Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 129, kokku 469 EsimeneEsimene ... 2979119127128129130131139179229 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 561 kuni 2 580, kokku 9378
  1. #2561
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***


  2. #2562
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    eriti ei viitsi enam teemasse süveneda aga keegi rääkis et EV joone on short termis ebatäpne.. et vahest läheb enamus raha enne tähtsat kaarti sisse jne... aga long runis juhtub seda sinuga ka ja siis on ikka täpne vms.. igatahes

    täpselt sama jutt käib kõikide graafikute kohta mis siia foorumi on postitatud.. kui postitad viimase sessi graafiku kus tuhande käega oled 7 buy in plussis siis ei hakka keegi mölisema. kui aga lisad sellele graafikule ühe väikese jooni juurde saad kohe möliseda et su sample size on liiga väike..

    OFC EV joon ei ole 100% täpne.. aga ta näitab kindlasti su kaardijooksu paremini kui tavaline roheline joon.

  3. #2563
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Lõpetuseks küsime kas diadema domineeriks, kui ta alla EV jookseks?

  4. #2564
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    lugesin korra uuesti teema läbi. :) ma veits haige nii et suure tõenäosusega tuli väga segane tekst. :P
    k.

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik

    No väga tihti ainult selliseid sesse ette ei tule ja siis või see ebaõnn seisneda ka teistes asjades. Näiteks hittisid mitu setti, aga ei saanud mingit valuet donkide käest ning suurte paaride korral ei saa mingit actionit ning kui ühe korra üritasid bluffida, siis sellel korral oli just hea käsi vastas jne..

    Sellest teemast võib ühtteist head ka leida, sest osade kätte puhul ei ole tegemist ainult biitidega ning inimesed on teinud ka ise halba mängu ning tihti peale juhitakse sellele ka tähelepanu. Tänu millele võin ma midagi kasulikku teada saada. Samuti paneb see mõtlema, mismoodi ise oleksin seda kätt võinud mängima. Samuti saab infot, mismoodi teatud tüüpi mängija mingit kätt mängis. Ja mõnikord leian siit teemast ka väga häid kilde.
    muidugi võib.. aga kindlasti sõltub ebaõnn ka natuke AI potidest mida EV kajastab. EV joon ei näitagi true win rate.


    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Ma veits võsas omadega, aga natukene ebaviisakas on minu meelest vastamata jätta.

    1. Ma saan aru, et see kõikehõlmavalt ei näita õnnw, aga osad inimesed vaatavad liiga palju oma EV joont ning hea või halva jooksu kohta järlduste tegemisel tuginevad liialt EV joonele.
    2. Asi ongi ju selles, et pokker pole äärmiselt lihtsakoeline mäng ning halb jooks võib olla kinni mitmete asjade taga, mistõttu ei saagi ainult ühe elemendi (AIEV) põhjal õnne osas järeldusi teha.
    3. Samamoodi võib eeldada, et miljon kätt peaks olema piisav arv selleks, et peaaegu kõik omaksid ühesugust jooksu ning rohkem võidab ikkagi parem mängija, mitte see, kes rohkem üle EV jookseb.
    1. tõsi et mõned vaatavad liiga palju on EV joont.. nii nagu ka enamus muretsevad liiga palju short term tulemuste pärast.
    2. aga saab ainult rohelise joone järgi järeldusi teha?
    3. kui sample size on lõputu siis sa jooksevad EV ja profiti joon täpselt samamoodi.

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Näide, kus EV ei ütle meile mitte midagi.
    ( Click to show/hide )
    näide et EV joon näitab midagi:
    sul on AK lähed all ini ja 66 callib.

    kui su sess koosneb ainult sellest ühest käest siis saab ka väga häid järeldusi teha et kas sa oled pigem hästi jooksund või halvast.

    muidugi juhtub vahest ka seda sinu näidet .. st siis seda et see joon ei ole 100% täpne.. aga mis joon oleks pokkeris 100% täpne?

    Kui mu teooria on õige siis kogu see EV värk lihtsalt ei funka
    minu viimane sess on näiteks semi-hea näide.. kui ma jooksin 5 buy ini alla EV.
    pärast statide postitamist arvati et ma arvatavasti mängisin kõige halvemini sest ma kaotasin kõige rohkem raha.. tegelt aga tehti mulle räigelt suckoute pres/flopis kus mõlemad mängijad mängisid õigesti aga viimasete kaartidega vastane hitis paari outi. muidugi olin ma lucky et sellised situatsioonid üldse ilmusid kus ma sain overpairiga TPTK vastu AI minna..
    aga siiski mu winrate oli arvatavasti üle -100BB/100 nii nagu ka EV joon näitas.

  5. #2565
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    päris raha>Sklansky raha

  6. #2566
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    G-Bucks>päris raha>Sklansky raha
    FYP.

    All-in EV ei haara endasse infot millise range vastu me shovesime või shove callisime. Oletame, et vastane shoveb rangega JJ+, AK ja hero callib JJ-ga. Vastane avab AK ja sa mõtled, et oh ma olen ees ju. Tegin +EV move ja imetlen oma all-in EV joont. Tegelikkuses olid sa JJ+,AK range vastu taga aga EV joon arvestab oma arvutustes ainult ühte juhuslikku realiseeringut rangest JJ+,AK (milleks oli AK). See on ka omamoodi tulemustele orienteeritus.

  7. #2567
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    FYP.

    All-in EV ei haara endasse infot millise range vastu me shovesime või shove callisime. Oletame, et vastane shoveb rangega JJ+, AK ja hero callib JJ-ga. Vastane avab AK ja sa mõtled, et oh ma olen ees ju. Tegin +EV move ja imetlen oma all-in EV joont. Tegelikkuses olid sa JJ+,AK range vastu taga aga EV joon arvestab oma arvutustes ainult ühte juhuslikku realiseeringut rangest JJ+,AK (milleks oli AK). See on ka omamoodi tulemustele orienteeritus.
    Voh. Seda ma oma näites tahtsingi öelda - mina panin kirja selle raamatuga, too kutt paari lausega. +100

  8. #2568
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    väga sitt thread

  9. #2569
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    AUSALT KERIGE KÕIK *****, TRA USKUMATU VITTUDF FSDJG
    D SF
    S GLD


    TURNIIR FINAALLAUD JA IKKA NUSSITAKSE PERSEAUKU FUCKING JÕULUVANA SITAMUNNI USSIPERSE LAIBAPERSE SITATRA PEPPUPIILURITES TÄIS VALKU ÕGINU PERSEUSSID. KUIDAS ON SE EEE FUCKING VÕIMALIK?!23
    32R LD


    WS
    DWQ


    2 JÄRJESTIKUST KÄTTT:


    Hand #1
    Poker Stars $30+$3 No Limit Hold'em Tournament - t4000/t8000 Blinds + t800 - 5 players - View hand 275200
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BTN): t420117 M = 26.26
    bjatni (SB): t296630 M = 18.54
    Flushdonk15 (BB): t558626 M = 34.91
    444446 (UTG): t422719 M = 26.42
    flabbyduck (CO): t329908 M = 20.62

    Pre Flop: (t16000) Hero is BTN with Q Q
    1 fold, flabbyduck raises to t16000, Hero raises to t56455, 2 folds, flabbyduck raises to t329108 all in, Hero calls t272653

    Flop: (t674216) 2 J 5 (2 players - 1 is all in)

    Turn: (t674216) 5 (2 players - 1 is all in)

    River: (t674216) T (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: t674216
    Hero shows Q Q (two pair, Queens and Fives)
    flabbyduck shows A A (two pair, Aces and Fives)
    flabbyduck wins t674216


    Hand #2
    Poker Stars $30+$3 No Limit Hold'em Tournament - t4000/t8000 Blinds + t800 - 5 players - View hand 275201
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (CO): t90209 M = 5.64
    bjatni (BTN): t291830 M = 18.24
    Flushdonk15 (SB): t549826 M = 34.36
    444446 (BB): t421919 M = 26.37
    flabbyduck (UTG): t674216 M = 42.14

    Pre Flop: (t16000) Hero is CO with K 9
    1 fold, Hero raises to t89409 all in, bjatni calls t89409, 2 folds

    Flop: (t194818) J 7 5 (2 players - 1 is all in)

    Turn: (t194818) A (2 players - 1 is all in)

    River: (t194818) 5 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: t194818
    Hero shows K 9 (a pair of Fives)
    bjatni shows A A (a full house, Aces full of Fives)
    bjatni wins t194818


    View all 2 hands


    FUXCKINF NÄRUNE KILO MIKSOIASKOF ÜASDÄ'F
    Õ SAD
    S ÕÜPIOE3Õ
    R PR
    34
    25
    235
    23


    ***** NÜÜD OLEN OFFICIAL TILT JA MA EI TEE ÜHTEGI POSTI SIIA FOORUMISSE ENNEM, KUI MA OLEN RECOVERINUD 100%¤ Õ
    W'RF
    Õ
    QERÕÜWQ
    EW
    QW
    3E
    3PKOD ÕÜ
    AS
    Õ DA
    ÕF SDA
    DA
    R
    ÕWE
    R EW
    R
    WER
    EW R
    WEPR
    Õ34
    3214
    2
    543
    õ5 43



    oot läppsd rf
    wd fg

  10. #2570
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    kuidas HEM arvestab EV joont, kui ma callin 7h8h ga shove ja vastane näitab 2d2c ? idee poolest oleks vastane ju nagu ees, aga matemaatiliselt olen mina ju ees ?

  11. #2571

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Weaktightis eestikeelset convertida ei saa :(

    PokerStars Mäng #32675093599: Hold'em No Limit ($0.05/$0.10 USD) - 2009/09/10 18:41:08 EET [2009/09/10 11:41:08 ET]
    Laud 'Prospero' 6-max Istekoht #3 on button
    Istekoht 1: SilvaK ($10 mängumärkides)
    Istekoht 2: Raise_for_EV ($10 mängumärkides)
    Istekoht 3: bakarcina ($9.85 mängumärkides)
    Istekoht 4: TuKaLuGa ($11 mängumärkides)
    Istekoht 5: Visp9 ($10 mängumärkides)
    Istekoht 6: Madis889 ($13.25 mängumärkides)
    TuKaLuGa: postitab väikese pimepanuse $0.05
    Visp9: postitab suure pimepanuse $0.10
    SilvaK: postitab suure pimepanuse $0.10
    *** TASKUKAARDID ***
    Jagatud Madis889 [As 9s]
    Madis889: maksab $0.10
    SilvaK: passib
    Raise_for_EV: loobub
    bakarcina: maksab $0.10
    TuKaLuGa: loobub
    Visp9: passib
    *** FLOPP *** [9h 6d 6s]
    Visp9: panustab $0.30
    Madis889: tõstab $0.30 kuni $0.60
    SilvaK: maksab $0.60
    bakarcina: loobub
    Visp9: loobub
    *** TURN *** [9h 6d 6s] [Ah]
    Madis889: panustab $1.30
    SilvaK: maksab $1.30
    *** RIVER *** [9h 6d 6s Ah] [9d]
    Madis889: panustab $4.20
    SilvaK: tõstab $3.80 kuni $8 ja on all-in
    Madis889: maksab $3.80
    *** KAARTIDE AVAMINE ***
    SilvaK: näitab [6c 6h] (nelik, kuued)
    Madis889: näitab [As 9s] (maja, üheksad ja ässad)
    SilvaK korjas $19.55 pangast
    *** KOKKUVÕTE ***
    Kogu pank $20.55 | Reik $1
    Laud [9h 6d 6s Ah 9d]
    Istekoht 1: SilvaK näitas [6c 6h] ja võitis ($19.55) nelik, kuued
    Istekoht 2: Raise_for_EV loobus enne Flopp (ei panustanud)
    Istekoht 3: bakarcina (button) loobus Flopp
    Istekoht 4: TuKaLuGa (väike pimepanus) loobus enne Flopp
    Istekoht 5: Visp9 (suur pimepanus) loobus Flopp
    Istekoht 6: Madis889 näitas [As 9s] ja kaotas maja, üheksad ja ässad


    Tuletasin endale meelde, et ma ei openlimpiks ja eriti veel kehva käega nagu a9s

  12. #2572
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    kuidas HEM arvestab EV joont, kui ma callin 7h8h ga shove ja vastane näitab 2d2c ? idee poolest oleks vastane ju nagu ees, aga matemaatiliselt olen mina ju ees ?
    wtf, equity loeb obviously, www.pokerstove.com tiri alla kui veel pole

  13. #2573
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    FYP.

    All-in EV ei haara endasse infot millise range vastu me shovesime või shove callisime. Oletame, et vastane shoveb rangega JJ+, AK ja hero callib JJ-ga. Vastane avab AK ja sa mõtled, et oh ma olen ees ju. Tegin +EV move ja imetlen oma all-in EV joont. Tegelikkuses olid sa JJ+,AK range vastu taga aga EV joon arvestab oma arvutustes ainult ühte juhuslikku realiseeringut rangest JJ+,AK (milleks oli AK). See on ka omamoodi tulemustele orienteeritus.
    samamoodi ei haare infot endasse tavaline $$$ joon. riveril AI callides arvad et 50-50 kas vastane bluffib või valuebetib nutsu..
    callid ära ja kui vastane näitab bluffi siis sessi lõpus imetled oma winrate/graafikut.

  14. #2574
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    samamoodi ei haare infot endasse tavaline $$$ joon. riveril AI callides arvad et 50-50 kas vastane bluffib või valuebetib nutsu..
    callid ära ja kui vastane näitab bluffi siis sessi lõpus imetled oma winrate/graafikut.
    Nii ta on. Kui HEMi jooned sisaldaksid kogu infot, siis oleks suur osa mängust nende poolt nö lahendatud (eeldusel, et jooned ei valeta).

    EDIT: Samas $$$ joon pikas perspektiivis siiski mõõdab sinu skilli. Samas kui EV ikkagi ei arvesta all-in olukordade tegelikke rangesid ehk kas tegid ikka range vastu +EV shove/calli - järelikult ei näita su skilli objektiivselt.

    Ütleme nii, 50-50 olukorras riveril callides SINA kasutad kogu infot, mis sul on ja teed calli või laydowni, mille tulemused pikas perspektiivis kajastuvad su $$$ joonel. Aga EV joon kasutab ainult seda infot, millise konkreetse käe vastu sa rahad sisse said ehk ei kasuta kogu infot.

  15. #2575
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Nii ta on. Kui HEMi jooned sisaldaksid kogu infot, siis oleks suur osa mängust nende poolt nö lahendatud (eeldusel, et jooned ei valeta).
    Ja siit ka järeldus, et mida rohkem nooli sa oma postitatud graafikutel kujutad, seda rohkem gay geene sul veres on

  16. #2576

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    persses kuu

  17. #2577
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Nii ta on. Kui HEMi jooned sisaldaksid kogu infot, siis oleks suur osa mängust nende poolt nö lahendatud (eeldusel, et jooned ei valeta).

    EDIT: Samas $$$ joon pikas perspektiivis siiski mõõdab sinu skilli. Samas kui EV ikkagi ei arvesta all-in olukordade tegelikke rangesid ehk kas tegid ikka range vastu +EV shove/calli - järelikult ei näita su skilli objektiivselt.

    Ütleme nii, 50-50 olukorras riveril callides SINA kasutad kogu infot, mis sul on ja teed calli või laydowni, mille tulemused pikas perspektiivis kajastuvad su $$$ joonel. Aga EV joon kasutab ainult seda infot, millise konkreetse käe vastu sa rahad sisse said ehk ei kasuta kogu infot.
    $ joon kajastab ka ainult seda millise konkreetse käe vastu sa raha sisse said. ehk ei kasuta kogu infot.
    ja pikas perspektiivis nad mõlemad kõiguvad paika.

  18. #2578
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    $ joon kajastab ka ainult seda millise konkreetse käe vastu sa raha sisse said. ehk ei kasuta kogu infot.
    ja pikas perspektiivis nad mõlemad kõiguvad paika.
    Kui sa riveril callid, siis sina kasutad ju kogu infot mis sul on, et otsust teha. Ja pikas perspektiivis roheline joon näitab sinu võimekust otsuste tegemisel.

    Vastupidiselt, sa otsustad shoveda turni kogu oma info põhjal mis sul on, aga HEM arvutab EV joonekesi selle info põhjal millised olid vastase kaardid, mitte selle põhjal mida sina tead. Ja EV joone kohta pikas perspektiivis saame me öelda ainult seda, et ta peab langema kokku $ joonega, mis on üsna ebaoluline fakt kui me juba teame rohelist joont, eks ole. Me ei sa EV joone põhjal öelda, et jookseme kehvasti kui ta ei arvesta range, mille vastu me rahad sisse saime. Ainuke EV joone praktiline väärtus on, et vahel on teda tore vaadata ja võtta kui umbkaudset lähendit (mille omadustest meil pole halli aimugi) meie true winratele (kui roheline joon pole koondunud).

  19. #2579
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Kui sa riveril callid, siis sina kasutad ju kogu infot mis sul on, et otsust teha. Ja pikas perspektiivis roheline joon näitab sinu võimekust otsuste tegemisel.

    Vastupidiselt, sa otsustad shoveda turni kogu oma info põhjal mis sul on, aga HEM arvutab EV joonekesi selle info põhjal millised olid vastase kaardid, mitte selle põhjal mida sina tead. Ja EV joone kohta pikas perspektiivis saame me öelda ainult seda, et ta peab langema kokku $ joonega, mis on üsna ebaoluline fakt kui me juba teame rohelist joont, eks ole. Me ei sa EV joone põhjal öelda, et jookseme kehvasti kui ta ei arvesta range, mille vastu me rahad sisse saime. Ainuke EV joone praktiline väärtus on, et vahel on teda tore vaadata ja võtta kui umbkaudset lähendit (mille omadustest meil pole halli aimugi) meie true winratele (kui roheline joon pole koondunud).
    ?
    täpselt samamoodi on ju $ joonegi(krt mis värvi see on?:D).
    kumbki joon ei arvesta range.

  20. #2580
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    ?
    täpselt samamoodi on ju $ joonegi(krt mis värvi see on?:D).
    kumbki joon ei arvesta range.
    Okei, ma ei väljendanud ennast selgelt. Vaidleme ju selle üle kumb joon on joonistatud rohkema info põhjal. Roheline joon sisuliselt mõõdab mängija võimekust rangede vastu häid otsuseid teha (loe: koondunud joon sisaldab väga palju infot). EV joon on joonistatud vastase taskukaartide põhjal (mu arust just mitte kõige suurem info hulk - va siis kui teaks vastase taskukaarte jaotuse alguses :D).

    See teema on nii abstraktne, et ma ei oska ennast väljendada korralikult ja matemaatika harus nimega informatsiooniteooria ma ka väga käpp ei ole. Aga siiski peaks üsna selge olema, et roheline joon on joonistatud üsna suure info põhjal võrreldes EV joonega.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES