Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 4, kokku 4

Teema: HEM lukus

  1. #1

    HEM lukus

    Uh

    Praegu mängisin Pokerstarsis ning järsku kadus HUD ära, siis tegin HEMile restardi ning nüüd ei saa tööle, sest muutus tagasi Trial versiooniks, mida perkele??

    Ning HEM'i website on ka maas, ega ma ometi nädalavahetust ilma HEM'ita ei pea veetma?

    Kas kellelgi on mingi supporti e-mail olemas?

  2. #2

    Re: HEM lukus

    Okei, dont panic, twoplustwo foorumi HEM'i teemas on kirjas, et serverid hetkel maas.

    "Most people will be unaffected since the software only checks in every 2 weeks"

    Mina olen siis nende unluckyde hulgas, kellel lukku läx!

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: HEM lukus

    Hmmm... Et HEM ei saanud serveriga ühendust, et saata koodid aga kuna koodi saatmine ebaõnnestus peab HEM sind aegunud trial versiooniks? :)

    Kui nii siis mina ei julge enne HEM'i kinni panna, kui serverid tagasi üleval :)

  4. #4

    Re: HEM lukus

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Hmmm... Et HEM ei saanud serveriga ühendust, et saata koodid aga kuna koodi saatmine ebaõnnestus peab HEM sind aegunud trial versiooniks? :)

    Kui nii siis mina ei julge enne HEM'i kinni panna, kui serverid tagasi üleval :)
    Täpselt nii tundub see asi olevat, ma üldiselt ka HEM'i eriti tihti ei sulge, sellepärast ma siis vb 2 nädalase checki ohvriks jäingi.
    Loodame, et Sul siis HEM ei crashi, mul kohati juhtub ikka igasuguseid jamasi selle HUD'iga :)

    EDIT: HEM taas töökorras ning Trios 7 full ringi lauda NL50, läheb töiseks ;D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES