Tsitaat Algselt postitas Rage
ära muretse, see polnud kuskil avalikus ftp serveris.. oma töökohas meil väike failishare server ja mõned pokkerisõbrad ka siin, kellega vahest reede õhtuti lehte sahistame..
Tervist Rage,

Tegelikult too peaks olema PM sulle, sest musta pesu avalikkuse ees ei pesta aga kuna tegemist on ainulaadse ja esimese juhtumiga, siis panen too kommentaari siia avalikult. See ei oma tähtsust, mis serveris video asub - kas avalik või salajane, kas CD-l või Teie kõva kettal. Nii on kõik OK, kui see CD seisab sul riiulil või paned enda jaoks FTP serverisse backupina, et oleks alati hea võtta ja vaadata! Aga kui seda hakkavad juba võõrad tõmbama, siis tegu on kohe kindlasti piraatlusega.

Selle video mõte ei ole raha välja pumbata ja kedagi karistada. Selle video mõte on, et ma olen teinud selle foorumikommuunile teeneks, et nad on viitsinud siin vastata ja mu "jura juttu" kuulata. Samuti ma tahaks saada ise tagasisidet oma videole ja seega ma tahaks, et seda videot saaks tõmmata ainult läbi minu originaalsaidi, kui ma just ei ole levitamiseks andnud luba! Ja loa andmisel tekiksid ka väikesed kohustused levitajale.

Kui levitajaid ei hakka mu reegleid järgima, siis see viib selleni, et videosid rohkem ei tule või videosid näevad ainult väga valitud inimesed, kellele annan loa manuaalselt, et vältida analoogsete probleemide kordumist!

Seega tegu ei ole kindlasti suure kuritööga, ma seekord isegi ei nõua video maha võtmist, sest ma ei teagi, kus ta asub :P. Aga ma ei saa kindlasti teha erandeid ega silma kinni pigistada siin, sest sel juhul kaoks ära reeglite mõte!

Lugupidamisega,
Ranka.