Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 28, kokku 469 EsimeneEsimene ... 1826272829303878128 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 541 kuni 560, kokku 9378
  1. #541
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Heh. Sain just 200 käe jooksul 8 päris korralikku suckouti. Pmst iga üle 20bb pott kui ma ees olles raha sisse panin hititi ära. Ime, et ainult -4BI. Ma ikka ei biidi neid callstatione kuidagi..

  2. #542
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    +1

  3. #543
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    +2

  4. #544

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    NIIduk siit foorumist w ;D
    saad tagasi


    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    OnGame
    9 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG PERROMOCHO ($19.55)
    UTG+1 Shuravie ($7.14)
    MP1 Proacherman ($11.67)
    MP2 BMKoo2 ($1.85)
    MP3 Hero ($9.97)
    CO looloo71 ($1.74)
    BTN alzxc ($14.54)
    SB nIIduk ($9.80)
    BB enzoj ($2.91)

    Pre-flop: ($0.15, 9 players) Hero is MP3 K K
    4 folds, Hero bets $0.40, 2 folds, nIIduk bets $1.25, 1 fold, Hero bets $3, nIIduk calls $2.10.

    Flop: 7 5 2 ($6.90, 2 players)
    nIIduk checks, Hero bets $6.57, nIIduk calls $6.40

    Turn: Q ($19.87, 2 players)

    River: 8 ($19.87, 2 players)

    Final Pot: $19.87
    Hero shows: K K
    nIIduk shows: Q Q

    Hero wins $0.17 ( lost -$9.80 )
    nIIduk wins $18.72 ( won +$8.92 )

  5. #545
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Saaga jätkub stiilis: ma turnis maja, nupud sisse, vastasel river nelik
    pfai pocket vs K5o K high mast

    Täpselt ühe suurema poti olen terve päeva jooksul võitnud: kunnide nelik, imelik et seda üle ei löödud.

    kirjutamise ajal: pfai KK vs AA, AA tõmbab full house kokku. Teine kord 500 käe jooksul kui ma taga olin rahade sisse saamise ajal. -7bi.

  6. #546

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    tramaeivõi. Üritan viimasel ajal beate nii rahulikult võtta, kui üldse võimalik aga selline lucky idioot kes 150bb flopist sisse lükkab auku tõmbega minu seti vastu ajab ikka marru küll ;D

  7. #547

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    no mine ***** vend raiseb callin Q9 BB , agro tont oli raises palju, missis raudsel flop Q85, flop callin, turn lasen tal jälle bluffida teen raise callib river A
    mine ***** värdjas, kadus ka lauast kohe tupp

    A2 käes

  8. #548
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    käiisme alkot ostmas, oli 4 kilekotti, kuhu jagunes kahte kotti kast seda roosat naisteõllet, ühte, 3 shampat ja kilone ja teise pealekad, kilone ja mingi gin, jÕdisme taksoga sihtkohta, panema asjad maha istume kamina ette, ja on ainutl kolm kotti( ikka kõige tähtsam shampade ja kilosega kadunud). Taksofirma räägib telefonis, et raadio kaudu juhil midagi ei ole. Tilt peal. Helistan infosse ja küsin alkopoe numbrit, mis juba kinni tegelt, sest 10 läbi. Tsik võtab vastu, ütleb, et ta ei tea midagi, saadan saali vaatama, kott on ukse kõrval maas. LOL. Ootas ära ja saime asjad kätte. Suckout oli

  9. #549

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    ei olnud suckout, rakeback oli. :D

  10. #550
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Mul uus strateegia, mängin ainult shortide vastu. Nii jätkub mu BIst viieks sakkaudiks. Jee!

  11. #551
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    ************

    ********

    ************

    Sain Unibetis siis raked handide põhjal freerollile, kus 1. koht oli UNIBET OPEN pakett koguväärtusega 2750€ ja ega ei või ju elus kordagi vedada. Enne finaali siis re-raiseti pidevalt all-ini lõpuks AK vs 55 kaotus ja finaalis 1010 vs AK sain ka tappa ja 8-ndana out.
    2-5 koht said 150k prima turna pileti. Homme veel üks, aga oli mul vaja seda 8-ndat kohta või? Samal ajal cashis ka mõnus downswing tramaeivõiii ''''' '''***'

  12. #552
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    keiss palju raked hande tegema pidi et kvalifitseeruda? kas pidid ise kvalifitseeruma või automaatselt registreeriti ja saadeti email?

  13. #553

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    krt, donkide festifal on täna raisk

    AA tõstan preflopis 4XBB, callib tüüp 67 -ga. flopp x6x, võtan valuet, turn 6, ei tundu ohtlik, panen nuppe, riveril panen AI ja 15e läind.
    Siis AK, flopp Kxx, panen nuppe, turn plank, panen nuppe, river 10. Vastas K10.

    Läksin suitsetama ja oli endaga isegi rahul et nuppe panin ;D

  14. #554

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Mul oli AK-ga K2 vastas :D river loog 2 ,
    mõltein ka et river 2, nüüd igatahes panen silmad kinni, kui mõlemal nupud sees ja mõtlen et ma võidan irww.
    siiamaani kaotanud pole ;D

  15. #555

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas kollane
    Mul oli AK-ga K2 vastas :D river loog 2 ,
    mõltein ka et river 2, nüüd igatahes panen silmad kinni, kui mõlemal nupud sees ja mõtlen et ma võidan irww.
    siiamaani kaotanud pole ;D
    mnjaa. eks ta ole.

  16. #556
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    ma sain teada, et ma olen vaimuhaige veel rohkem, kui arvasin. tuli selline raamat välja, nagu kaaskäitumisest ja teiste probleemide enda kaela võtmisest, et inimesed aitavad ilma põhjuseta teisi, kui peaks ennast aitama. Mitte sassi ajada AITAMISEGA, KUI ENDAL ON HÄSTI, SIIS ON SEE ENESETEOSTUS!. Igatahes ma olen tagantjärgi ikka paras psühh selle koha pealt. Mulle meeldib aidata, kui saan, aga saan nüüd aru et kui peaks endaga tegelema, siis on see suur viga. Suvest tuli kohe kaks juhust ette: Mõlemal korral oli mul vaja tegelt sitaks pokkerit mängida ja õppida, et vMario õpetamisest midagi kasu oleks ja kuhugi saaks omadega, aga ühe korra tra käisin kuskil räigelt suurtest kalevipoja kividest tasuta kiviaeda veeretamas, mis oli ikka fucking massive töö, isegi see ei loe, et süüa ja õllet anti ja pereema paras milf oli. Teine juhus, et sõbral oli vaja vesi majja ruttu sisse saada ja tasuta (hiljem küll sain raha, kuigi ma abslouutselt ei tahtnud, ega küsinud, seega minek oli tegelt viga) müttasin mitu päeva( kui vana legendaarne teeehitaja ja kiviladuja ), asfaldi alla tunnelit kaevates, kõhuli jalgevahelt kruusa välja lükates, et kraani leida tee alt + väikse labidaga vundamendi alla kaevates, kus pinans on niiske ja simultainously tuli vett ka ära loopida pangega, et sealt ühenduskohta leida + sõrgkangiga läbi munakivivundamendi lõhkudes, mis oli ka fucking hard job. Ja ma rõhutan, et mulle meeldis seda teha ja ei kahetse, et aitasin tähtsaid asju teha tasuta, aga see on ikkagi viga, sest tegelt kaotasin ise, kuna ei teinud seda, mida pidin tegema.
    Selliseid asju sitaks veel, aga proovin ennast parandada ja nii plaju aidata, et saan rohkem teisi aidata, endale persse nussimata

  17. #557

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Mul oleks vaja vannitoas remonti teha...

  18. #558

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tra, täna oli triobetis mellowmani õnnepäev.

    KK vs QQ turnis all ini, river Q.
    Flop KKT, checkitakse ära, turn 4, mul 44 ning mellowmanil KT obv.

    Vahepeal sain tagasi ka, aga siis tal oli mingi väärakas väike stack. Lammas, nagu ikka, kõik peale suurte pocketite limpab, AK'ga oli tal flopist K, mul oli 49 ja nelja paar flopist, checkiti turnini ja turn 9, vend lükkas mu raise peale all ini ja easy call.

    Triobetis ikka kalu nii palju, et tuleb oma settide päevad ära oodata ja küll see kasum tuleb. Pooled regularidest on ka sellised kalapojad, et aru ei saa, kuidas neil raha otsa ei lõppe.
    Gotta Love rakeback!

  19. #559
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    keiss palju raked hande tegema pidi et kvalifitseeruda? kas pidid ise kvalifitseeruma või automaatselt registreeriti ja saadeti email?
    Ise tuli regada ja ma sain kolmele turnale, iga 2,5k raked handiga sai ühele. Neljandast jäi veits puudu. Mõttetud turbod olid, 10 min blindid, ei istu selline rahmeldamine.

  20. #560
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    10 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($4.17)
    UTG+1 ($35.75)
    UTG+2 ($23.25)
    MP1 ($7.56)
    MP2 ($18.77)
    MP3 ($20.41)
    Hero (CO) ($26.08)
    BTN ($13.98)
    SB ($3.20)
    BB ($21.73)

    Pre-flop: ($0.30, 10 players) Hero is CO 8 8
    UTG bets $0.80, 2 folds, MP1 calls $0.80, 2 folds, Hero calls $0.80, 3 folds

    Flop: 2 Q 8 ($2.70, 3 players)
    UTG bets $3.37, MP1 folds, Hero calls $3.37.

    Turn: 4 ($9.44, 2 players)

    River: Q ($9.44, 2 players)

    Final Pot: $9.44
    Hero shows: 8 8
    UTG shows: Q Q

    UTG wins $8.97 ( won +$4.80 )
    Hero lost -$4.17
    MP1 lost -$0.80

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES