Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 12 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 229
  1. #1

    Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Kandsin üsna mitmendat korda Moneybookersist raha Hansapanka. Eelmistel katsetel on kõik korras olnud, viimasel korral aga detsembri alguses jõudis minu Hansa kontole sama summa EEKides mille ma Moneybookersist USDides välja kandsin (Näide: kandsin välja 100USD, minu Hansa kontole jõudis 100EEK). Kadu seega siis ca 12x arvestades praegust dollarikurssi. Moneybookers väidab et neil kõik OK ja Hansa samamoodi.

    Kas on kellelgi olnud sarnaseid probleeme ning kuidas lahendasite?

  2. #2

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Palu pangast automaatne konventeerimine maha võtta.
    Aa 100usd=100eek ei ole normaalne. :o

  3. #3

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Üx null jäi kuskile interneti juhtmetesse kinni. Peax ruttu ise välja kandma, äkki minu raha pressib läbi juhtme ja see null tuleb juurde minu rahale :D

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Selle MB-ga ongi ainult häda ja viletsust. Minul endal on nende vastu isiklik viha, kuna ilmasuguste teavitusteta blokiti mu konto, võeti ära raha, küsiti veel dokumente ka ning siis "visati" välja, kui nad mu isikuandmete koopiad said. Samuti sõber alles hiljuti (nädal tagasi) tegi cashoudi, ootas nädal ja siis läks mb-sse vaatama ning raha oli tagasi saadetud.

    Sellest firmast soovitan mina käia kõrge ja suure kaarega mööda - kasutage Netellerit.

    Teine võimalus, kuidas raha MB-st liigutage. MB to Stars (või FTP või mõni muu buddy transferiga site) ja sealt kandke raha Tim'ile ning kasutage tema teenust. Teenustasu küll on aga 100 x turvalisem ja probleemide vabam, kui jamada selle MB-ga.

    Sinu probleemile lahendust muud ei ole, kui pommita MB kliendituge kirjadega. Saade neile MB cashout ajaloost screenshot ning samuti Unet'i laekumise screenshot (toda saab isegi digitaalselt allkirjastada IMO). Samuti selgita neile, et $1 = 12 eeki, mitte 1:1 ning, et nad ajaks asjad korda.

  5. #5
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Minu puhul on MB töötanud tõrgeteta. Kanded pokkerisaitidele on kohesed ja väljakanded päeva jooksul. Viimane kord, kuu aega tagasi, kui MBst raha pangakontole kandsin, läks ca ööpäev. Avastasin, et juhul, kui ei soovita raha pokkeri bankrollist välja kanda, on mõtekas teha panka USD konto, mistõttu kanne MB->pank toimib USDs ja konverteerimist ei toimugi. Selle puhul garanteerime ka, et USD-EEK vahetus toimub kindlasti mõnes eesti kommertspangas, sest eesti kommertspanga USD-EEK kursid on kindlasti paremad, kui mõne rahvusvahelise finantsettevõtte omad.

    Ega jah, kui endal raha ära võetaks, siis oleks ka vihane.
    Tsitaat Algselt postitas ranka
    ilma ilmasuguste teavitusteta blokiti mu konto, võeti ära raha, küsiti veel dokumente ka ning siis "visati" välja, kui nad mu isikuandmete koopiad said.
    Ega sul buddylistis Nigeeria kodanikke polnud ...

    See on küll MB puhul kahtlane, et password saab olla ainult 8kohaline. See suht lühike ikka.

  6. #6

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Selle MB-ga ongi ainult häda ja viletsust. Minul endal on nende vastu isiklik viha, kuna ilmasuguste teavitusteta blokiti mu konto, võeti ära raha, küsiti veel dokumente ka ning siis "visati" välja, kui nad mu isikuandmete koopiad said. Samuti sõber alles hiljuti (nädal tagasi) tegi cashoudi, ootas nädal ja siis läks mb-sse vaatama ning raha oli tagasi saadetud.

    Sellest firmast soovitan mina käia kõrge ja suure kaarega mööda - kasutage Netellerit.

    Teine võimalus, kuidas raha MB-st liigutage. MB to Stars (või FTP või mõni muu buddy transferiga site) ja sealt kandke raha Tim'ile ning kasutage tema teenust. Teenustasu küll on aga 100 x turvalisem ja probleemide vabam, kui jamada selle MB-ga.

    Sinu probleemile lahendust muud ei ole, kui pommita MB kliendituge kirjadega. Saade neile MB cashout ajaloost screenshot ning samuti Unet'i laekumise screenshot (toda saab isegi digitaalselt allkirjastada IMO). Samuti selgita neile, et $1 = 12 eeki, mitte 1:1 ning, et nad ajaks asjad korda.
    Kui saladus pole siis küsiks, et kui suur summa kaduma läks?

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Tsitaat Algselt postitas Fortune
    Kui saladus pole siis küsiks, et kui suur summa kaduma läks?
    Vist oli alla 2k eeki nats. Ei mäletagi.


    Tsitaat Algselt postitas kilu6
    Ega sul buddylistis Nigeeria kodanikke polnud ...
    Ei! See teema oli veel pikem, sest ala miski sõbra-sõber scammis ja läbi mitme eelmise lüli jõudis raha lõpuks minu kontole ja MB blokeeris terve selle ahela ära, kust kaudu raha liikus. Hetkel said kaks täiesti süütut inimest karistada, kes ei teadnud "scamist" midagi. Loo moraal: Never help anyone. Isegi, kui näiteks vahetad emaga raha - ema kannab sulle MB, sina talle SEB ja kui ema arvele jõudnud dollarid olid "mustad" blokitakse nii ema, kui sinu konto ära.

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Mul MB konto EEK'ides, ilgemalt lahe oleks kui raha jõuaks kontole dollarites ;D
    Seni pole kahjuks nii juhtunud >:(

  9. #9
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    mis sai asjast siis? see küll normaalne pole, ei julge ise rohkem selle mb asju ajadagi, peale selle, et koguaeg mingid nussid on rahade liigutamisega jne.. nüüd veel siis see?

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    mis sai asjast siis?
    yeah, täpselt sama küsimus on mulgi.

  11. #11
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Jah, seda MB asja tuleb hakata uurima, sest minul on tulnud vahel arvele raha eurodes ja siis kroonides, alati olen välja kandnud eurodes. Samuti viimane kord tuli raha tagasi, kui olin oodanud viis päeva ja põhjuseks ütlesid, et IBAN jne vajavad täpsustamist aga kõige imelikum, et eelmine väljakanne tuli koheselt järmine päev arvele ja ei vajanud IBAN-ni jne ;D

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Jah, seda MB asja tuleb hakata uurima, sest minul on tulnud vahel arvele raha eurodes ja siis kroonides, alati olen välja kandnud eurodes. Samuti viimane kord tuli raha tagasi, kui olin oodanud viis päeva ja põhjuseks ütlesid, et IBAN jne vajavad täpsustamist aga kõige imelikum, et eelmine väljakanne tuli koheselt järmine päev arvele ja ei vajanud IBAN-ni jne ;D
    Viimati küsiti minult ka SWIFT code ja IBAN number, nii kui andmed saatsin.. kaboom.. oli raha kontol :)

  13. #13
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    nüüd ka see vana kadunud arvatavasti MB poisid vajutasid ära

  14. #14

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Mul on MB konto kroonides. Tegin 4300.- withdrawali ja panka jõudis 4240.-

    Selgituses on kirjas mingi Welken House 60 EEK Mis värk sellega on, muidu on alati sama summa kohale tulnud. Ülekanne maksab küll muidu 28.- kr (oli vist selline summa), aga see võetakse ju MB kontolt maha, mitte withdrawali summalt. Kahtlane värk igatahes.

  15. #15
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Mul on MB konto kroonides. Tegin 4300.- withdrawali ja panka jõudis 4240.-

    Selgituses on kirjas mingi Welken House 60 EEK Mis värk sellega on, muidu on alati sama summa kohale tulnud. Ülekanne maksab küll muidu 28.- kr (oli vist selline summa), aga see võetakse ju MB kontolt maha, mitte withdrawali summalt. Kahtlane värk igatahes.
    Väga huvitav, lisatasu ei ole kunagi võetud ja ei tohiks ka, kui seal juba wihtdraw teenustasu määratud 28 krooni.

  16. #16

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Väga huvitav, lisatasu ei ole kunagi võetud ja ei tohiks ka, kui seal juba wihtdraw teenustasu määratud 28 krooni.
    Tegin "complaint"'i ka selle kohta, aga eks vastus tuleb juba uuel aastal Iseenesest suva see 60.-, aga cmon, niimoodi äri ei aeta.

  17. #17
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Tegin "complaint"'i ka selle kohta, aga eks vastus tuleb juba uuel aastal Iseenesest suva see 60.-, aga cmon, niimoodi äri ei aeta.
    Õige, kui on tasu määratud, siis ei ole mingit juurdemaksmist.

    Kõige parem näide on viimane, nüüd kannan välja raha MB 15 000 eegu kaupa, sest rohkem kandes, tuleb raha arvele tagasi. Vaja igasugu koode jne, loobusin, siis kirjutati veel, et läbi kohaliku panga on neil probleemid suurte summade kandmisega ja võivad lisanuda lisatasud ;D

  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Tsitaat Algselt postitas request
    Kandsin üsna mitmendat korda Moneybookersist raha Hansapanka. Eelmistel katsetel on kõik korras olnud, viimasel korral aga detsembri alguses jõudis minu Hansa kontole sama summa EEKides mille ma Moneybookersist USDides välja kandsin (Näide: kandsin välja 100USD, minu Hansa kontole jõudis 100EEK). Kadu seega siis ca 12x arvestades praegust dollarikurssi. Moneybookers väidab et neil kõik OK ja Hansa samamoodi.

    Kas on kellelgi olnud sarnaseid probleeme ning kuidas lahendasite?
    Kas said lõpuks asja korda?

  19. #19

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    Läks ikka aega, sain rahad kätte - sain swedbankist SWIFT koopia mille alusel MB lõpuks oma viga tunnistas.

    AGA - HOLY HELL - uurisin oma krediitkaardiväljavõtet kuust kui oli vaja deponeerida MB raha kiiresti et üks boonus lõpuni mängida - need oinad on mu kaarti ka topeltbroneeringu võtnud.

    Soovitan kõigile kes soovivad teravaid elamusi kasutada MB ... ma ise olen täiesti tumm hetkel ... jälle kaks nädalat kaklemist suppordiga terendab ees ...

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: Withdrawal from moneybookers: EEK-USD

    PÄRIS SICK!

    Teate, mulle endale hakkab tunduma, et tegu on väga suure kompaniiga, milles puudub totaalselt kord! Ning keegi üritab seda korralagedust ära kasutada enda kasu teenimise eesmärgil (petmine, et meelega üritatakse topel broneering võtta, et raha tasku pista; Kontode sulgemine jne) või siis tõesti on kord nii halb, et tekivad kogemata näpukad.

    Polegi vahet, kas tehtud meelega või mitte aga see iseloomustab 100%-liselt seda, et firma teenuste kvaliteet on alla igasuguse arvestuse ning mina soovitan sellisest saidist tiiruga ümber käia. Nüüd on ka eestlastel olemas Neteller ja samuti paljud pokkeritoad toetavad meie peamisi panku (SEB/Swedbank) ning ma arvan, et sellise saidi vältimine kõigil mängijatel võimalik.

Lehekülg 1, kokku 12 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES