Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 469 EsimeneEsimene ... 567891757107 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 9378
  1. #121

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    kurat, tegin 20 000$guaranteed @Trios (25+2,5$ sisseost).
    Turna essa tund oli kesine, sain ühe duubli.
    Turna keskpaik oli kuldne, kui liikusin 2-5nda koha vahel.
    Ja kui rahadeni hakkasin jõudma, siis carddead...pidevalt Q2 teema. Rahasid sai 45, neist esimesed 102$.
    Minu koht 30nes ning 128$.

    Samas kergelt kripeldama jääb, kuna COna raisesin A2s 3x BB, button mõtles ja callis, teised foldisid. Flop: Q23. Ma insta allin, ta mõtleb ja callib QJ...ja sinna ta läx :(

    aga noh, pole hullu :P

  2. #122
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    täitsa perses.. no täielik ebajopp 2 päeva.. ja nii väheste käte juures.. igale mastile on vastas kõrgem mast ja igale Ahigh mastile riverisse lendab maja jne.. jube sitt keeb juba sellest pokkerist.. tra kaua seal sendilauas toksid kui graafik on break even... nhaui 2 päevaga 1000 kätt ja -100 $ (mis on päris palju minu bankrollist)

  3. #123

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    MP3 ($2)
    CO ($1.63)
    Button ($5.22)
    Hero (SB) ($1.96)
    BB ($2)
    UTG ($1.87)
    UTG+1 ($6.21)
    MP1 ($0.81)
    MP2 ($3.51)

    Preflop: Hero is SB with Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img]
    2 folds, MP1 calls $0.02, MP2 raises to $0.10, 3 folds, Hero raises to $0.30, 2 folds, MP2 calls $0.20

    Flop: ($0.64) J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (2 players)
    Hero bets $0.52, MP2 raises to $1.04, Hero raises to $1.56, MP2 raises to $3.21 (All-In), Hero calls $0.10 (All-In)

    Turn: ($3.96) 5[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players, 2 all-in)

    River: ($3.96) 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $3.96 | Rake: $0.15

    Results:
    Hero had Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (one pair, Queens).
    MP2 had 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (straight, nine high).
    Outcome: MP2 won $3.81

    ma millegipärast arvasin et flopi re-reraise panebki mind all inni, sellepärast ka selline 10 sendine jääk

  4. #124
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    no ei teinud ma midagi valesti.. seti oleks ehk võinud kahtlustada...

    Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 9 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BTN: $6.92
    SB: $1.88
    BB: $4.65
    UTG: $24.05
    Hero (UTG+1): $4.08
    UTG+2: $4.18
    MP1: $4.07
    MP2: $8.16
    CO: $4.08

    Pre Flop: ($0.06) Hero is UTG+1 with K A
    1 fold, Hero raises to $0.24, UTG+2 calls $0.24, 1 fold, MP2 calls $0.24, 4 folds

    Flop: ($0.78) 6 T 5 (3 players)
    Hero bets $0.40, UTG+2 calls $0.40, MP2 folds

    Turn: ($1.58) A (2 players)
    Hero bets $1.58, UTG+2 calls $1.58

    River: ($4.74) 9 (2 players)
    Hero bets $1.86, UTG+2 calls $1.86

    Final Pot: $8.46
    Hero shows K A
    UTG+2 shows 7 8
    UTG+2 wins $8.36
    (Rake: $0.10)


  5. #125
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Kannatasin, kannatasin, aga ei saa enam mitte vaiki olla.

    Mängin kõige madalamas limiiidis fullring tight (5% käsi vast) shorti kuna rolli pole. Suht põhimõtte pärast ei kanna juurde, aga vaadates kuidas asi läheb siis ei oleks mitte mingit põhjust olnud kanda ka, kuna see oleks juba otsas praeguseks. Sest, MITTE ÜKSKI KÄSI EI PEA VASTU. KK+ on KÕIK ära crackitud. Vastane callib 23 ja saab floppi rea, see on standartne. Ühe korra mulle halastati, siis saadi KK vastu riverisse A.
    Nõrgemad käed. TPTK mina ees muidugi, riverisse saab vastane kas parema paari (haruldane) kolmiku (tavaline) või rea (enamus käsi). Tegelt pean rahul olema kuna siin ikka umbes 20% kätest peab.
    Nüüd siis see osa, kus ma natuke rõõmustada saan, nimelt bb (harva ka sb) pealt täieliku saastaga on olnud lausa nii, et kui ma hitin siis jään ka ette. Selliste pottidega aga palju ei võida, ei lähe ju bette lahmima kui sul kolmas paar ja no kicker. Ahjaa, enne ma mängisin KK+ nii, et 20bb stackiga kohe AI. MITTE ÜHTEGI korda ei callitud ära, jumal tänatud, oleks ära crackitud nkn. Blindid sain kätte, kasum! Need crackitud värgid on saadud 8-10bbse raisega (iga kord ära callitud), flopil raha sisse.
    Mis siis veel.. Vaatan peaaegu alati kas ma flopil midagi hitinud oleks ja vastus on peaaegu alati EI. Tegelikult peaks ju mõnikord hitima, sest kuidas muidu vastased mu käsi crackivad..

    Kokkuvõte: Iga kord kui mul on käsi saab vastane parema. Ma juba kardan seda kui ma käe saan, see tähendab seda, et tuleb kohe uus sisseost teha. Odavam oleks kõik foldida, siis kaotan ainult 1.5bb ringi peale..

    Käsi on küll vähe, st mingit järeldust teha ei saa, et ma olengi eluks ajaks neetud, aga kui ma võidan stiilis umbes 20% kätest kus ma ees olen siis see ei ole vist normaalne.

    Veel tuli meelde, et on selline võimalus, et pocketiga saab flopil ka seti saada. Mul oli see suisa meelest läinud, kuna umbes 50 pocketi jooksul on seda 1 korra juhtunud (teoorias peaks vist iga 8-9 korra kohta ühe saama?). Muidugi sai vastane riverisse rea.

  6. #126

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    See on shortstacki eripära. Keegi ei viitsi respecti anda reisile sest sa oled shortstack. Shorti respektib tõsihingleine NL10 grinder sest teab et võita pole sittagi ja enamus juhul shortil AA-KK. Mängi fullstack ja elu muutub.

  7. #127

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    LuuK sa kannata veel mõnda aega, vahel on tõenäosus pika taibuga. Fullstackiga mängimine aitab ka kindlasti, kui kannatus liiga ruttu katkeb.

  8. #128
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    no ei teinud ma midagi valesti.. seti oleks ehk võinud kahtlustada...

    Check river

  9. #129
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    PANGE PÕLEMA TRAADEVTUUDEEMAAMAMAAAA KÕIK NEED KRDI TURNAD!!!
    TRA ÜRITAD PKSKORDKI NORMAALSELT PELADA NEID JA SIIS IKKA BUBBLE SEISUSES MINGIT TROPP OTSUSTAB AQ-GA ALL-INI CALLIDA MU AK VASTU JA MAHA KAKS PAARI JA JUHEI DONK JÄI ELAMA. VARSTI TILDISENA LÜKKAB OMA A7GA ALLINI MA AJ-GA INSTA CALL JA LEIAB OMA NEETUD 7.

    SIIS FINALLY MINGI KEENJUS LIMBIB QJ-GA UTG JA INSTA CALLIB MU ALL-INI 1010-GA JA IKKA HITITAKSE. FCKFCFCK TRA SELLINE TILT, MA OLEKS SELLE NEETUD BOUNTY KINNI LÜKANUD TÄNA VÕI VÄHEMALT 5 SEAS ÜLIVÕIMSAKS CHIPLIIDRIKS SAANUD MITTE BUBBLEKS JÄÄNUD..TRATRATRA ELU SEES EI MÄNGI MITTE ÜHTEGI TURNAT ENAM!!!

    KURADI ALLINI FESTIVALID, DONKIDE PARADIIS.

  10. #130
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    PANGE PÕLEMA TRAADEVTUUDEEMAAMAMAAAA KÕIK NEED KRDI TURNAD!!!
    TRA ÜRITAD PKSKORDKI NORMAALSELT PELADA NEID JA SIIS IKKA BUBBLE SEISUSES MINGIT TROPP OTSUSTAB AQ-GA ALL-INI CALLIDA MU AK VASTU JA MAHA KAKS PAARI JA JUHEI DONK JÄI ELAMA. VARSTI TILDISENA LÜKKAB OMA A7GA ALLINI MA AJ-GA INSTA CALL JA LEIAB OMA NEETUD 7.

    SIIS FINALLY MINGI KEENJUS LIMBIB QJ-GA UTG JA INSTA CALLIB MU ALL-INI 1010-GA JA IKKA HITITAKSE. FCKFCFCK TRA SELLINE TILT, MA OLEKS SELLE NEETUD BOUNTY KINNI LÜKANUD TÄNA VÕI VÄHEMALT 5 SEAS ÜLIVÕIMSAKS CHIPLIIDRIKS SAANUD MITTE BUBBLEKS JÄÄNUD..TRATRATRA ELU SEES EI MÄNGI MITTE ÜHTEGI TURNAT ENAM!!!

    KURADI ALLINI FESTIVALID, DONKIDE PARADIIS.
    Turniirid on üks suur TILT ;D

  11. #131
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Jah, ma arvan mingi nädal aega ei taha triobeti näha. Vähemalt 3 kuud pole mind ükski asi pokkeris närvi ajanud. Mingid soome lohhid, kes pea iga käega all-ini laksavad ja lõpuks A7-ga utg kui all-ini lükkavad ja hitivad ajavad lihtsalt nii tilti, et.......ma välja külma kätte......... >:(

  12. #132
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Jah, ma arvan mingi nädal aega ei taha triobeti näha. Vähemalt 3 kuud pole mind ükski asi pokkeris närvi ajanud. Mingid soome lohhid, kes A7-ga utg all-ini lükkavad ajavad lihtsalt nii tilti, et.......ma välja külma kätte......... >:(
    Mul on ka täielik ikaldus turniiridega, seal tuleb mängida koguaeg elu hinnaga, kas kõik või mitte midagi, muidu ajab rohkem Tilti veel.

  13. #133
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas LuuK
    Kannatasin, kannatasin, aga ei saa enam mitte vaiki olla.

    Mängin kõige madalamas limiiidis fullring tight (5% käsi vast) shorti kuna rolli pole. Suht põhimõtte pärast ei kanna juurde, aga vaadates kuidas asi läheb siis ei oleks mitte mingit põhjust olnud kanda ka, kuna see oleks juba otsas praeguseks. Sest, MITTE ÜKSKI KÄSI EI PEA VASTU. KK+ on KÕIK ära crackitud. Vastane callib 23 ja saab floppi rea, see on standartne. Ühe korra mulle halastati, siis saadi KK vastu riverisse A.
    Nõrgemad käed. TPTK mina ees muidugi, riverisse saab vastane kas parema paari (haruldane) kolmiku (tavaline) või rea (enamus käsi). Tegelt pean rahul olema kuna siin ikka umbes 20% kätest peab.
    Nüüd siis see osa, kus ma natuke rõõmustada saan, nimelt bb (harva ka sb) pealt täieliku saastaga on olnud lausa nii, et kui ma hitin siis jään ka ette. Selliste pottidega aga palju ei võida, ei lähe ju bette lahmima kui sul kolmas paar ja no kicker. Ahjaa, enne ma mängisin KK+ nii, et 20bb stackiga kohe AI. MITTE ÜHTEGI korda ei callitud ära, jumal tänatud, oleks ära crackitud nkn. Blindid sain kätte, kasum! Need crackitud värgid on saadud 8-10bbse raisega (iga kord ära callitud), flopil raha sisse.
    Mis siis veel.. Vaatan peaaegu alati kas ma flopil midagi hitinud oleks ja vastus on peaaegu alati EI. Tegelikult peaks ju mõnikord hitima, sest kuidas muidu vastased mu käsi crackivad..

    Kokkuvõte: Iga kord kui mul on käsi saab vastane parema. Ma juba kardan seda kui ma käe saan, see tähendab seda, et tuleb kohe uus sisseost teha. Odavam oleks kõik foldida, siis kaotan ainult 1.5bb ringi peale..

    Käsi on küll vähe, st mingit järeldust teha ei saa, et ma olengi eluks ajaks neetud, aga kui ma võidan stiilis umbes 20% kätest kus ma ees olen siis see ei ole vist normaalne.

    Veel tuli meelde, et on selline võimalus, et pocketiga saab flopil ka seti saada. Mul oli see suisa meelest läinud, kuna umbes 50 pocketi jooksul on seda 1 korra juhtunud (teoorias peaks vist iga 8-9 korra kohta ühe saama?). Muidugi sai vastane riverisse rea.
    AI any2 ja küll hakkab tulema.

  14. #134

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Keiss kle, kas tõesti läksid mingi ühe näruse turna pärast nii leili :D

    Ma saaks aru, kui sa oleks neid järjest kümmekond samas stiilis mänginud ja ikka pidevalt eduseisust kaotanud.

  15. #135

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Keiss kohtus WolvesFi'ga ve? :D

  16. #136

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    olin bounty ja terve turniiri sit out, kuna jõulupidu ja muud asjad. 44-st 16.koht-pole paha.
    kes mu bounty sai?

  17. #137
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Ei tea, ma lõin 5-6tk. ise välja ja tegin kõik otsused õigesti, ma olen halbu turnasid teinud küllaga, aga kui teed oma parimat mängu siis ajab lihtsalt leili. Ma ei ole mitte kunagi vist ühtegi turnat mänginud nii, et valesid otsuseid ei oleks teinud. Seekord tõesti juhtus nii ja sain mõnusa stacki, foldisin ja pushisin ja slowisin alati õigel ajal, poisid panid flopis K highga all-ini kui mul AA ja nuts flushi tõmme jne ja kaardijooks oli ka enamvähem normaalne aga booommm ikka kõik vastu taevast...haige asi veel see, et ma olen neid bounty turnasid teinud küllaga ja kordagi pole veel saanud bountyga ühte lauda. Hea meelega oleks vsiu või selle teise bountyga (seekord oli 2tk.) natuke madistanud küll ;D

    aga elame üle ja eile ei tahtnud pokkrit mängida enam, panin cashi lauad ka peale turna lõppu koheselt kinni ja ei julgenud ka unibeti cashi minna, ei tea millega see oleks lõppenud...

  18. #138

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Eile olid Trios 4x500 euri freerollid. Hea vähemalt, et freerollid, muidu oleks ikka tõsiselt vihane olnud.

    Välja langesin (või jäi alles min. stack) 2x AQ vs AJ, AA vs AJs ja JJ vs AJ :D

  19. #139

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Üldiselt kui soovite Trio microlimiidil võitev mängija olla siis soovitan järgmisi statte: VPIP 49 PFR 29 AF 1,28

    Sellised vandid saavad järjekindlalt ja kiirelt lauas kokku 5+ Buy-ini, kahju, et ise nii mängida ei oska :D

  20. #140
    Õpihimuline Mängur Kasutaja dabljuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    494

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    tõsilugu, isegi sain kiirelt duublisse 3 4 allinn, no problemo

Lehekülg 7, kokku 469 EsimeneEsimene ... 567891757107 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES