Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 469 EsimeneEsimene ... 311121314152363113 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 9378
  1. #241
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas ment52
    Millest sa oma AQoffiga ees loodad olla seal?
    Absoluutselt kõigest! See on kas coinflip või ma olen ees ja pot on nii suur, et ära foldida 40:60 (minu kasuks) olukorda.

  2. #242
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    obv ma pole nl1K uneski näinud, aga kus ma mängin regular alla KK preflop ei 4-beti. Sisse oled pannud alla viiendiku buyini, madala PP vastu oled heal juhul even money, QQ+ ja AK vastu sisuliselt dead.

  3. #243

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas ment52
    obv ma pole nl1K uneski näinud, aga kus ma mängin regular alla KK preflop ei 4-beti. Sisse oled pannud alla viiendiku buyini, madala PP vastu oled heal juhul even money, QQ+ ja AK vastu sisuliselt dead.
    Tähele peab panema seda, et algul ta kõigest callis 3x BB raise ning andis ilgelt head oddsid kõigile järgnevatele potti astumiseks, ei usu, et Ta AA või KK niimoodi ohtu paneks.
    Kuigi kui ta teadis, et blindides on mingi aggro tegelane, siis võis siiski olla :)

    Aga ausalt öeldes, kõik need foorumis postitatud käed, neid on nii raske öelda, mis neil olla võib. Nii palju faktoreid on, mida lauas olles näed, mis aitavad otsustada.
    Näiteks kui kirjapildis on ilmselge AA, kuid mängija, kes ise lauas oli, nägi Teda just 4 kätt järjest raisemas ja näitas kahel korral AA, siis tekib suur suur vahe kirjaliku olukorra ja tegeliku olukorra vahel.
    Lisaks sellele kõik mõtlemisajad ning veel ka lisaks peab mõtlema teiste aktiivsete mängijate statside peale, sest villaini otsus võib ka olla mõjutatud teiste mängijate statsidest jne.

  4. #244
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (4 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB ($24.50)
    Hero (BB) ($70.90)
    UTG ($12.65)
    Button ($50)

    Preflop: Hero is BB with 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img]
    2 folds, SB calls $0.25, Hero raises to $2, SB calls $1.50

    Flop: ($4) J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players)
    SB checks, Hero bets $2.50, SB raises to $5.50, Hero raises to $8.50, SB raises to $22.50 (All-In), Hero calls $14

    Turn: ($49) K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players, 1 all-in)

    River: ($49) Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $49 | Rake: $2

    Results:
    SB had A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (straight, Ace high).
    Hero mucked 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (three of a kind, tens).
    Outcome: SB won $47

  5. #245

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    IRW ;D
    MISASI SEE VEEL OLI :D

    aga...kui sa oleks kohe allini pushinud peale seda raiset, mis ta 5,5$le pani, siis ta poleks callinud :D

  6. #246
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Tähele peab panema seda, et algul ta kõigest callis 3x BB raise
    Jep, kui just tegu mingi metagamega ei ole siis oli see coinflip.

  7. #247
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Absoluutselt kõigest! See on kas coinflip või ma olen ees ja pot on nii suur, et ära foldida 40:60 (minu kasuks) olukorda.
    selles mõttes et kas NL1000 on siis nii donkid et c/r mingi pasaga AI?
    see nagu rohkem micro stakesi teema ju?

  8. #248
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas ment52
    obv ma pole nl1K uneski näinud, aga kus ma mängin regular alla KK preflop ei 4-beti. Sisse oled pannud alla viiendiku buyini, madala PP vastu oled heal juhul even money, QQ+ ja AK vastu sisuliselt dead.
    Tõesti arvad, et ta coldcallib QQ+, AK CO-lt?

    Teiseks oli tegu hea regulariga ning kes teab, et ma olen spewy ning squeezen väga-väga lightilt.

  9. #249
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Tõesti arvad, et ta coldcallib QQ+, AK CO-lt?

    Teiseks oli tegu hea regulariga ning kes teab, et ma olen spewy ning squeezen väga-väga lightilt.
    Miks mitte? Positsioon on suure tõenäosusega olemas peale floppi. Loodab trappida või mida iganes.

    Lisaks 4-beti suurus on selline, et sul oleks väga raske foldida, aga samas siiski commiteb end suhteliselt ära. Mingi suvaline JTs ei tembutaks niimoodi, eriti teades, et sa allin-nuppu keskmisest tihedamini üles leiad.

    Ma olen ise ka suhteliselt LAGine mängija fullringis, aga AQo 5-bet shovema ilma erilise readita ei pane küll miski.

  10. #250
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    See mängija (peaks olema sinna 18/15 kanti) ei coldcalli mitte kunagi JJ+ siin ja openija oli ka TAG. Ja ma arvan, et põhiliseks käeks tal on 99-TT, A9-AQ või JT bluff.

    EDIT: ja mis trappi juttu sa siin ajad?? Ainult lohv trappab sellises olukorras premiumiga. Mõtekam on ehitada history ja 3bettida vastast lightil niikaua, kuni ta seda teab ning siis juba saad JJ+, AK (iseig AQ) ainult value peale 3bett-shoveda.

    EDIT2: Ja kui vastane ei hakka sind lightilt 4bettima, siis light 3beti teda elu lõpuni ning naudi tasuta raha.

    EDIT3: Ainuls argument cold-calliks tema poolt on see, et ma squeezen väga lightilt ja siis trappab meelega juba minu raha.

  11. #251
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Ma ise arvaks ka 99-1010, on ka olnud sarnane kogemus, kui 99 CO pealt samamoodi tembutas ning shovesin AK-ga.
    Ja tõesti, CO pealt võiks trappida siis kui eelnevaid raisesid ei oleks. Muidu on see täiesti mõttetu ning tuleks elu eest loota, et keegi nüüd järsku mingi käe leiab, mis ei ole kuigi tõenäoline.

    Ainuke hirm minu arvates oleks AK ??? Et äkki ei tahtnud kohe re-raisema hakata?

  12. #252
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Ma ei tea siis, on mul tõsine leak mängus, kui mul 4-bet % 4.5 (3-bet samamoodi 4.5 ja fold to 3-bet 69)?

  13. #253
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    No paljud mängivad JJ, QQ , AK callides NITi vastu kõrgemal limiidis, kui tõstad foldib NIT enamus ära, isegi QQ , seega ei saa actionit, saaks ainult actionit, kui NITil oleks AA või KK ja siis me oleme taga, samas callides saaks tihti NITilt rohkem raha välja meelitada, isegi QQ callides. Aga antud olukorras avaja oli TAG ja reisija LAG, siis ma ei oskaks täpselt käe peale panna.

  14. #254
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    nnnnnnnnnnnnnnnahhhhhui kui närvidele käib kui ei saa 75/25/2 vennalt raha kätte .saas.d.asd..asd.as.d.as.dasssssssssssssssssssssss sss

  15. #255
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Tõesti arvad, et ta coldcallib QQ+, AK CO-lt?

    Teiseks oli tegu hea regulariga ning kes teab, et ma olen spewy ning squeezen väga-väga lightilt.
    see on mu lemmikmoove agro blindi vastu monstriga, samas ma callin ka sitaga

  16. #256
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Aasta ei ole alanud Codeccil just kõige paremini nagu graafik näitab, sellist graafikut ei sooviks kellegile kohe uue aasta alguses >:(

  17. #257

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Aasta ei ole alanud Codeccil just kõige paremini nagu graafik näitab, sellist graafikut ei sooviks kellegile kohe uue aasta alguses >:(
    kus see codecci graafik on?

  18. #258
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    kus see codecci graafik on?
    Irw, ma ikka täiesti sassis, see on esimesi postitusi üldse ehk 1 lehel , see on kui liiga vara tõusta

  19. #259
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    nonii. olles eile teinud ilusat tight reeglite järgi mängu ja jõudnud sellega 6$ pealt 2$ peale otsustasin, et nii enam edasi minna ei saa. tuleb proovida seda mida elu sees teha ei tohi, nimelt gambleda. no ja vähem kui 1 tunniga olin 9$ peal.
    2 stiilinäidet ka:

    mul JJ, preflop raise 1 caller
    flop J, drawy board. ma bet, callib
    turn vastane obv hitib rea, suva, betime, raiseb, reraise allin.
    river J. korras. esimene nelik mul cashis muide.

    mul AQo preflop raise 1 caller
    flop AQ9 vms, betime, callib
    turn 10, vastane obv hitib rea, vahet pole, lükkame aga nuppe .
    river Q. haha idioot, panid ees olles raha sisse, said nüüd.



    Mis ma siis olen õppinud kuu aja cashi mängimise jooksul?

    Bankroll management võib põrgu sõita.
    Teooria võib sulle ainult kahju tuua.
    Gamblemine on kindlaim viis raha saada.
    Raha tuleb siis sisse panna kui oled taga.
    TÄIESTI TÕSISELT.

    Igatahes sellega lõpeb minu projekt triobetis.

  20. #260
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    KULD ;D

    Let`s gambling !!!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES