Rankalt luba olemas.

Diil oleks sihuke, et sisuliselt küsin coachi. Millegiärast ei alistu mulle NL50 6-max. Proovinud olen juba pool aastat ja peale ühe plusskuu pole midagi head ette näidata. NL25-ni oli kõik OK.

Ehk siis soovin coachi alistamaks NL50 6maxi FTP-s. Mõned sessid koos (Mikogo/Teamviewer), stattide analüüs, toimivate põhimõtete seletamine. Kuna pokker segab töö- ja pereelu, siis õhtuti üle 2-3 tunni harilikult ei pühendu. Diil võiks kesta kuu või kaks. Bankroll on mul endal olemas - 70BI.

Vastu pakuksin
a) 25% mängulisest kasumist
ja
b) enda poolt valmiskirjutatud PHPs valmiskribatud soft (vaata allpool olevaid pilte), millega on võimalik konkreetsete mängijate kohta välja võtta kuidas nad kätt on mänginud. Näiteks:
- riveril suur panus
- flopi cbeti raise
- millega paneb 2 bulletit
- kuidas mängib keskmisest paremaid drawsid
- minbet/minraise
- etc, mida ise suudad välja mõelda ja näiteks HEMi filtritega formuleerida.
Seda kõike saab ka HEMiga teha ainult ei minu softiga on oluliselt mugavam ja kogu info saamiseks ei pea kätt replayerist järgi vaatama kuna handhistory on kompaktselt ära toodud. Kasutab soft HEMi andmebaasi. Võimalik on kuvada näiteks viimase X mängia andmed või siis defineerida ära ajaperiood - näiteks 1 tund ning sel juhul kuvatakse iga mängia ajalugu kellega sa selle aja jooksul mänginud oled. Lisaks märkides checkboxi (new only) linnukese saad ainult need aruanded, mis on saanud viimase tunni jooksul täiendust - loomulikult vastav aruanne mängija kohta aegade hämarusest peale. Aruandeid saab ise juurde teha (hetkel ei viitsi seletada aga sisuliselt käib see HEMi logis õige koha üles otsimises, copy, koodi paste, väike modi ja voila). 2 miinust on asjal - ta on aeglane (viimase 24 mängija x 12 aruannet andmete kuvamine võttis aega ca 8 minutit minu arvutiga. Seega kes loodab käe ajal värskeid andmeid saada, see peab pettuma. Saab küll nii, et paned asja alguses tiksuma ja juhul kui mängija oli valimis, siis brausimine võtab 0 sekundit sest andmed on juba valmis genetud ja kompaktsuse huvides spoileritesse topitud. Teine miinus on see, et hetkel on vaid FTP handhistory tuvastatud. Ilmselt pole Starsi oma teab mis raketiteadus aga 2-3 tundi võtab selle lahtimõtestamine ikka aega ja niisama pullipärast ma seda ajudekeppi enam ette võtta ei taha. Aruandesse veerge juurde saan vaid mina teha. Maha võtta saate teie ise alati. Teadmisi PHP-st või postgrest ei pea olema sest need 2-3 liigutust ja tingimust on lihtsalt vaja meelde jätta. Kood on lahtine, seega on võimalik näha, et mingit pahalast ei ole sisse kirjutatud. Adminnimise GUId pole, sest tegin selle enda jaoks ja minu jaoks on koodis sobramine piisavalt mugav.