Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 5, kokku 5
  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    VAADAKE KÕIK ! DonDonkaja HUSNG 5.25$ Esimene video ! WOOO

    no flame!!!
    esimene video ja kiirelt tegin..järgmine kord panen effekte ka kui tahate :D

    http://char.planet.ee/pokker/Untitled.mp4

    üleval peaks olema täpselt 6 minuti pärast..niiet rahu..pean ise ära minema, panen uploadima

  2. #2

    Re: VAADAKE KÕIK ! DonDonkaja HUSNG 5.25$ Esimene video ! WOOO

    button limp ja donk bet flop on kohutavad liigutused imo. Kui 1tabled, siis hudil väga pointi pole, sellisel hudil pole mingit pointi enivei. PFR/VPIP on husngs kasutud statid. Sind huvitab buton open ning call BB, 3bet, fold 2 3bet ja cbetid ja foldid neile. Samuti on tore hudi stat donkbet flop ja fold to raise kuna nõrgad mängijad kipuvad leadima flopil ning saab abjuuusida. Aga minu esimene husng õppetükk tuli andu_andu 6.25 husng videost: positsioonis loose, oop tight! Kõige olulisem teadmine alguses.

  3. #3

    Re: VAADAKE KÕIK ! DonDonkaja HUSNG 5.25$ Esimene video ! WOOO

    Ma ei saa aru donkbettidest tundmatu vastase vastu ja ei hakkagi kunagi saama.

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: VAADAKE KÕIK ! DonDonkaja HUSNG 5.25$ Esimene video ! WOOO

    Tsitaat Algselt postitas sineep Vaata postitust
    button limp ja donk bet flop on kohutavad liigutused imo. Kui 1tabled, siis hudil väga pointi pole, sellisel hudil pole mingit pointi enivei. PFR/VPIP on husngs kasutud statid. Sind huvitab buton open ning call BB, 3bet, fold 2 3bet ja cbetid ja foldid neile. Samuti on tore hudi stat donkbet flop ja fold to raise kuna nõrgad mängijad kipuvad leadima flopil ning saab abjuuusida. Aga minu esimene husng õppetükk tuli andu_andu 6.25 husng videost: positsioonis loose, oop tight! Kõige olulisem teadmine alguses.

    ah need statid jäid peale ringgamest..

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: VAADAKE KÕIK ! DonDonkaja HUSNG 5.25$ Esimene video ! WOOO

    mulle meeldis see koht... :D

    kui ta nüüd uutesti betib, siis ma arvan et nupud sisse ..... kui ma callin muidugi

    nagu waaaaaaaaaat :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES