Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 383, kokku 469 EsimeneEsimene ... 283333373381382383384385393433 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 7 641 kuni 7 660, kokku 9378
  1. #7641
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    PokerStars No-Limit Hold'em, 1.5 Tournament, 50/100 Blinds (5 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t1480)
    UTG (t2744)
    MP (t5625)
    Button (t2291)
    Hero (SB) (t2840)

    Hero's M: 18.93

    Preflop: Hero is SB with 10, 10
    2 folds, Button bets t300, Hero raises to t700, BB calls t600, Button calls t400

    Flop: (t2100) J, 8, Q (3 players)
    Hero bets t2140 (All-In), BB calls t780 (All-In), Button calls t1591 (All-In)

    Turn: (t6062) 10 (3 players, 3 all-in)



    ( Click to show/hide )

  2. #7642

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Ei saa aru.. mängid käe halvasti(mitte et see kedagi kottima peaks), saad nupud kaugel taga olles sisse ja ei ole rahul splitiga ?

  3. #7643
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas ristik Vaata postitust
    Ei saa aru.. mängid käe halvasti(mitte et see kedagi kottima peaks), saad nupud kaugel taga olles sisse ja ei ole rahul splitiga ?
    Yep oleks kindlasti pidanud foldima, see et mingil vanal seal J 5 oli on huina muina sain oma setile pihta AKA lucky (tundsin salaja rõõmu, et sain 1 oudise 10) ja siis läks närv natuke mustaks jah kui see split tuli.

  4. #7644

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas ristik Vaata postitust
    Ei saa aru.. mängid käe halvasti(mitte et see kedagi kottima peaks), saad nupud kaugel taga olles sisse ja ei ole rahul splitiga ?
    tõsiselt arvad nii või troll?

  5. #7645

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    a miks see troll peaks olema ?

  6. #7646

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas ristik Vaata postitust
    a miks see troll peaks olema ?
    okei võtan siis nii nagu me siin rpaegu vaatame.
    preflop läks ees olles vastaste raha sisse 1400. flopil läks taga olles vastaste raha sisse 780 ja ees olles vastaste raha sisse 1591. Seega isegi flopis läks rohkem raha ees sisse:(

    Igatepidi ei mänginud OP halvasti kätt imo. check-fold, bet-fold oleks halb.

  7. #7647

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    okei võtan siis nii nagu me siin rpaegu vaatame.
    preflop läks ees olles vastaste raha sisse 1400. flopil läks taga olles vastaste raha sisse 780 ja ees olles vastaste raha sisse 1591. Seega isegi flopis läks rohkem raha ees sisse:(

    Igatepidi ei mänginud OP halvasti kätt imo. check-fold, bet-fold oleks halb.
    pre SB pealt 3bet 300 pealt 700 peale?
    okei see selleks
    siis flopil pot 2100 ja stack ka 2100, siis sellisel flopil 3way oma stacki küll ära ei annetaks (21BB, millega saaks veel küll mängida)
    minu arvamus, et kehvalt mängitud. pre kehvasti + sellisel flopil peaks olema veel võimalus ära saada

    // okei tegelt postflopi kohta ei oska öelda, vb tõesti õige mäng flopil shoveda, pot odds, whatever, aga ise lükkaks all day long nupud pre sisse
    Viimati muudetud V4LDO poolt : 14.02.12 at 21:06

  8. #7648

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    okei võtan siis nii nagu me siin rpaegu vaatame.
    preflop läks ees olles vastaste raha sisse 1400. flopil läks taga olles vastaste raha sisse 780 ja ees olles vastaste raha sisse 1591. Seega isegi flopis läks rohkem raha ees sisse:(

    Igatepidi ei mänginud OP halvasti kätt imo. check-fold, bet-fold oleks halb.
    Kuidagi way keeruline tundub see sul. Lihtsalt see käsi ei tundu isegi mitte ligilähedasena +EV mängule vahet pole mis nurga alt palju ees v taga olles sisse läks. Põhimõte on siiski selles, et korralik stäkk on ju olemas millega edasi mängida, mitte ei pea pushima seal 2 ülekaardiga laual + igasuguste drawdega. Eks see olene stiilist ka, härra Laas siin tõesti paistab mängivat ala käsi kullas v perse mullas stiili. Sorri OT pärast.

  9. #7649
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Ma olen tsipa joogine, lasin üle kahe nädala mõned õlled, aga niipalju tahan praeguses olekus öelda, et hero riveri shove on sitt. Tulemusi mitte vaadates, saame me seal callima shovega ainult parema käe või väga heal juhul AK .
    E: Ja et J5 callib ja hitib, ofc see tekitab nõmedat tunnet, sellest saan aru. Aga sitasti mängitud ikkagi IMO

  10. #7650

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Minumeelest ka jumala sitasti mängitud eriti 1,5 dollari tornas kui teha minraise ja siis stack sisse ajada pocketiga kui 2 ülekaarti laual kahe vastase vastu ja mitte olla rahul slpitiga.

  11. #7651

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Oeh, vahet pole.
    Tundub, et kõik peale minu teavad flopil, mis vastastel käes on.
    Btw, nähes vastaste kaarte flopil shipiks ma ikka sisse. Keegi teist ei shipiks???
    Vabandus, et foldides jääb meil veel mängitav stack ei ole mingi vabandus ja on täiesti fundamentaalselt vale mõtlemine minu silmis ja olen valmis kaitsema enda seisukohta.

  12. #7652
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Mina paneks ka nuppe kindlalt, pole selline spot, kus väga pead murda ja checkima või midagi muud tegema hakata.

  13. #7653
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    masendav, 1,5seid 45mane ligi 900 mängitud ja metsikult alla EV, lihtsalt absoluutselt ei suuda võita..
    Täna jälle, flipid ei tule ja ITM kui pushin, siis jooksen monsterisse, TÄIESTI KOLL EES :/

  14. #7654

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Mul pole lihtsalt sõnu enam.
    Sellist asja ei saa lihtsalt olla.
    See on tõsiselt kõige fustreerivam asi üldse.
    Iga päev teen ühe sellise posti siia ja mitte ühtegi finaallauda siiamaani lihtsalt...fucking unreal.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 15.02.12 at 22:49

  15. #7655

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    1M pot btn vs sb JJ vs QQ


  16. #7656
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Oeh, vahet pole.
    Tundub, et kõik peale minu teavad flopil, mis vastastel käes on.
    Btw, nähes vastaste kaarte flopil shipiks ma ikka sisse. Keegi teist ei shipiks???
    Vabandus, et foldides jääb meil veel mängitav stack ei ole mingi vabandus ja on täiesti fundamentaalselt vale mõtlemine minu silmis ja olen valmis kaitsema enda seisukohta.
    Ma toon vähe lihtsama näite.
    Sul on QQ, raised or 3betid PF
    Flop on A5K
    Sa ju ei shove kui sa tead, et vastased on fishid, kes on valmis PF callima su 3bet ka K4 or A7
    Seega on see shove täiesti mõttetu, millelt sa loodad siin calli saada millest me ees oleme? Ofc fish võib callida ka 88, aga ta enamasti callib flopi ka Jx-ga kui ta hittis!

  17. #7657

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
    Ma toon vähe lihtsama näite.
    Sul on QQ, raised or 3betid PF
    Flop on A5K
    Sa ju ei shove kui sa tead, et vastased on fishid, kes on valmis PF callima su 3bet ka K4 or A7
    Seega on see shove täiesti mõttetu, millelt sa loodad siin calli saada millest me ees oleme? Ofc fish võib callida ka 88, aga ta enamasti callib flopi ka Jx-ga kui ta hittis!
    Ei ole üldse sama olukord ju.
    me ei tea vastaste kaarte, lisaks on ühel vastasel 1/3 poti ainult alles ja teisel alla poti ning meil on minimum gutshot.

  18. #7658
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    On ju täitsa sarnane.
    Tal on TT.
    PF 3bet
    Flopis 2 ülekaarti.
    Shovega saame me fishilt calli kas kahelt ülekaartilt või AK või siis ehk ka 77 näiteks.
    Miks on shove hea ?
    Fish ei foldi, ära bluffi fishi vastu

  19. #7659

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
    On ju täitsa sarnane.
    Tal on TT.
    PF 3bet
    Flopis 2 ülekaarti.
    Shovega saame me fishilt calli kas kahelt ülekaartilt või AK või siis ehk ka 77 näiteks.
    Miks on shove hea ?
    Fish ei foldi, ära bluffi fishi vastu
    me ei blufi vaid cbetime, sest vastastel on liiga väike stack ja pot liiga suur, et hakata leiutama fishidele rangesi imo.

  20. #7660
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    me ei blufi vaid cbetime, sest vastastel on liiga väike stack ja pot liiga suur, et hakata leiutama fishidele rangesi imo.
    Button callib ca 700 PF ja callida jääb 1591
    E: Lisaks meil on vastas kaks mitte üks lammast.
    Viimati muudetud MTTSNG poolt : 16.02.12 at 01:20

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES