Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 50
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Tegu on siis videoga, mis tegelikkuses ei pidanud ilmavalgust nägema. Täpsemalt on tegu projektiga, kus lubasin sõbrale teha väikese coaching sessi ja siis mõtlesin, et võtan ka linti ja vaatan, kuidas välja tuleb. Video koha pelat ei turtsuks, audio koha pealt tõmbas haledaks.

    • Miinused: Sõbra hääl jäi VÄGA halvasti peale, video lõpu poole läks kvaliteet natukene paremaks. Kindlasti peab midagi välja mõtlema, et saada tulemust paremaks, sest mul on plaanis teha selliseid sesse veel. Ja mulle endale sellised paaris coachingud meeldivad kõige rohkem. Ja isegi ei võiks olla mitte paaris, vaid võib olla ka kolm ja äärmisel juhul neli inimest. Aga siis peaks kasutama replayeri abi.
    • Sai liialt ropendatud ja naerdud, pole ilus minu arvates.


    Plussid:

    • Minu hääl on väga hästi peale jäänud ja minu arvates on taustamüra kadunud või vähenenud. Tahaks kommentaare.
    • Video kvaliteet on hea! Ja see video on lindistatud läbi mikogo vaate! Seega ma ei nuriseks!
    • Ja ehk ka midagi õpetlikku (vähemalt saate sõnavaragi täiendada :))
    • Täpselt ei mäleta aga ise hirnusin ka, kui ütlesin ala - tal on kas mut või queen :D Seega huumorit peaks ehk tsipa olema


    Ja edaspidi enam halva helikvaliteediga videosid siia minu poolt ei ilmu. Kui audio kvaliteet on halb ja paremaks ei saa, siis on ka video halb ning lendab prügikasti. See video on viimane erand, et näidata rahvale, mida ma tulevikus pakkuda tahan, hakkan ja saan.

    Kel huvi, siis parem click lingil ning Save As: http://arion.pri.ee/ranka/grupikas.wmv

  2. #2

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    vaatasin
    AJ käsi meeldis endal oli kah esimene mõte et milleks check sest sellises olukorras hakatakse alati hero calle tegema mingi 2nd pairiga nii et tõesti põletati raha

    a mis tegema peab et ranka coachingut saada ? :D

  3. #3

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Väga hea video-kõik 47min läksid asja ette, väga mahlane ja ehe-hästi asjalikud ja argumenteeritud kommid guru RANKA poolt!

  4. #4
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Ootaks videos olnud sõbralt tagasisidet, et kas oli abi ka ;D

  5. #5
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    mina see lohh siis ja ikka läks asja ette. Kui järgmine kord hakkan riveril chekkima, siis kõrvus kindlasti kõlab ranka häälega ououououuo, t*ra ära checki. Ma usun, et sitaks oli kasu sellest. Proovin nüüd oma otsuseid ka rohkem läbi mõelda ja 4 kuni 5 lauda selleks piisav. Townsend ütles ka, et kui ruttu pappi tahad siis mängi rohkem, aga kui areneda tahad, siis vähem ja mõtle otsuste üle rohkem. Sitt jah, et minu heli nii halb oli. Kui tuleb veel sellist sessi, siis pean oma heli ise lindistama, aga vb selle video puhul oligi hea, sest minu kõnesse on roppused liiga tugevalt integreeritud. Lauset ilma tra-ta on suht raske alustada.

    tänud rankale

  6. #6
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    ja see, kui ma tahtsin KQ reraiseda sb-l, siis see 6maxist külge jänud ja full ringis ma eriti tightimaks tõmmanud ei ole. Peab vast seda ka vähe korrigeerima.
    ausaltöeldes arvan, et vahel tõstan sealt ikkagi :o

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    AJ AQ ja QQ võiks replayerist lasta 47 minutit järjest

  8. #8
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Küsimus selline, et miks te fullring videosid teete?Ranka kas sa mängidki ainult fullringi? 6maxis suudad sama ajaga palju rohkem käsi mängida ja ka teenimisvõimalused on suuremad. ?!

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    ma olen nit :)

    Ja ka sellepärast, et ma ei taha kiirelt rikkaks saada ja ei talu suuri kaotusi ehk full ringi variatisoon on väiksem.

  10. #10
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Very nice. Krt ma mängin ikka igasuguse saastaga. Tõmbasin range kohe väiksemaks:P.

    L.
    PS! Neid videosid NL10 tasemel tahaks veel...

  11. #11
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    mul siin soolas veel mõni, aga pean ära renderdama ja rnakale satma, et loeks vead ise peale ja saab siis üles toppida

  12. #12

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Lahe vidjo, tehke veel! ;D

  13. #13

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Väga hea video..kaks pead on ikka kaks pead...:D

  14. #14

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Aa nüüd tuli üks koht ka kus tahaks veits vaielda...see kus Hero mängis AJ of big blindilt ja surus ja flopil ja turnil ning riveril checkis tagasi(õpetaja pidas seda suureks veaks)...minu arust oli see õige,sest tra neid NL10 vendasi teab mis neil käes on...kui oleks riveril check raise tulnd???...minu arust on kindlam taolistes situatsioonides tagasi ceckida nagu antud videos ka tehti

  15. #15
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Väga tegija video peaks mainima ja ranka kommentaarid on tasemel! Ma arvan, et vaatan seda millalgi teistkorda veel, sest palju õpetlikku läks esmasel vaatlusel mööda.
    Kindel mis meelde jäi, et check ja fold on drawi korral ainult geidele ;D

  16. #16
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Selline treening video aitab tohutult kuna väikese ajaga näeb oska mees teise vead ära ja saab kohe juhendada. Tänud tehnika sajandile on kõik võimalik ;D

  17. #17

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    See video aitas mind ikka päris korralikult, Fishiks olemise asemel võtan nüüd suuri potte maha, Tänud Rankale ja Jrgnile!


  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    tänud hoopis sulle, et viitsisid meie videot vaadata ja foorumit külasta :)

  19. #19
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Hello, Küsimus sellinne:

    Et kas siia samasse alafoorumisse võib kirjutada ka et REQUESTIN mingit videot?

    Näiteks REQ: NL10 6max või NL10 full ring? Ja siis kui rahvast piisavalt palju siis ...

    Või on see väga loll mõte?

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: NL10 - FullTiltPoker, Coaching Sessi Test

    Ma arvan, et ei ole mõtet, sest siis tekiks "request" poste rohkem, kui video poste :)

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES