Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 469 EsimeneEsimene ... 513141516172565115 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 9378
  1. #281
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    No tahan ka homoks saada aga ei näed ei sAA.
    iga kingsepp jäägu oma liistude juurde! Ilmselgelt 99% maailma inimestel pole närve, et peale 7h mängimist QQ vs AA sisse saada ja 12. koht saada. Foldi PF need turniirid ära.

  2. #282
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    eks kõik on ikka suhtumises..
    pead enda MTT mindseti korda saama.

    ja kui su cashi mindset on korras siis ei tohiks eriti raske ülesanne olla.

  3. #283

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    iga kingsepp jäägu oma liistude juurde! Ilmselgelt 99% maailma inimestel pole närve, et peale 7h mängimist QQ vs AA sisse saada ja 12. koht saada. Foldi PF need turniirid ära.
    KULD

  4. #284
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    KUIDAS ON SELLINE ASI VÕIMALIK, ET MA PÄEVAS 3 X MTT-DE BUBBLES HÄVIN QQ VS AA!!! TRAAAAAAAAAAAAAA, KUI RIGGED ON MTT-D.

    MÄLETAN OMA VIIMAST SUURE TURNIIRI FINAAL LAUDA - SIIS OLI KA MINUTEADA QQ VS AA VÕI ÕIGEMINI ENNE FINAAL LAUDA, KUS OLEKSIN SAANUD HEA STACKIFKLDSFÖ'DSF' 9+F
    DS90+5Õ45RÖWER
    ´DSFÖDSF
    DSFÖLDSF


    FUCKING MUTLI TABLES TÜNNITÄIEDSJFDSF
    DSÕ F'D
    D
    F
    T
    45
    65
    7

    OK HAKKAS BETTER :d
    täiesti masendaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaav

    Jube närvi a

  5. #285
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    KUIDAS ON SELLINE ASI VÕIMALIK, ET MA PÄEVAS 3 X MTT-DE BUBBLES HÄVIN QQ VS AA!!! TRAAAAAAAAAAAAAA, KUI RIGGED ON MTT-D.

    MÄLETAN OMA VIIMAST SUURE TURNIIRI FINAAL LAUDA - SIIS OLI KA MINUTEADA QQ VS AA VÕI ÕIGEMINI ENNE FINAAL LAUDA, KUS OLEKSIN SAANUD HEA STACKIFKLDSFÖ'DSF' 9+F
    DS90+5Õ45RÖWER
    ´DSFÖDSF
    DSFÖLDSF


    FUCKING MUTLI TABLES TÜNNITÄIEDSJFDSF
    DSÕ F'D
    D
    F
    T
    45
    65
    7

    OK HAKKAS BETTER :d
    standard

  6. #286

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    krt mäng pole vist päris korras kui nl2-hes iga päev graafik näeb välja nagu südamemonitor

  7. #287
    leits
    Guest

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Kui integraalsummadel leiduvad protsessis n→∞ piirväärtused, mis ei sõltu kaare AB osadeks jaotamise viisist ja punkti Pi valikust neis osades, siis öeldakse, et funktsioon w = f(x,y) on kaarel AB integreeruv ja integraalsummade piirväärtusi nimetatakse vastavalt: esimest ja teist liiki joonintegraaliks.

    Anaal II on ju tore, eks ju :)

  8. #288
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    sellist elementaarset asja antakse teile õppida, imelik. Seda teavad ju enamus inimesi tänavaltki peast.

  9. #289

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Kui integraalsummadel leiduvad protsessis n→∞ piirväärtused, mis ei sõltu kaare AB osadeks jaotamise viisist ja punkti Pi valikust neis osades, siis öeldakse, et funktsioon w = f(x,y) on kaarel AB integreeruv ja integraalsummade piirväärtusi nimetatakse vastavalt: esimest ja teist liiki joonintegraaliks.

    Anaal II on ju tore, eks ju :)

    sellist jama on ikka äärmiselt keeruline kommenteerida;D

  10. #290
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola

    sellist jama on ikka äärmiselt keeruline kommenteerida;D
    TTÜ.. Ivar Tammeraid

  11. #291
    leits
    Guest

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    ilmselge et homme see eksam ära ei tule ... kui just lakbox ära ei too

  12. #292

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas fishh
    Mulle ka anaal II meeldis ja seetõttu tegin kohe mitu korda seda ainet :D
    Mulle ei meeldinud ja otsustasin mõlemad esimese korraga ära teha kuna teist korda ei oleks viitsinud :D

  13. #293

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas fishh
    Mulle ka anaal II meeldis ja seetõttu tegin kohe mitu korda seda ainet :D
    tõmbasin kõiksugu matad,füüsika ja muud säärase reaaljura alused esimese korraga alati puhtalt luckboxi peal läbi. tõesti teadmised olid nulli lähedased ja needki vaid 9min seisid peas. kusjuused mõnes aines oli esimese korraga sooritajate % ca 18-20.
    nii et tuurid ülesse ja küll ära tuleb.

  14. #294
    leits
    Guest

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    n2idake mulle aju, mis suudab lihtsalt mingi 20 A4 mingit teoreetilist mate paska enale sõna sõnalt p2he ajada, ma ei näe mis mõte asjal on.

    Mina näen asju nii: eksamil võiks pigem ül olla mitte faking teooria või siis pooleks vms ...

  15. #295
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Nu ma ei tea. Suht sama seis, aga Kõrgem mata ja I kursus. Kellegil on selline tore õppejõud nagu Mati väljas :D? Avastasin paar päeva enne eksamit, mis toimub homme, sellise toreda instruktsiooni teooria kohta.

    Info Mati Väljaselt:

    1) nö eksamipiletisse tuleb 2 teooriapunkti, mis on esitatud teemade kujul. Nt: ellips, kompleksravu algebraline kuju, kompleksarvu trigonomeetrilne kuju, jne, millede kohta tuleks kirjutada kõik, mis oskate.
    2) Näiteülesanded pole teooriapunktides iseeneset kohustuslikud, kuid soovi korral, et materjali rikastada, võib need esitada.
    3) Kõik tõestused, mis on loengus esitatud, tulevad eksamisse! (MV rääkis veel, et ka need, mille kohta ta mainis, et ta ise ei tõesta, aga 'suurepärase' saamiseks on Teil vaja neid osata, tulevad samuti!)

  16. #296

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Ma olen esimesest klassist alates matas ainult suckoute teinud õpsidele, täielik hitnrunner noh - mitte midagi ei jaga, aga kuidagi hittisin alati runner-runneri ära.

    Läbi ja lõhki humanitaar...pokkerimängijana pole see eriti hea, aga annab ju protsente jms ka lihtsalt pähe õppida. Lihtsaid oddside arvutusi jne saab ka 5. klassi tasemega tehtud.

  17. #297

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Nu ma ei tea. Suht sama seis, aga Kõrgem mata ja I kursus. Kellegil on selline tore õppejõud nagu Mati väljas :D? Avastasin paar päeva enne eksamit, mis toimub homme, sellise toreda instruktsiooni teooria kohta.

    Info Mati Väljaselt:

    1) nö eksamipiletisse tuleb 2 teooriapunkti, mis on esitatud teemade kujul. Nt: ellips, kompleksravu algebraline kuju, kompleksarvu trigonomeetrilne kuju, jne, millede kohta tuleks kirjutada kõik, mis oskate.
    2) Näiteülesanded pole teooriapunktides iseeneset kohustuslikud, kuid soovi korral, et materjali rikastada, võib need esitada.
    3) Kõik tõestused, mis on loengus esitatud, tulevad eksamisse! (MV rääkis veel, et ka need, mille kohta ta mainis, et ta ise ei tõesta, aga 'suurepärase' saamiseks on Teil vaja neid osata, tulevad samuti!)
    Väljas andis mulle Lineaaralgebrat. Tundub sama aine. See oli küll lõdva sain 3 isegi kuna teooriat ei osanud üldse ül tegin puhtalt.

  18. #298
    leits
    Guest

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    nojah õnneks on see mat faking viimane semster .. **** see kes selle sita kunagi v2lja mõtles on kyll kergelt pooletoobine :d

  19. #299
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Väljas andis mulle Lineaaralgebrat. Tundub sama aine. See oli küll lõdva sain 3 isegi kuna teooriat ei osanud üldse ül tegin puhtalt.
    Mul tuleb sama saatus, ülesanded üritaks toredalt läbida ja teooria totaalne null.

  20. #300
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas leits
    n2idake mulle aju, mis suudab lihtsalt mingi 20 A4 mingit teoreetilist mate paska enale sõna sõnalt p2he ajada, ma ei näe mis mõte asjal on.
    õpi põhimõte selgeks. BTW, see on minu magistriõppe loosung olnud. siiamaani on töötanud.

    l.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES