Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 420, kokku 469 EsimeneEsimene ... 320370410418419420421422430 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 8 381 kuni 8 400, kokku 9378
  1. #8381
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    No ei saa selliste proffide vastu..

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

  2. #8382
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Flopil juba teadsin, mis jälle juhtub. AA = nuts ??? vol2

    ( Click to show/hide )

  3. #8383
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Reggie, sa ehk ei peaks laudades nii suurte stäkkidega istuma kui nelja bäd biidiga kaotatud 87bb vanduma võtab.

  4. #8384

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    mul hea meel lausa kui shortstackeri käsi kräkitakse, nad ei peakski võitma. no offence

  5. #8385
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    sry reggi aga mo mida****** käed ja mida stack ja krt need pooled polegi biidid ju

  6. #8386

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Reggie, sa ehk ei peaks laudades nii suurte stäkkidega istuma kui nelja bäd biidiga kaotatud 87bb vanduma võtab.
    ROFL.

    Tundub, et selle threadi point on ammu kadunud, pigem on see juba "official kaotasin sessi jooksul paar kätt ning pean postitama foorumisse thread". Võiks ikka reaalseid bad beate postitada imo. Tean, et nüüd tuleb armee kes kõik ütlevad, et siia võib postitada kõike mis tilti ajab ja blablalba. No fuck off lihtsalt, kogu see thread ajab tilti sellega, et inimesed ei saa aru mis asi on väärt tilti ja mis on täiesti pointless. Suurelt peaks kirja panema veel, et AA=/= 100%€€€€€.






    EDIT: See post pole reggie'le otseselt suutanud, vaid lihtsalt üleüldiselt avaldan arvamust.
    Viimati muudetud mikk2468 poolt : 14.09.12 at 20:15

  7. #8387
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Reggie, sa ehk ei peaks laudades nii suurte stäkkidega istuma kui nelja bäd biidiga kaotatud 87bb vanduma võtab.
    Esiteks on mu praegune sss tingitud sellest, et ma ei jaga 6maxist ööd ega mütsi, rakebackiga hoian end nullis ja pni kätekampaania toob mingi kasumi, eesmärk võimalikult palju käsi läbi mängida. Fullstackiga kaotaks lihtsalt rohkem.
    Kui ma nüüd oleks 500bb kaotanud siis võiks siia teemasse postitada? Kui ma ütlen, et eile oli neid käsi, kus ees olles raha sisse läks ja ära imeti, kokku umbes 30, lisaks standardsht coolerid, paar enda leveldamist ja voilaa ongi 50 kaotatud raha ehk siis siia postitamiseks lubatud 500bb olemas.

  8. #8388
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    lol ei jaga ööd ega mütsi. IMO sa mängid stake all......

  9. #8389
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    lol ei jaga ööd ega mütsi. IMO sa mängid stake all......
    Antud stake on seotud pni reigitud käte kampaaniga, isegi kõige s**emal juhul lõpetan ma plussis. Kui ma lisaks suudan pisut mängu õppida, videosid vaadata ja ehk lõpuks ka kasumisse jõuda mänguga siis see on juba positiivne minu jaoks. Live freeroll ka veel-imo on see investoritele vägagi +ev üritus.

  10. #8390
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Esiteks on mu praegune sss tingitud sellest, et ma ei jaga 6maxist ööd ega mütsi, rakebackiga hoian end nullis ja pni kätekampaania toob mingi kasumi, eesmärk võimalikult palju käsi läbi mängida. Fullstackiga kaotaks lihtsalt rohkem.

  11. #8391

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Reggie meil võtiis siin aktviiselt cahe oute (ta ise märkis seda(Kas siin või PKNWsis,,, sorry aga sel limiidil cashoutid...... sorry ei nori tüli vms.... PEACE !

  12. #8392

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Antud stake on seotud pni reigitud käte kampaaniga, isegi kõige s**emal juhul lõpetan ma plussis. Kui ma lisaks suudan pisut mängu õppida, videosid vaadata ja ehk lõpuks ka kasumisse jõuda mänguga siis see on juba positiivne minu jaoks. Live freeroll ka veel-imo on see investoritele vägagi +ev üritus.
    See kandideerib viimase paari aasta kõige fishisemale lausele. LOL.
    Reggie, võta end kokku, kaua sa neid NL1 diile teed, kus mängid ss pokkerit ja teenid rbd, et see cashoutida ja osta täpselt 5 pilsnerit.

  13. #8393
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    lol jah

    20bb-ga m2ngides obv k6ige parem m2ngu 6ppida

  14. #8394
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Pffft mees kuidas sa üldse stake saad kogu aeg?

  15. #8395
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    sry reggi aga mo mida****** käed ja mida stack ja krt need pooled polegi biidid ju
    kurat vaatasin ja tundusid küll sellist biidi moodi (näha ju,et ekstra välja otsitud).
    Ja kindlasti on tehnikaid shordina ka biitimiseks.

    Aga shordina paar poolikut BI kaotanud "regular" ei tohiks küll sellist jama postitada IMO.


    Flipaments is not cool !

  16. #8396

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    lol :D

  17. #8397
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Jäämees, küsi Cocalt, ta oli ka huvitatud. Eeldan, et mu cashaudid ja kuidas ma oma aega raiskan, on siiralt minu enda asi. Coca, tee vahet kalasel lausel ja aususel. Antud kampaania raames võin ma kogu raha maha mängida ja ikka plussi jääda. Noname, küsimus pole paaris käes, postitasin siia kuna suutsin päeva lõpuga kogu teenitu magama panna, seal juures ise lollusi tegemata ja see pisut ärritas. q_q sssi point on vältida postflop mängu, kus ma hetkel teen liialt palju vigu. Kui antud strateegia teenib miinust ka niisama siis on vead ka preflop sees, saaks enne neist lahti kui hakkaks kallimaid postflop vigu tegema.

  18. #8398
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    PokerStars Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Jäämees, küsi Cocalt, ta oli ka huvitatud. Eeldan, et mu cashaudid ja kuidas ma oma aega raiskan, on siiralt minu enda asi. Coca, tee vahet kalasel lausel ja aususel. Antud kampaania raames võin ma kogu raha maha mängida ja ikka plussi jääda. Noname, küsimus pole paaris käes, postitasin siia kuna suutsin päeva lõpuga kogu teenitu magama panna, seal juures ise lollusi tegemata ja see pisut ärritas. q_q sssi point on vältida postflop mängu, kus ma hetkel teen liialt palju vigu. Kui antud strateegia teenib miinust ka niisama siis on vead ka preflop sees, saaks enne neist lahti kui hakkaks kallimaid postflop vigu tegema.
    Liitusid 3 aastat tagasi, seega olid siis juba pokkeriga tuttav. Kui pole kolme aastaga suutnud nl2 6maxi biitima hakata (vahet pole kui mängisid teist formaati varem) siis oled küll kõige andetum inimene maailmas.

  19. #8399
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Päris rasvased kommentaarid :D

  20. #8400
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Microgaming - €0.20 NL - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    SB: €15.91
    BB: €32.50
    UTG: €26.65
    CO: €30.54
    Hero (BTN): €25.90

    SB posts SB €0.10, BB posts BB €0.20

    Pre Flop: (€0.30) Hero has K K

    fold, fold, Hero raises to €0.60, fold, BB raises to €9.40, Hero calls €8.80

    Flop: (€18.90, 2 players) 5 K Q
    BB bets €23.10 and is all-in, Hero calls €16.50 and is all-in


    Turn: (€51.90, 2 players) J

    River: (€51.90, 2 players) Q

    BB shows Q Q (Four of a Kind, Queens) (Pre 18%, Flop 4%, Turn 2%)
    Hero shows K K (Full House, Kings full of Queens) (Pre 82%, Flop 96%, Turn 98%)
    BB wins €49.80

    nh sir


    see ka, et ajab tilti et PokerTracker paneb täiega kelbast, mingi 20% kättest on "erroriga" ja ei träki ära ning currency graph ka ei tööta.
    Viimane aeg uus versioon hankida
    Viimati muudetud Maxi poolt : 15.09.12 at 17:16

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES