Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 44
  1. #21

    Re: Helikaardi jama - Ei leia tagumisi kõlareid.

    Ranka lülita automaatne driverite uuendus välja

    Control Panel > System > kõrvalpaneelilt Advanced System Settings >
    Hardware (tab) > Windows Update Driver Settings

    See peaks aitama

    Rankapojale: Vista on 10x parem kui XP. Kogu see hala Vista ümber tekkis sellest, et kõik tormasid tirima mingeid betaversioone või jäi neil arvuti lihtsalt Vista jaoks lahjaks. Peale SP1-te on Vista tõeline tegija.

  2. #22

    Re: Helikaardi jama - Ei leia tagumisi kõlareid.

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep
    Ranka lülita automaatne driverite uuendus välja

    Control Panel > System > kõrvalpaneelilt Advanced System Settings >
    Hardware (tab) > Windows Update Driver Settings

    See peaks aitama
    Väga hea sain ka targemaks

  3. #23
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Helikaardi jama - Ei leia tagumisi kõlareid.

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep
    Ranka lülita automaatne driverite uuendus välja

    Control Panel > System > kõrvalpaneelilt Advanced System Settings >
    Hardware (tab) > Windows Update Driver Settings

    See peaks aitama

    Rankapojale: Vista on 10x parem kui XP. Kogu see hala Vista ümber tekkis sellest, et kõik tormasid tirima mingeid betaversioone või jäi neil arvuti lihtsalt Vista jaoks lahjaks. Peale SP1-te on Vista tõeline tegija.
    Kohe proovin.

  4. #24
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Helikaardi jama - Ei leia tagumisi kõlareid.

    Nope see ei aita. Kui ma olen absoluutselt kõik sound kaardi draiverid ja pasa uninstlalinud ja restardin siis ta ikka automaatselt installis selle lollaka Realtek High Definition Audi Device.

    Tra mul on mõistus otsas.

    EDIT: Ja saate aru, see ei ole Windows Updatega seotud vaid see on miski Windowsi enda kamm, et kui ta ei leia midaig siis üritab ise korda teha.

  5. #25
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Helikaardi jama - Ei leia tagumisi kõlareid.

    Aga kas nii saab, et disable helikaardi ära (see uuem realteki pask) ja siis installin vana realteki pasa ?

  6. #26

    Re: Helikaardi jama - Ei leia tagumisi kõlareid.

    mm.. aga sul ongi arvutis ju Realtek High Definition Audio Device.
    Kui ma nüüd õieti aru sain.

    Läbi device manageri ka ei lase driverit uuendada?

  7. #27
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Helikaardi jama - Ei leia tagumisi kõlareid.

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep
    mm.. aga sul ongi arvutis ju Realtek High Definition Audio Device.
    Kui ma nüüd õieti aru sain.

    Läbi device manageri ka ei lase driverit uuendada?
    Oejah. Ise vist selgian valesti või saate ise valesti aru.

    Jah mul on Realtek High Defintiion Audio Device ja see on olnud viimased 2 aastat. Viimased 2 aastat too on töötanud IDEAALSELT aga nyyd peale vista uuendust, kui ta uuendased selle faili uuemaks versiooniks enam ta ei tööta ehk ei tunne ära "rear" kõlle.

    Üks asi veel ehk aitab. Kui ma torkan "rear" kõllid taga õigesse auku, siis realtek hakkab kisama, et ma torkasin kõllid auku, mille tähiseks on "side". Et ta nagu ajab ise seal taga augud sassi või ma ei tea.

    Tra ma tiltis ka, teen viimase restardi, kui korda ei saa viskan arvuti puruks ja ostan homme uue.

  8. #28
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Helikaardi jama - Ei leia tagumisi kõlareid.

    Ja lisan paar pilti ka:

    Enne vana versiooniga oli mu Realtek Manager selline (netist leitud pilt):

    [img width=636 height=484]http://img218.imageshack.us/img218/3807/realteksoundiu5.png[/img]

    aga nüüd on selline (minu omast tehtud screen-shot):
    [img width=750 height=581]http://arion.pri.ee/images/muu/realtek.jpg[/img]

    Ja minu arvates on mu hetkelisel manageril väga palju nuppe puudu, ei leia netist hetkel paremat pilti võrdluseks enda omaga.

  9. #29
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Helikaardi jama - Ei leia tagumisi kõlareid.

    Korras.
    [img width=750 height=581]http://arion.pri.ee/images/muu/realtek2.jpg[/img]

    Tegin uuesti full-uninstalli ja reinstallisid kõik uuesti ning millegipärast ilmusid (ei tea miks) Realtek HD Audio Managerile vasakule äärde "kõlaride komplektid" (vasakul ääres, tähistatud punase ringiga)

    Siis edasi hakkasin mudima "auke" ja tegin iga augu peale parema clicki et näha, kas tõesti kõik kõllid on õigesti. Ja ikka must, mis peaks olema "rear" näitas, et ta on "side" ning tõstsin linnukese ümber reari peale ja voilaa - hakkas korda.

    Kusjuures täpselt sama protseduuri tegin ka enne aga siis ei töötanud, sest milleigpärast vasakul ääres ei olnud neid kõlarite komplekte!

    Samuti millegipärast annab HD Audio mulle teate, et ma panen rear kõllide asemel side kõllid sisse, kuigi nii see ei ole. Seega mingi kala on ikka sees aga vähemalt nüüd tean, et milles jama.

    Tänan kõiki, kes aitasid.

    Klambril oli veel väga huvitav teooria. Olgu teadmiseks, et ta just hakkas mikogoga mu arvutisse ronima:
    "Klamber ütleb (16:13):
    normaalne
    ja kõik tänu minukle obv
    Klamber ütleb (16:14):
    ma hakaksin messaris rääkima et anna pilt, ja arvuti sai aru et nüüd on ****** ja läks korda kähku"

    (see viimane on muidugi sarkasm)

  10. #30
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Helikaardi jama - Ei leia tagumisi kõlareid.

    Ikka on miski jama.

    Helikaarti test leiab kõik kõlarid üles aga kui panen mängima muusika, siis tagumised kõlaritest ikka mussi ei tule. Proovisin nii winampi kui ka windows media playerit.

    Realtek HD Audia Manageris on kastike "Speaker Fill", kui sinna panen linnukese ette, siis tuleb tagomistest ka heli aga see on stereo heli ehk miski bshit IMO.

  11. #31
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Helikaardi jama - Ei leia tagumisi kõlareid.

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Vista on väga hea Rankapoeg mine häbene nurgas :D :D
    +1


    Ise kasutan kah vistat ja pole kordagi mingisuguseid vistaga seotud probleeme esile tulnud. Aga, et mitte teemat risustada siis... ma ei oska sind aidata kuna läpakal on integreeritud helikaart :)

  12. #32
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Re: Helikaardi jama - Ei leia tagumisi kõlareid.

    Nii minul oli vistaga sama jama, sain selle küll kuidagi korda, aga otsustasin siiski XP kasuks, kuna vista on ka minu meelest üks "AJUDE N*SS"

    Võiksid öelda kas sul on kõlarid esi paneelis ja tagumisel paneelil? Kui jah siis neid mõlemaid mängima panemiseks peaksid käituma nii.

    Vaata pilti ja seal millel punaselt ruut ümber peaksid linnukese ära võtma.

    [img width=631 height=480]http://img95.imageshack.us/img95/1796/sskmdkjars9.jpg[/img]

    Kindlasti peaks olema ka selline asi kuskil uues paneelis.

    Aga anna märku mis sai, ehk siis leian sulle veel midagi mida võiksid proovida..

    EDIT ///

    Võibolla siit kuskilt.
    [img width=750 height=581]http://img154.imageshack.us/img154/4480/realtekoz0.jpg[/img]

  13. #33
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Helikaardi jama - Ei leia tagumisi kõlareid.

    Lõpuks helikaart leidis kõlarid üles ja helikaardi test tunneb ka kõlarite asukohad ära ning kordamööda pinistab õigeid kõlle. Samuti sain mingi aeg ka kõikidest kõllidest heli mängima aga see heli ei olnud kindlasti õige! Kuidagi imelikult ajas seda heli välja ja see ei olnud see, mis ta oli enne! Täna siis klamber putitas mu helikaarti ning nyyd jälle tagumised kõllid ei mängi AGA OMETI KÕLARITEST LEIAB KÕLARID ÜLES JA PINISTAB NEID - kui joonisel põleb tagumine vasak, mängib tagumine vasak jne. Õnneks klamber lubas täna natuke aidata mind ning ehk leiame probleemile lahenduse.

    Ja peale selle on veel midagi jama - mikriga on miski jama, mille sain lõpuks korda, kui skypega rääkisin aga kui helikaardis (siis control panel->sounds) midagi muutu kipub antud aken kinni jooksma (not responding), mis on ilmselge märk, et kuskil on miski kala sees.

    Saaks ma kuradima selle "automaatse installi" kinni keeratud - ma mõtlen, et kui ma uninstallin helikaardi täielikult ja resardin arvuti, et siis VISTA ei hakkaks automaatselt otsima puuduvat tarkvara olemasoleva riistvara jaoks, siis saaks installida originaal emaplaadi draiverid ning oleks mure murtud. Aga näed ei saa! Kellegil tõesti ideid ei oleks, kuidas see geniaalne Vista üle trumbata??? Esimene samma matrixi poole, kus masinaid ei juhi enam inimesed vaid inimesed masinaid -- ja seda see Vastik Vista hetkel teebki! Zitapea!

    EDIT: Ja kõllid on TAGA paneelil. Seal vist 6 (või 7 auku) ja ees paneelil on 2 auku.

    EDIT2: Igastahes ma tahaks oma vana draiverit tagasi! Nagu H20 Esimesel pildil! Kui ei saa, siis olen võimeline formaatima.

    EDIT3:
    Ja tundub, et ma ei ole ainus..
    http://www.vistax64.com/sound-audio/...tml#post589195

  14. #34
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Re: Helikaardi jama - Ei leia tagumisi kõlareid.

    Proovi unintstalli sellisel moel, Start > My computer PAREM KLIK > Propiertes > Hardware > Device manager. Vistal oli device manager kuskil külje peal vist, seal ei olnud seda Hardware-t, kui ma ei eksi.

    Vistal vist käib se automaatne driverite uuendus kinni kuskilt control panel > security ja sealt pane automatic update off peale, või on vistal seal mingi eraldi driver update jaoks asjandus mis tuleks välja keerata.


    Aga mis juhtub siis, kui sa hakkad korraga ilma uninstallita vana driverit installima, siis peaks ta sulle pakkuma uninstall varjanti siis valid varjandi uninstall ja restarti ei tee. Siis kustutad programs failide alt ära selle audio jama mis jääb üle peale uninstalli ja hakkad korraga uut installima.

    Kui pole proovinud, võiksid proovida.


    // EDIT

    Control Panel --> System --> Hardware --> Windows update --> Never search windows update for drivers.

    Ma ei ole kindel, et just sellises järjekorras sinna jõuab, kuna võtsin XP järgi, Aga no vista ongi kirkam just disaini poolt, enamus asju xp-ga sama.

  15. #35

    Re: Helikaardi jama - Ei leia tagumisi kõlareid.

    giga kuidas sa nii targaks said? ;D

  16. #36
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Re: Helikaardi jama - Ei leia tagumisi kõlareid.

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    giga kuidas sa nii targaks said? ;D
    Sa oppasid minno ütspäiv ei mäleta siis wä ;D.

  17. #37
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Helikaardi jama - Ei leia tagumisi kõlareid.

    Tsitaat Algselt postitas H2O
    Proovi unintstalli sellisel moel, Start > My computer PAREM KLIK > Propiertes > Hardware > Device manager. Vistal oli device manager kuskil külje peal vist, seal ei olnud seda Hardware-t, kui ma ei eksi.
    Olen proovinud seda ja see ei olegi probleem! Uninstalli saan tehtud ja enne uusi draivereid installida ei saa, kui peale uninstalli restardid arvuti (muidu annab errorit). Aga peale restarti see junn installib ise automaatselt samad draiverid. So sick.

    Tsitaat Algselt postitas H2O
    Vistal vist käib se automaatne driverite uuendus kinni kuskilt control panel > security ja sealt pane automatic update off peale, või on vistal seal mingi eraldi driver update jaoks asjandus mis tuleks välja keerata.
    Seda ma leida ei suutnud, samuti olid paljud inimesed toda Vista foorumist küsinud. Kahjuks konkreetset vastust tolleele ei leidnud. Seega ehk ei saagi? See sinu pakutud variant peaks töötama online draiverite uuenduste jaoks ja seda ma ka proovisin.


    Tsitaat Algselt postitas H2O
    Aga mis juhtub siis, kui sa hakkad korraga ilma uninstallita vana driverit installima, siis peaks ta sulle pakkuma uninstall varjanti siis valid varjandi uninstall ja restarti ei tee. Siis kustutad programs failide alt ära selle audio jama mis jääb üle peale uninstalli ja hakkad korraga uut installima.
    Mingit uninstalli ta ei paku. Installid ära, kogu moos ja karjub restarti. Teed restardi ära, siis ei tööt enam miski asi ja on ikka "uue kujunudega" värk.

    See asi on neil täiesti peeeeeeeees ja mu 5k kõllidest on saanud 190 kroonidest stereo kõlarid!

  18. #38
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Re: Helikaardi jama - Ei leia tagumisi kõlareid.

    Vistale uninstall XP-le install ja naudi elu ;D.

    Hetkel muud ei oska soovitada ;D,

  19. #39

    Re: Helikaardi jama - Ei leia tagumisi kõlareid.

    Ranka näita 5k-seid kõlle.

  20. #40
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Re: Helikaardi jama - Ei leia tagumisi kõlareid.

    Aa, vaat siin mingi teema, selle uue driver paneeli kohta, ehk aitab midagi käima saada.
    http://www.rm.com/Support/TechnicalA...cref=TEC949416



    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    Ranka näita 5k-seid kõlle.
    Esimeses teemas ta ütles, et kõlariteks sellised http://www.genericcomputer.com/image...tech_z5500.jpg

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES