Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 50
  1. #21

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Irww...
    Mis ma ütlema peaks, et väga hull sõnavara oli ikka kasutuses. ja see "queen või mutt" oli ka hea.
    Aga väga õpetlik video, out of position mäng ja commited värk said palju selgemaks.
    ühesõnaga väga kasulik video oli see minu jaoks. ootaks veel sellist õppevideot.
    lõpus muidugi see ka et, "profid nagu näha ei võitnud, donkey hittis ässa" :D


    jrgni audio oli ausalt öeldes alla keskmise, aga kuskil poole video peal harjusid kõrvad juba ära isegi sellega :)
    anyway, ty ranka ja jrgn, et viitsisite selle teha ja uppida.
    ja nüüd skalansky raamatut lugema :)

    btw, tahaks veel lisada, et sa ranka pidasid seda et liiga palju naersid miinuseks. mu arust just see ka käib asja juurde, sest kui käib kuiv tekst, monotoonse häälega, siis on palju igavam vaadata.

  2. #22
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    tyytytytytytytytyty

  3. #23
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    ma pean ikka ise oma heli lindistama hakkama. Ühe video tegin ise ka mingi 45 minit, kus üksi donkisisn, kui rankal elu otsa saab, ja viistib peale lugeda vigu ja möliseda seal( mida peab sela istaks tegema), siis saab ehk sellest ka midagi kauslikku. Kvaliteet tuli üsna hea

    ty

  4. #24
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    pole jõudnud veel vaadata :(

  5. #25
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    sa oota, kuni sul päevas rohkem vaba aega on, kui 2 tundi ja siis ma luban sul alles vaadata. Muidu Nl200 ja 400 vend, põled nl10 pärast läbi.
    mina seda oma hingele ei taha :o

  6. #26
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Sorry, et kommenteerin, pole isegi videot näinud.
    Aga micromehed, raiuge see pea sisse: NL10 FULL TILTIS ON 2X SUUREMA RAKE'GA, KUI ÜKSKÕIK, MIS MUU CASHLAUD. Algajal on võimatu võita seal.


    That's all.


  7. #27
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    seda sai juba arutatud jah, ongi cashout soolas, aga kuna mingi eluväsimus on olnud ja töö otsa trenn siis pole suutnud seda nuppu vajutada, sest õhtul hoopis lõõgastun 5 laua taga

    aga tnks ikkagi

  8. #28
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Ootaks järgmist videot ning hirmsasti tahaks näha mingeid raskemaid olukordi kui antud videos oli :) Aga väga palju õpetlikku sai kõrva taha pandud.

  9. #29
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Ootame veel Nl10 videosid!

  10. #30
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Njaa.

    Videod olen päris ära unustanud ja enne järgmist nädalat kohe kindlasti ei jõua.

  11. #31
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    öhöh.. leidsin selle video ühest ftp serverist... silm oli vastu kuvarit kui seda jälgisin.. pidevalt kerisin uuesti mingeid lõike tagasi.. kuulasin, mõtisklesin kuulasin järgi, vist mingi 1,5h läks vdeo lõpuni vaatamisega.. ja päev hiljem leidsin siinse foorumi ka üles... igatahes pani video mõtlema ja igasugu kirjandust lugema...

  12. #32
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    öhöh.. leidsin selle video ühest ftp serverist... silm oli vastu kuvarit kui seda jälgisin.. pidevalt kerisin uuesti mingeid lõike tagasi.. kuulasin, mõtisklesin kuulasin järgi, vist mingi 1,5h läks vdeo lõpuni vaatamisega.. ja päev hiljem leidsin siinse foorumi ka üles... igatahes pani video mõtlema ja igasugu kirjandust lugema...
    Tervist Rage,

    Tere tulemast foorumisse! Ja palun olen nii hea ja äkki sa ütleksid mulle mulle täpsemalt kust (mis aadressilt) sa selle video leidsid???

    Kena päeva jätku,
    Ranka.


  13. #33
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Tervist Rage,

    Tere tulemast foorumisse! Ja palun olen nii hea ja äkki sa ütleksid mulle mulle täpsemalt kust (mis aadressilt) sa selle video leidsid???

    Kena päeva jätku,
    Ranka.
    ära muretse, see polnud kuskil avalikus ftp serveris.. oma töökohas meil väike failishare server ja mõned pokkerisõbrad ka siin, kellega vahest reede õhtuti lehte sahistame..

  14. #34
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    ära muretse, see polnud kuskil avalikus ftp serveris.. oma töökohas meil väike failishare server ja mõned pokkerisõbrad ka siin, kellega vahest reede õhtuti lehte sahistame..
    Tervist Rage,

    Tegelikult too peaks olema PM sulle, sest musta pesu avalikkuse ees ei pesta aga kuna tegemist on ainulaadse ja esimese juhtumiga, siis panen too kommentaari siia avalikult. See ei oma tähtsust, mis serveris video asub - kas avalik või salajane, kas CD-l või Teie kõva kettal. Nii on kõik OK, kui see CD seisab sul riiulil või paned enda jaoks FTP serverisse backupina, et oleks alati hea võtta ja vaadata! Aga kui seda hakkavad juba võõrad tõmbama, siis tegu on kohe kindlasti piraatlusega.

    Selle video mõte ei ole raha välja pumbata ja kedagi karistada. Selle video mõte on, et ma olen teinud selle foorumikommuunile teeneks, et nad on viitsinud siin vastata ja mu "jura juttu" kuulata. Samuti ma tahaks saada ise tagasisidet oma videole ja seega ma tahaks, et seda videot saaks tõmmata ainult läbi minu originaalsaidi, kui ma just ei ole levitamiseks andnud luba! Ja loa andmisel tekiksid ka väikesed kohustused levitajale.

    Kui levitajaid ei hakka mu reegleid järgima, siis see viib selleni, et videosid rohkem ei tule või videosid näevad ainult väga valitud inimesed, kellele annan loa manuaalselt, et vältida analoogsete probleemide kordumist!

    Seega tegu ei ole kindlasti suure kuritööga, ma seekord isegi ei nõua video maha võtmist, sest ma ei teagi, kus ta asub :P. Aga ma ei saa kindlasti teha erandeid ega silma kinni pigistada siin, sest sel juhul kaoks ära reeglite mõte!

    Lugupidamisega,
    Ranka.

  15. #35

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Tervist

    Vana teema juba, aga ikkagi hakkas see video väga huvitama. Link mul millegipärast ei tööta ???
    On võimalik kuskil näha veel seda?

  16. #36

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Tsitaat Algselt postitas Segupang
    Tervist

    Vana teema juba, aga ikkagi hakkas see video väga huvitama. Link mul millegipärast ei tööta ???
    On võimalik kuskil näha veel seda?

    Töötab täiesti


    Kel huvi, siis parem click lingil ning Save As: http://arion.pri.ee/ranka/grupikas.wmv

  17. #37

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Jap. Mozillaga millegipärast ei funkand nii nagu peaks, IE-ga sai asi aetud.

  18. #38

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Vaatasin ära , päris hea ja õpetlik video peaks mainima :D
    Loodan ,et tuleb lähiajal veel :o

  19. #39
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    kõik foorumi õppevideod leiab ka http://www.pokkerivideod.com

  20. #40
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Tsitaat Algselt postitas Sass
    kõik foorumi õppevideod leiab ka http://www.pokkerivideod.com
    Vale vastus fish.

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES