Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 259, kokku 469 EsimeneEsimene ... 159209249257258259260261269309359 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 161 kuni 5 180, kokku 9378
  1. #5161

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    ma olen kuulnud teooriat, et mingitele kasutajatele tehaksegi liiga, näiteks randomilt valitakse kasutaja ja pannakse ta bad beate saama ja kaotama, samas mingid inimesed vastupidiselt võitma, et oleks tasakaalus ja siis muidagi võitjate kulul reklaami teha, näiteks nanonoko, kes 4 mil kätt mänginud sirge jutina üles või durrrr, kes ftps korralikult lammutab, noor kutt ja noorele genele eeskujuks. vb sinu kasutaja sattus kaotajate sekka lihtsalt. üks pääs on teha uus konto, näiteks mõne sõbra nimele ja uue IP alt ja vaadata kuidas kaart jooksma hakkab, kui paremini, siis tõenäoliselt pole sind kaotajate hulka arvatud. näiteks võib tuua ka zigmundi, kes muidu väga proo, aga ftps siiski -3mil daala..

  2. #5162

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas qjet Vaata postitust
    teinekord upi kuhugi mujale vms. väga tüütu on imageshackis, et korralikult pilti näha pean mingi 100x klõpsima.
    asi selles, et paljud ei oska postitada õiget pildilinki :)

  3. #5163
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    ma olen kuulnud teooriat, et mingitele kasutajatele tehaksegi liiga, näiteks randomilt valitakse kasutaja ja pannakse ta bad beate saama ja kaotama, samas mingid inimesed vastupidiselt võitma, et oleks tasakaalus ja siis muidagi võitjate kulul reklaami teha, näiteks nanonoko, kes 4 mil kätt mänginud sirge jutina üles või durrrr, kes ftps korralikult lammutab, noor kutt ja noorele genele eeskujuks. vb sinu kasutaja sattus kaotajate sekka lihtsalt. üks pääs on teha uus konto, näiteks mõne sõbra nimele ja uue IP alt ja vaadata kuidas kaart jooksma hakkab, kui paremini, siis tõenäoliselt pole sind kaotajate hulka arvatud. näiteks võib tuua ka zigmundi, kes muidu väga proo, aga ftps siiski -3mil daala..
    järjest paremaks läheb :D

  4. #5164

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    LOL, mis leveldamine siin käib:D

  5. #5165
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    siia võiks nüüd keegi tulla, kes levelist aru ei saa ja hakata tagant kiitma seda juttu:D

  6. #5166

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    tegelikult ma arvan, et asi on päevades. peab leidma oma õnnepäeva ja ainult siis mängida. lased mingi 30k kätt ja ülejäänud nädala puhkad. igale kasutajale on genereeritud teatud % ära ja see on pandud teatud päeva peale. mul ntx joppab alati kolmap öösel. ülejäänud ajast ma ei puuduta pokrit.

  7. #5167
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas qjet Vaata postitust
    tegelikult ma arvan, et asi on päevades. peab leidma oma õnnepäeva ja ainult siis mängida. lased mingi 30k kätt ja ülejäänud nädala puhkad. igale kasutajale on genereeritud teatud % ära ja see on pandud teatud päeva peale. mul ntx joppab alati kolmap öösel. ülejäänud ajast ma ei puuduta pokrit.
    ( Click to show/hide )

  8. #5168
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    PokerStars Pot-Limit Omaha, $1.00 BB (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($100)
    Hero (BB) ($217)

    Preflop: Hero is BB with K, K, 10, 3
    SB bets $3, Hero calls $2

    Flop: ($6) K, Q, J (2 players)
    Hero checks, SB bets $5, Hero calls $5

    Turn: ($16) K (2 players)
    Hero checks, SB bets $10, Hero raises to $35, SB calls $25

    River: ($86) 6 (2 players)
    Hero bets $76, SB calls $57 (All-In)

    Total pot: $200 | Rake: $0.50

    Results:
    SB had 3, 4, A, 10 (royal flush).
    Hero had K, K, 10, 3 (four of a kind, Kings).
    Outcome: SB won $199.50

  9. #5169
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    täiesti ******. nii kettasse ajab. nahhui fishid teevad enda -million EV liigutusi ja ikka raisad hitivad.

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    PokerStars
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($7.97)
    UTG+1 ($2)
    MP1 ($0.92)
    MP2 ($5.40)
    Hero ($7.83)
    BTN ($4)
    SB ($5)
    BB ($5.46)

    Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Hero is CO A A
    3 folds, MP2 raises to $0.10, Hero raises to $0.30, 3 folds, MP2 calls $0.20

    Flop: 4 K 7 ($0.67, 2 players)
    MP2 goes all-in $5.10, Hero calls $5.10

    Turn: 5 ($10.87, 2 players, 1 all-in)

    River: 4 ($10.87, 2 players, 1 all-in)

    Final Pot: $10.87
    MP2 shows a full house, Fours full of Fives
    4 5
    Hero shows two pair, Aces and Fours
    A A

    MP2 wins $10.33 (net +$4.93)

    Hero lost $5.40


    ja ei, ma ei kartnud, et vastas oleks olnud parem käsi. snappisin.

  10. #5170

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas qjet Vaata postitust
    tegelikult ma arvan, et asi on päevades. peab leidma oma õnnepäeva ja ainult siis mängida. lased mingi 30k kätt ja ülejäänud nädala puhkad. igale kasutajale on genereeritud teatud % ära ja see on pandud teatud päeva peale. mul ntx joppab alati kolmap öösel. ülejäänud ajast ma ei puuduta pokrit.
    Tegelt mul omal ka üks teooria tekkima hakanud. Nagu kuulnud olete USA majandus on räigetes võlgades. Noh räiged sõjakulutsed jne. Noh ja Obama reiting langeb ka. Oletan, et Obama on salajase lepingu Starsiga teinud, et USA mängijad saavad kõrgema protsendiga võite kui mujalt mängijad. Nii tõmmatakse pappi muust maailmast USA rahva kätte, kes saab jälle hoogsalt tarbima hakata.
    Vastutasuks lubab Obama Starsil vaikimisi USAs edasi tegutseda

  11. #5171

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas räim Vaata postitust
    Tegelt mul omal ka üks teooria tekkima hakanud. Nagu kuulnud olete USA majandus on räigetes võlgades. Noh räiged sõjakulutsed jne. Noh ja Obama reiting langeb ka. Oletan, et Obama on salajase lepingu Starsiga teinud, et USA mängijad saavad kõrgema protsendiga võite kui mujalt mängijad. Nii tõmmatakse pappi muust maailmast USA rahva kätte, kes saab jälle hoogsalt tarbima hakata.
    Vastutasuks lubab Obama Starsil vaikimisi USAs edasi tegutseda
    Selle asemel, et pool-kõvasid leveleid teha võiksid mängu õppida. Küll siis tulemused ka paremaks lähevad.

    Edu!

  12. #5172

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Fakk kas siin teemas on ka vaja postituspolitseid või?

    Seda ma tean isegi, et keegi nagunii ei usu, et ma 8 kuud HU sngd 60/40 olukorrad rohkem kaotan kui võidan, muudest rääkimata.
    Millal ma olen üldse öelnud, et mul pole areneda. Ma räägin objektiivsest kaardijooksust, race'idest jne.
    Viimati muudetud räim poolt : 28.09.10 at 15:55

  13. #5173
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Geneetiline kombinatoorika on jälle ühe härra üle nalja teinud. ITT.

  14. #5174
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Kaks viimast kätt on küll tõeline maiuspala siia teemasse.

  15. #5175

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas räim Vaata postitust
    ÄRA MÖLISE INIMÄRMPS. Selle asemel, et oma mõttetu post lisada võiksid homoparaadile minna ja sa paistaks ka targem välja.
    Sa oled valesti aru saanud kui arvad, et ainult nii peabki suhtlem foorumis, see on levind, aga sa ei pea seda tegema.

    Aga kes sa üldse oled, et patroniseerid siin?
    Mida sa üldse tahad saavutada sellise mõettetu postiga? Millise eesmärgiga seda postitasid? mõtle järele.
    Kas sa üldse tunned mind? Mida sa üldse minust või minu mängust tead?
    Kust sa võtad, et ma mängu õppinud pole?
    Sa oled ju saast, kui niimoodi mingua suhtlusse asud.

    Tule minuga HU mängima ja näita mis mees ise oled ja vaata minu mängu enne kui tuled mulle soovitusi andma. Üks mees juba proovis, aga vähemalt julge mees. Kas sinul on nii palju mune? Äkki kaotad siis on piinlik ju. Ma julgustan sind, sul on võimalik suckoutide ja cooleritega mind beatida.
    ( Click to show/hide )

  16. #5176
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    räime postitused tegid mu päeva :D:D:D:D

    kirjuta veel :P

  17. #5177
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    best thread ever

  18. #5178

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    viimaseid poste lugedes koorus äriplaan - horoskoobid pokkerimängijatele

  19. #5179
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tänane õhtulehe pokkerihoroskoop siis:

    Jäär
    21. märts - 20. aprill
    Sess on kõike muud kui igav. Nii vanad kui uued regularid võivad sind pommitada oma coolerite ja suckoutidega. Kui slowtad, tee seda aeglaselt, sest näiteks river on sinu jaoks hetkel nõrk koht.
    Sõnn
    21. aprill - 20. mai
    Sulle tundub, et sinu tõsteid ei võeta teiste poolt piisavalt arvesse. Seetõttu üritad nii oma hääle kui ka kehakeelega käe tugevust rõhutada. Samas oled regularide liinis äärmiselt armukade ja kahtlustav.
    Kaksikud
    21. mai - 21. juuni
    Kuu on alates 9.10 Kaksikutes. Lendad uutele turniiridele suure optimismiga peale. Kuid hiljem selgub, et oled oma rebuyd asjata ära raisanud, mistõttu otsustaval hetkel võib sul stäkist puudus tulla.
    Vähk
    22. juuni - 22. juuli
    Võid tunda end pisut üksikuna. Justkui mingi sein või müür oleks sinu ja fishide vahel. Täna soovitaks rohkem omaette olla ning mitte üritada iga hinna eest lauas viibida.
    Lõvi
    23. juuli - 22. august
    Päikese ja Saturni lähenev ühendus võib olla rõhuv, kuid annab ühtlasi sulle võimaluse oma mäng suurema kontrolli alla saada. Kui nüüd alustad mingi grindiga, saab see olema stabiilse iseloomuga ja kauakestev.
    Neitsi
    23. august - 22. september
    Valitsev planeetide seis võimendab doomswitchiga seotud nähtusi. Samas oled positsioonis äärmiselt kirglik. Ka rakebackid, boonused ja hüved võivad mingis toas esile tõusta.
    Kaalud
    23. september - 23. oktoober
    Paljudele võib tunduda, et sa lähtud oma tegevuses reklaamlausest „Võidab see, kel surres on kõige rohkem chippe!“. Sinus tõstavad maad žetoonide saamise ja kahmamise impulsid.... Hea päev suurema turniiri alustamiseks.
    Skorpion
    24. oktoober - 22. november
    Valitsev seis paneb sind aktiivselt bluffima. Sa lähed välja täiesti ebamõistliku riski peale ning võid bankrolli seeläbi ohtu seada. Su showdown võib olla korraga nii ehmatav kui ka muljet avaldav.
    Ambur
    23. november - 21. detsember
    Kohtud turniiril kellegagi, kes annab sulle vägagi väärtusliku žetoonikuhja. Ka võid sa ise olla kellegi stäki jaoks allikaks. Sinu ja regularide vahel on palju erinevaid metamänge.
    Kaljukits
    22. detsember - 20. jaanuar
    Otsid konkreetsust ja selgust regularides ning fishides. Aga eelkõige tuleks see sul endast üles leida. Kui tunned ennast kindlalt, siis tundub ka käsi kindel olevat. Fishi ei maksa proovile panna.
    Veevalaja
    21. jaanuar - 19. veebruar
    Vaatad ehk rohkem teiste regularide tulemusi, mistõttu su enesetunne tublisti paraneb, kuna näed nüüd uues valguses tõesti solid välja. Sa mõjud laivis võluvalt ja huviäratavalt. Ilusad asjad ja inimesed tekitavad sinus tilti.
    Kalad
    20. veebruar - 20. märts
    Soovitavad ei ole võlad ega steigid ning ka isiklike žetoonide väljalaenutamine. Ning kui ostad mingi uue 24 tollise, siis võib see osutuda kõlbmatuks, praagiks. Ka 1 outeri ja žetoonikaotamiste oht.
    Viimati muudetud EGERT poolt : 28.09.10 at 18:53

  20. #5180
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    best thread ever
    [x] accept


    kusjuures horoskoop klappis irw

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES