Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 49
  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    kas maandad tilti chatiakna abil?

    see ei ole vist ilus, aga ma laen end kohe maha, kui pärast badbeati või lihtsalt lolli väljakukkumist ütlen välismaises pokritoas "seap**s" või "laksige kotte" või "imege ****" ja võin seejärel rahuliku südamega akna sulgeda.

    ega ma paha pärast, aga see on mu teraapia ja keegi ei saa õnneks aru ka. ükskord üks küsis et "what "mine m***i means?", ma siis selgitasin et see tähendab "go to the dick" ja sõbralik arutelu jätkus veel 5 minsa vähemalt CLi ja minu, kui observeri, vahel.
    Viimati muudetud adam_q poolt : 14.04.10 at 09:34

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

    pole kunagi läbi chati vist mölisenud ega arvatavasti tee ka seda. kui keegi donkab sind rämedalt ära (näiteks sul AK flop 2 A 9 ning all in ja river 7 vastane näitab 27o) siis ole õnnelik, et sellliseid idiootseid mängijaid veel on, kes nii lolle liigutusi teevad, sest pikas perspektiivis jääd sa ju kõvasti plussi nendest ja see huvitabki meid ju kõige rohkem raamatus "pshyology of poker" oli ka sellest nii kirjas, et kui alati midagi sellist juhtub siis närvi minemise asemel peaksid sa õnnest karjuma ja üldse õnnelik olema (et sa nii halbu mängijaid veel kohtad)

    aga jah, jutu point et ise ma küll ei mölise chatis vahepeal irooniaga midagi võin öelda aga see ei ole ka väga pahaga

  3. #3
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

    Mis mõttega ?

    Et fishe harida v... fish on see kes hakkab peale suckouti teist sõimama, ehk kahjuks väga suur osa mängijatest teeb seda :/.

    /Ka siin foorumis seda väga paju näha.

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

    kui liiga palju chatis sõna võtan siis lasen endal chati ära blokida tavaliselt aga teinekord ei suuda lihtsalt tagasi hoida ennast

  5. #5
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

    ei, ma ei taha kedagi harida. see on mu enda therapy lihtsalt. võibolla oleks mõttekas kõrvale wordpad lahti võtta ja sinna kirjutada hoopis :D

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

    Ma turniiridel kirjutan. Chatti saab hästi kasutada, et vastaseid tilti ajada :P

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
    Ma turniiridel kirjutan. Chatti saab hästi kasutada, et vastaseid tilti ajada :P
    mida sa kirjutad? ega mitte eestikeelseid roppuseid? nendest ei saa nad aru ju

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

    Kuidas kunagi. Oleneb täitsa vastasest ju. Kunagi lugesin mingilt lehelt sellest ja see on päris kasulikuks osutunud.
    Tuleb leida vastase juures nõrk koht ja ta rivist välja lüüa :)
    Nt. eelmine turna oli mu lauas üks suur chip leader, kelle display pildiks oli mingi väike laps.
    Hakkasin selle rõhuma(eks iga üks mõtleb oma strateegia välja) ja sain ta lõpuks endast nii välja, et ta püüdis iga kord mind all ini suruda, ootasin vaid oma käe ära ja sõin ta välja :)

  9. #9
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
    Kuidas kunagi. Oleneb täitsa vastasest ju. Kunagi lugesin mingilt lehelt sellest ja see on päris kasulikuks osutunud.
    Tuleb leida vastase juures nõrk koht ja ta rivist välja lüüa :)
    Nt. eelmine turna oli mu lauas üks suur chip leader, kelle display pildiks oli mingi väike laps.
    Hakkasin selle rõhuma(eks iga üks mõtleb oma strateegia välja) ja sain ta lõpuks endast nii välja, et ta püüdis iga kord mind all ini suruda, ootasin vaid oma käe ära ja sõin ta välja :)
    see on ka ju veits nõme :P kui hakkad nii isiklikult solvama. pokker on ikkagi mingil määral ka aumäng (imo)

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

    Võibolla tõesti. Aga siiski meeldib mulle aeg-ajalt nii mängida ja näha, kuidas inimesed reageerivad.

  11. #11
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

    ma tahaks toonitada, et ma oma emakeeles ropendan ja keegi saa eniveis aru. ja ainult siis kui BB tuleb või niisama jura. ja et ma ei tee seda kellegi tilti ajamiseks, vaid enda tildi lahustamiseks.

    but go on!

  12. #12

    Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

    Kuna mu närvikava ei ole veel piisavalt stabiilne, siis lasin oma chati ära bännida. Aegajalt veel karjatan mingi roppuse, kui keegi välja imeb, aga üldiselt olen suutnud üha enam mõttemaailma selles suunas pöörata, et biiti saades tunnen pigem rõõmu selle üle, et ma pikas perspektiivis samas olukorras kõvasti raha võidan.

  13. #13

    Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

    Kui ma mõne beebipildiga jorsi bustosse tõmban, siis naeran chatis: Haha, now Your baby will starve!

  14. #14
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Kui ma mõne beebipildiga jorsi bustosse tõmban, siis naeran chatis: Haha, now Your baby will starve!
    hahahahaaa, nice õeluskott

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

    ei ole muidu juba väga kaua chatis midagi rääkinud kellegiga, aga mingi aeg tagasi oli kui teadsin, et vastasel on mingi suht nuts käes aga riveriks oli 4mastikaarti laual, mul täielik nuts käes ja siis pushisin, vend viskas mucki ja ütles et tal oli top2 paari ja ma õütlesin, et mul oli bottom pair ja siis vend elukaua vaidles et ikka nii ei saa olla..

    wateva ma üldse seda kirjutasin

  16. #16

    Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

    ma ytlen kõik v2lja, rahunen insta siis maha ka tänu sellele, nii kaua saab öelda kuni chati b2nni saab, easy

  17. #17

    Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

    ei maanda. Vahest ütlen midagi vastu, aga viimaselajal olen lihtsalt mute peale pannud, kui keegi donkiks sõimama hakkab.

  18. #18
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

    ei

  19. #19
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

    Kui ma kellegi välja tõmban ,siis ütlen tavaliselt " ty fish"

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: kas maandad tilti chatiakna abil?

    ma ütlen tavaliselt sarkasmiga midagi, "nice hand" või "nice call" vms, teeb kuidagi tuju paremaks, kuna ma päriselus kah ikka väga sarkastiline, siis teen seda ka homegamedel.

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES