Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 107, kokku 469 EsimeneEsimene ... 75797105106107108109117157207 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 121 kuni 2 140, kokku 9378
  1. #2121
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    fuck off, FUCKKK OFFF
    tra mina ei taha enam. nahhui ma olen viimane idikas ja donk ja fuking tohman. täiesti mõtetu aja raiskamine on see krdi sitt mul siin. idiootsus. algusest peale olen ma mingi krdi brakeeven rakeback NIT ja mitte mingit arengut. mitusada k kätt historit ja ei midagi ei liigu kuhugi poole. tra maaa ei taha enam :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

  2. #2122

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    http://www.pokerhand.org/?4545007 tra sngd on rigged. viimasest 20 flipist vboll 5 tükki võitnud ja riverid on alati standard. fishikari tõmbab igale poole ära AA vs J9, 99 vs 77 KK vs AQ täna hommikune sample

  3. #2123

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas donkament
    http://www.pokerhand.org/?4545007 tra sngd on rigged. viimasest 20 flipist vboll 5 tükki võitnud ja riverid on alati standard. fishikari tõmbab igale poole ära AA vs J9, 99 vs 77 KK vs AQ täna hommikune sample
    asi on selles, et proovi vähem kiruda, vinguda. vaata käed rahulikult üle, proovi aru saada, mis vastane mõtles ja tee järeldused. kui jõuad järeldusele, et vastane tegi halva mängu(ei oma tähtsust, kas "tõmbas sulle ära"), siis ole õnnelik, et sa mängid temast paremini.
    olukord oleks ju hoopis sitt, kui kõik mängiksid hästi ja mängu mõistaksid. siis oleks võitmine ju praktiliselt võimatu.
    ma saan aru, kui vahel postitatakse biite ja eriti valusaid biite või vastaste tõeliselt halba mängu, et nn ennast välja elada. aga päevast päeva postida kaotatud käsi, millest osad on standard flipid vms, siis sellel pole mõtet. kedagi ei huvita tegelikult selline asi.
    saan aru ka, et pole vaja mul siis neid lugeda, aga vahest tahaks mõnda huvitavat kätt vaadata ja kui järjekordne mõtetu käsi vastu vaatab, siis on selline "oeh" tunne.....
    gl ja pane volüümi juurde, siis ei pane biite tähele.......

  4. #2124

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    asi on selles, et proovi vähem kiruda, vinguda. vaata käed rahulikult üle, proovi aru saada, mis vastane mõtles ja tee järeldused. kui jõuad järeldusele, et vastane tegi halva mängu(ei oma tähtsust, kas "tõmbas sulle ära"), siis ole õnnelik, et sa mängid temast paremini.
    olukord oleks ju hoopis ****, kui kõik mängiksid hästi ja mängu mõistaksid. siis oleks võitmine ju praktiliselt võimatu.
    ma saan aru, kui vahel postitatakse biite ja eriti valusaid biite või vastaste tõeliselt halba mängu, et nn ennast välja elada. aga päevast päeva postida kaotatud käsi, millest osad on standard flipid vms, siis sellel pole mõtet. kedagi ei huvita tegelikult selline asi.
    saan aru ka, et pole vaja mul siis neid lugeda, aga vahest tahaks mõnda huvitavat kätt vaadata ja kui järjekordne mõtetu käsi vastu vaatab, siis on selline "oeh" tunne.....
    gl ja pane volüümi juurde, siis ei pane biite tähele.......
    Ma olen aru saanud, et see teema ongi tehtud selleks, et hetkeemotsioonid ajfadsjgfadsiöofadgsioglaföl peal ja kirumisel üle elada, et mitte kogu hetkefrustatsiooni endasse mädanema jätta kuniks seda liiga palju saab. imo pole ma siia vist ühtegi standard flippi postitanud, v.a kui mingi valusa koha peal ette tulevad. täpselt 180mani bubble peal http://www.pokerhand.org/?4545070

  5. #2125
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    asi on selles, et proovi vähem kiruda, vinguda. vaata käed rahulikult üle, proovi aru saada, mis vastane mõtles ja tee järeldused. kui jõuad järeldusele, et vastane tegi halva mängu(ei oma tähtsust, kas "tõmbas sulle ära"), siis ole õnnelik, et sa mängid temast paremini.
    olukord oleks ju hoopis ****, kui kõik mängiksid hästi ja mängu mõistaksid. siis oleks võitmine ju praktiliselt võimatu.
    ma saan aru, kui vahel postitatakse biite ja eriti valusaid biite või vastaste tõeliselt halba mängu, et nn ennast välja elada. aga päevast päeva postida kaotatud käsi, millest osad on standard flipid vms, siis sellel pole mõtet. kedagi ei huvita tegelikult selline asi.
    saan aru ka, et pole vaja mul siis neid lugeda, aga vahest tahaks mõnda huvitavat kätt vaadata ja kui järjekordne mõtetu käsi vastu vaatab, siis on selline "oeh" tunne.....
    gl ja pane volüümi juurde, siis ei pane biite tähele.......
    toetan

  6. #2126
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    imo standard vingumise võiks leitsi päevikusse kirjutama hakata, :"no t**a jälle KK VS AA, 5x juba see suvi!!!!!!!MILLAL SEE LÕPPEEEEEEB"!

  7. #2127
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    asi on selles, et proovi vähem kiruda, vinguda. vaata käed rahulikult üle, proovi aru saada, mis vastane mõtles ja tee järeldused. kui jõuad järeldusele, et vastane tegi halva mängu(ei oma tähtsust, kas "tõmbas sulle ära"), siis ole õnnelik, et sa mängid temast paremini.
    olukord oleks ju hoopis ****, kui kõik mängiksid hästi ja mängu mõistaksid. siis oleks võitmine ju praktiliselt võimatu.
    ma saan aru, kui vahel postitatakse biite ja eriti valusaid biite või vastaste tõeliselt halba mängu, et nn ennast välja elada. aga päevast päeva postida kaotatud käsi, millest osad on standard flipid vms, siis sellel pole mõtet. kedagi ei huvita tegelikult selline asi.
    saan aru ka, et pole vaja mul siis neid lugeda, aga vahest tahaks mõnda huvitavat kätt vaadata ja kui järjekordne mõtetu käsi vastu vaatab, siis on selline "oeh" tunne.....
    gl ja pane volüümi juurde, siis ei pane biite tähele.......
    olen ka sinuga nõus

  8. #2128

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    imo standard vingumise võiks leitsi päevikusse kirjutama hakata, :"no t**a jälle KK VS AA, 5x juba see suvi!!!!!!!MILLAL SEE LÕPPEEEEEEB"!
    :D

  9. #2129
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    dfdsafgdgassss





    aoühjfa
    vittua
    s

    kas selles mängus on üldse võimalik võita raisk ****

  10. #2130

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    suht gay teema. turniiril pf ai. KK vs A8o... maha jookseb mast. split pot

    AJs vs A7o - maha jookseb 2 paari. split pot

    hädasti on seda double-upi vaja ja no ei lasta noh

  11. #2131

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    ahjaa, ja olen nõus vsiuga.... KUID donkament-i jutul on ka point sees...

  12. #2132
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    njah, peab meeldima asdsafasdfafsda

    $0.1/$0.25 No Limit Holdem
    AbsolutePoker
    9 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($12.68)
    UTG+1 ($24.65)
    MP1 ($22.92)
    MP2 ($36.86)
    Hero (MP3) ($23.75)
    CO ($53.74)
    BTN ($47.89)
    SB ($21.76)
    BB ($5.07)

    Pre-flop: ($0.35, 9 players) Hero is MP3 9 9
    3 folds, MP2 calls $0.25, Hero raises to $1.25, 3 folds, BB calls $1, MP2 calls $1

    Flop: 9 7 J ($3.85, 3 players)
    BB checks, MP2 checks, Hero bets $3.85, BB goes all-in $3.82, MP2 folds

    Turn: J ($11.52, 2 players)

    River: Q ($11.52, 2 players)

    ( Click to show/hide )


  13. #2133
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    peab !

  14. #2134
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tänane päev siis ikka krdi kajdjasjdjas dfkcamcnasökdjfkjasdkjfkdljsödlfjaksjkldkfjk. KK vs AA 2 x, QQ vs 10 7s ja riverisse teine 7, QQ vs KK. F..k this s..t.

  15. #2135
    Õpihimuline Mängur Kasutaja blazkuh avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    400

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Epic. Tegelt masendav. Kuu -12BI. Motivatsioon kadunud, mis teha?

  16. #2136
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    TURNIIRID EI OLE NORMAALSETELE INIMESTELE!

    Eile Sunday Milli satikal kaks pääset, ma kolmas. Täna WCOOPi satikalt 418 pääset ma 5xx.

    TORE MEELELAHUTUS...

  17. #2137
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas blazkuh
    Epic. Tegelt masendav. Kuu -12BI. Motivatsioon kadunud, mis teha?
    Volüümiga lased üle ja ükskord tuleb ka hiiter :).

  18. #2138

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    TILT!! aga ma oma viimast 412120 suckouti ei postita. traaa liiga unreal lihtsalt. 4 45mani järjest täpselt bubble...ja mis kätega. lihtsalt unreal.

  19. #2139

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    kolm kätt paariminutiliste vahedega samal laual sama mängija vastu.
    Vastane 86/29/3.3 55 käe peale

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Hero (MP) ($30.30)
    CO ($51.80)
    Button ($51.75)
    SB ($31.50)
    BB ($20.80)
    UTG ($25)

    Preflop: Hero is MP with K, K
    1 fold, Hero bets $1, 3 folds, BB raises to $2, Hero raises to $5, BB raises to $8, Hero raises to $30.30 (All-In), BB calls $12.80 (All-In)

    Flop: ($41.70) 2, 6, A (2 players, 2 all-in)

    Turn: ($41.70) 7 (2 players, 2 all-in)

    River: ($41.70) 5 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $41.70 | Rake: $2.05

    Results:
    BB had J, A (one pair, Aces).
    Hero had K, K (one pair, Kings).
    Outcome: BB won $39.65



    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Hero (BB) ($25)
    UTG ($51.80)
    MP ($51.75)
    CO ($31.40)
    Button ($38.90)
    SB ($25.70)

    Preflop: Hero is BB with K, K
    2 folds, CO bets $0.75, Button calls $0.75, 1 fold, Hero raises to $2.75, 1 fold, Button calls $2

    Flop: ($6.35) 7, Q, 8 (2 players)
    Hero bets $4.50, Button raises to $10, Hero raises to $22.25 (All-In), Button calls $12.25

    Turn: ($50.85) Q (2 players, 1 all-in)

    River: ($50.85) 4 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $50.85 | Rake: $2.50

    Results:
    Button had Q, 6 (three of a kind, Queens).
    Hero had K, K (two pair, Kings and Queens).
    Outcome: Button won $48.35



    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Hero (UTG) ($25)
    MP ($49.10)
    CO ($48.90)
    Button ($26.45)
    SB ($95.15)
    BB ($25)

    Preflop: Hero is UTG with K, K
    Hero bets $1, 3 folds, SB calls $0.90, 1 fold

    Flop: ($2.25) A, 3, 9 (2 players)
    SB checks, Hero checks

    Turn: ($2.25) 9 (2 players)
    SB bets $1, Hero raises to $2.50, SB calls $1.50

    River: ($7.25) 5 (2 players)
    SB bets $3, Hero calls $3

    Total pot: $13.25 | Rake: $0.60

    Results:
    SB had 2, 4 (straight, five high).
    Hero mucked K, K (two pair, Kings and nines).
    Outcome: SB won $12.65

  20. #2140

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Traaaaa, ajab lihtsalt **** keema, kuidas tüübid lihtsalt teevad suckoute!
    PF AI:
    AA/KK vs any two (saan 90% naha vahele, sest kuidagi õnnestub vastasel imeda mast või rida välja)
    AK vs AQ (viimased paar korda on tulnud Q lauda)
    AK vs AK / AQ vs AQ / AA vs AA (olen saanud niiviisi kotti, et vastane imeb masti välja)

    Ma ei jõua seda starsi rigged riverit enam rohkem luksuma kiruda, sest kõik need suckoudid toimuvad riveris!

    Kuigi oli üks hea käsi ka, kus river hoidis mind ja mitte vähe!
    Mul oli CO 77, vastane raises UTG 4xBB (klassika), callisin, ülejäänud tegelased foldisid. Floppi tuli A7x, niisiis tegelinski raises ca 15xBB, mõtlesin, et mängib oma TPTK-d agressiivselt (panin ta AK peale) ja lükkasin nuppe. Tüüp avas AA ja olin nii meeleheitel juba. Turn tuli suvaline kaart ja riverisse välkus 7. Kas ma polnud siis vähe õnnes, et starsi river vimkasid viskab:) Teenisin $35, kuid siiski kompenseerib see vaid väikese osa viimase aja bad beatidest :(


    edit: kirjaviga

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES