Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Enne täida test ja hiljem vali oma IQ vahemik.

Hääletajad
133. Sa ei tohi hääletada
  • 60 - 74 Donkey (Expected to lose quickly in all games)

    0 0%
  • 75 - 89 Donator (Expected to lose in all games)

    3 2,26%
  • 90 - 109 Average Player (Expected to lose slowly in raked games, break even in homegames)

    38 28,57%
  • 110 - 119 Low Stakes Winner (Wins at 100 NL and lower)

    50 37,59%
  • 120 - 129 Medium Stakes Cash Pro / Tournament Pro (Wins at 200-600 NL and tournament poker) (Wins at 200-600 NL and tournament poker)

    26 19,55%
  • 130 - 144 High Stakes Pro (Wins at 1K NL+)

    7 5,26%
  • 145 - 159 Poker Genius

    9 6,77%
Lehekülg 6, kokku 8 EsimeneEsimene ... 45678 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 142
  1. #101
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Aastal 2001 ei olnud eriti infot ka saada pokkeri kohta, et teada üldse kuidas võita.
    Ma rohkem tahtsingi vihjata sellele, et tol ajal oleks võinud ju kuhu iganes sattuda. Ja vaevalt et mindset palju erinev oleks olnud praegusest 12/9 mõtlemisest. Ja sellise niti imagega oleks tõenäoliselt igat limiiti biitinud.

    Edit: Ma pole siiani viitsind midagi õppida ja mingeid strateegia artikleid lugeda, aga näe reiki biidin ikka... Mis on tänapäeval ka juba üsna suur asi...

  2. #102

    Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

    104 =( mõttetu test lol tight agressive regular limps utg wat? ilmselgelt kanadalaste poolt tehtud imo

  3. #103
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Pole selle testiga kursis. Miks sina callid? Lühidalt.
    Esiteks, 3bet tehes võin ma üsna suure tõenäosusega vastu saada 4bet või 4bet ai ja seda ei tahaks. Kui lihtsalt callin, siis näen flopis kas suudan suckouti teha või mitte.

  4. #104

    Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kuidas see asjasse puutub strateegiaküsimuses, et palju mängus on? Ja ütleme, et tuleb täpselt sama küsimus (sul roll lauas) ja käsi selline, et sul AA preflop ja vastane shoveb - foldid? Siin spotis shovemine (eeldusel, et ta callib kõikide fullidega) on kasumlikum kui AA-ga preflop mingi teise käe vastu nupud sisse saada imo.
    Ei ole adekvaatne näide, AA on nuts, meil oli käes 2nd nuts.
    Sinu näide oleks võrdväärne kui meil oleks pre KK ja vastane overbetshoveb(esimest korda), siis kas foldid riskides kogu br-ga 500bb deep olles investinud 30bb.

    teiseks meil ei ole mingit eeldust siin käes, et vastane mängiks kehvemate fullidega nii (overbetiks). Meie ainus info on, et vastane pole varem midagi sellist teinud ja esindab ülimat tugevust.
    Me ei saa panna vastasele riidi arvestades, et standard regular/eelmine vastane või kes iganes võibolla mängiks väiksemaid maju/flushe nii, igale vastasele läheneme vastavalt sellele mis info meil tema kohta on.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 02.06.11 at 17:58

  5. #105
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Ei ole adekvaatne näide, AA on nuts, meil oli käes 2nd nuts.
    Sinu näide oleks võrdväärne kui meil oleks pre KK ja vastane overbetshoveb(esimest korda), siis kas foldid riskides kogu br-ga 500bb deep olles investinud 30bb.

    teiseks meil ei ole mingit eeldust siin käes, et vastane mängiks kehvemate fullidega nii (overbetiks). Meie ainus info on, et ta teeb seda esimest korda.
    Me ei saa panna vastasele riidi arvestades, et standard regular/eelmine vastane või kes iganes võibolla mängiks väiksemaid pote nii, igale vastasele läheneme vastavalt sellele mis info meil tema kohta on.
    Live aeglases mängus iga full house ongi nuts ja hea mängija 500BB deep 3betib AA-d preflop pmselt alati.

    Okei ma küsin nii: kui sa tead, et vastane iga full housega meie shove seal maha callib, kas siis sinu arust preflop AA-d omada ja all-in callida on parem kui seal shoveda?

  6. #106

    Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Live aeglases mängus iga full house ongi nuts ja hea mängija 500BB deep 3betib AA-d preflop pmselt alati.

    Okei ma küsin nii: kui sa tead, et vastane iga full housega meie shove seal maha callib, kas siis sinu arust preflop AA-d omada ja all-in callida on parem kui seal shoveda?
    Ei arva, aga me ei tea ju seda. Kui me teaks seda oleks see küsimusse lisatud.

  7. #107
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Esiteks, 3bet tehes võin ma üsna suure tõenäosusega vastu saada 4bet või 4bet ai ja seda ei tahaks. Kui lihtsalt callin, siis näen flopis kas suudan suckouti teha või mitte.
    Aga kas sa märkasid, et ülesandes oli kirjas, et vastane teab, et sa ta kaarte nägid?

  8. #108
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Me ei saa panna vastasele riidi arvestades, et standard regular/eelmine vastane või kes iganes võibolla mängiks väiksemaid maju/flushe nii, igale vastasele läheneme vastavalt sellele mis info meil tema kohta on.
    Kuidas ei saa? Niimoodi ju pokkerit mängitaksegi, lähtutakse "by default" 'ist. Kui ma mängin HU-d, istub tundmatu vastane maha ja saan T4o buttonil siis ma avan sellega, sest by default vastased 3betivad vähem kui 20%.

    Muidugi mu "by default" võib vale olla antud vastase kohta, ei ole eelmise sajandi lõpul New Yorkis nosebleed live mänge mänginud :)

  9. #109
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

    Ma saan kõigest aru mis seletate siin, aga imo on täiesti mõttetu seal olukorras all in minna, sest kui vastane callib siis ta callibki ainult AA-ga seal ma arvan. Kirjeldatud ju, et vastane on mingi jube hea mängija.
    Seega milleks riskida all inniga kui me calli saame ainult seljuhul kui me beat oleme.

  10. #110
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ma saan kõigest aru mis seletate siin, aga imo on täiesti mõttetu seal olukorras all in minna, sest kui vastane callib siis ta callibki ainult AA-ga seal ma arvan. Kirjeldatud ju, et vastane on mingi jube hea mängija.
    Seega milleks riskida all inniga kui me calli saame ainult seljuhul kui me beat oleme.
    Jube hea mängija =/= nit, kes aint uber-nutsiga callib.

  11. #111
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

    Vastane on tricky ning kui tal on maja, siis ta on seda underreppinud - ja ta teab seda ning nüüd üritab late valuet võtta. Kuid kui ta teab, et sa tead, et ta on tricky, võib ta arvata, et sa arvad, et ta püüab reppida underrepped handi airballiga. LOL
    Aga for real. Meie eesmärk mängides peaks olema kasumi maksimeerimine. EV maksimeerimine. Seega, kuidas saab siin mitte shippida.

  12. #112
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

    Kui sa arvad, et ta sind callib nõrgema majaga või flushiga siis läheks jah all in. Aga ma ei usu, et norm mängija seal callib nõrgema käega lihtsalt muud midagi.

  13. #113
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

    Villain võib pidada herot nõrgaks ning kuna on underreppinud oma kätt, siis callib ka shove laiemalt, kuna paneb hero laiema range peale. Mis selle trikkitamise mõte muidu oli? For fun?

  14. #114
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

    Hah :D.
    Selle trikitamise all võib see ka olla, et limbib AA-ga, ducy?

  15. #115
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

    Ei välistagi, kuid mitte ainult AA.

    E: Sa ei saa arvata, et ta ainuke trikk on AA limpimine.
    Viimati muudetud HU grinder poolt : 02.06.11 at 18:33

  16. #116
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Kui sa arvad, et ta sind callib nõrgema majaga või flushiga siis läheks jah all in. Aga ma ei usu, et norm mängija seal callib nõrgema käega lihtsalt muud midagi.
    Nõrgemal majal ja flushil on tohutu vahe.

  17. #117
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

    Ma eeldan, et ta flushiga ei calli seal mitte kunagi pmst.

    Kui sa ise oleksid seal olukorras villaini asemel kas sa calliksid shove ära nõrgema maja nii deep? Ma ei usu seda lihtsalt. Sa callid ainult AA-ga selle shove ära.

  18. #118
    Jube Noob Kasutaja oTT avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    180

    Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

    95 - alla Harju keskmise vist..

  19. #119

    Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kuidas ei saa? Niimoodi ju pokkerit mängitaksegi, lähtutakse "by default" 'ist. Kui ma mängin HU-d, istub tundmatu vastane maha ja saan T4o buttonil siis ma avan sellega, sest by default vastased 3betivad vähem kui 20%.

    Muidugi mu "by default" võib vale olla antud vastase kohta, ei ole eelmise sajandi lõpul New Yorkis nosebleed live mänge mänginud :)
    Loomulik, aga selliste küsimuste mõte ongi see, et sa pead lähtuma VAID infost, mis on küsimusega antud.
    as far as you know, siis 3x pot bet on absolute nuts või air.

  20. #120
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Kui kõrge on Sinu pokkeri IQ?

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ma eeldan, et ta flushiga ei calli seal mitte kunagi pmst.

    Kui sa ise oleksid seal olukorras villaini asemel kas sa calliksid shove ära nõrgema maja nii deep? Ma ei usu seda lihtsalt. Sa callid ainult AA-ga selle shove ära.
    Kõikide 9-tega fulleritega callin kindlasti juhul kui tegemist hea mängijaga mitte nitiga.
    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Loomulik, aga selliste küsimuste mõte ongi see, et sa pead lähtuma VAID infost, mis on küsimusega antud.
    as far as you know, siis 3x pot bet on absolute nuts või air.
    Any full house ongi absolute nuts as played vastase poolt.

Lehekülg 6, kokku 8 EsimeneEsimene ... 45678 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES