Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Kellele esmajärjekorras kaasa elad MMil?

Hääletajad
233. Sa ei tohi hääletada
  • Inglismaa

    35 15,02%
  • Saksamaa

    18 7,73%
  • Brasiilia

    24 10,30%
  • Holland

    53 22,75%
  • Prantsusmaa

    8 3,43%
  • Itaalia

    7 3,00%
  • Hispaania

    45 19,31%
  • Argentiina

    13 5,58%
  • Mõni kohalikest neegripoistest

    14 6,01%
  • Muu

    16 6,87%
Lehekülg 85, kokku 86 EsimeneEsimene ... 357583848586 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 681 kuni 1 700, kokku 1707
  1. #1681

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Muidu üldiselt mulle ka Holland meeldib, eriti nende eelmiste põlvkondade koosseisud. Praegune on pigem ebasümpaatne just van Bommeli ja Robbeni tõttu
    +1

    olen varasemalt iga kord enim hollandile kaasa elanud ja hispaania on pigem mitte meeldinud, kuid see aasta suutsid tiimid oma mänguga/olekuga mu suhtumise vastupidiseks pöörata.

  2. #1682

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Endal kindel eelistus puudus finaalis ja tahtsin lihtsalt ilusat mängu vaadata. Kui üks vend teisele kannaga rindu sõitis, siis huvi ka kadus. No on see võit siis nii oluline? Minuarust on nad ikka meelelahutajad, sellesmõttes on see MM küll mööda olnud, mingid sukeldumised, maaspüherdamised, jalgadesse sõitmised, pallihoidmised. Kas nende fännid siis igatsevad ainult seda võitu, no matter how? Jaapan oli ainuke sümpaatne meeskond minu jaoks.

  3. #1683
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Olen rahul tulemusega :)

  4. #1684

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Robben ei meeldi, sest ta on liiga ühekülgne (kuigi see külg on tal väga tugev). Kui Robbeni vastu panna vasakjalgne kiire äärekaitsja (Roberto Carlos 10a tagasi), siis on tegu peaaegu kasutu mängijaga. Tema eelis on, et Carlost pole enamikul vastastest võtta. Ta jookseb pea maas ja söötu ei annna kunagi. Kaitses ei osale. Tema tunnustuseks peab ütlema, et oma ühekülgsuses ja aimatavuses on ta siiski selles ühes elemendis nii tugev, et suudab isegi sellega vahel imesid korda saata.

    Tema ühekülgsus tuli hästi esile 1-1 Casillasega jäädes. Nt. Ronaldo (ükskõik kumb) oleks välja tulnud vv pannud perseli istuma ja palliga väravasse jooksnud (vt. Ronaldo 15.värav MM-l youtube'st - identne olukord ja hea näide). Robben võttis hoo maha ja lõi suvalt peale. Hea ründaja nii ei tee.

    Ja siis kogu see käte laiutamine, pidevalt kergelt kukkumine ja kohtunikuga vaidlemine ka olukordades, kus ise oli 100% süüdi. Peale mängu süüdistab kohtunikku, kuigi see halastas talle endale ja jättis täiesti selge punase kaarti andmata (olukorra järgselt palli väravasse löömine ja teine kollane). Ei saa lihtsalt selline vend eriti sümpaatne olla
    .
    point taken aga hetkel siiski Hollandi parim mees imo.

  5. #1685
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Ühtede väidete järgi ei olnud see andmata nurgalöök mitte kohtuniku eksimus, vaid otsus, et löögi eel/ajal tegid hollandlased trügides vea. Ma ei ole selles ise üldsegi kindel, aga see on üks võimalikest selgitustest. Teine on lihtsalt see, et kohtunik eksis. Pall läks rikoshetist väravast nii vähe mööda ja hoogu ka ei kaotanud
    ??
    kui hollandlased tegid vea, siis miks mängis Casillas selle palli värava eest lahti, mitte sealt, kus viga tehti? obv. anti see väravalöögiks. ja puude oli ikka kõva. ilma selleta oleks pall värava peale läinud, aga tänu puutele läks oma 2m mööda. pluss Casillas puutus seda palli tõrjudes omakorda veel ise.

    Robben on geenius. jah, ta mängib vaid vasaku jalaga, aga nagu näha, siis ei ole see takistuseks. jookseb iga teise kaitsja üle ja kui joostes palli jalga saab, siis ei võta seda palli talt kolmekesi ka ära. mainimata ei saa jätta ka tema täpseid ja tugevaid lööke. van Bommel on ka minuarust üks väga tähtis mängija Hollandi koondises. lõhub mängu, võtab vastastel isu mängida ning on tugev kaitselüli. minu jaoks sarnaneb väga Gattusoga. Gattuso on natukene rohkem kaitsev.

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    olen varasemalt iga kord enim hollandile kaasa elanud ja hispaania on pigem mitte meeldinud, kuid see aasta suutsid tiimid oma mänguga/olekuga mu suhtumise vastupidiseks pöörata.
    :D

    mul täpselt vastupidi. Hispaania 1:0 võidud muutusid igavaks ja tegelikult mängis paremat jalgpalli ju see turniir Holland. Hispaania tegi seda paremini finaalis, aga kui jälgida üldpilti, siis mängis Hispaaniast ilusamat jalgpalli nii Holland, Saksamaa, Argentiina kui ka Uruguai.


    vähemalt sai Müller parima noore mängija auhinna ja parima väravalööja auhinna. tore, et Forlan ka parima mängija auhinna sai.

  6. #1686
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    kui jälgida üldpilti, siis mängis Hispaaniast ilusamat jalgpalli nii Holland, Saksamaa, Argentiina kui ka Uruguai.
    kas selgitaksid seda mõtet veidi edasi? kus oli saksamaa nauditav mäng poolfinaalis?

  7. #1687

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    imo tahavad 90% jalka fännidest näha väga halba mängu, kus mõlema tiimi kaitsjad on nõrgad ja mängijad muudkui jooksevad ühest otsast teise ja skoorivad kolle:S ...muidugi ka hüppavad pikali ja teevad rouodhouse kicke...
    Hispaania 1:0 võitude seeria on üks ilusamaid MM seeriaid:D Seal mängiti kõrgklassi jalkat...mitte 100 meetri sprinti:P

  8. #1688
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    kas selgitaksid seda mõtet veidi edasi? kus oli saksamaa nauditav mäng poolfinaalis?
    Saksamaa mäng ei olnud nauditav poolfinaalis vaid kõikides teistes mängudes enne seda (va. Serbiaga mäng). samas Hispaania mängud olid igavad terve turniiri käigus. 0:1, 2:0, 2:1, 1:0, 1:0, 1:0, 1:0.

    kahes alagrupimängus suudeti lüüa 2 väravat. ülejäänud mängudes 1:0 võidud.

  9. #1689
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    ??
    kui hollandlased tegid vea, siis miks mängis Casillas selle palli värava eest lahti, mitte sealt, kus viga tehti? obv. anti see väravalöögiks.
    Ma ei mäleta, kus see täpselt lahti mängiti või mida kohtunik näitas. Either way, kohtunik võis eksida, aga see polnud põhjus ega alus Hispaania väravat kritiseerida. Statistiliselt tegid kohtunikud MM-l 96% otsuseid õigesti ja 4% valesti. Kui iga vale otsuse peale lased endale värava lüüa, siis alagrupist edasi ei saa.


    [/QUOTE]
    ja puude oli ikka kõva. ilma selleta oleks pall värava peale läinud, aga tänu puutele läks oma 2m mööda. pluss Casillas puutus seda palli tõrjudes omakorda veel ise.
    [/QUOTE]

    Siis oleks pidanud mitte müüri lööma, vaid sellest mööda. Natuke veider on eeldada, et mis oleks saanud, kui müüri poleks ees olnud ja kuhu pall oleks lennanud.

    [/QUOTE] ja tegelikult mängis paremat jalgpalli ju see turniir Holland. Hispaania tegi seda paremini finaalis, aga kui jälgida üldpilti, siis mängis Hispaaniast ilusamat jalgpalli nii Holland, Saksamaa, Argentiina kui ka Uruguai. [/QUOTE]

    Väga selgelt vähemuse arvamus. Enamik küsitletud eksperte peab siiski Hispaania mängu paremaks Hollandi omast. S.h. Hollandi enda eelmiste põlvkondade legendid. Hispaania lõi hiljuti üle 50a vana rekordi järjestikuste võitude seeria osas. Nad on ka Euroopa meistrid. Mõned peavad praegust Hispaania koosseisu üldse läbi aegade parimaks (täna uudistest lugesin, pole mu enda arvamus). Hollandi kohta on üldine arvamus, et nad muutsid stiili atraktiivsest efektiivseks ja see tõi edu. Hispaania lasi endale kaks väravat lüüa turniiril ja lõi ise kõige rohkem peale ja tekitas võimalusi. Realiseerimine jättis soovida, aga siin on õnneelement ka kõvasti mängus. Mulle isiklikult meeldis see, et isegi sakslased pidid peale mängu tunnistama, et selliselt koosseisult ei saa lihtsalt palli kätte kuidagi.
    Viimati muudetud tolmuahv poolt : 12.07.10 at 13:04

  10. #1690
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    imo tahavad 90% jalka fännidest näha väga halba mängu, kus mõlema tiimi kaitsjad on nõrgad ja mängijad muudkui jooksevad ühest otsast teise ja skoorivad kolle:S ...muidugi ka hüppavad pikali ja teevad rouodhouse kicke...
    Hispaania 1:0 võitude seeria on üks ilusamaid MM seeriaid:D Seal mängiti kõrgklassi jalkat...mitte 100 meetri sprinti:P

    ???

    halba mängu? sinu väitele vastupidi võib öelda ju, et 90% jalka fännidest tahavad näha väga head mängu, kus mõlema tiimi ründejõud on tugev. Hispaania palliveeretamine keskväljal, mis tihtipeale kuhugi ei viinud ei olnud pooltki nii nauditav kui Hollandi 2:0, 1:0, 2:1, 2:1, 2:1, 3:2 võidud.

    finaalis siiski oli Hispaania parem tiim ja see obv on see, mis loeb.

  11. #1691
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Siis oleks pidanud mitte müüri lööma, vaid sellest mööda. Natuke veider on eeldada, et mis oleks saanud, kui müüri poleks ees olnud ja kuhu pall oleks lennanud.
    minu point oli see, et kuidas kohtunik ei näinud, et see pall müürist rikošeti sai mitte see, et kuhu pall oleks läinud. ütlesin seda vaid, et näidata kui absurdne see kohtuniku otsus oli. Sneijder lõi palli nii, et oleks läinud värava peale ja hoopis läks ~2m väravast mööda. nii selge puude ja nurgalööki netu.


    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Mõned peavad praegust Hispaania koosseisu üldse läbi aegade parimaks (täna uudistest lugesin, pole mu enda arvamus). Hispaania lasi endale ühe värava lüüa turniiril ja lõi ise kõige rohkem peale ja tekitas võimalusi.
    olen täiesti nõus, et see koondis on läbi aegade Hispaania parim (mitte, et ma kümnete aastate taguseid koondiseid mäletaks). see näitab samuti kõrget klassi, et lasti endale 2 väravat lüüa (Tšiili ja Šveits).

    eks see arvamus neist on igal vaatajal erinev. mina isiklikult ei ole väga pettunud, et Hispaania võitis, sest hoidsin neile pöialt juba turniiri algusest. lihtsalt turniiri käigus kadus minu jaoks nende mängust mänguilu. eks iga inimene defineerib mänguilu erinevalt. minu jaoks söötude lükkamine ja 1:0 võidud need ei olnud.

  12. #1692
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    minu point oli see, et kuidas kohtunik ei näinud, et see pall müürist rikošeti sai mitte see, et kuhu pall oleks läinud. ütlesin seda vaid, et näidata kui absurdne see kohtuniku otsus oli. Sneijder lõi palli nii, et oleks läinud värava peale ja hoopis läks ~2m väravast mööda. nii selge puude ja nurgalööki netu.
    Läheb nats mölaks ära, aga ma vastan veelkord siiski: Kohtunik oli müüri ja värava vahel küljel, kus on ka tema koht. Tema nägi, et tugev löök läks värava poole ja napilt mööda. Sellist viga on väga kerge teha kui sa ei saa 4 5 korda aegluubis üle vaadata olukorda ja/või kaamera kombel väljaku kohal hõljuda, et kõike näha.

    Olen ise kunagi kohtuniku paberid teinud ja isegi mõnd harrastajate mängu vilistanud. Kui panna proffide tempo peale, siis peaks 75% otsustest randomiga tegema, sest kõik käib nii kiirelt, et sittagi ei näe ja kõik koguaeg mölisevad sinuga ja nõuavad õigust endale. Lisaks pead terve mängu kaasas jooksma ja mitte ainult palli nägema, vaid kõike väljakul toimuvat. Seda arvestades loetakse heaks tulemuseks, kui kohtunik ei tee 'resultatiivseid vigu'. S.t. neid, mis muudaks mängu saatust. Webb pigem ei teinud, v.a. paar võimalikku punast kaarti ja üks poolpidune penalti. Minu meelest oli seda arvesse võttes vile okei ja ühe marginaalse olukorra pärast ei tasu küll kohtunikku kritiseerida.

    Edit: copy-pasten paar rida rahvusvahelise kogemusega kohtunikult, kes sai asja kordusest vaadata:
    Me:
    Btw, kas sa finaalis mõne punase oleks andnud? Xavile penalti oleks andnud?
    Või Puyolile peale olukorda kaarti?
    Kohtunik says:
    põhimõtteliselt oleks võinud olla 4 punast hollandile + pen esp´le, aga kuna see on MM finaal....
    Me says:
    de Jong esimene rindulöögi eest, Robben teine värava löömise eest, kust ülejäänud kaks?
    Kohtunik says:
    van persie sama asja eest kui robben
    van bommel 2 kollast või otse pun
    Me says:
    Kas Puyol oleks teise kollase saanud?
    Kohtunik says:
    ei
    kui siis otse punase
    aga seal ei olnud viga, või noh, selliste eest ei otsustata mängu saatusi
    keskväljal võib ära võtta
    Viimati muudetud tolmuahv poolt : 12.07.10 at 13:36

  13. #1693

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    van Bommel on ka minuarust üks väga tähtis mängija Hollandi koondises. lõhub mängu, võtab vastastel isu mängida ning on tugev kaitselüli
    kuidas sa saad selle mehe provotseeriva tegevuse/kontstantse jalgadesse sõitmise ja hollandi ilusa mängu ühte posti kokku panna?

  14. #1694
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    kuidas sa saad selle mehe provotseeriva tegevuse/kontstantse jalgadesse sõitmise ja hollandi ilusa mängu ühte posti kokku panna?
    +1. Muidu toetasin pigem Hollandit finaalis, aga korduvalt see vend tõsiselt haige mulje endast jätnud. Juba eurosarjades - pea igas mängus idiootsuse tõttu saadud kollane tal. Pidev provotseerimine, nõmedad vead, ja paaniline närvitsemine.

  15. #1695
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    mitte, et Bommel mulle väga sümpatiseeriks, aga pea igas meeskonnas on olemas selline jõuline mängija, kelle töö ongi mängu lõhkuda ja vastastelt mänguisu ära võtta. nii ta on ja midagi parata ei ole.

  16. #1696
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    mitte, et Bommel mulle väga sümpatiseeriks, aga pea igas meeskonnas on olemas selline jõuline mängija, kelle töö ongi mängu lõhkuda ja vastastelt mänguisu ära võtta. nii ta on ja midagi parata ei ole.
    Seda kõike annab ka stiilselt ja väärikalt teha - Skrtel näiteks Slovakkias.

  17. #1697
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    rannas käisite?

  18. #1698
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Seda kõike annab ka stiilselt ja väärikalt teha - Skrtel näiteks Slovakkias.
    Hispaanial oli Senna (EMi MVP kandidaat), aga jäeti seekord koju. Ilmselt bettisid selle peale, et kui ise palli hoida, pole vaja teiste mängu lõhkuda :)

  19. #1699
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    Obv nii lihtsalt ei anta punaseid selle eest, et sa väravasse lööd pärast vilet palli. Muidugi see on kollase koht, aga kui sul kollane all on siis nii lihtsalt ei anta punast sellise pisi asja eest, eriti veel MM finaalis. Ja see jutt, et Hispaania oleks pidanud penalti saama, et seal kastis oli 100% viga, minu meelest ei vasta tõele. Kui me mõtleme ikka sama olukorda siis minu meelest üldse hispaanlane lõi ise vastu hollandi mängijat ja kukkus. Telekast muidu öeldi ka, et penalti koht, aga mismoodi?

  20. #1700
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: FIFA World Cup 2010 South Africa™

    sama hästi võib öedla: obv nii lihtsalt ei anta nurgalööke, kui müürist läheb pall üle otsajoone. muidugi on see nurgalöök, aga kui sa oled lisaajal ja eriti MM-finaalis, siis ei anta sellisel kohal nurgalööki.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES