Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 327, kokku 469 EsimeneEsimene ... 227277317325326327328329337377427 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 521 kuni 6 540, kokku 9378
  1. #6521
    Bännitud
    Liitus
    Apr 2011
    Postitusi
    225

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    miks ma peaksin foorumimisse halama tulema kui ise sitta mängu teen?:D
    ma ei tea mul hakkas kergem kui sain kuhugi öelda kui munnisti ma käitusin :S :D

  2. #6522
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas s1990n Vaata postitust
    Käi ******** krdi sitane 888poker ********
    See on ainuke koht, kus ma tilti ei lähe pea kunagi :D
    Aga vb asi selles, et seal normal bankroll ja mindset ka paremaks muutund ajaga. Full Tilt, Triobet, OO olid küll metsikud tildi tekitajad...

  3. #6523
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    **** käisin kuu algul pangas laenumakset tasumas, debiilik teller oli pannud selle otse mu kontole ja täitur oli ära võtnud, kuradi türahaige värdjas, tahaks õhku lasta need värdjad seal SEBis, homme lähen kirjatan kaebuse värdjamollidele, krdi türastunud värdjanahd minge põlema raisk, perssekukkund kalkarid.
    TÜRA KUI TAGASI EI ANTA SEDA RAHA SIIS SITTUGU VERD DEBIILIKUD OMA LAENUGA

  4. #6524
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Otsustasin yle pika aja hakata t6sisemalt j2lle pokkerit m2ngima, Trio ei ole kitsi kylalislahkusega


  5. #6525
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    fakkk you all!"""""""*ERäüld13kovmkwpoetblm wödg,söf kmavmlweörwväef tra ma ei ole never nii sitasti jooksnud kui praegu FTP-s. mida V***U nagu.. mul 99 flop A9K tal A9 saan suhu, next turna mul KK utg monster stack teeb raise ma ka suur stack teen reraise ta snap shove ma call tal AK flop A nägemist. edasi lastakse näha bb-l floppi 86 suited flop 8K8 üks vend paneb pot ma call. turn 7. leadin välja ta shove ma call näitab KJ river K. edasi mul A9 short stack turna lõpu faasis. saan rahad sisse 4 way all in preflop against A7 vs KK vs QJ ja siis minu A9. flop 1099... nice turn 9... very nice.. river risti 8 ja uups QJ suited tõmbas mastiritta :D siis endasi turnadest kopp ees, lähen heads up cashi..otsin donke.. gambleb nats oma mini stackiga ja saab 50/50 seisudega stacki üles ma rebytan. jõuame mõlemad 250bb sügavuseks. vend 3-betis 90% ajast bb-l. mul buttonil AA supper. raise ta ikak reraise ma teen siis 4-beti ja ta snap shove. tal QQ floppi Q ja blank blank.. ja next hand snap run oli vennal. ei aja see reaalselt tilti vist.. nats tuulutan end, tulen tagasi.. heads upis saan veelkord KK vs QQ suhu pre sisse. õnneks siis olid stackid mingi 90bb seega see ei ole nii hull, aga ikkagi tra kui närvi sellised asjad võivad ajada. ebareaalne et ma peale kõike seda olen päevaga ikka plussi poole peal... ja obv seda kirjutades siia olen ühel turnal päris deep nii 1300 alustanud ja 50-ne ringis on järgi ja mul KK teen raise saan kolm calli flop J75 leadin saan raise vastu. teen idiootse rereraise talle ja saan shove vastu. mis seal ikka on set siis on call ja hopp AJ supper.... turn kohe A ja pai pai järjekordne turna. nagu mida fakki.. oleks olnud top 3 stack... kuidas saab kogu oma suure stacki ühe paariga sisse lükata, mida perset ta lootis biitida kui ma talle flopis rereraise teen. no fakk snap kinni ftp ja kaalun cashouti.......

  6. #6526
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Poole sessi peal said hiirel patareid otsa, gg. osades laudades oli normis potis otsus pooleli, gg nahhui

  7. #6527

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Poole sessi peal said hiirel patareid otsa, gg. osades laudades oli normis potis otsus pooleli, gg nahhui
    sp ma eelistangi juhtmega teemat :)

  8. #6528

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    sp on õigel grinderil alati 2-3 varupatareid ca 1m kaugusel VARUKS!

  9. #6529
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    sp on õigel grinderil alati 2-3 varupatareid ca 1m kaugusel VARUKS!
    THIS!

  10. #6530

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    hiire patakad kestavad 6+ kuud, 2 nädalat enne päris otsa lõppemist hakkab punane tuli põlema! wireless ftw

  11. #6531
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Ongi wireless, aga 6 kyll vastu ei pidanud lol. Mingi 2 kuud tagasi ostsin.
    Kui 3-4h päevas arvutis olla siis peavad jah vbl 6 kuud

  12. #6532
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Osasid hiiri saab USB juhtmega laadida ja paar h on sul juhtmega hiir. Üsna mugav lahendus.

  13. #6533
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Mnja.
    Suht norm hommik lol, kõigepealt jäin mingil donkamendil 5ndaks ja sain 800$~. Istun laudadesse NL100 siis ja kaotan 500$ mingi 20 minutiga. fml
    See kuu 5.4k$ cashis miinuses. F awesome.
    Volüüm ka aint mingi 45k kätt. See suvi ikka nussis korralikult volüümi ära, aga ei suuda siin toas passida ka.
    Lihtsalt mingi hetk enam ei võitnud lol, wtf. Miinus sess on siis kohe löön pauguga õlle ka muidugi lahti.
    Üleile kaotasin ka normaalselt, kohe jorri ära. Veeti kuradi järve äärest koju mind.
    Peale seda tegin oma elurekordi ja magasin 27 tundi järjest pmst, korraks ärkasin aint ülesse.
    Ega tänagi erilist isu enam gamblida pole.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 28.05.11 at 10:33

  14. #6534
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    OMG mitu buy-ini see on? Puhtalt NL100?

  15. #6535
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    NL100 mingi 4k vist, ülejäänud vana 200 shot mis kuu alguses ikka oli.
    Elab üle. Eino pole hullu, mingi rb ja muud vidinad võtta siis olen ainult 4k$ augus praegu. St, et kui praegu 4k teeniksin siis olen be tagasi.
    Btw ma pole oma HEM-i ei tea mis ajast vaadanud, ei julge lihtsalt. Aga umbes nii on ma arvan.

  16. #6536

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas Platinum Vaata postitust
    hiire patakad kestavad 6+ kuud
    having a life brag?

  17. #6537
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Frustatsioon on peal juba, proovisin uut sessi. Miinus 400 siis seekord. Ehk selle turna võidu raha panin kõik auku.

    Mis toimus ausalt :s. Kuradi floppan flushi K9x boardil ja vennal on K10o ilma FD-ta ja board jookseb lihtsalt 9, 9, wtf :s.
    Tont callib Q6s-iga 3beti pre, floppan second seti ja vend saab mingi imeläbi rea. Tra fakk juuu ausalt, blondi kael läheb loosi ka varsti.
    Kuradi lohgambleri tunne on juba peal. ****** mis losing streak jah. Sitt kusi ja pask

  18. #6538

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    julm brag oli küll. lambi fakt, et mu 1,5 aastat vana hiir kestab 6 kuud 8h päevas kasutades. Uuem generatsioon, 15 kuud.
    http://www.onoff.com/online/ee/inet....arkID=20-42-10

  19. #6539

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    traaa see ftp. haige jama terve aasta läbi. 2 päeva saad normaalselt joosta ja siis 2 päeva tõmmatakse nii kotti sind kui saab. ajad mingeid regulare seal närvi ja üritavad vastu hakata aga just siis kui mul nuts flopist ning loomulikult tuleb mingi runner runner flush või 3 outine riveril kokku. no mine ***** ftp, for once võiks rohkem kui kaks päeva järjest võidud tulla.

  20. #6540
    FPP Pro Kasutaja Tyler Durden avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    270

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Ei viitsi enam! Lauad kinni ja aitab tänaseks... Ei suuda midagi võita. Ei tea enam, kuidas mängida. Mitte miski ei toimi. Viimane käsi täna näiteks selline- floppasin rea ja paugutasin jube suurte overbettidega edasi, debiilik muudkui callis rahulikult ja sai riveris oma flushi kätte... KUIDAS NAD SAAVAD KOGU AEG OMA ASJAD KOKKU????
    poiühugypftocfyglvhböjälkklöjäoppoj
    opj
    pjhupyböhäjioK
    piähuübüähj
    oüujhgyftrd5ty

    E: Põhimõtteliselt, kui ma nelikut ei floppa, siis peaks vist foldima:)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES