Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 89 EsimeneEsimene ... 6789101858 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 1767
  1. #141

    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    On kusagil seadustes selle kohta mingi punkt?
    Peast ei oska öelda hetkel, aga seadus on olemas.

    Edit: Pm on tegemist servituudiga, ehk teatud asjoludel võõra kinnisasja kasutamisega. Võin homme täpsemalt uurida, kui tarvis on.
    Viimati muudetud Godspeed_EJ poolt : 02.05.10 at 22:26

  2. #142
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Peast ei oska öelda hetkel, aga seadus on olemas.

    Edit: Pm on tegemist servituudiga, ehk teatud asjoludel võõra kinnisasja kasutamisega. Võin homme täpsemalt uurida, kui tarvis on.
    Oleks super, kui uuriksid :).

  3. #143

    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    faking hitnrunnijad tapke ära end paluuun
    tahaks bustoks täna.

  4. #144

    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Keegi mulle nõu oskab anda natukene?

    Nimelt on selline probleem, et tee mis on tänava ja minu hoovi vahel, kuulub naabritele. Naabrid on aga suhteliselt idootsed tüübid ja hakkavad iga kord tänitama, kui keegi minu perekonnast auto nende hoovile pargib ( see juhtub tavaliselt siis, kui nad oma auto(d) maja ette ajanud ). Nimelt ei maju sealt hoovist läbi sõitma, kui üks auto juba maja ette on aetud.
    Küsimus ongi selline, et kas on seaduslikke lahendusi, mille kasutamisel saab nad sundida minu perekonnale võimaldama läbisõidu nende hoovist ilma, et nad midagi öelda saaks ( mõni paragrahv EV seadustes vms )?
    Asjaõigusseadus

    § 156. Juurdepääs avalikult kasutatavale teele

    (1) Omanikul, kelle kinnisasjale puudub vajalik juurdepääs avalikult kasutatavalt teelt või kinnisasja eraldi seisvalt osalt, on õigus nõuda juurdepääsu üle võõra kinnisasja. Juurdepääsu asukoht, kasutamise tähtaeg ja tasu määratakse kokkuleppel. Kui kokkulepet ei saavutata, määrab juurdepääsu ja selle kasutamise tasu kohus. Juurdepääsu määramisel tuleb arvestada koormatava kinnisasja omaniku huve.

  5. #145

    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    Seega õigusega kasutada juurdepääsu kaasneb ka kohustus maksta juurdepääsu kasutamise eest tasu

    Kusjuures mingi seadusepunkt peaks sätestama ka selle, et operatiivsõidukil peab olema igal ajahetkel tagatud juurdepääs kinnisasjadele vms. ?

  6. #146
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Asjaõigusseadus

    § 156. Juurdepääs avalikult kasutatavale teele

    (1) Omanikul, kelle kinnisasjale puudub vajalik juurdepääs avalikult kasutatavalt teelt või kinnisasja eraldi seisvalt osalt, on õigus nõuda juurdepääsu üle võõra kinnisasja. Juurdepääsu asukoht, kasutamise tähtaeg ja tasu määratakse kokkuleppel. Kui kokkulepet ei saavutata, määrab juurdepääsu ja selle kasutamise tasu kohus. Juurdepääsu määramisel tuleb arvestada koormatava kinnisasja omaniku huve.
    Nojah...see annaks naabritele õiguse nõuda raha, et ma läbi nende maja eest läbi saan sõita...

  7. #147

    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    Loogiline, et neil on õigus raha nõuda. Kohus on aga selle jaoks, kui nad on täisidioodid ja nõuavad mingeid ulmesummasid või ajavad pm sõrad vastu.

  8. #148

    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    See peab olema mõistlik tasu ehk nii palju, kui kulub tee hooldamiseks vms. Lume äralükkamine, augud jne. Kui aitad igati kaasa antud tee parandamiseks/lumelükkamiseks, siis tasuküsimine ei ole mõistlik.

    Kasu nad sellest saada ei tohi.

  9. #149
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Keegi mulle nõu oskab anda natukene?

    Nimelt on selline probleem, et tee mis on tänava ja minu hoovi vahel, kuulub naabritele. Naabrid on aga suhteliselt idootsed tüübid ja hakkavad iga kord tänitama, kui keegi minu perekonnast auto nende hoovile pargib ( see juhtub tavaliselt siis, kui nad oma auto(d) maja ette ajanud ). Nimelt ei maju sealt hoovist läbi sõitma, kui üks auto juba maja ette on aetud.
    Küsimus ongi selline, et kas on seaduslikke lahendusi, mille kasutamisel saab nad sundida minu perekonnale võimaldama läbisõidu nende hoovist ilma, et nad midagi öelda saaks ( mõni paragrahv EV seadustes vms )?
    http://www.parnu.ee/index.php?id=362&lv_id=288

    Servituudi kandeks kinnisturaamatusse tuleb pöörduda Kinnistusameti poole. Eelnevalt peaksite saavutama kokkuleppe kinnistuomanikuga servituudi seadmiseks või viimase keeldumise korral nõudma servituudi seadmist kohtu kaudu.

    Aga mul küsimus: kuidas sai üldse võimalikuks, et sul pole teeservituuti / sissekäiku seni? Kas maa erastamise käigus sai see teine omanik maa tagasi ja te ei esitanud mingit nõuet teeservituudi kehtestamiseks? Või tehti mingi detailpalneering nii ära, et te ei saand oma sõna sekka öelda?

    Põhimõtteliselt saab ta hetkel väita, et miks just tema maa kaudu peaksite sisse käima, mitte mõne oma teise naabri maa kaudu, aga muidugi common sense võidab ma loodan.
    Viimati muudetud kilu6 poolt : 02.05.10 at 23:40

  10. #150
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    irw :D mölisesin nätuke netelleri suppordiga ja seekord sain insta vastuse :D

    sain vastu boldi+underline+capslock+color code :D

    ...meet our strict protocol for identity verification, because it’s OUTDATED, it’s older than 3 months. To learn more about how to..

    aga damn.. saatsin vist viimane kord vihahoos vale doci(esimene doc ei olnud outdated)

    st, kokku olen 3 korda not-outdated versiooni saatnud,,
    aga oky.. proovin ühekorra uuesti :)
    Viimati muudetud variatsioon poolt : 02.05.10 at 23:35

  11. #151
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    Tsitaat Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
    http://www.parnu.ee/index.php?id=362&lv_id=288

    Servituudi kandeks kinnisturaamatusse tuleb pöörduda Kinnistusameti poole. Eelnevalt peaksite saavutama kokkuleppe kinnistuomanikuga servituudi seadmiseks või viimase keeldumise korral nõudma servituudi seadmist kohtu kaudu.

    Aga mul küsimus: kuidas sai üldse võimalikuks, et sul pole teeservituuti / sissekäiku seni? Kas maa erastamise käigus sai see teine omanik maa tagasi ja te ei esitanud mingit nõuet teeservituudi kehtestamiseks? Või tehti mingi detailpalneering nii ära, et te ei saand oma sõna sekka öelda?

    Põhimõtteliselt saab ta hetkel väita, et miks just tema maa kaudu peaksite sisse käima, mitte mõne oma teise naabri maa kaudu, aga muidugi common sense võidab ma loodan.
    Lepingut pole tehtud, kuna minu vanatädi, kellele see ( nüüdsete naabrite ) maa ja maja muidu kuulus oli müües liialt naiivne. Tollel hetkel ei osanud ta seda iialgi arvata, et naabrid niimodi meiega huiama ( vabandust, ei leidnud paremat väljendit ) hakkavad.

    Jah...loomulikult on võimalus võtta minu perekonna maja kõrval maha 90 aastat vana puu ja läbi maja taga oleva linna maa rajada endale hoovile tänavalt otsetee, aga see on viimane võimalus, mida ma sooviksin rakendada, et olukorda lahendada.

  12. #152

    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    Servituuti kinnistusraamatus ei pea olema, see ei ole kohustuslik. Servituudiga lihtsalt tagatakse, et tee kasutamisõigus säilib ka õigusjärglastele. Kui lehvitad antud § naabri ees ning suudad mõistliku kokkuleppe saada, siis kehtib see kuni kinnistu võõrandamiseni/surmani.

    Ringitegemine on kindlasti kordi kulukam.

  13. #153
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Jah...loomulikult on võimalus võtta minu perekonna maja kõrval maha 90 aastat vana puu ja läbi maja taga oleva linna maa rajada endale hoovile tänavalt otsetee, aga see on viimane võimalus, mida ma sooviksin rakendada, et olukorda lahendada.
    Ma ei tea üksikasju, aga enda kogemused ütlevad, et naabriga asju kahasse teha on nigu Pearu ja Andrese teema:) Teed eraldi ja tuleb lõppkokkuvõttes odavam:) Aga see muidugi sõltub naabriga läbisaamisest, hetkel küll trumbid naabri käes (kui ta tahab olla vaenulik te vastu).

  14. #154
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu/Tln/Arensburg
    Postitusi
    428

    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    irw :D mölisesin nätuke netelleri suppordiga ja seekord sain insta vastuse :D

    sain vastu boldi+underline+capslock+color code :D

    ...meet our strict protocol for identity verification, because it’s OUTDATED, it’s older than 3 months. To learn more about how to..

    aga damn.. saatsin vist viimane kord vihahoos vale doci(esimene doc ei olnud outdated)

    st, kokku olen 3 korda not-outdated versiooni saatnud,,
    aga oky.. proovin ühekorra uuesti :)
    See netelleri verification on üldse ulme strict. Ma saatsin neile päris mitu bank statementi (alguses netist prinditud, pärast pangast võetud, koos templiga jne.) Lõpuks jõudsin järeldusele, et SEB statementiga seda kontot verifitseerida ei saagi, nii et tegin bookersisse konto ja ühe päevaga oli verification tehtud ja kaarditaotlus töös.

  15. #155
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    Vajadus kuskil ära mainida... Kõige nutsim videosari ever: DeucesCracked -> Tommy Angelo -> Eightfold Path to Poker Enlightenment

    Mindseti värk, sobib kõigile, nii live kui online mängijatele, ükskõik mis sorti mängu mängite. Hetkel 4 episoodi 8-st ära vaadatud ja igakord imestan kui f*cking hea shiit see ikka on.

  16. #156
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Vajadus kuskil ära mainida... Kõige nutsim videosari ever: DeucesCracked -> Tommy Angelo -> Eightfold Path to Poker Enlightenment

    Mindseti värk, sobib kõigile, nii live kui online mängijatele, ükskõik mis sorti mängu mängite. Hetkel 4 episoodi 8-st ära vaadatud ja igakord imestan kui f*cking hea shiit see ikka on.
    ty sir!

  17. #157
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    Hetkel @ Party pokker Monthly Million- 20 left. short.

  18. #158
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    user?

  19. #159
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mindseti värk, sobib kõigile
    idontthinksotim.jpg

  20. #160

    Re: ***MAI OFFTOPIC*** Lassoga on keelatud kala püüda!

    Tsitaat Algselt postitas EdgarP Vaata postitust
    Hetkel @ Party pokker Monthly Million- 20 left. short.
    doneq

    suht nittimine käib :D
    davai, hiti ära, saad tasapisi pärnu linna võlad ära maksta :D

Lehekülg 8, kokku 89 EsimeneEsimene ... 6789101858 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES