Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 13 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 249
  1. #21
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    Diili teemas ta ütles pm ,et mängib challenge starsis tegelikult.

  2. #22
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Väga hea!

    Küsimus stakejatele, ega kellegil selle vastu midagi ei ole kui ma mängingi selle challengei starsis?
    Algselt oligi plaan seal teha, aga arvasin, et inimestel lihtsam FTP-sse kanda.
    Aga kuna enamus on starsi kandnud ongi mugavam seal mängida, pluss starsi soft on minu jaoks oluliselt tuttavam jne.
    Kui kellegil selle vastu midagi on andke teada.

    Viimased 4 osakut veel müügis, siis on kõik!


    EDIT: OSAKUT MÜÜDUD! (ootan rohelisekonna ja IamAllini raha ära ja saan mängima hakata)
    .

  3. #23
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    IMO pole põhjust muretsemiseks.

    Väljavõte esialgsest teemast.

    Tervist.

    Otsin lahkeid inimesi, kes tahavad mind stakeda NL50 HU-i mängima FTP-s

    Esiteks väike ülevaade minu NL50 HU statsidest

    Kasutaja starsis: Klaaspro
    Kasutaja FTP-s: Fold Im Suited


    FTP kasutaja Fold Im Suited pole isegi mängu alustanud, seega ma ei saa isegi absull aru antud teemas esinevatest KristjanLaas´i postitustest. Stake oli küsitud mängimaks NL50 HU-i FTP-s. Kõik muu on tema enda teema ehk mitte mingit vingerdamist ei saa olla. Kasutajanimega Fold Im Suited tuleb mängida 15k kätt või kuni 30 päeva FTP-s ja selle aja jooksul kaotada/võita x summa. Kõik muu on isetegevus ja ei kuulu diili tingimuste alla.
    niimoodi nititseda nüüd ka ei maksa kui ei olnud just eraldi diili rakebacki koha pealt

  4. #24
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Väga kohutav mis toimuma on hakanud.
    ( Click to show/hide )

    Oleks võinud ise shippida. vahet pole aga üleüldiselt.
    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )





    Tõmbasin vahepeal üle $100 miinusesse, õnneks sain mingi 400 kätt 4-tablida päris kehva mängijaga ja sain pisikeste pottidega plusspoolele tagasi.
    88 käsi on kohutav, sul sama sündroom mis mul... tuleb mõelda kogu rangele, mitte kõige nõrgemale osale rangest ja isegi sellel osal (any suited kaart) on väga solid võiduvõimalus

  5. #25

    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    Flipmachine ja lenC, olete kindlad, et kõik 14 stakejat olid sellest teadlikud ? Muudatus tingimustes oleks pidanud kajastuma esialgses postituses ehk igal stake andjal on täielik õigus oma raha 100% ulatuses tagasi nõuda, kui ta pole saatnud KristjanLaas´ile PM´i uute tingimustega nõustumise koha. Lisaks pole KristjanLaas´il olnud mingit õigust alustada mängimist uues keskkonnas, kui tal puudus kasvõi ühe stake andja nõusolek. Antud tingimuste täitmisel on aga kõik täielikult OK.

  6. #26
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    On sellel siis nii väga vahet, kus toas ta mängib?

    E:Kui oled valmis teda stakema FTP-s, siis starsis poleks? Mulle lihtsalt tundub, et te ei talu ebaõnnestumist.

  7. #27
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    Mina ei ole milleski kindel, lihtsalt avaldasin fakti, mis klaaspro kirjutas diili teemas. Isiklikult loodan, et saab veel mängu jooksma ja stakejad näevad suuri kasuminumbreid.

  8. #28
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    mis nimega ta mängib?

  9. #29

    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    klaaspro@stars

  10. #30

    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    ahha ou tüübid relax:D
    jep, tõmbas vahepeal miinust küll, aga käsi südamele pannes ei olnud suuremas osas neist minul süüd, käed ei pidanud vastu lihtsalt.

    Swong on HU-s standard ja võin praeguseks lubada, et ilmselt $2000+ kasumit ma ei teeni, kuna ligi kolmandik kätest on praegu ilgelt rabeledes mängitud ja siiani on väike miinus peal.
    Pluss bustoks ei lähe ma niikuinii, sest kui teie BR peakski otsa saama on mul backup bankroll millega edasi mängida.

    Swong on swong ja kindlasti läheb ta üle ja küll am lõpuks ka plussi näitan
    seekord oli swong lihtsalt pisut üle 10 BI hehe.

    Võtke vabalt ja natuke rohkem usku palun.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 28.04.10 at 02:35

  11. #31
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    a kuidas lood on siis?

  12. #32

    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    On sellel siis nii väga vahet, kus toas ta mängib?

    E:Kui oled valmis teda stakema FTP-s, siis starsis poleks? Mulle lihtsalt tundub, et te ei talu ebaõnnestumist.
    Aitäh, ma küll kirjutasin jah, et mängin starsis ja eriti vahet ei ole, soft mulle parem ja värki.

    Sorri veelkord, et pole aega kirjutada olnud, olen päris sees olnud mängus ja kõvasti vaevelnud, varsti postitan graafikud ka.

  13. #33

    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    Tsitaat Algselt postitas mkva Vaata postitust
    a kuidas lood on siis?
    olen 8BI tagasi grindinud.

  14. #34
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    Pics or did not happen :D

  15. #35

    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    edu härra laas :D

  16. #36

    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    [YOUTUBE]NG2zyeVRcbs[/YOUTUBE]
    Viimati muudetud lenC poolt : 28.04.10 at 03:51 Põhjus: parandasin su postituse

  17. #37

    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    Üks tüüp tegi ulme komplimendi just:
    "I don't think i can beat you in the long run, so im gonna hit n run, sorry charlie"

    Ja siis ma tundsin, et olen kunn.

    Kohe varsti postitan graphi ka. $100 veel grindida, et ilusti rakeback pro statuses olla uuesti.

    Kahju muidugi, et nii suur protsent kätest pidi raisku minema, aga mis seal ikka.

    (Btw mis on online mängimise maailmarekord, sest ma alustasin seda sessi eile hommikul kell 09.00, kell on praegu 07.50) Oh yeah, ma olen unustanud kogu see aeg süüa ja suitsu ka teha, kõht ilgelt koriseb, peaks sööma vahepeal, saaks vähe energiat juurde.

    tegelt poh, mulle aitab tänaseks, esimest korda tunnen väsimust. (rakeback prod steikisete kallid härrad:S, samas, oleks see kaar vastupidises suunas läinud oleks kordades nukram praegu, küll peale korralikku und tuleb järgmised 8k kätt ka profitit:D)




    Uploaded with ImageShack.us
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 28.04.10 at 07:54

  18. #38
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    nice dude! kep it up good work!

  19. #39

    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Flipmachine ja lenC, olete kindlad, et kõik 14 stakejat olid sellest teadlikud ? Muudatus tingimustes oleks pidanud kajastuma esialgses postituses ehk igal stake andjal on täielik õigus oma raha 100% ulatuses tagasi nõuda, kui ta pole saatnud KristjanLaas´ile PM´i uute tingimustega nõustumise koha. Lisaks pole KristjanLaas´il olnud mingit õigust alustada mängimist uues keskkonnas, kui tal puudus kasvõi ühe stake andja nõusolek. Antud tingimuste täitmisel on aga kõik täielikult OK.
    Hea mees oled sa küll, naerma ajad lausa.
    Kui kedagi oleks kottinud oleks ta/saab ta minuga neid asju rääkida ja kooskõlastada. Olen (enamasti) mõistlik inimene ja midagi oleks kokku ikka leppinud.
    Lambist spekuleerima ja intriige kütma hakata on tobe!

  20. #40
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    Krt ma lootsin, et näen siin enamvähem kuu pikkust challenget aga tundub, et paari päevaga on asi läbi. Siinkohal tahaks juhtida tähelepanu sinu pakutud teisele punktile *Mängida puhanuna.

    (Btw mis on online mängimise maailmarekord, sest ma alustasin seda sessi eile hommikul kell 09.00, kell on praegu 07.50) Oh yeah, ma olen unustanud kogu see aeg süüa ja suitsu ka teha, kõht ilgelt koriseb, peaks sööma vahepeal, saaks vähe energiat juurde.

    Kui sa nii veel jätkad tekib küll inimestel õigus hakata sult raha tagasi nõudma ning nemad freerollivad sinu kulul.

    Ja lõpetuseks soovin edu omalt poolt.

Lehekülg 2, kokku 13 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES