Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 35, kokku 469 EsimeneEsimene ... 2533343536374585135 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 681 kuni 700, kokku 9378
  1. #681
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    tegin ka tembu ära - täis peaga öösel möllasin - 250€ , kõik mis raskelt korjatud läks kergelt


    ei imesta, et kogenumad vennad lasevad keelu peale panna kui vaja juua ja värki :P

  2. #682
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Imelik, aga mul joogiga koos läheb pokkeris poole paremini :o

  3. #683
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Imelik, aga mul joogiga koos läheb pokkeris poole paremini :o

    aiaiaiia, kipute jooma töö ajal juba

  4. #684
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    tegin täna 4h sessiooni ja ainult 2 buy in jäin plussi vahepeal oli +7 buyin, aga siis hakkas juhtuma midagi müstika valdkonda kuuluvat. Mul käes AA ja olen täiesti deep, mingi 2,5 buyin ja kõrval istub sama suure stäkiga eludonk, keda ma juba ammu jahin. Ta min betib ma teeb korraliku 3beti ja ta call. Flop on mulle ilus 28J, ma pet bot vend all in, ma hmm tra 1 paar mul ainult,aga foldi 40/40 venna vastu üles ei leia, call, ta näitab J3 naeran õnnest, riveril 3 ok. Mine ***** donk. Reload. ca 170 käe pärast juhtub täpselt sama asi, mul ca 2buyin donkil nüüdseks rohkem. Ja tänu sellele jäi mul 4buyin saamata... Gg donkey

  5. #685

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Üldiselt gtfo sportsbetting.

    Pärast eilset CL hittimist ja rahasadu tuli tuju NBA-le panna mõnisada krooni. Soovitati Portland @ Houston (-3,5) (s.t. et Houston peab võitma vähemalt 3,5 punniga), tundus hästi argumenteeritud soovitus, Portland üldse sitt võõrsil, panin panuse.

    Ja-ja *** panin. Selle asemel sügasin mune mingi paar tundi kuni järsku betting line oli muutunud unibetis -4,5ks. Ok whatever, mis vahet, panin siis -4,5ga ära...

    Ja siis need Houstoni omasooiharad juhivad 3 sekundid enne lõppu 98-92, mäng on tehtud, patsutage lõpuni ja saate rahus räppima minna. Aga ei, Houstoni pearäppar/kurjategija/muidu lahe mees Ron Artest otsustas, et teeks ikka veel vea 3 sekundit enne lõppu, mis vahet sellel ikka on. Houston Rockets = parajad raketiteadlased tõesti... Ja Portlandi vastasräppar pussitab mõlemad vabavisked, mäng lõppeb 98-94, Unibet pääseb pankrotist, mul jälle vaja pühapäevaseks Olympsi turniiriks stake'i...

    Officially "asdais#da8usPjSaks"....

  6. #686
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas dabljuu
    tegin ka tembu ära - täis peaga öösel möllasin - 250€ , kõik mis raskelt korjatud läks kergelt


    ei imesta, et kogenumad vennad lasevad keelu peale panna kui vaja juua ja värki :P
    mina enne jooma sessi lasen Pokerstarsis alati 24h keelu peale. Kunagi ei tea mis mõtted joogise peaga tulevad.

  7. #687
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO

    aiaiaiia, kipute jooma töö ajal juba
    Jah ainult, et jõua nii tihti juua. Tervis kaua nii vastu ei peaks. Aga kui tuurid peal siis turbo 6-maxi 3-4 aknaga märatsema, seal on purjus peaga mängimine minu hinnangul kindel +EV.

  8. #688

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Jah ainult, et jõua nii tihti juua. Tervis kaua nii vastu ei peaks. Aga kui tuurid peal siis turbo 6-maxi 3-4 aknaga märatsema, seal on purjus peaga mängimine minu hinnangul kindel +EV.
    Keiss, kui sa tõesti suudad purjus peaga 4 lauas turbo 6-maxi mängida, siis müts maha sinu ees. Mina ei ole ka kaines peaga sellega eriti häsi hakkama saanud.

    Joogise peaga on pikemas plaanid +EV ainult üks variant. Tuleb jätta 1BI arvele ja ülejäänu välja kanda, enamjaolt küll hävid, kuid vahel tuleb ka mitu korda samapalju juurde. 8)

  9. #689
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    No oleneb, kui on täislauad siis 4 akent max aga pigem 3 ikkagi. Eriti kui sõber kõrval istub vms. Kui on suurema trafficuga lauad ehk siis mingid vennad gamblivad bustoks end ja järgmist fishi peab ootama ja samal ajal miski 3-4kesi mängima siis 2 akent paras ;D

    EDIT: Muidugi ma ei ole joobeastet mõõtnud :P Pildituks pole ma end aastaid joonud. Ei näe mõtet juua end kooma või käppa maha panna seega ma pigem mõõdukalt vindine siis kui alkot tarbin.

  10. #690
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    fcking pervo on ilma HEMita mängida.. ja krdi LuckyAce imeb lurinal.. ehk boonus on ka nüüd siis downswingiga läinud.. sissemakstud raha alles..fcking nl3 laudades hakkan grindima...

    ja ptsi neid krdi usermessage aknaid annab kuidagi kinni ka lükata.. krdi debiilikari... ma oskan ka esimese korraga lugeda, et sõbra sinna meelitamise eest saab 50 kulli.. nahhui seda iga natukese aja tagant jälle ette lükata...

    ja tra küll.. kui mul on Ax suited.. neverever ei tule lauda masti nohh... aga iga jumala fcking kord kui mul on kõrge pocket või krdi set.. siis jooksevad lauda ainult ühte masti kaardid...

  11. #691
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 425

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Mul üks küsimus. PT3 toetab nüüd pacificut ja ehk siis polegi grabberit vaja?

  12. #692
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    New Feature: Pacific
    Pacific Poker is putting out a new client that saves hand histories on its own, so a hand grabber will not be necessary. PT3 should import these with no problems once they are available, but some work may need to be done to automatically locate the hand history directory and so forth. Also, our TableTracker servers aren't quite ready for Pacific support just yet, but they should be up soon. Once they are up, this version should have no problems with it.


    TableTracker: Support for Pacific, though the servers aren't ready mis see tähendab , et kui severid valmis, hakkab ilma grabberita töötam?

    wooow ISEGI vist toetab
    proovige, kui errorit viskab tehke nii

    Please enable logging (Configure --> Options --> Logging Enabled and restart PT3) and attempt to import while playing and receiving these errors then attach the C:\Program Files\PokerTracker 3\PokerTracker.log and C:\Program Files\PokerTracker 3\PokerTrackerHud.log files as well as the hand histories in question to a support ticket and we'll look into what could be causing this for you.


  13. #693
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 425

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    See on TableTrackeri toetus. Pole ise seda kunagi kasutanud aga tabletrackeri abil saad valida omale meelepäraseid laudu. Võin eksida aga idee peaks olema selles, et scannib üle kõik rahalauad, siis kasutab sinu databaasi ning ütleb ära, mis lauad on kõige fishismead/nitisemad jne.

  14. #694
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    ma loen just foorumit ja ta krijutab et peaks isegi savima neid käsi

    http://www.pokertracker.com/forums/v...17348&start=20

    kui koju jõuan proovin ära
    mingi vend seal kirjtuab et tal ei tööta, et Hi guys, when auto importing on pacific I have made a folder to put the processed hands into and I have checked the 'move processed hands into ....' box.

    However, the files that have been read aren't being transferred across the processed folder and as a result of this everytime I start an autoimport, it reads hands that are already in the database and as a result of this it's really really slow updating my database with the most recent hands and profits etc.



    Küsimus- vahet pole kas luckyace või pacific eks?

  15. #695
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    mul on HEM mitte PT:-(

    ja hetkel ma ei jaksa küll PT'd või midagi osta:-(

  16. #696
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    mul on HEM mitte PT:-(

    ja hetkel ma ei jaksa küll PT'd või midagi osta:-(
    no kuni nl50 pole sul mingit hemi vaja seal mängijad on nii sitad esimest korda nl50 läheb vaja, sinna maani saad rahulikult ilma lasta

  17. #697
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    no kuni nl50 pole sul mingit hemi vaja seal mängijad on nii sitad esimest korda nl50 läheb vaja, sinna maani saad rahulikult ilma lasta
    eilne päev näitas et ei saa:-( tegelt HEM on minu jaoks nagu ka selline kontroll/distsipliini vahend... ühesõnaga.. maitea.. eile läks alguses NL10 laudades kenasti.. ja siis hävisin täiega..

    enivei.. tegin triobetist veel väikese väljakande ja teen 50 taalase deposiidi sinna dobogi võrku vms.. saan Hand Grabberi tasuta

    http://www.idleminer.com/get-all-six-products-free

  18. #698
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    sa pead mängima käsi läbi ka ikka, tasuta päris ei saa

  19. #699
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    sa pead mängima käsi läbi ka ikka, tasuta päris ei saa
    ei pea.. keegi juba isegi mu päevikutopicusse ütles, et kandis raha sisse.. sai seriali, kandis raha välja:-D ja sealt lehelt näed ka.. FTP puhul on vaja punkte koguda.. bodogi puhul ei pea sedagi tegema. aga nohh, kui ma juba kuhugi kannan, eks ma arvatavasti siis vaatan ringi ka ja proovin seda bodogi keskkonda ka.

  20. #700

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Kas keegi jagab veel minuga sama muret, et kui mängid pokkerit ja keegi helistab siis hakkab kohe mängu prakku kiskuma... peaks telefoni edaspidi välja lülitama tra küll ma ütlen >:(

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES