Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 12 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 229
  1. #41
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Kui seda verisign asja natuke lähemalt uurida siis seda pole võimalik n.ö võltsida.

  2. #42

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Kilu6, rankal ei ole võimalik lihtsalt teada saada antud foorumikasutajate salasõnud, sest antud foorumi soft krüpteerib need salasõnad ära ja ranka neid ei näe.

  3. #43

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Kas teil tuleb ka nüüd standardina moneybookersist Eestisse panka kandes 60.- eegune pangapoolne ripoff? (Et kannad MB-st 1000.- kr - millest on juba maha läinud see 28.- kr MB teenustasu ja kontole jõuab 940.-). Mul see standard nüüd, ei teagi kas võtavad igalt summalt...näiteks 200 eegu pealt ka. See oleks haige.
    Ma pole kindel, kuid kas see pole äkki sellest, et MB teeb kande dollarites ehk kui sul kroonikonto, siis convert to dollars convert to kroon ja ongi raha lännu vahelt.

  4. #44
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Tsitaat Algselt postitas masterpupept
    Kilu6, rankal ei ole võimalik lihtsalt teada saada antud foorumikasutajate salasõnud, sest antud foorumi soft krüpteerib need salasõnad ära ja ranka neid ei näe.
    Ma tean. See oli nali.

  5. #45
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Kas teil tuleb ka nüüd standardina moneybookersist Eestisse panka kandes 60.- eegune pangapoolne ripoff? (Et kannad MB-st 1000.- kr - millest on juba maha läinud see 28.- kr MB teenustasu ja kontole jõuab 940.-). Mul see standard nüüd, ei teagi kas võtavad igalt summalt...näiteks 200 eegu pealt ka. See oleks haige.
    Mul MB dollarites ja konto eesti ühes pangas ka dollarites, midagi maha ei läinud (va Moneybookersi teenustasu).

  6. #46
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Mul ka see jama, et MB kroonides.

  7. #47

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Mul MB dollarites ja konto eesti ühes pangas ka dollarites, midagi maha ei läinud (va Moneybookersi teenustasu).
    SEB on mingi värdjas siis äkki. Mul on MB ka kroonides. Ja iga kord läheb 60 krooni maha.

  8. #48
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Swedbank võtab 30eeki. Kas MB konto dollarites või kroonides, küsimus, et kes suurema kirvega konverteerib, kas pank või MB. Ma pakun, et ega suurt vahet seal polegi.

  9. #49
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Peaks tegelikult rääkima MB-ga. Äkki saavad aru kui sulgen oma vana konto ja teen uue. Äkki saab kuidagi konsensuele jõuda

  10. #50

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Peaks tegelikult rääkima MB-ga. Äkki saavad aru kui sulgen oma vana konto ja teen uue. Äkki saab kuidagi konsensuele jõuda

    mingi teema käis ka kuskilt läbi vist oli PN foorumis, et ainuke kuidas muuta saad on konto kinni panna ning uus avada.Aga siis hakka kinnitama jälle pangakontot jne, ilmatuma aeg jälle. uut teha pole soovitav.
    igatahes kirjas seal jah, et muuta ei saa. mis on väga halb.

  11. #51
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Peaks proovima. Aega samas nagu on hetkel pole cashoudiga kiiret.

  12. #52
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Mul MB dollarites ja konto eesti ühes pangas ka dollarites, midagi maha ei läinud (va Moneybookersi teenustasu).
    Ära siis nüüd salatse, ütle kohe ilusti ära kuhu panka ma oma konto tegema pean.

  13. #53
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Panin vana MB konto kinni. Tegin uue ja võtsin uue emaili. Nüüd on asi korras. Vähemalt peaks olema

  14. #54
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Tsitaat Algselt postitas masterpupept
    Kilu6, rankal ei ole võimalik lihtsalt teada saada antud foorumikasutajate salasõnud, sest antud foorumi soft krüpteerib need salasõnad ära ja ranka neid ei näe.
    Aga kui raske on foorumi paroolide krüpteeringuid lahti muukida? Ma ei küsi seda sellepärast, et ise midagi varastada vaid sellepärast, et näiteks kui keegi häkib serverisse ja varastab foorumi databaasi. Kas tal on võimalik siis paroole lahti teha? Kui jah, kui raske see on?

    Ja see on OBVIOUS, et igal pool, kus on Teil rahad, millest Teil kahju tuleb kaitsta unikaalsete paroolidega.

  15. #55

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Ilmselt suudaks seda teha ainult antud softi tegija, kes teab algoritmi jne jne. Võimalik ka, et kui tegemist freeware foorumiga, siis võib sellel olla tohutult tagauksi ja auke, millest pahategijad sisse saaksid. Ilmselt peaks asja googeldama ka, sest ise rohkem ei tea.

  16. #56
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Aga kui raske on foorumi paroolide krüpteeringuid lahti muukida? Ma ei küsi seda sellepärast, et ise midagi varastada vaid sellepärast, et näiteks kui keegi häkib serverisse ja varastab foorumi databaasi. Kas tal on võimalik siis paroole lahti teha? Kui jah, kui raske see on?

    Ja see on OBVIOUS, et igal pool, kus on Teil rahad, millest Teil kahju tuleb kaitsta unikaalsete paroolidega.
    SMF foorum: "You cannot decrypt SMF passwords. There is a ONE-way hashing algorithm. They are hashed with sha1 and a salt."

    Ma ei tea, mitmebitist SHAd (Secure Hash Algorithm) SMF kasutab, aga põhimõtteliselt seda ei saagi tagasi keerata.

    http://en.wikipedia.org/wiki/SHA_hash_functions

  17. #57
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Ei taha seda seina sodida, siis jätkame teemat siin: http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg27512

  18. #58
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Soliidne :-[

    Last successful login 14 Feb 2009, 12:43 (CET)
    2 failed login attempts since then

    Peale viimast login-i magasin.

    Kuna phishing saite olen hoolikalt vältinud, kas teema on siis äkki mu arvutis(keylogger vms?) Kusjuures just peale viimast foorumi teemat phising saidist vahetasin oma moneybookersi parooli ära.

  19. #59
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    See ei pruugi ju üldse sinu arvutiga seotud olla.

  20. #60

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Ma saan aru, et MB võtab 60 eeku converteerimise eest, aga kas see on sama nii 100$ kui ka 1000$ või mida rohkem välja võtad, seda rohkem pead maksma?

Lehekülg 3, kokku 12 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES