mhm..
    Viimati muudetud Rage poolt : 11.10.13 at 15:46 Põhjus: limiidi vahetus

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Rage @ triobet

    Su winrate on 20 PTBB/100le, mis on väga hea winrate isegi NL4 kohta, nii et esialgu jätka nii nagu sa oled siiamaani mänginud, muud statid tunduvad ka stadardid.

  3. #3
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Rage @ triobet

    FR või 6max

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    FR või 6max
    FR.. ega jah.. punane joon ehk no showdowns triip ainult jookseb ülespoole... allin EV langeb.. kui ma nüüd järgmised sessioonid suudan jälgida oma hero callide mitte tegemist ja rohkem foldida kui on suurem oht taga olla.. siis peaksin kena kasumit näitama... ja siis NL10sse edasi astuma...

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    algus oli kena.. foldisin mitmed kaheldavad kohad... siis sain mingi majaga ühe mehe allini.. ja siis läks põrgu lahti.. esimesena lendasin kolmikuga maja otsa... ja siis minu starting handid tapeti maha laua poolt...




    ma ei tea miks see convertor preflop tegevusi ei näita.. aga igalpool oli standardraise.. va BB peal..
    natukene siis selliseid mõnusaid käsi, millega sai pappi välja pritsitud:-/

    No-Limit Hold'em, $0.04 BB (10 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($2.17)
    BB ($4.51)
    Hero (UTG) ($6.12)
    UTG+1 ($4.04)

    Preflop: Hero is UTG with K , K

    Flop: ($0.10) 6 , A , A (3 players)
    SB checks, Hero bets $0.38, UTG+1 calls $0.38, 1 fold

    Turn: ($0.86) 10 (3 players)
    Hero checks, UTG+1 bets $0.76, Hero folds, Hero folds

    Total pot: $0.86

    Results:
    BB didn't show
    UTG+1 didn't show
    Outcome: BB won $0.43, UTG+1 won $2.18


    No-Limit Hold'em, $0.04 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (Button) ($6.34)
    SB ($3.78)
    BB ($2.02)

    Preflop: Hero is Button with J , Q

    Flop: ($0.04) J , 9 , 4 (2 players)
    BB checks, Hero bets $0.25, BB calls $0.25

    Turn: ($0.54) A (3 players)
    BB checks, Hero bets $0.50, BB calls $0.50

    River: ($1.54) A (3 players)
    BB checks, Hero checks

    Total pot: $1.54

    Results:
    Hero didn't show J , Q (nothing).
    SB didn't show
    BB had 8 , A (three of a kind, Aces).
    Outcome: BB won $1.90


    No-Limit Hold'em, $0.04 BB (10 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (MP3) ($5.35)
    SB ($3.70)
    BB ($2.58)

    Preflop: Hero is MP3 with Q , K

    Flop: ($0.04) K , 3 , 3 (2 players)
    SB checks, Hero bets $0.26, SB calls $0.26

    Turn: ($0.56) A (3 players)
    SB checks, Hero bets $0.68, SB calls $0.68

    River: ($1.92) A (3 players)
    SB checks, Hero checks

    Total pot: $1.92
    Main pot: $1.92 between Hero, SB and BB, won by SB

    Results:
    SB had A , Q (full house, Aces over threes).
    BB didn't show
    Hero didn't show Q , K (nothing).
    Outcome: SB won $2.30


    No-Limit Hold'em, $0.04 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB ($10.89)
    BB ($4.68)
    MP1 ($7.15)
    Hero (Button) ($5.85)

    Preflop: Hero is Button with Q , Q

    Flop: ($0.04) 9 , 3 , 8 (2 players)
    MP1 checks, Hero bets $0.36, MP1 calls $0.36

    Turn: ($0.76) J (4 players)
    MP1 checks, Hero bets $0.76, MP1 calls $0.76

    River: ($2.28) 7 (4 players)
    MP1 bets $5.75, Hero folds, Hero folds

    Total pot: $2.28
    Main pot: $2.28 between SB, BB and MP1, shared by SB, BB and MP1 ($0.76)

    Results:
    SB didn't show
    BB didn't show
    MP1 didn't show
    Outcome: SB won $0.76, BB won $0.76, MP1 won $8.51

    Viimati muudetud Rage poolt : 10.03.10 at 16:35

  6. #6
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    niihh... sellele reedesele kaotusele.. võtsin paar tundi aja maha.. vaatasin oma mängu ja käed üle.. siis ronisin uuesti sisse ja lõpetasin mingi mõned taalad plussis...

    täna lasin siis praktiliselt terve päeva... esimene pool sai suht ainult külgsuunas liigutud graafikuga.. siis võtsin kätte lasin veidi loosemaks ja olin endiselt agressiivne.. siis hakkasid kõikumised ka suuremad tulema.. aga vähemalt asi läks veidigi kõrgemale positiivsele poolele...

    hetkeks siis BR 62 euri.. rühin edasi 100 poole.. et NL10 laudadesse ronida... mis see valem oli järgmise limiidi peale ronimiseks? minimaalselt 300 BigBlindi.. soovituslikult 500 BB'd?

    graafikud ja statid ka...





    ma ei saa aru kuidas unopened PFR mul saab 15% olla.. ma kahtlustan et HEM peksab segast..
    Viimati muudetud Rage poolt : 10.03.10 at 16:35

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    täna oli haige päev... vahepeal olin 18 taala plussis.. aga lõpuks nullis... nii palju nelikuid kui ma täna nägin pole ma varem ühel päeval näinud.. raudselt mingi Unibeti boonused on Prima võrgu ära riggenud ;D... ise lendasin kolme neliku otsa...

    vaatasin et flopist the best house.. slowplayisin ilusti.. aga näe raipel oli nelik...

    Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 9 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    SB: $0.52
    BB: $6.27
    UTG: $2.12
    UTG+1: $2.79
    UTG+2: $4.90
    Hero (MP1): $5.65
    MP2: $2.77
    CO: $1.63
    BTN: $1.80

    Pre Flop: ($0.06) Hero is MP1 with 8 8
    UTG calls $0.04, UTG+1 calls $0.04, UTG+2 calls $0.04, Hero calls $0.04, MP2 calls $0.04, CO calls $0.04, 1 fold, SB calls $0.02, BB checks

    Flop: ($0.32) 4 8 4 (8 players)
    SB checks, BB checks, UTG bets $0.12, UTG+1 folds, UTG+2 folds, Hero calls $0.12, MP2 folds, CO calls $0.12, SB folds, BB folds

    Turn: ($0.68) 5 (3 players)
    UTG bets $0.28, Hero raises to $0.56, CO calls $0.56, UTG calls $0.28

    River: ($2.36) 2 (3 players)
    UTG checks, Hero bets $4.93, CO calls $0.91 all in, UTG folds

    Final Pot: $4.18
    Hero shows 8 8
    CO shows 4 4
    CO wins $4.08
    (Rake: $0.10)
    peale seda tuli minu kõige suurem potivõit, flopis kui mehed callisid.. mõtlesin, et sinna see mu cbeti raha kadus.. aga näe Turn saved the day...
    Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 10 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG+1: $3.26
    UTG+2: $7.96
    MP1: $2.24
    MP2: $1.08
    MP3: $4.04
    CO: $12.55
    BTN: $6.48
    SB: $3.86
    BB: $4.72
    Hero (UTG): $8.62

    MP3 posts a big blind ($0.04)

    CO posts a big blind ($0.04)

    Pre Flop: ($0.14) Hero is UTG with 6 6
    Hero raises to $0.24, 4 folds, MP3 calls $0.20, 1 fold, BTN calls $0.24, 2 folds

    Flop: ($0.82) K 7 J (3 players)
    Hero bets $0.48, MP3 calls $0.48, BTN calls $0.48

    Turn: ($2.26) 6 (3 players)
    Hero bets $1.40, MP3 raises to $3.28, BTN raises to $5.76, Hero calls $4.36

    River: ($17.06) 9 (3 players)

    Final Pot: $17.06
    BTN shows K J
    Hero shows 6 6
    Hero wins $4.96
    Hero wins $12.02
    (Rake: $0.08)
    kusjuures mõlemad esimesed neliku laksud sain ühe ja sama tüübi käest.. kusjuures tyybil oli VPIP 60+ ja kui ma õigesti aru sain oli tüüp usakas.. aga krt mina ei tea.. lõpuks ta mingi 15 taalaga lauast lahkus... hea jooks oli tal.. AK'sid viskas ka pidevalt lauda...
    Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 10 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    MP2: $12.04
    MP3: $3.51
    CO: $4.00
    BTN: $4.27
    SB: $0.52
    BB: $15.26
    Hero (UTG): $3.90
    UTG+1: $5.32
    UTG+2: $2.37
    MP1: $3.70

    CO posts a big blind ($0.04)

    Pre Flop: ($0.10) Hero is UTG with 9 9
    Hero raises to $0.24, UTG+1 calls $0.24, 2 folds, MP2 calls $0.24, 5 folds

    Flop: ($0.82) 2 8 2 (3 players)
    Hero bets $0.48, UTG+1 folds, MP2 calls $0.48

    Turn: ($1.78) 4 (2 players)
    Hero bets $1.00, MP2 raises to $2, Hero raises to $3.18, MP2 calls $1.18

    River: ($8.14) K (2 players)

    Final Pot: $8.14
    MP2 shows 2 2
    Hero shows 9 9
    MP2 wins $8.04
    (Rake: $0.10)
    no viimane nelik oli megaimelik.. no tegelt oleks pidanud ammu foldima.. aga lihtsalt tekkis uudishimu, mis sinna lauda veel tuleb ja mis vastasel käes...
    Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 10 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG+2: $1.43
    MP1: $7.81
    MP2: $4.75
    MP3: $4.94
    CO: $3.10
    BTN: $2.94
    SB: $1.04
    BB: $3.90
    UTG: $3.47
    Hero (UTG+1): $21.44

    Pre Flop: ($0.06) Hero is UTG+1 with A A
    UTG calls $0.04, Hero raises to $0.24, 7 folds, BB calls $0.20, 1 fold

    Flop: ($0.54) K T T (2 players)
    BB checks, Hero bets $0.27, BB calls $0.27

    Turn: ($1.08) K (2 players)
    BB checks, Hero bets $0.64, BB calls $0.64

    River: ($2.36) T (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Final Pot: $2.36
    BB shows 6 T
    BB wins $2.26
    (Rake: $0.10)


    tänase õhtu graafik ka:



    aga muidu on enamvähem ok.. üldine graafik on siiski pigem tõusutrendis..
    Viimati muudetud Rage poolt : 10.03.10 at 16:36

  8. #8

    Re: Rage @ triobet

    Seal 66-e käes oli veits kaheldav cbet imo. Kahe mängija vastu ilma positsioonita... Eriti kui ütlesid, et nad loosed?
    Muidu jätka samas vaimus. Huviga loen su tegemistest ^^

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    Tsitaat Algselt postitas McFoldberg
    Seal 66-e käes oli veits kaheldav cbet imo. Kahe mängija vastu ilma positsioonita... Eriti kui ütlesid, et nad loosed?
    Muidu jätka samas vaimus. Huviga loen su tegemistest ^^
    jep.. oli küll.. ma ise kirusin ennast kui olin ära teinud ja järgmine vend mõtles.. turnil oleks raudselt foldinud ja veel peaga vastu seina tagunud.. kui see 6 poleks tulnud:-)

    ahjaa, sel teisel tyybil oli AK

  10. #10
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    kõmm... täna siis ka siiani kõige suurema stacki kaotus senini... ega ma kedagi peale enda vast väga süüdistada ei saa nagu tavaliselt:-)

    ma juba enne teadsin, et selle mehe vastu minnes kohati olen kaotanud.. siiani olin 2 taala miinuses temaga... enivei.. vähemalt ma nüüd kirjutasin ta nicki külge lõpuks ka korraliku note ära, mis siiani tegemata oli...

    BRiga midagi hullu pole.. hetkel veel tänane sessioon mingi 3 taala miinuses.. aga ma veel mängin:-)
    Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 10 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG+1: $10.49
    UTG+2: $1.36
    MP1: $3.91
    MP2: $4.02
    MP3: $4.88
    CO: $4.60
    BTN: $2.26
    Hero (SB): $11.49
    BB: $4.04
    UTG: $0.98

    Pre Flop: ($0.06) Hero is SB with A A
    1 fold, UTG+1 calls $0.04, 1 fold, MP1 calls $0.04, 1 fold, MP3 calls $0.04, CO calls $0.04, 1 fold, Hero raises to $0.40, 1 fold, UTG+1 calls $0.36, MP1 calls $0.36, 2 folds

    Flop: ($1.32) 7 4 9 (3 players)
    Hero bets $0.80, UTG+1 calls $0.80, MP1 calls $0.80

    Turn: ($3.72) 2 (3 players)
    Hero bets $10.27, UTG+1 calls $9.29 all in, MP1 folds

    River: ($22.30) 9 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $22.30
    UTG+1 shows 7 7
    Hero shows A A
    UTG+1 wins $22.20
    Hero wins $0.00
    (Rake: $0.10)
    EDIT: vahepeal veel kukkusin.. panin piiriks null kuni -2BI.. lõpuks sain 1 taalaga kasumisse..

  11. #11
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    täna oli mõttetu sessioon.. kaart üldse ei jooksnud... lõpus kobasin AK'ga kaks paari ära AAQQ.. riveril sain.. teisel tüübil oli flopist AA99.. sealt see jõnks üles.. aga muidu oli täiesti wasted time...

    Viimati muudetud Rage poolt : 10.03.10 at 16:39

  12. #12
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    no ikka kylgsuunas läheb see graafik.. ei suuda kuidagi stabiilset joont näidatud üles poole:-/
    viimase kahe sessiooni graafik:


    ja üldine graafik.. no ei saa sellist kena tõusujoont nagu oli alguses..
    Viimati muudetud Rage poolt : 10.03.10 at 16:39

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    täna siis oli ameerikamägi nagu tavaliselt... aga 6.50 plussis.. lisaks võtsin ühe NL10 laua ka.. kus jäin 1 BI võrra miinusesse, aga muudes laudades õnnestus õigel ajal õigeid lükkeid teha, ehk kokku ikka plussis jälle...

    graafikut ei pane.. aga paar coolerit.. võite muidugi kommenteerida ka, kus tegin sitta mängu...

    Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 10 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    MP3: $24.02
    CO: $10.93
    BTN: $6.45
    SB: $6.45
    Hero (BB): $10.69
    UTG: $3.90
    UTG+1: $10.82
    UTG+2: $5.62
    MP1: $9.82
    MP2: $26.05

    Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with 8 8
    UTG calls $0.10, 1 fold, UTG+2 calls $0.10, 1 fold, MP2 calls $0.10, MP3 calls $0.10, 1 fold, BTN calls $0.10, SB calls $0.05, Hero checks

    Flop: ($0.70) 6 8 T (7 players)
    SB checks, Hero bets $0.35, UTG folds, UTG+2 folds, MP2 folds, MP3 folds, BTN folds, SB raises to $1.75, Hero calls $1.40

    Turn: ($4.20) 2 (2 players)
    SB bets $4.55, Hero calls $4.55

    River: ($13.30) 5 (2 players)

    Final Pot: $13.30
    SB shows 9 7
    SB wins $12.64
    (Rake: $0.66)


    Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 7 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    SB: $3.88
    BB: $3.40
    UTG: $6.46
    UTG+1: $5.04
    MP: $6.27
    CO: $2.78
    Hero (BTN): $4.20

    CO posts a big blind ($0.04)

    Pre Flop: ($0.10) Hero is BTN with Q A
    UTG raises to $0.08, 1 fold, MP calls $0.08, 1 fold, Hero calls $0.08, 2 folds

    Flop: ($0.34) 9 4 Q (3 players)
    UTG bets $0.08, MP raises to $0.29, Hero calls $0.29, UTG folds

    Turn: ($1.00) 6 (2 players)
    MP bets $0.50, Hero raises to $1, MP calls $0.50

    River: ($3.00) K (2 players)
    MP checks, Hero bets $2.83, MP calls $2.83

    Final Pot: $8.66
    MP shows Q 9
    Hero shows Q A
    MP wins $8.56
    (Rake: $0.10)
    see siis juba võidu pool.. esimeses handis oli laguses top pair.. siis kolmik ja lõpuks maja... samas puhas joppamine, et võitsin..
    Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 10 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BTN): $7.16
    SB: $0.50
    BB: $4.58
    UTG: $1.38
    UTG+1: $3.94
    UTG+2: $3.86
    MP1: $3.85
    MP2: $4.05
    MP3: $4.24
    CO: $4.66

    Pre Flop: ($0.06) Hero is BTN with 8 9
    2 folds, UTG+2 calls $0.04, 1 fold, MP2 calls $0.04, MP3 calls $0.04, 1 fold, Hero calls $0.04, SB calls $0.02, BB checks

    Flop: ($0.24) 3 9 6 (6 players)
    SB checks, BB checks, UTG+2 checks, MP2 checks, MP3 bets $0.12, Hero calls $0.12, SB folds, BB folds, UTG+2 folds, MP2 folds

    Turn: ($0.48) 9 (2 players)
    MP3 bets $0.24, Hero raises to $0.48, MP3 raises to $1.92, Hero calls $1.44

    River: ($4.32) 8 (2 players)
    MP3 bets $2.16, Hero calls $2.16

    Final Pot: $8.64
    Hero shows 8 9
    MP3 shows 3 3
    Hero wins $8.54
    (Rake: $0.10)
    üks lihtne bluff ka.
    Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BB: $2.44
    UTG: $12.94
    UTG+1: $4.14
    MP1: $5.71
    MP2: $3.98
    CO: $4.50
    BTN: $4.63
    Hero (SB): $8.18

    Pre Flop: ($0.06) Hero is SB with 2 2
    2 folds, MP1 calls $0.04, 2 folds, BTN raises to $0.24, Hero calls $0.22, 1 fold, MP1 calls $0.20

    Flop: ($0.76) 8 J 7 (3 players)
    Hero checks, MP1 checks, BTN bets $0.38, Hero raises to $0.76, MP1 folds, BTN calls $0.38

    Turn: ($2.28) K (2 players)
    Hero checks, BTN checks

    River: ($2.28) 3 (2 players)
    Hero bets $2.28, BTN folds

    Final Pot: $2.28
    Hero wins $2.18
    (Rake: $0.10)


    Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 10 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (MP2): $6.73
    MP3: $3.28
    CO: $5.28
    BTN: $5.34
    SB: $6.22
    BB: $2.46
    UTG: $3.56
    UTG+1: $1.36
    UTG+2: $3.84
    MP1: $3.78

    Pre Flop: ($0.06) Hero is MP2 with 3 3
    UTG raises to $0.16, 3 folds, Hero calls $0.16, 5 folds

    Flop: ($0.38) 2 3 A (2 players)
    UTG bets $0.12, Hero raises to $0.24, UTG calls $0.12

    Turn: ($0.86) 5 (2 players)
    UTG checks, Hero bets $0.43, UTG calls $0.43

    River: ($1.72) 3 (2 players)
    UTG bets $0.32, Hero raises to $5.90, UTG folds

    Final Pot: $2.36
    Hero wins $2.26
    (Rake: $0.10)


  14. #14
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Rage @ triobet

    Teine käsi raise preflop, viimane käsi fold preflop.

  15. #15

    Re: Rage @ triobet

    88-ga oleksid pidanud ilmselt BB-lt korraliku raise-i sisse littima.

    AQ-ga polnud seda turni eriti mõtet raiseda, kuna suht obvious, et eriti halvem käsi MP-l sinust olla ei saa. Kui tal oleks flush / straight draw, siis see turni min raise temast lahti nii või naa ei saaks. Ainus käsi mida turnil biitida said oligi mingi draw või siis KQ. River võttis küll J10-e ja KQ võimaluse ära, kuna villain ei checkiks neid, kuid ilmselt ei foldi ta betile enda kahte paari ka ära riveril. Ehk oleksid võinud lihtsalt turnil callida ja riveril ka checkida imo. Aga eks mõni targem täpsustab üle.

  16. #16
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Rage @ triobet

    Sellist minraise ei tohi NL4s preflop lihtsalt callida. Beti korralikult üle. Kui callibki, siis selline olukord, kus ta 2 pair hitib on vähene, enamjaolt saab oma QJga Qle pihta ja maksab oma stacki välja. Preflop raisedes saaksid poti selliseks, et ta potsize bettidega ilusti allin saada.

  17. #17
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    need kohad, kus ma callisin ennast flopi sisse... esimene käsi, ja viimane käsi... on ranka manuali osad.. et kui ees on kaks või rohkem limpereid, siis limbid sisse.. või kui raise, siis pocket paariga lähed setminema... ehk call preflop..

    88'ga oleks võinud reraised ka.. oleks vähemalt sellest reast lahti saanud... aga põmst ma preflopis olin selle käe maha kandnud.. ja ei taht preflopil/flopil rohkem raha sisse panna kui ei hiti.. hittisin seti ja sellega lammutasin.. aga rida oli liiga ebatõenäoline ja ma ei oleks eriti mingi valemiga seda seti maha visanud..

    22'ga oleks pidanud postflopis reeglite järgi maha viskama.. aga see cbet oli liiga standard cbet, ehk ma ei uskunud, et ta pihta sai või masti tõmme oleks... ja turni check ja kaart oli täpselt selline kaart, millega riveril peedistada ja flushi esindada...

    AQ oli halvasti mängitud.. pf raise peale peaks maha viskama.. callid/reraised on ainult any two pair ja AK, callisin AQga vast aint selle pärast, et tegemist oli loose mängijaga... ülejäänud oli ka halb mäng selle käe puhul..

    89o raiseda kolme limperit.. krt maitea... tegelt oleks pidanud fold käsi olema.. aga kuna positsioon oli.. siis mõtlesin vaadata mis flop toob.. kui ma oleks raisenud, siis ega seda kolmepocketit poleks enivei maha visatud.. ja flopil oleks cbet juba kallim olnud... ja turni järgi oleks ikkagi oma kolmikuga allini läinud..

    aga tore et kommenteerite.. saab ka oma käsi uue pilguga üle vaadata ja mõelda veidi postflopi mängu peale... eriti see AQ'ga mäng.. seal oleks pidanud jah välja jagama.. et ma ei ole ees...

  18. #18
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Rage @ triobet

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    need kohad, kus ma callisin ennast flopi sisse... esimene käsi, ja viimane käsi... on ranka manuali osad.. et kui ees on kaks või rohkem limpereid, siis limbid sisse.. või kui raise, siis pocket paariga lähed setminema... ehk call preflop..

    88'ga oleks võinud reraised ka.. oleks vähemalt sellest reast lahti saanud... aga põmst ma preflopis olin selle käe maha kandnud.. ja ei taht preflopil/flopil rohkem raha sisse panna kui ei hiti.. hittisin seti ja sellega lammutasin.. aga rida oli liiga ebatõenäoline ja ma ei oleks eriti mingi valemiga seda seti maha visanud..

    Preflop pane rohkem raha sisse, sest kui sa hittisid ja kellegil teisel oleks nt K84 flopil AK käes, mingi fishh, kes limpis, siis sa ei saa teda paratamatult allinni, kui pole preflop raisenud. Peaksid tegema oversized pets ja neid ei callita nii kergelt. Kui teeksid raise preflop, saaks ilusti hakkama pot size bettide panemisega.


    22'ga oleks pidanud postflopis reeglite järgi maha viskama.. aga see cbet oli liiga standard cbet, ehk ma ei uskunud, et ta pihta sai või masti tõmme oleks... ja turni check ja kaart oli täpselt selline kaart, millega riveril peedistada ja flushi esindada...

    Preflop oleks mina maha visanud. Sul pole positsiooni ja 22ga saad ainult seti hittida, kui ei hiti, oled dead. Flopil reraise tegemine on ka kaheldav, sest peale sind veel MP1 tegutsemas. Samuti on ju flop sinu jaoks lihtsalt ülihalb. Ülidrawine, iga pildiga Heart võib sinda callida. Turnil saabubki sinu jaoks hukatus ja ilma kindla readita ma riveril ei tulistaks, callitakse kergelt Heartiga ära ja oledki rahast ilma.

    AQ oli halvasti mängitud.. pf raise peale peaks maha viskama.. callid/reraised on ainult any two pair ja AK, callisin AQga vast aint selle pärast, et tegemist oli loose mängijaga... ülejäänud oli ka halb mäng selle käe puhul..

    Call on halb, ma ei näe reraisel ühtegi halba külge, seda tabelit ei pea iga hetk 100% võtma kui kindlat eesmärki. Su ees tehti minraise, väga fishilik liigutus. Seda NL4 puhul. Sellise asja jaoks on ta range ülisuur, seega kindel 3bet otsa sellisel olukorras. Kui tahad foldid, siis foldi, aga call on kohutav lihtsalt.

    89o raiseda kolme limperit.. krt maitea... tegelt oleks pidanud fold käsi olema.. aga kuna positsioon oli.. siis mõtlesin vaadata mis flop toob.. kui ma oleks raisenud, siis ega seda kolmepocketit poleks enivei maha visatud.. ja flopil oleks cbet juba kallim olnud... ja turni järgi oleks ikkagi oma kolmikuga allini läinud..

    Siin ma ei räägikski raisest. 89o on selline kaheldav, 89s puhul saaksime tugevamaid implied oddse, hetkel lähme flopilt vaid rida või imet hittima. 89s puhul oleks väljavaated palju paremad. Samuti kui callid flopi, siis mis su plaan turnil kui poleks 9 tulnud. Ta betib uuesti ja kas saad callida. Pead sellised asjad läbi mõtlema.

    aga tore et kommenteerite.. saab ka oma käsi uue pilguga üle vaadata ja mõelda veidi postflopi mängu peale... eriti see AQ'ga mäng.. seal oleks pidanud jah välja jagama.. et ma ei ole ees...

  19. #19
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Rage @ triobet

    no tänane downswing on ikka vihane... -21 taala.. 300 käega... graafikut panema ei hakka... tilti ei läinud.. aga üks laks teise järel.. flopil pihta ei saanud.. cbeti keegi ei austanud... ja nii ta läks.. võite mu handidele turmtuld anda...

    Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 10 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG+2: $9.70
    MP1: $18.81
    MP2: $11.04
    MP3: $10.86
    CO: $14.96
    BTN: $11.38
    SB: $3.95
    BB: $7.29
    Hero (UTG): $9.85
    UTG+1: $5.13

    Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG with K K
    Hero raises to $0.40, 4 folds, MP3 calls $0.40, CO calls $0.40, BTN raises to $1.60, 2 folds, Hero raises to $9.85, 2 folds, BTN calls $8.25

    Flop: ($20.65) T 6 3 (2 players)

    Turn: ($20.65) T (2 players)

    River: ($20.65) 2 (2 players)

    Final Pot: $20.65
    BTN shows A A
    Hero shows K K
    BTN wins $19.62
    (Rake: $1.03)

    Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 9 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    MP1: $4.69
    MP2: $11.84
    Hero (CO): $4.38
    BTN: $3.34
    SB: $3.47
    BB: $0.95
    UTG: $5.51
    UTG+1: $4.25
    UTG+2: $7.55

    Pre Flop: ($0.06) Hero is CO with K K
    UTG calls $0.04, 1 fold, UTG+2 calls $0.04, 2 folds, Hero raises to $0.32, 3 folds, UTG calls $0.28, 1 fold

    Flop: ($0.74) A 5 K (2 players)
    UTG bets $0.18, Hero calls $0.18

    Turn: ($1.10) A (2 players)
    UTG checks, Hero bets $0.55, UTG calls $0.55

    River: ($2.20) 4 (2 players)
    UTG checks, Hero bets $1.10, UTG raises to $4.46, Hero calls $2.23 all in

    Final Pot: $8.86
    UTG shows A K
    UTG wins $7.63
    UTG wins $1.13
    (Rake: $0.10)

    Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 10 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (MP1): $5.04
    MP2: $2.96
    MP3: $0.82
    CO: $5.50
    BTN: $8.70
    SB: $7.09
    BB: $1.11
    UTG: $5.33
    UTG+1: $5.49
    UTG+2: $4.71

    Pre Flop: ($0.06) Hero is MP1 with A K
    1 fold, UTG+1 calls $0.04, UTG+2 calls $0.04, Hero raises to $0.32, MP2 calls $0.32, 6 folds, UTG+2 calls $0.28

    Flop: ($1.06) 2 3 4 (3 players)
    UTG+2 checks, Hero bets $0.64, MP2 calls $0.64, UTG+2 folds

    Turn: ($2.34) 5 (2 players)
    Hero bets $1.17, MP2 raises to $2, Hero calls $0.83

    River: ($6.34) J (2 players)

    Final Pot: $6.34
    MP2 shows 6 6
    MP2 wins $6.24
    (Rake: $0.10)


    Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 10 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BTN): $8.40
    SB: $2.91
    BB: $4.59
    UTG: $5.24
    UTG+1: $1.71
    UTG+2: $1.21
    MP1: $4.69
    MP2: $3.11
    MP3: $3.96
    CO: $3.10

    UTG+1 posts a big blind ($0.04)

    Pre Flop: ($0.10) Hero is BTN with 6 6
    UTG calls $0.04, UTG+1 checks, 3 folds, MP3 calls $0.04, 1 fold, Hero raises to $0.32, 1 fold, BB calls $0.28, 2 folds, MP3 calls $0.28

    Flop: ($1.06) T 7 9 (3 players)
    BB checks, MP3 checks, Hero bets $0.68, BB calls $0.68, MP3 folds

    Turn: ($2.42) 2 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    River: ($2.42) A (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Final Pot: $2.42
    BB shows K 7
    BB wins $2.32
    (Rake: $0.10)




  20. #20
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Rage @ triobet

    Esimene KK standard. Preflop kõik ok.
    Teine KK raise flopil kindlasti mingi pot , ~1$. Oleksid siin anyway calli saanud ja broke läinud, kuid mina käitun alati nii.
    AK on cooler, mängitud on okeilt. Turnil võid ka kohe allin lükata.
    Viimasel käel pole ka midagi valesti. Võis Cbetida. et callis, seda ikka juhtub.

    Aga mis silma jäi, raised 8xbb. NL4 vist ükskõik, aga tulevikus püüa standardiks jätta 4xbb+1bb iga limperi kohta, aga arvan, et tead seda isegi.

Lehekülg 1, kokku 125 1231151101 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES