Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kellele esmajärjekorras kaasa elad MMil?

Hääletajad
233. Sa ei tohi hääletada
  • Inglismaa

    35 15,02%
  • Saksamaa

    18 7,73%
  • Brasiilia

    24 10,30%
  • Holland

    53 22,75%
  • Prantsusmaa

    8 3,43%
  • Itaalia

    7 3,00%
  • Hispaania

    45 19,31%
  • Argentiina

    13 5,58%
  • Mõni kohalikest neegripoistest

    14 6,01%
  • Muu

    16 6,87%
Lehekülg 84, kokku 86 EsimeneEsimene ... 34748283848586 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 661 kuni 1 680, kokku 1707
  1. #1661

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Tsitaat Algselt postitas Sass Vaata postitust
    fk off... kao spaini elama... siin ollakse eesti poolt.
    ma käisin Eesti vs Hispaania mängu Hispaania fännina vaatamas:)

    [ ]Patrioot

  2. #1662
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    väravale eelnenud väravalöök oli nurgalöök tegelikult ja see ei old ka mingi napp "kas Casillas läks näpuga vastu või mitte" olukord nagu mängus varem juhtus. Hollandi mängijad ootasid nurgalööki ja peata olek kasutati kohe ära.
    Ei nõustu. Kohtunik tõesti eksis nurgalöögi mitte andmisel, aga seda loetakse üldiselt väikeseks veaks ja neid tuleb ette. Seda näeb telepildis aegluubis hästi, aga kohtunik peab asetsema küljel ja sealt ei pruugi kiire löögi puhul sittagi näha. Koheselt peale karistuslööki näitab kohtunik, kas on nurgalöök või väravalöök. Kui hollandlased jäid sinna passima ja vaidlema, siis ei pruukinud nad tõesti positsioonidele jõuda. Aga tegu ei olnud siiski kiirrünnakuga ja väravaolukord tuli eelmise situatsiooni jätkust. Kui mõni hollandlane ei jõudnud oma kohale, siis kindlasti ei ole süüdi kohtunik, vaid nad ise.

    Kui ise oleksid kohtunik ja iga asja peale keegi mölisema tuleb, siis kas oleks mõistlik iga vaidlus lõpuni pidada mängijatega ja veenduda, et kõik jõuavad ikka enne järgmist lahtilööki/lahtiviset oma kohtadele tagasi? Mäng läheb täiesti käest ära ju.

    Hollandlased olidki tulnud plaaniga võimalikult palju lõhkuda ja haiget teha, et hispaanlaste tuju ära võtta. Kohtunikuga mölisemine ja tema mõjutamine on osa sellest, aga sel on ka oma downside. Kui peaksin valima, siis pigem soosis vile hollandlasi. Jäeti vilistamata üks 80% penalti ja 1-3 punast. Hispaanlastele jäeti v.o. vilistamata Puyoli teine kollane kui Robben otsustas vastu ootusi jalgele jääda ja väravat üritada. Seal oleks samas väga kaheldav olnud punast kaarti anda, sest ründaja ju isegi ei kukkunud. Arvestades lehepealkirju peaks veel Robben viimane mees olema mölisema, sest just tema puhul tegi Webb erandi ja ei andnud teist kollast palli väravasse löömise eest peale vilet. Reeglite järgi on kindel kollane.

  3. #1663

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    IMO Holland oleks võitu rohkem väärinud, Hispaania kobistas ära lihtsalt ja Holland jättis kobistamatta.
    Finaalmäng ja mingi 5 100% võimalust jäeti kasutamatta? sellle aasta tase on masendav.

  4. #1664

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    mis agrumentide pealt oleks holland rohkem väärinud võitu? lõhkus ilusamini, valdas rohkem palli ja kontrollis mängu, oranz on lahe?
    hispaania poolt on kindel agrument olemas - Paul

  5. #1665

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Holland võitles rohkem ja obv. oranz on lahe!
    nb! oleks ma kuulnud et Paul nii ennustas poleks pannud hollandi peale raha!:D

  6. #1666

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    holland pidigi rohkem võitlema, sest palliga pole vaja võidelda

  7. #1667

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Ei saa aru neist, kes siin halavad, et ala holland pidanuks/väärinuks võitu...Hispaania on lihtsalt hetkel maailma nr 1 ja see on tõsine fakt:) Kui isegi Holland oleks kuidagi selle mängu võitnud siis oleks saanud rääkida, et Hispaania vääris võitu, aga hetkel küll ei saa rääkida, et Holland vääris võitu:)

  8. #1668

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Ikkagi see nurgalöögi andmata jätmine jäi kripeldama. Oleks Hispaania pendlates võitnud - okei, gg.

  9. #1669

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Ma ei saa ühes asjast aru... miks pole ükski inimene neutraalne Hispaania suhtes? imo on kas Hispaania haterid või loverid
    Mitte keegi ei ole nii, et " vahet pole kes võidab, kas hispaania või Holland" vaid kui Hispaania on mängus, ollakse tema poolt või vastu :S
    Isegi mingis Iraak-Hispaania mängus oleksid palju USA fännid kindlasti Iraagi poolt, sest neile ei meeldi Hispaania... Saksamaa-Uruguai mängus oleks suuremal osal mitte-Saksamaa fännidest pohhui kui võidab..
    Ja siis ükskõik mis juhtub, Hispaania üle suudetakse alati vinguda, olgu see siis 22cm suluseis või 5 minutit väravale eelnenud olukord..
    kurb imo:D

  10. #1670

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Mäng on läbi ja oleksid ei maksa midagi.

    Kohtunike tööd mina väga ei kritiseeriks. Webb võttis ühe kindla liini ja järgis seda mängu lõpuni välja. Olgugi, et oli paar küsitavat olukorda, kas anda punane kollase asemel, püsis mäng kontrolli all - Imo Webb üks vähestest, kes selleks hetkel võimeline.

    Mis mängu puutub, siis oli väga hea finaal. Võimalusi oli mõlemal poolel ja kui ei suudeta ära realiseerida, siis pole hiljem ka midagi kurta - eriti veel kohtuniku poole näpuga näidata.

  11. #1671
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    5 minutit väravale eelnenud olukord..
    kurb imo:D
    ja nüüd tuleb siia kohe järgmine hater ja ütleb sulle - "Idioot oled või, mis 5minutit, seal oli vaevalt 2 minutit vahet, see oli kohe järgmine olukord, idioot oled või, täistebiil"

  12. #1672
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Ühtede väidete järgi ei olnud see andmata nurgalöök mitte kohtuniku eksimus, vaid otsus, et löögi eel/ajal tegid hollandlased trügides vea. Ma ei ole selles ise üldsegi kindel, aga see on üks võimalikest selgitustest. Teine on lihtsalt see, et kohtunik eksis. Pall läks rikoshetist väravast nii vähe mööda ja hoogu ka ei kaotanud - kui kõrvalt vaadata, siis jääb tõesti mulje, et seda keegi ilmselt ei puutunud. Löögi ajal on väljakukohtunik müüri ja värava vahel kõrval (et näha mängijaid), joonekohtunik on viimase kaitsjaga samal joonel. Sellise olukorra puhul mõlemal äärmiselt halb koht puute nägemiseks.

    Muidu üldiselt mulle ka Holland meeldib, eriti nende eelmiste põlvkondade koosseisud. Praegune on pigem ebasümpaatne just van Bommeli ja Robbeni tõttu. Aga Holland võiks muidugi korra ikka karika ka võita.

    Ma ei tea, kas keegi saab neutraalselt ütelda, et Holland domineeris eile mängu ja väärinuks võitu? Olukordades jätsid ise löömata, Hispaania lõpuks ühe lõi ära. Kogu statistika oli Hispaania poolt, v.a. vead ja kaartid. Kui kellelegi mõni kaart andmata jäeti, siis pigem hollandlastele. Kõige selle taustal on üsna uskumatu, et juba nii Robben kui Kuyt süüdistavad kaotuses kohtunikku.

  13. #1673

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Selgita palun miks Robben sulle ei meeldi?
    No ma ei ole Hispaania hater, kui Hispaania mängis Saksamaaga olin tuline Hispaania fänn aga holland lihtsalt see MM sümpaatseks saanud.
    Jah muidugi oli Holland suuresti ise süüdi et oma olukordi ei suutnud realiseerida

  14. #1674
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Isegi Hollandi peatreener suutis aumeheks jääda ning öelda, et parem võistkond võitis. Samas eestlased siin, kellest pole keegi kummagi riigiga isiklikult seotudki, ei suuda üle saada kohtunikust ega tulemusest.

  15. #1675
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    Ma ei saa ühes asjast aru... miks pole ükski inimene neutraalne Hispaania suhtes? imo on kas Hispaania haterid või loverid
    Mitte keegi ei ole nii, et " vahet pole kes võidab, kas hispaania või Holland" vaid kui Hispaania on mängus, ollakse tema poolt või vastu :S
    Isegi mingis Iraak-Hispaania mängus oleksid palju USA fännid kindlasti Iraagi poolt, sest neile ei meeldi Hispaania... Saksamaa-Uruguai mängus oleks suuremal osal mitte-Saksamaa fännidest pohhui kui võidab..
    Ja siis ükskõik mis juhtub, Hispaania üle suudetakse alati vinguda, olgu see siis 22cm suluseis või 5 minutit väravale eelnenud olukord..
    kurb imo:D
    u suck.

    Portugal on tegelikult kõige parem!! MM oli lihtsalt rigged.

  16. #1676
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    har-har

    muidu on mullegi hollandi mäng meeldinud aga robbeni ebasümpaatne moll ei istu üldse.

  17. #1677
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Tsitaat Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
    Selgita palun miks Robben sulle ei meeldi?
    Robben ei meeldi, sest ta on liiga ühekülgne (kuigi see külg on tal väga tugev). Kui Robbeni vastu panna vasakjalgne kiire äärekaitsja (Roberto Carlos 10a tagasi), siis on tegu peaaegu kasutu mängijaga. Tema eelis on, et Carlost pole enamikul vastastest võtta. Ta jookseb pea maas ja söötu ei annna kunagi. Kaitses ei osale. Tema tunnustuseks peab ütlema, et oma ühekülgsuses ja aimatavuses on ta siiski selles ühes elemendis nii tugev, et suudab isegi sellega vahel imesid korda saata.

    Tema ühekülgsus tuli hästi esile 1-1 Casillasega jäädes. Nt. Ronaldo (ükskõik kumb) oleks välja tulnud vv pannud perseli istuma ja palliga väravasse jooksnud (vt. Ronaldo 15.värav MM-l youtube'st - identne olukord ja hea näide). Robben võttis hoo maha ja lõi suvalt peale. Hea ründaja nii ei tee.

    Ja siis kogu see käte laiutamine, pidevalt kergelt kukkumine ja kohtunikuga vaidlemine ka olukordades, kus ise oli 100% süüdi. Peale mängu süüdistab kohtunikku, kuigi see halastas talle endale ja jättis täiesti selge punase kaarti andmata (olukorra järgselt palli väravasse löömine ja teine kollane). Ei saa lihtsalt selline vend eriti sümpaatne olla.

  18. #1678
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    Ma ei saa ühes asjast aru... miks pole ükski inimene neutraalne Hispaania suhtes? imo on kas Hispaania haterid või loverid
    Mitte keegi ei ole nii, et " vahet pole kes võidab, kas hispaania või Holland" vaid kui Hispaania on mängus, ollakse tema poolt või vastu :S
    Isegi mingis Iraak-Hispaania mängus oleksid palju USA fännid kindlasti Iraagi poolt, sest neile ei meeldi Hispaania... Saksamaa-Uruguai mängus oleks suuremal osal mitte-Saksamaa fännidest pohhui kui võidab..
    Ja siis ükskõik mis juhtub, Hispaania üle suudetakse alati vinguda, olgu see siis 22cm suluseis või 5 minutit väravale eelnenud olukord..
    kurb imo:D
    Võid rahul olla :) Mul oli täiesti suva kes võidab, ainult raha oli vahel, mis pani ühe meeskonna poolt cheerima, et mäng huvitavam oleks. Kui bettinud poleks oleks mäng olnud täiesti mõttetu minu jaoks, sest kuigi on tegemist finaaliga, pole sümpaatiat ühegi meeskonna suhtes (loe: jätavad täiesti külmaks).

    Minu meeskonnad langesid juba varem (Itaalia, Argentiina, Saksamaa (täpselt selles järjekorras elasin neile kaasa ka)).

  19. #1679

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    8 aastat järjest olen pidanud vaatama, kuidas mu lemmikud Saksamaa ja Holland MMidel ja EMidel anaali saavad ning kuidas kõige ebasümpaatsem meeskond võidab(Brasiila, Itaalia, Hispaania). Lõpetage see jama kurat.

  20. #1680
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Igal omad lemmikud, parim meeskond võitis, hispaania ftw.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES