Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 59, kokku 469 EsimeneEsimene ... 949575859606169109159 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 161 kuni 1 180, kokku 9378
  1. #1161

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    No-Limit Hold'em, $4.00 BB (10 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (UTG+2) ($504.50)
    MP1 ($775.24)
    MP2 ($404)
    MP3 ($280.68)
    CO ($322.18)
    Button ($396)
    SB ($323)
    BB ($144.44)
    UTG ($394.30)
    UTG+1 ($539.15)

    Preflop: Hero is UTG+2 with 9, 9
    2 folds, Hero bets $16, 4 folds, Button calls $16, 2 folds

    Flop: ($38) K, 3, 9 (2 players)
    Hero bets $24, Button calls $24

    Turn: ($86) 4 (2 players)
    Hero checks, Button bets $82, Hero raises $164, Button calls $82

    River: ($414) 4 (2 players)
    Hero bets $300.50 (All-In), Button calls $192 (All-In)

    Total pot: $798

    Results:
    Button had 4, 4 (four of a kind, fours).
    Hero had 9, 9 (full house, nines over fours).
    Outcome: Button won $794


    See minraise turnis oli kogemata.
    Vähemalt ei tulnud tilti peale ja sain edasi grindida.

  2. #1162
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    no pci ma teadsin mis neil käes on... aga ei.. no ei viska betide peale maha ja ikka river toob siis neile selle poti

    Party Poker $25.00 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    MP1: $26.45
    MP2: $24.25
    CO: $25.00
    BTN: $13.22
    SB: $16.58
    BB: $25.00
    Hero (UTG): $25.90
    UTG+1: $23.80

    CO posts a big blind ($0.25)

    Pre Flop: ($0.60) Hero is UTG with J J
    Hero raises to $0.75, 1 fold, MP1 calls $0.75, 4 folds, BB calls $0.50

    Flop: ($2.60) 4 7 T (3 players)
    BB checks, Hero bets $2.50, MP1 calls $2.50, BB calls $2.50

    Turn: ($10.10) 6 (3 players)
    BB checks, Hero bets $7.50, MP1 calls $7.50, BB calls $7.50

    River: ($32.60) A (3 players)
    BB checks, Hero checks, MP1 checks

    Final Pot: $32.60
    BB shows 9 A
    MP1 shows 9 T
    BB wins $31.10
    (Rake: $1.50)

  3. #1163
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas TaaviK
    No-Limit Hold'em, $4.00 BB (10 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (UTG+2) ($504.50)
    MP1 ($775.24)
    MP2 ($404)
    MP3 ($280.68)
    CO ($322.18)
    Button ($396)
    SB ($323)
    BB ($144.44)
    UTG ($394.30)
    UTG+1 ($539.15)

    Preflop: Hero is UTG+2 with 9, 9
    2 folds, Hero bets $16, 4 folds, Button calls $16, 2 folds

    Flop: ($38) K, 3, 9 (2 players)
    Hero bets $24, Button calls $24

    Turn: ($86) 4 (2 players)
    Hero checks, Button bets $82, Hero raises $164, Button calls $82

    River: ($414) 4 (2 players)
    Hero bets $300.50 (All-In), Button calls $192 (All-In)

    Total pot: $798

    Results:
    Button had 4, 4 (four of a kind, fours).
    Hero had 9, 9 (full house, nines over fours).
    Outcome: Button won $794


    See minraise turnis oli kogemata.
    Vähemalt ei tulnud tilti peale ja sain edasi grindida.
    Mängid Starsis, kui jah, mis su screen-name on?

  4. #1164
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    **** pange need AK'd põlema.. ***** no kordagi flopis pihta ei saa siis mingi aggromegadonkid 3betivad flopis sitaga

  5. #1165
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    tra lihtsalt nii hea dmängud on prageu, aga ma ei suuda enne keskenduda, kui dexteri 3nda hooaja viimane osa vaadatud raisk.

  6. #1166

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Taavik mängib pacificus.

  7. #1167

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    [img]http://img18.imageshack.us/img18/1886/*****.jpg[/img]

    2. päeva järjest sama seis ..

    eile w@sd% - 13.8%
    täna nõks parem .. 14.1% ... on näha et showdownid peavad äs hell .. **** igakord on siin kodus mingi t2ielik ajuvaba kaardijooks .. riveirks tõmatakse kõik drawd jms kokku .. ala turnis on pott 20. Panen 19 .. no 3 high masti ei saa ju foldida .. insta hititakse kokku ,.. täielik jokerstars .. nii ei olegi võimaliuk seda kuud nulli saada ... yks päev 1.5bi l2bi suure äda plussi järgmine instra 2 alla .. ajuvaba on see starsi ****** auk.... nahui neid vpp'sid tuleb nii aeglaselt .. tra tahaks o ma boonuse ykskored juba k2tte saada


    mõttetu urgas

  8. #1168

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Kõige kehvem bluff vist üldse. Esimest korda võtsin shotte 50 taalastesse turnadesse ja poole tunni möödudes sattus minu vasakule käele Pokerstarsi Pro Johnny Lodden. Obv tuli mul räige tahtmine tüübil s.tt püksi bluffida. Ükskõik mis hinnaga ja ükskõik mis tulemusega. Obv olin ma nii ähmi täis, et tegin liiga läbinähtavalt.


    PokerStars No-Limit Hold'em, $50+$5 Tournament, 75/150 Blinds (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP1 (t10765)
    MP2 (t10505)
    CO (t6165)
    Button (t9130)
    Hero (SB) (t8150)
    Johnny "bluffimatu" Lodden (t6348)
    UTG (t8285)
    UTG+1 (t18065)

    Hero's M: 36.22

    Preflop: Hero is SB with 5, A
    6 folds, Hero bets t400, BB calls t250

    Flop: (t800) Q, 8, 5 (2 players)
    Hero bets t600, Johnny "bluffimatu" Lodden calls t600

    Turn: (t2000) 6 (2 players)
    Hero bets t1350, Johnny "bluffimatu" Lodden calls t1350

    River: (t4700) 4 (2 players)
    Hero bets t5800 (All-In), Johnny "bluffimatu" Lodden calls t3998 (All-In)

    Total pot: t12696


    Tüüp igatahes instacallis mind riveril risti89ga. Wtf??? Kogu turna saatus oli tüübil selles käes mängus. Või ongi sellised herocallid tavalised?

    Edit: oleks pidanud selle donkplay teemasse panema

  9. #1169
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    ma olen tööl, näen asju 2 kordselt, olen purjus, varjan seda ;D

  10. #1170
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    ma olen tööl, näen asju 2 kordselt, olen purjus, varjan seda ;D
    Varja hoolega, sest purjus peaga tööpostil viibimine on seadusega karistatav ja tänasel raskel ajal karistad end sellega topelt.

  11. #1171
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Varja hoolega, sest purjus peaga tööpostil viibimine on seadusega karistatav ja tänasel raskel ajal karistad end sellega topelt.
    päevapealt ilma mingi suurema jamata saab lahti lasta, mitte mingit koondamistasu vms ei maksta.. ainult palk kuni viimase kainelt töötatud päevani:-D

  12. #1172

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    päevapealt ilma mingi suurema jamata saab lahti lasta, mitte mingit koondamistasu vms ei maksta.. ainult palk kuni viimase kainelt töötatud päevani:-D
    Ehk siis ei mingit palka... :P

  13. #1173

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    olen kunagi kooli ajal tööl olnud nii julma pohmaka ja sassis pea seguga, et ropsisin WC-s ja jäin sinna põrandale magama.
    töötasin hulgifirmas, viisin kaupa poodidesse. 2h sain magada, töökaaslane tahtis WCsse ja ajas oma kobistamisega ülesse.
    läksin kohe koju magama. järgmine päev ütlesin, et mürgitus obv, pole midagi teha.
    ja mis asja juures kõige imelikum- jõime sõbra väljamaale elamise mineku puhul 3! peale 0,5L viina(Hundijala vesi). sama õhtul rops, hommikul kodus rops, tööl rops - see pidi mingi julm mürk olema, kuna sellel ajal "kandsin" ikka väga hästi.....

  14. #1174

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Jhonny Loden on lihtsalt hero!

  15. #1175

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    ma olen tööl, näen asju 2 kordselt, olen purjus, varjan seda ;D
    Lihtsaim ettekääne, mille pärast lahti lasta :) Mul sõbra firmas taheti ka koondada inimesi .. tüüp oli kaval, võttis alkomeetri ommiku kaasa ... ommiku vandid puhuma. Kes ommiku puhusid .. insta lennuk ;D

  16. #1176

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Varja hoolega, sest purjus peaga tööpostil viibimine on seadusega karistatav ja tänasel raskel ajal karistad end sellega topelt.
    Kust ranka tööasju teab, downswingi ajal käib töökuulutuste ja tööseaduste lugemine? :D

  17. #1177
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Kust ranka tööasju teab, downswingi ajal käib töökuulutuste ja tööseaduste lugemine? :D
    Enne elukutseliseks rakeback pro hakkamiseks töötasin suures kollektiivis, sissepääs tööle oli kaardiga läbi turvaväravate. Neil oli mingi random värk seal, et kui su kaart ust ei avanud, siis pandi pasun suu alla ja pidid puhuma, kui keeldusid siis said kinga, kui promilli välja puhusid said ka kinga.

    Vaatamata pidevalt kontrollile, nädalas mõni Vello (neid oli seal vahepeal 3 tükki ja kõik said kinga, kuna promka sees) või Boris (neid oli kaks ja ka mõlemad said :P) ikka mõne pügala välja puhus.

    Saan aru ka tööandjast, sest tegu oli tõesti tööga, kus tollal sai päris head palka ning tööõnnetuse oht suur. Kui ikka purjuspeaga seal palju tolgendada, siis long runnis oleks seal käsi ja jalgu lennanud.

    Niipalju võin veel öelda, et üks noor poiss jäi peaaegu kõigist sõrmedest ilma aga tehasetöö oli säärane huvitav värk, et toodang >>>>>>> inimelu. Kui too noor poiss masina vahele jäi ja käe lahti sai, siis läks joostes meistri juurde nii, et suur vereloik läks tema järel. Samal ajal pandi eest naised verd koristama, uus mehaanik samale masina peale villakut kraasima ja tekki tegema. Trumli peal rahulikult vereloik aga tekk tuleb ära teha ja toodang ostjale saata.

    Mõelge siis selle poisi peale ka, kui Te sooja teki all magate. Ehk on see Teie soe tekike tükike temast!

  18. #1178

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mõelge siis selle poisi peale ka, kui Te sooja teki all magate. Ehk on see Teie soe tekike tükike temast!
    lol, soe tekike tükike temast ;D

  19. #1179
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tehasetöö ja tehased on kõige haigemad kohad. Ma käisin 1 suvi noorena 5p tehases tööl, kõige hullem aeg. See oli samas väga kasulik nägin neid inimesi ja teadsin, et ma ei taha siia kuangi tagasi tulla ja sleleks, et siia mitte tulla pean käima ja õppima ülikoolis

  20. #1180

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Enne elukutseliseks rakeback pro hakkamiseks töötasin suures kollektiivis, sissepääs tööle oli kaardiga läbi turvaväravate. Neil oli mingi random värk seal, et kui su kaart ust ei avanud, siis pandi pasun suu alla ja pidid puhuma, kui keeldusid siis said kinga, kui promilli välja puhusid said ka kinga.

    Vaatamata pidevalt kontrollile, nädalas mõni Vello (neid oli seal vahepeal 3 tükki ja kõik said kinga, kuna promka sees) või Boris (neid oli kaks ja ka mõlemad said :P) ikka mõne pügala välja puhus.

    Saan aru ka tööandjast, sest tegu oli tõesti tööga, kus tollal sai päris head palka ning tööõnnetuse oht suur. Kui ikka purjuspeaga seal palju tolgendada, siis long runnis oleks seal käsi ja jalgu lennanud.

    Niipalju võin veel öelda, et üks noor poiss jäi peaaegu kõigist sõrmedest ilma aga tehasetöö oli säärane huvitav värk, et toodang >>>>>>> inimelu. Kui too noor poiss masina vahele jäi ja käe lahti sai, siis läks joostes meistri juurde nii, et suur vereloik läks tema järel. Samal ajal pandi eest naised verd koristama, uus mehaanik samale masina peale villakut kraasima ja tekki tegema. Trumli peal rahulikult vereloik aga tekk tuleb ära teha ja toodang ostjale saata.

    Mõelge siis selle poisi peale ka, kui Te sooja teki all magate. Ehk on see Teie soe tekike tükike temast!
    hea lugu.
    sõber(logistika firmast), rääkis sarnase sisuga loo.
    talv, külma -15C, esmasp. varahommik, kell on miski 5-6. kaubaauto teeb oma tavapärast ringi, et värske sai ja leib oleks poodide avanedes olemas.
    balti jaama kandis hüppab ootamatult teele vana asotsiaal. jääb auto alla ja hukkub.
    25 min pärast on ta veel teel surnuna maas, politsei kohal, autojuht shokis ja teeb väriseva käega suitsu, kuid leib ja sai on juba teise veokasse kiiruse peale ümber laetud ja uus auto jätkab ringi.
    sest....inimene tahab hommikul värsket saia saada!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES