Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 469 EsimeneEsimene ... 456781656106 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 9378
  1. #101

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    mängisin sinuga koos seda bounty turniiri ja kuna enamus keskendumine oli teistel turniiridel(kokku oli vahepeal 6 tk korraga ja pidasin neid tunduvalt olulisemateks)siis väga ei jälginud sind, kuid midagi ikka. istusid mu paremal käel.
    soovitaksin sul tähelepanu pöörata neile punktidele:
    betsizeing - pf reise kohati liiga suur, cbet liiga väike, või liiga suur.
    liiga loose range - iga Ax ei ole mängitav imo.
    kontrollitud agressiivsus - iga kord ei pea blindi varastama, kui oled co,btn või sb ja sinuni folditud.
    bluffides peaks sees olema loogika - riveri väike panus blufina reeglina ei tööta.


    näite käsi(mälu järgi). blindid 20/40,
    mina reise UTG JJ 140
    sina callid BB A6o - sa ei anna utg reisele respecti, kuigi olin väga tight olnud.
    flop T A 9 , mina cbet 180, sina call. sa ei tea, kus oled, kuna pf oli vale. kas oled domineeritud või lihtsalt cbetin madalama paariga.
    turn K. chekin, sina chk.
    river J(vist oli ka 3s masti kaart). mina chk(lootes saada odavalt showdowni), kuna ei teadnud kas ostsid masti ja ka rida tuli maha.
    sina bet ca 66 vms. ??? 66 mingi 700 potti. see pole value bet ega tööta ka blufina. ma ei saaks siin püssi ähvardusel ka foldida.

    lihtsalt sõbralikud soovitused, millele pisut tähelepanu pöörata. ja tahaks enda mängu kohta ka kriitikat, kui kellegagi samas lauas juhtume olema.


    Oled kindel, et see oli UTG raise? Kas Sa mitte minust hoopis paremal ei istunud olid hoopis SB? Kui olid UTG, siis ma tõesti ei tea, mis call see oli, A6o BBlt pole minu kaup :D

    Ning see käsi pole minu stiilinäide, selle mängisin täisdonkina alles üles ärganud ja 3 tournat korraga algasid ;D
    Ja kui õieti mäletan, siis olen Sind cashis näinud mängimas ning jõhkraid donki liigutusi ka tegemas, seega on mul Sinust veic bluffija pilt ning see riveri bet oli kaitse bet, et tekitaks Sinus segadust ning Sa seda riverit bluffida ei julgeks, kuna ma arvasin tõesti , et mu A võib good olla arvestades, kuda ma seda kätt olin mänginud :) Sest kui Sa olidki mingi savi käega potis, siis minu turni check ja riveri check annaxid Sulle hea võimaluse bluffimiseks riveris. Seega tegin selle minibeti, Et ma näexin Su kätt ning, et Sa ei julgeks bluffida :P Sest ma polex isegi väga väikest betti seal oma A'ga enam callida saanud.

    EDIT : leidsin käe üles HEMist, olid jah UTG, aga blindid olid ainult 10/20 ning mu käsi oli A6s. Seega polnud see preflop midagi nii halb, stackide suurusi arvestades. Ja kuna Sa UTG raisesid, siis ma ei julgenudki oma nõrka kickerit nii väga mängida, aga kuna Mul top pair oli, siis otsustasin turni ära vaadata.

  2. #102
    Metsapull
    Guest

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100

    lihtsalt sõbralikud soovitused, millele pisut tähelepanu pöörata. ja tahaks enda mängu kohta ka kriitikat, kui kellegagi samas lauas juhtume olema.


    Sinuga olin küll tükk aega samas lauas, aga praegusel hetkel küll ei mäleta (kahjuks või siis õnneks), et Sa midagi oleksid eriti valesti teinud. :P

  3. #103

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Ja kui õieti mäletan, siis olen Sind cashis näinud mängimas ning jõhkraid donki liigutusi ka tegemas, seega on mul Sinust veic bluffija pilt
    cashis olen donk, pole kahtlustki. olen seda alles alates nov. põhiliselt mängima hakanud. aga sinuga pole kohe kindlasti ühes lauas olnud. ja cashis jõhkralt bluffida? ei usu eriti. vast oli ikka mõni turniir, mida varem mänginud oleme. a la turbo turniir vms.

  4. #104

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Seda et....mulle jõudis see detsembri "asdais#da8usPjSaks" nüüd kohale...täiesti pe**es. Isegi 80-20 olukorrad ei tule enam ära. Kui seti hitin, on vastas suurem set või gutshot, mis riverisse ära tõmbab. Hittisin nut maja - vastas mastirida. AA vs KK viimased 3 korda rämedalt peeruvahele saanud - üks kord sai seti ja kaks korda rea. Ühesõnaga - pe**es! Ma olen nagu mingi shortstackide lemmik mängukann - kõik abusivad rämedalt ja kui ära callin ja ees olen...siis riveriks saan ikka peeruvahele. >:( Mõttetu on siin vinguda, ma tean...

    Ja sellega läksid ka kõik detsembriks seatud klassikalised goalid (no tilt, stop-loss jne) perse, sest tõmbas ikka sellise viha sisse...üks hetk avastasin end NL600-st, kus sain samuti rämedalt TT vs QQ suhu, kui flopist (4TQ) AI. Järgmisel hetkel olin NL1000, kus dongil mingi ime läbi ei õnnestunudki runner-runner masti saada mu kolmiku vastu... seega päris bustoks ei lennanud. Tunne on ****. Vedasin ennast alt ... :(

    Igatahes tegin damage controli - cashout ja jõulukinke šoppama Pokkerist käin paar päeva kaarega mööda.

    edit: jõuluvanalt soovin poker mindseti (raamatut ka, aga eelkõige, et jõuluvana mu mõtlemise paika paneks ja tiltamisest vabastaks)

  5. #105
    Õpihimuline Mängur Kasutaja H2O avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    362

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Ma tean miks te aina kaotate oma raha, sest teie vastastel heliseb selline noot winampist http://www.youtube.com/watch?v=1D2Mbd2NKSE


    Se on +EV :D:D.

  6. #106
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Kurb, lihtsalt kurb... >:(

  7. #107

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    cashis olen donk, pole kahtlustki. olen seda alles alates nov. põhiliselt mängima hakanud. aga sinuga pole kohe kindlasti ühes lauas olnud. ja cashis jõhkralt bluffida? ei usu eriti. vast oli ikka mõni turniir, mida varem mänginud oleme. a la turbo turniir vms.
    Minuarust Sa olid mõned nädalad tagasi NL50 Trios ja maxid mu AK rahulikult kinni mingi pocketiga ja ma bettisin päris jõhkralt. Aga vb oli mõni teine sell siit foorumist, kellel Sinuga sarnane nimi vms ;D
    Ning mäletan , et muid kahtlasi liigutusi nägin ka päris palju :)

  8. #108

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Minuarust Sa olid mõned nädalad tagasi NL50 Trios ja maxid mu AK rahulikult kinni mingi pocketiga ja ma bettisin päris jõhkralt. Aga vb oli mõni teine sell siit foorumist, kellel Sinuga sarnane nimi vms ;D
    Ning mäletan , et muid kahtlasi liigutusi nägin ka päris palju :)
    ei vaidle vastu, kuna ei ole kindel. aga äkki täpsustad neid kahtlasi liigutusi. tahaks nagu parandada end, aga ei saa sellise vastuse järgi. kui midagi konkreetset tead, siis anna teada ja ütle, mis valesti oli. oleks tänulik.

  9. #109

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    ei vaidle vastu, kuna ei ole kindel. aga äkki täpsustad neid kahtlasi liigutusi. tahaks nagu parandada end, aga ei saa sellise vastuse järgi. kui midagi konkreetset tead, siis anna teada ja ütle, mis valesti oli. oleks tänulik.
    Täpsemalt enam kahjux ei mäleta :)

  10. #110

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Täpsemalt enam kahjux ei mäleta :)
    ok. aga kui järgmine kord koos mängima satume, siis vaata ja anna teada, sest kindlasti näeb kõrvaltvaataja asju, mida ise ei näe.

  11. #111

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    See on väärtuslik info jah, kui on teada, millisena vastane Sind näeb :)

  12. #112
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    ***** no tõsisel

    w Previous Next

    TEXAS_HOLDEM, NO_LIMIT, P4-83606581-531
    played at "Lome" for USD RM from 2008-12-15 11:03 until 2008-12-15 11:04
    Seat 2: peter1__ ($4.66 in chips)
    Seat 3: ticmetz ($10.99 in chips)
    Seat 5: raimers ($3.44 in chips)
    Seat 7: marguzz222 ($10.69 in chips)
    Seat 8: kosakb1986 ($8.08 in chips)
    ANTES/BLINDS
    kosakb1986 posts small blind ($0.05), peter1__ posts big blind ($0.10).

    PRE-FLOP mul KK
    ticmetz calls $0.10, raimers folds, marguzz222 bets $0.45, kosakb1986 folds, peter1__ calls $0.35, ticmetz bets $10.89 and is all-in, marguzz222 calls $10.24 and is all-in, peter1__ calls $4.21 and is all-in.

    FLOP [board cards: 7H,3D,9D ]


    TURN [board cards: 7H,3D,9D,AS ]


    RIVER [board cards: 7H,3D,9D,AS,9S ]


    SHOWDOWN
    ticmetz shows [ 8D,AD ]
    marguzz222 shows [ KH,KD ]
    peter1__ shows [ QD,QC ]
    ticmetz wins $0.30, ticmetz wins $11.46, ticmetz wins $13.33.
    SUMMARY
    Dealer: marguzz222
    Pot: $26.39, (including rake: $1.30)
    peter1__, loses $4.66
    ticmetz, bets $10.99, collects $25.09, net $14.10
    raimers, loses $0
    marguzz222, loses $10.69
    kosakb1986, loses $0.05

  13. #113
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    oot aga see bad beat ju 50 väärt kuna PUNASED KUNNID
    jesss

  14. #114
    Metsapull
    Guest

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    ok. aga kui järgmine kord koos mängima satume, siis vaata ja anna teada, sest kindlasti näeb kõrvaltvaataja asju, mida ise ei näe.
    Bounty turniiril jäi muidu üks käsi silma. Miks Sa oma 10-tega lihtsalt callisid? Ma arvan, et preflopis oleks Sinu allini suhteliselt kindlalt ära callinud, flopi call tuli kõvasti raskemalt. Ei arva, et halvasti mänginud. Lihtsalt jäi meelde selline käsi.

    Party Poker $60000.00 No Limit Hold'em - 7 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    kleeplint (BB): $7365.00
    DrSkallton (UTG): $25443.50
    Hero (UTG+1): $18619.88
    ulvulv (MP): $7723.12
    taavi098 (CO): $14275.50
    vincent176 (BTN): $6725.00
    vsiu100 (SB): $5748.00

    Pre Flop: ($900.00) Hero is UTG+1 with 4 4
    1 fold, Hero raises to $2400, 3 folds, vsiu100 calls $2100, 1 fold

    Flop: ($5400.00) 9 6 Q (2 players)
    vsiu100 bets $3048.00, Hero calls $3048

    Final Pot: $11496.00
    vsiu100 shows T T
    vsiu100 wins $11496.00

  15. #115
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Ma arvan, et tal oli umbes selline plaan selle käega, et kui flopis on kuni üks ülekaart siis läheb ai.

  16. #116
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas ment52
    http://www.pokerhand.org/?3560987
    fffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
    See käsi meenutab seda pilti ...

  17. #117

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    ;D

    kollane sitting in seat 5 with $11.13
    GaVrosH sitting in seat 6 with $21.00
    Asavedas1 posted the small blind - $0.05
    Mini_fish posted the big blind - $0.10

    ** Dealing cards to kollane: A , A
    kollane raised to $0.40
    GaVrosH folded
    rogersbebe folded
    Cato50 raised to $0.70
    Asavedas1 folded
    Mini_fish folded
    kollane raised to $2.80
    Cato50 went all-in - $6.47
    kollane called - $7.17

    ** Dealing the flop: 5 , 8 , 8

    ** Dealing the turn: 3

    ** Dealing the river: 2
    Cato50 shows: 9 , 8
    kollane mucks: A , A
    Cato50 wins $13.77 from the main pot


  18. #118
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Superuserite isa, kes näeb floppe enne enda kaartide kättesaamist.

  19. #119

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Superuserite isa, kes näeb floppe enne enda kaartide kättesaamist.

    joke ? eile vaatasin seda 60min asja, suht sokeeriv

  20. #120
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Ma loodan, et nali :D.

Lehekülg 6, kokku 469 EsimeneEsimene ... 456781656106 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 14 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 14 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES