Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 269, kokku 469 EsimeneEsimene ... 169219259267268269270271279319369 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 361 kuni 5 380, kokku 9378
  1. #5361
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Ega teinegi teab mis biit pole. 8 auti siisk.

  2. #5362
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Vägev setup. PokerStove väidab, et riveris olen ma sellise käe ja boardiga 0,4% kordadest beat.


    Hero (SB): 500.00
    BB: 2,500.00

    Hero posts SB 10.00, BB posts BB 20.00

    Pre Flop: (30.00) Hero has A 3

    Hero raises to 40.00, BB calls 20.00

    Flop: (80.00, 2 players) Q 2 A
    BB checks, Hero bets 40.00, BB calls 40.00

    Turn: (160.00, 2 players) A
    BB checks, Hero bets 80.00, BB calls 80.00

    River: (320.00, 2 players) 3
    BB checks, Hero bets 240.00, BB raises to 480.00, Hero calls 100.00 and is all-in

    Hero shows A 3 (Full House, Aces full of Threes)
    BB shows A Q (Full House, Aces full of Queens)
    BB wins 1,000.00

  3. #5363

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    tahaks midagi räiget öelda

  4. #5364
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    **** nahhui ***** raisk minge ***** värdjad kürvad... sitapeade kari lihtsalt..
    ***** raisk kui debiilsed need seal NL2s on... ära tüütab see üles alla ralli...

    üks värdjas saab 9ndat korda juba oma vajaliku kaardi või runneri - ***** ei taha kerida või...
    8 5 24 statsiga vend saab lihtsalt oma sette ja huiette... **** raisk ma ei anna talle mingeid oddse callimiseks ja vend ikka tuimalt callib maha ja saab selle mida vaja...
    3x on minu AA puruks löönud...
    ***** ja siis on need igast donkardid kellel on ju vaja panna lampi AIsid ja callida maha suuri tõsteid ei millegagi... **** ma ei foldi KK kui lauda tuleb K... või AAsid või QQ kui mul suurim paar lauas... aga näe kui mul AA siis on vaja mingil taunikul (enamasti shortstackil) ikka panna all in... ja võita...

    **** kus vabrikus need debiilikud välja tulevad... mindset on nii läbi nussitud et oksele ajab...

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )



    kuradi **** nahui ja nii on iga 2e käsi... kas tõesti on siis NL2s iga kord kui AI lähed on see coinflip ve... (ja see münt ei kuku enamus ajast just sinu soovitud tulemuse poole)

  5. #5365

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    **** nahhui ***** raisk minge ***** värdjad kürvad... sitapeade kari lihtsalt..
    ***** raisk kui debiilsed need seal NL2s on... ära tüütab see üles alla ralli...

    üks värdjas saab 9ndat korda juba oma vajaliku kaardi või runneri - ***** ei taha kerida või...
    8 5 24 statsiga vend saab lihtsalt oma sette ja huiette... **** raisk ma ei anna talle mingeid oddse callimiseks ja vend ikka tuimalt callib maha ja saab selle mida vaja...
    3x on minu AA puruks löönud...
    ***** ja siis on need igast donkardid kellel on ju vaja panna lampi AIsid ja callida maha suuri tõsteid ei millegagi... **** ma ei foldi KK kui lauda tuleb K... või AAsid või QQ kui mul suurim paar lauas... aga näe kui mul AA siis on vaja mingil taunikul (enamasti shortstackil) ikka panna all in... ja võita...

    **** kus vabrikus need debiilikud välja tulevad... mindset on nii läbi nussitud et oksele ajab...

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )



    kuradi **** nahui ja nii on iga 2e käsi... kas tõesti on siis NL2s iga kord kui AI lähed on see coinflip ve... (ja see münt ei kuku enamus ajast just sinu soovitud tulemuse poole)


    päris naljakas. mul on küll tuju kohe parem. aga sa peaksid olema ilgelt õnnelik, et selliseid ahve leidub seal, kes shipivad any2. küll sinu handid ka holdima hakkavad, ära sellepärast küll muretse.

  6. #5366

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    **** nahhui ***** raisk minge ***** värdjad kürvad... sitapeade kari lihtsalt..
    ***** raisk kui debiilsed need seal NL2s on... ära tüütab see üles alla ralli...

    üks värdjas saab 9ndat korda juba oma vajaliku kaardi või runneri - ***** ei taha kerida või...
    8 5 24 statsiga vend saab lihtsalt oma sette ja huiette... **** raisk ma ei anna talle mingeid oddse callimiseks ja vend ikka tuimalt callib maha ja saab selle mida vaja...
    3x on minu AA puruks löönud...
    ***** ja siis on need igast donkardid kellel on ju vaja panna lampi AIsid ja callida maha suuri tõsteid ei millegagi... **** ma ei foldi KK kui lauda tuleb K... või AAsid või QQ kui mul suurim paar lauas... aga näe kui mul AA siis on vaja mingil taunikul (enamasti shortstackil) ikka panna all in... ja võita...

    **** kus vabrikus need debiilikud välja tulevad... mindset on nii läbi nussitud et oksele ajab...

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )



    kuradi **** nahui ja nii on iga 2e käsi... kas tõesti on siis NL2s iga kord kui AI lähed on see coinflip ve... (ja see münt ei kuku enamus ajast just sinu soovitud tulemuse poole)
    lol, ma sain ka naerda selle tiltmessi pärast :D, aga härra:
    1.) Ole rõõmus, et selliseid lambaid leidub, kes 85o ja K6s jne pre allinni lähevad
    2.) SEe et sa need 70-30 olukorrad jne hävid..see on standard variatsioon, koguaeg ei saagi võita! Lihtsalt selg sirgu ja samamoodi edasi!!!!!!!!!!!!!
    3.) AAd ei saagi NL2s foldida :D

    Lihtsalt proovi tiltimist vältida...eks meil kõikidel on selliseid sesse, kus hävitakse 5+buyini vms.

    Kuid mis peamine. Mäng käib pikema perspektiivi peale: Mõtle sellele, et kui su vastane läheb 100x 85oga allini ja sul on AA....käreda profiti saad endale , obv et vahepeal hävid....

    marss laudadesse tootma:D

  7. #5367
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Jaanusx, standard biidid ju. Kasvõi viimane käsi - tal on flopist su vastu 10 outi ehk ca 40% equityt? saaks aru kui oleks mingi 2 outi vms, aga no sa virised pmst coineri kaotamise pärast.

  8. #5368
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    **** ****** me jagame vastatele **** kui mul AAAAAAAAAAAAAAAA ON`??? 15st ****ing AA'st sain flopi näha 2'el korra . Nl10s standart 3,5bb raise fucking iga kord

    13st KKst näen floppi 3'el korral. 2el korral on vastane seti saaanud
    ***SI !"!;JK;ytrtru

    Kogu selle bullshitile kuu seis -20bi

    ggwhineteebparemaksikkahe jngvc
    'uj645y nb

  9. #5369
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Jaanusx, standard biidid ju. Kasvõi viimane käsi - tal on flopist su vastu 10 outi ehk ca 40% equityt? saaks aru kui oleks mingi 2 outi vms, aga no sa virised pmst coineri kaotamise pärast.
    See vana seal teadis 10st oudist ja equityst samapalju kui part purjespordist...

    Nuh jah seal neid flippe natuke liialt palju... st kõik mis ma suudan hea mänguga kokku ajada läheb samamoodi selliste flippide pärast jälle minema... tammuks nagu kohapeal... ja neid vältida... pole võimalik:S

    Nu see tiltamine jah... no ma kord olen selline... impulsiivne ja kuhugi peab selle energia ja tunded välja laskma... ei jõua enam arvutile hiiri ja klaviatuure osta...
    korpus on ka suht banaaniks taotud juba...

    ...aga vähemalt leevendab minu tilt ja selle siia kirjapanek teiste meelt... ja hiljem üle lugedes ka iseenda...:D

    Plaanin kohe varsti endale teema teha siia foorumisse... siis saavad kõik vähemalt kuskilt huumorit lugeda... kaua ma seda teemat siin ikka sisustan

  10. #5370

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    See vana seal teadis 10st oudist ja equityst samapalju kui part purjespordist...

    Nuh jah seal neid flippe natuke liialt palju... st kõik mis ma suudan hea mänguga kokku ajada läheb samamoodi selliste flippide pärast jälle minema... tammuks nagu kohapeal... ja neid vältida... pole võimalik:S

    Nu see tiltamine jah... no ma kord olen selline... impulsiivne ja kuhugi peab selle energia ja tunded välja laskma... ei jõua enam arvutile hiiri ja klaviatuure osta...
    korpus on ka suht banaaniks taotud juba...

    ...aga vähemalt leevendab minu tilt ja selle siia kirjapanek teiste meelt... ja hiljem üle lugedes ka iseenda...:D

    Plaanin kohe varsti endale teema teha siia foorumisse... siis saavad kõik vähemalt kuskilt huumorit lugeda... kaua ma seda teemat siin ikka sisustan

    suurepärane plaan. jään ootama su teemat.

  11. #5371

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    cvnsdfiobnduidvbfbvnklmöäsd'äsd.*sd.sdä.sdf'ä sdföäsd,lösdmlösdmsdlöm,sdlösdsd

    mulle ei mahu enam p2he kui palju on võimalik runner runner ridu ja flushe tõmmata ..
    Viimati muudetud leits poolt : 27.10.10 at 11:58

  12. #5372
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tra ma ei biidi enam PKRi fishe isegi NL50s (Kuu alguses mängisin enamasti 1/2 ja 2/4). Olen räme nitt aga ei suuda mitte ühtegi potti võita. Iga kord tõmmatakse lohku. Ebareaalne rsk. Vist ei peaks 9tablema 6maxi aga ei ole normaalne, et kui on 3 fishi lauas ja ei võida. Tegin testi pärast teisel sitel full ringis sessiooni NL50 ja nagu buldooseriga käisin üle kõigist kuigi lauas oli vähemalt 7+ solid mängijat. WTF is going on.

  13. #5373

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Tra ma ei biidi enam PKRi fishe isegi NL50s (Kuu alguses mängisin enamasti 1/2 ja 2/4). Olen räme nitt aga ei suuda mitte ühtegi potti võita. Iga kord tõmmatakse lohku. Ebareaalne rsk. Vist ei peaks 9tablema 6maxi aga ei ole normaalne, et kui on 3 fishi lauas ja ei võida. Tegin testi pärast teisel sitel full ringis sessiooni NL50 ja nagu buldooseriga käisin üle kõigist kuigi lauas oli vähemalt 7+ solid mängijat. WTF is going on.
    soulreadivad sind obv

  14. #5374
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Epic readid tõesti. HDD otsustas mul ka ära surra, 2a andmbebaas läks :(

  15. #5375
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    holy shit

    peab vist hakkama back-upima igaksjuhuks.. õudne kui selline asi juhtuks :O

    RIP !! :D:D

  16. #5376
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Soovitan soojal database backup-ida, endal on 2x läinud järjest ketas läbi, ühekorra läpakal, teine kord lauaarvutil. Pokkeri mõistes oli kaotus mingisugune 100k kätt, kuid kaotasin 15gb pilte ja 150gb muusikat. Hiljem sain küll pildid tagasi tänu sügavkülmas hoidmisele, aga siiski 60% failidest olid corrupted. Ajudenuss siiski, ei soovida.

  17. #5377
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    sügavkülmas hoidmisele ?

    Räägi lähemalt mis see veel olema peaks.

  18. #5378

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    hoiad kõvaketast sügavkylmas mingi päev vms (aega täpselt ei tea), võtad välja, kiirelt kaablid ja asjad taha ning hakkad andmeid taastama.....tundub imelik, aga nii tehakse:)

  19. #5379

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    hoidke SSD peal :) kestavad kauem :)

  20. #5380
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    sügavkülmas hoidmisele ?

    Räägi lähemalt mis see veel olema peaks.
    Sõna otseses mõttes külmutad HDD ära, täpset füüsikat ma sel puhul ei tea, aga osakesed peaks muutuma väikseks ning ketas töötab " in slow motion" ja siis on võimalik sealt andmed maha lugeda ning kiirelt teisele andmekandjale kopeerida, enne kui ta soojaks läheb ja uuesti kotti lendab. Minul endal ketas "plõksus" ning see külmutamine pidigi plõksumise puhul üldjuhul töötama, teiste suremisvariantite korral on vaja teisi nippe, nt nokia vana datakaabliga ühendamine jne.
    Kui kogemusi pole siis ise väga proovida ei soovitaks :D Samas spetsialistid tahavad HDD pealt info taastamise eest suht soolast hinda.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES