Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 23, kokku 469 EsimeneEsimene ... 1321222324253373123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 441 kuni 460, kokku 9378
  1. #441
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Kuna ei leia everleaf konverterit, siis pean panema puhtalt. Villain tüüpiline donk sealse võrgu kohta. Eelmine käsi sai mult duubli, kui regular raises, ta cold-call, ma AQ-ga squeezin, ta callis ning flop oli 88K, ajasime stackid sisse tale 58o.

    Everleaf Gaming Game #70082979
    ***** Hand history for game #70082979 *****
    Blinds $2/$4 NL Hold'em - 2009/01/21 - 17:29:02
    Table Hialeah
    Seat 6 is the button
    Total number of players: 6
    Seat 1: fabri1 ( $ 308 USD )
    Seat 2: myturn2rveru ( $ 653.90 USD )
    Seat 3: AAALLIN ( $ 317.10 USD )
    Seat 4: ranka666 ( $ 334.80 USD )
    Seat 5: zmeatwad ( $ 545.70 USD )
    Seat 6: iJJJJoy ( $ 466.40 USD )
    fabri1: posts small blind [$ 2 USD]
    myturn2rveru: posts big blind [$ 4 USD]
    ** Dealing down cards **
    Dealt to ranka666 [ 8 A ]
    AAALLIN calls [$ 4 USD]
    ranka666 raises [$ 20 USD]
    zmeatwad folds
    iJJJJoy folds
    fabri1 folds
    myturn2rveru calls [$ 16 USD]
    AAALLIN calls [$ 16 USD]
    ** Dealing Flop ** [ 8 , 6 , 7 ]
    myturn2rveru checks
    AAALLIN: bets [$ 62 USD]
    ranka666 calls [$ 62 USD]
    myturn2rveru folds
    ** Dealing Turn ** [ 3 ]
    AAALLIN: bets [$ 186 USD]
    ranka666 raises [$ 252.80 USD]
    AAALLIN calls [$ 49.10 USD]
    ** Dealing River ** [ 9 ]
    AAALLIN wins $ 653.20 USD from main pot with two pairs, nines and threes [ 9 , 9 , 8 , 3 , 3 ]

    Tal siis 3 9 oli.

  2. #442

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    irw :D

  3. #443

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    TULE TAEVAS APPI!

    Kuskil 4-5 korda olen saanud flopist nutstraighti, iga kord kõik sisse ja whatever draw, alati ära tõmmatud.
    Ning ülejäänud pool alla EV jooxust on AA süü.


    [img width=750 height=431]http://www.hot.ee/rudi1//Doomswitch.jpg[/img]

  4. #444
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Päris nutune jooks. Sellised nut flushid killitakse majaga riveris või nut rida killitakse maja või flushiga riveris, kui oled nupud sisse saanud ees olles on vastikud käed. On hea meel, et oh said soku all inni oma hea käega ja siis kotitakse riverisse >:(

  5. #445

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Päris nutune jooks. Sellised nut flushid killitakse majaga riveris või nut rida killitakse maja või flushiga riveris, kui oled nupud sisse saanud ees olles on vastikud käed. On hea meel, et oh said soku all inni oma hea käega ja siis kotitakse riverisse >:(
    Mul on juba hirm, kui ma flopist rea saan, mitte ei ole rõõmus ;D

    Üxkord oli kah, kui full stackid olid mõlemal, teadsin pärast oma 3betti, et tal on set ning teadsin ka, et maja ta ära tõmbab, no aga nutsi foldida ka ei saa ju. Aga Read oli 100% ja seda ka lõpptulemuse osas :)
    Täna oli ka, mingi BB special, lasti mingi J9'ga floppi näha, flop 810Q, ühel tegelasel oli KJ'iga open ended straight flush draw , turnil tõmbasin all ini ja sai oma flushi ikka kätte.
    Ja siis oli veel 78, flopist 456, obv mingi NIT VPIP6 callis 82s'iga ja tõmbas oma flushi ära.

  6. #446
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Mul on juba hirm, kui ma flopist rea saan, mitte ei ole rõõmus ;D

    Üxkord oli kah, kui full stackid olid mõlemal, teadsin pärast oma 3betti, et tal on set ning teadsin ka, et maja ta ära tõmbab, no aga nutsi foldida ka ei saa ju. Aga Read oli 100% ja seda ka lõpptulemuse osas :)
    Täna oli ka, mingi BB special, lasti mingi J9'ga floppi näha, flop 810Q, ühel tegelasel oli KJ'iga open ended straight flush draw , turnil tõmbasin all ini ja sai oma flushi ikka kätte.
    Ja siis oli veel 78, flopist 456, obv mingi NIT VPIP6 callis 82s'iga ja tõmbas oma flushi ära.
    Mul oli eile alles olukord, kui floppasin NUT flushi ja UTG vennal oli flopis 44 set, sain flopis nupud sisse aga maja ju peab ikka tulema, samas iseenesest ei ole põhjust närvi minna, midagi ju teisiti teha ei ole võimalik. Selle peale teen praegu lahti ühe Viru Valge cooleri ;D

  7. #447

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Pole ässade (sealhulgas minu :-\) päev vist. Juhin tähelepanu, et tegu sama turnaga, mõned käed vahet.


    [img width=750 height=551]http://img259.imageshack.us/img259/7755/jjjvsaavsaawj1.jpg[/img]
    [img width=750 height=551]http://img259.imageshack.us/img259/9986/aavsakhy2.jpg[/img]



  8. #448
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    ükski suckout ei jää re-suckoutimata ;D

  9. #449
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Ma avaldan teile saladuse.
    Mängija edukus oleneb tema VPIPist. Ei, mitte nii nagu teie arvate. Seletan.
    0-40 mehed on nuubid, neid ma biidin.
    40-70 mehed on suht kõvad, nendega olen break-even.
    Vot 70+ mehed on tõelised profid.
    Viimase paari päeva jooksul (3k käsi vast) nad mult oma ülima skilliga ~10 BI võitnud.
    Viimane näide, mul flopatud K set, tal reatõmme callib mu reraise maha 45 offiga ja riveris rida koos. 330bb pot talle (üks madalama setiga vend oli ka sees).
    Standard on AA vastu PF AI K6 tõmmata kokku K over 7 maja, seda on 2 korda juhtunud.
    Aga eks see ole mu enda süü muidugi, kes mul käskis uuesti triobetis mängima hakata..

    Kui ma lauda istun ja näen mõnda 300+bb stackiga venda siis 90% tõenäosusega on see 70+vpip mehike. Selleks ajaks kui ma lahkun on see aga juba 500+bb. norm.

    vigade parandus: nüüd ma ei biidi enam 40-70 mehi kah.
    A mul sai sellest fullringi jubedast variatsioonist kõrini ja läksin tsekkasin 6maxi. Kus hakkas alles asi arenema! Käed pidasid ilusti ja raha muudkui voolas. Kahju, et HU mängida ei saa, seal peaks loogiliselt järeldades kõige väiksem variatsioon olema. :)

  10. #450
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    :D NO you got it all wrong. Variatsioon liigub rohkemate mängijate hulgast vähemate poole suurenedes.

  11. #451
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas LuuK
    Ma avaldan teile saladuse.
    Mängija edukus oleneb tema VPIPist. Ei, mitte nii nagu teie arvate. Seletan.
    0-40 mehed on nuubid, neid ma biidin.
    40-70 mehed on suht kõvad, nendega olen break-even.
    Vot 70+ mehed on tõelised profid.
    Viimase paari päeva jooksul (3k käsi vast) nad mult oma ülima skilliga ~10 BI võitnud.
    Viimane näide, mul flopatud K set, tal reatõmme callib mu reraise maha 45 offiga ja riveris rida koos. 330bb pot talle (üks madalama setiga vend oli ka sees).
    Standard on AA vastu PF AI K6 tõmmata kokku K over 7 maja, seda on 2 korda juhtunud.
    Aga eks see ole mu enda süü muidugi, kes mul käskis uuesti triobetis mängima hakata..

    Kui ma lauda istun ja näen mõnda 300+bb stackiga venda siis 90% tõenäosusega on see 70+vpip mehike. Selleks ajaks kui ma lahkun on see aga juba 500+bb. norm.

    vigade parandus: nüüd ma ei biidi enam 40-70 mehi kah.
    A mul sai sellest fullringi jubedast variatsioonist kõrini ja läksin tsekkasin 6maxi. Kus hakkas alles asi arenema! Käed pidasid ilusti ja raha muudkui voolas. Kahju, et HU mängida ei saa, seal peaks loogiliselt järeldades kõige väiksem variatsioon olema. :)
    Kui võtta kasutusele PFR%, siis saame teada, millise tohmaniga ikka tegelikult tegu on. Passiivsed on mõnus kottida, agrodega saab ikka kõvasti pulli ja kunagi krt ei tea, mis sellel dongil seal käes on.

  12. #452

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    loobusin sellest triobetis mängimisest. Arvatavasti on see lihtsalt juhus aga ligi 3 nädalat pole mul seal õnnestunud yhtegi normaalset sessi teha. Absull kõik paremad käed kräkitakse mingi juraga ära. Ja kõik premiumid satuvad alati parema käega kokku jne. Arvan juba suht kindlalt et pokker on samasugune mäng nagu rulett

  13. #453
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas lenin
    loobusin sellest triobetis mängimisest. Arvatavasti on see lihtsalt juhus aga ligi 3 nädalat pole mul seal õnnestunud yhtegi normaalset sessi teha. Absull kõik paremad käed kräkitakse mingi juraga ära. Ja kõik premiumid satuvad alati parema käega kokku jne. Arvan juba suht kindlalt et pokker on samasugune mäng nagu rulett

    arvan suht kindlalt et sina oled donk, mees mängi vastast mitte kaarti, see kui sa saad KK ei tähenda et sa võidad kui board on 89TJ ja vastane shovid ja siis kirud näe **** sohvis turnil mul oli NUTS pf, me mängime kaarte, mis on lauas, enda kaarte ning vastast, lihtsalt kaartide mängimine viib alati surma, teiseks vbl sai ei raise normaalselt pf jnejne, ei oska aidata kui ple käsi !

  14. #454

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    asi pole kaartide mängimises.
    tavaline asi premiumiga on vastasele set viimase kaardiga jne.
    teine variant. Mul käsi. raisen igal tänaval, vastane callib, riveril saab masti kokku. jne

  15. #455
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    downswing+rookie= -$ profit

  16. #456

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Minul on triobetis just vastupidi, kõik peab vastu, Pokerstars on nii Rigged, et tõmmatakse idiootse mänguga mingi four flush ära ja öeldakse, KEEP RAISING MY BLIND FROM THE BUTTON!

  17. #457
    Metsapull
    Guest

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas lenin
    loobusin sellest triobetis mängimisest. Arvatavasti on see lihtsalt juhus aga ligi 3 nädalat pole mul seal õnnestunud yhtegi normaalset sessi teha. Absull kõik paremad käed kräkitakse mingi juraga ära. Ja kõik premiumid satuvad alati parema käega kokku jne. Arvan juba suht kindlalt et pokker on samasugune mäng nagu rulett
    Mis limiiti muidu mängisid ja kui suur bankroll Sul oli?

  18. #458
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    TILT ON RÕVEDALT OVERRATED. NÜÜD ON KÕIK POPIKAD JA NOORTEPÄRASED JA JAHUVAD MINGIST TILDIST. NO MIS TILT SEAL OLLA SAAB????????????????????????????????






    MÕTTETU PASK

    TILT!

  19. #459

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Mis limiiti muidu mängisid ja kui suur bankroll Sul oli?

    nl4/10 ja rolli oli 60 eurot. Mul pole vist piisavalt pysivust kah selle taseme jaoks, eriti kui enamus käsi ära kräkitakse. mingi krdi 48 minnakse all-inni ja sylitatakse minu AA -le ylbelt näkku.

    nyyd kannan kusagile 1k$ ja hakkan midagi mõistlikumat mängima, vast nl20 -et

  20. #460
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    nl10-s sul polegi midagi teha 60-se rolliga. Tean seda omast kogemusest.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES