Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 18 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 342
  1. #1

    PokerStars Pyha Karu- NL50 HU, Sunday Mill algus, suurima poti rekord 331dol.

    Tere,

    Olen mänginud pokkerit umbes aasta aega nüüdseks, senini ainult 6 maxi põhiliselt, selle aasta algusest on turnadega triobetis kogunenud 6k dol jagu võite, cashis NL20 6 max mängides umbes 1-2k dol, HU pole varem kunagi tõsiselt mänginud, üksikud üritused turnadel või mõne väljavalituga mõned sessioonid.
    Siiski jälgides NL50 HU taset ja võimalusi Pokerstarsis ning Kristjani tegemistel silma peal hoides, otsustasin lõpuks sinna kasutaja teha ja täna, T 04.05 kandsin oma esimese rolli Starsi, 3000 eeku, mis oli siis vist umbes 240 dol ning läksin vastaseid otsima, algas üsna ilusti, sain juba 10min jooksul ühe 3 barrel ja all in blufi top pairiga maha callitud 4 5 6 boardil, aga seejärel tulid mõned beadid ja halvad otsused sinna otsa, tilt score 100 polnud PTRis asjatult, kõige kohutavam oli kaotada 300BB set over set situatsioonis ja pärast seda oli mul alles umbes 70dol ja sama vastasega edasi mängides jõudsin ma hetkeni mil mul oli 34 dol ja olin all inis, coinflipina A high vs open ended straight and flush draws, võitsin A highga ja sealt edasi suutsin ennast jällegi kokku võtta ning ühe päris uskumatu comebackiga maha saada.



    Uploaded with ImageShack.us

    Pre flop mina raisin, ta 3 betib, callin(3 bete tegi ta väga palju), flopis panustas 2/3, callisin, turnis jällegi 2/3, callisin(nii dry board oli kuidagi, ei tahtnud leppida sellega, et tal see K on), riveris läheb otse all-in, snapcallin.
    Vaadates käsi hiljem üle, nägin ma et riveris oli pot 42 ja ta panustas all in ehk siis 110 mul veel callida, arvestades ta eelnevat stiili ja overbetide puudumist, oleks ma pidanud veidikenegi asjade üle mõtlema.


    Uploaded with ImageShack.us

    Lõpptulemus, umbes 4h pärast oma viimase 34dol peal olles flipi võitmist, sama vastasega mängisin viimased 5-6h.
    Viimati muudetud Pyha Karu poolt : 05.06.10 at 10:22

  2. #2
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pyha Karu-räme fish, inspireeritud Kristjan Laas NL 50 HU edust.

    vähem kui 5 BI-ga HU cashi, ilma varasema kogemuseta? küsimus pole vist, kas lähed bustoks, vaid kui ruttu ... kristjan läks 1000$-ga NL50HU-sse ja selle kohtagi arvati alguses, et äkki liiga vähe.

    Proovi parem madalate HUSNG-dega kätt enne.

  3. #3
    Bännitud Kasutaja Skrunda avatar
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    102

    Re: Pyha Karu-räme fish, inspireeritud Kristjan Laas NL 50 HU edust.

    in b4 bustoLandz.

    vaatasin su käsi ka PTR's. väga scaredmoneyZ played on seal näha.

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Pyha Karu-räme fish, inspireeritud Kristjan Laas NL 50 HU edust.

    Edu!

  5. #5

    Re: Pyha Karu-räme fish, inspireeritud Kristjan Laas NL 50 HU edust.

    No scaredmoneyZ play kohta nii palju, et sellise taktikaga ei peaks olema võimalik 4 tunniga 16 buyini tagasi võtta, aga kui arvestada, et ma proovin leida kaotavaid mängijaid, siis nendega ei tasugi liiga loominguliseks bluffidega muutuda ja PTRis on siiski mõningaid vägagi light 4 bete ja isegi 5 bet pre flop crapiga, samuti sai tehtud nii mõnigi 3 barrel bluff ja check-raise all ine A kõrgega, sai korra ka 10 kõrgega re raised potis re raiseile all iniga vastatud vaid gutshotiga, nii et ma tõesti ei tea mida see scaredmoney play sinu jaoks tähendada võib.

    Lisaks veel pre flop all inid 4 betide vastu A 8 ja A 4ga, nii et vist veeeeeits panid mööda.
    Viimati muudetud Pyha Karu poolt : 05.05.10 at 03:25

  6. #6

    Re: Pyha Karu-räme fish, inspireeritud Kristjan Laas NL 50 HU edust.

    confirmed:busto

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Pyha Karu-räme fish, inspireeritud Kristjan Laas NL 50 HU edust.

    Tsitaat Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
    confirmed:busto
    kes on busto ? püha karu ?

  8. #8
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Pyha Karu-räme fish, inspireeritud Kristjan Laas NL 50 HU edust.

    Ei.

  9. #9

    Re: Pyha Karu-räme fish, inspireeritud Kristjan Laas NL 50 HU edust.

    Googoggooo stack em all !

  10. #10

    Re: Pyha Karu-räme fish, inspireeritud Kristjan Laas NL 50 HU edust.

    Sain just lõpule oma 2. sessioniga, proovisin vahepeal kahe erineva vastasega mängida, aga siis tammusin suht ühe koha peal ja ei suutnud keskenduda, triost on tulnud ka see halb harjumus, et hakkan otsustega kiirustama, sest unustan ära pidevalt, et timebank aktiveerub ise, lõpuks suutsin ennast siiski kokku võtta ja sai 1 vastane stackitud ja pärast seda teisega pikem HU session teha, lõpptulemus temaga oli selline:



    Uploaded with ImageShack.us

    Vastase kohta nii palju, et kui eile mängisin ma pre flop üsnagi agressiivse loose vastasega, kes sessiooni lõpus muutus üsna passivseks, siis seekord oli vastane alguses ikka väga tight, aga lõpu poole muutis oma mängu täielikult, ise ütles kah "if i wanna make up the losses, ill have to gamble" ja seda ta tegigi, hakkas tegema 5x 3 bete, mida mul oli väga raske callida oma mediocre raisidega ja tal õnnestus neid teha pidevalt mu Q 7, K 6 tüüpi käte vastu, justkui oleks tal tell olnud, sest väga harva oli mul tugev käsi vastu panna neile, ta näitas mulle käsi kah millega ta neid tegi, seal oli 3 3, 7 7, Q J jne jne, lõpu poole läksin all in 10 10 ga ühe ta järjekordse 5x 3 beti peale, callis ära, tal A Q suited, sai doublei, aga umbes 5min hiljem sain ma turnil nutsi tema 2nd nutsi vastu ning sain ta stackitud, 250dol pot oli umbes, väga tore inimene paistis olevat, andsin nõu kah talle lõpu poole, et ta peaks ikka bluffima rohkem...mitte just parim idee, sest ta sai mu sellega K K pealt maha 3 4 5 6 boardil, näitas A kõrget. Pärast seda nuts, 2nd nuts setupi ta lahkus, oli ennem öelnud juba, et ei hakka kogu oma BR mulle andma ja ei re-loadi enam.
    Viimati muudetud Pyha Karu poolt : 07.05.10 at 04:04

  11. #11
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Pyha Karu-räme fish, inspireeritud Kristjan Laas NL 50 HU edust.

    that is a weird looking dog you have a picture of

  12. #12

    Re: Pyha Karu-räme fish, inspireeritud Kristjan Laas NL 50 HU edust.

    Rapist glasses combined with a pedophile beard to create that creepy sex face uve always dreamed about.

  13. #13

    Re: Pyha Karu-räme fish, inspireeritud Kristjan Laas NL 50 HU edust.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    that is a weird looking dog you have a picture of
    LOL, see oli hea

  14. #14

    Re: Pyha Karu-räme fish, inspireeritud Kristjan Laas NL 50 HU edust.

    Roflcopter kui põnev praegu on, 3s sessioon, mille täna hommiku poole lõpetasin, näitas just hetk tagasi -50dol, nüüd näitab see -75dol, aga veel on käsi puudu. Kas tuleb mu esimene kaotav sessioon või mitte!!!

  15. #15

    Re: Pyha Karu-räme fish, inspireeritud Kristjan Laas NL 50 HU edust.

    kala

  16. #16

    Re: Pyha Karu-räme fish, inspireeritud Kristjan Laas NL 50 HU edust.

    Phewww, asi läks päris napiks, siiski, kaotavat sessiooni ei tulnud ja olen ikka veel maailma parim HU mängija.



    Uploaded with ImageShack.us

  17. #17
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: Pyha Karu-räme fish, inspireeritud Kristjan Laas NL 50 HU edust.

    Väga kena!

  18. #18

    Re: Pyha Karu-räme fish, inspireeritud Kristjan Laas NL 50 HU edust.

    4s sessioon tehtud, umbes 2h kestis, vastased olid üsna passiivsed tight mängijad, aga mul õnnestus ikkagi AK flushdraw ja oversitega ühe min raisei vastu all in minna, oli küll re raised pot, kuigi oleks odavalt kah saanud tõmmata, set oli vastas ja ei tulnud ära, sellepärast ka suht väike pluss selle tüübi vastu, samamoodi ka teise vastasega, kes väga harva re raisis, callisin 7 10 suitediga ära, et lõpuks üks suur pot kah mängida, käsi siin.



    Uploaded with ImageShack.us

    Flopis ta tegi cbeti 2/3, re raisin umbes 2.5x ja ainus mõte mis läbi käis, oli et no kes teab äkki isegi foldiks A K või A Q ja muidu on flip suht, aga õige oleks olnud lihtsalt flop ja turn hea hinna eest callida, sest ega ta siiski A K või A Q väga suure tõenäosusega maha poleks pannud.

    Siit ka sessi lõpetav käsi, pärast oma A A-ga võitu muutus ta isegi veel tightimaks ja ma võtsin puhtalt cbetide ja 2 barrel bluffidega järgi talle, ka mõni suurem river bluff.



    Uploaded with ImageShack.us

    Ta raisis pre flop, pani cbeti 2/3, re raisisin 2.5x, kuna turnis board paardus, ei hakanud ma enam edasi bluffima, sest sealt edasi ei foldi ta enam ühtegi paari, checkisin, checkis vastu, kuna river andis mulle pmselt parimad 2 paari lauas, mõtlesin et no siit võib isegi kinni makstud saada, võimalik et isegi A high poolt, bettisin 12/16 poti ja calliski ära, hea lõpp, ei tahtnudki taga enam eriti mängida, foldis pre flop ikka liiga palju oop, igav hakkas.

    Sess jõudis lõpuks numbritena ka PTRi:



    Uploaded with ImageShack.us
    Viimati muudetud Pyha Karu poolt : 08.05.10 at 11:51

  19. #19

    Re: Pyha Karu-räme fish, inspireeritud Kristjan Laas NL 50 HU edust.

    Tsitaat Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
    4s sessioon tehtud, umbes 2h kestis, vastased olid üsna passiivsed tight mängijad, aga mul õnnestus ikkagi AK flushdraw ja oversitega ühe min raisei vastu all in minna, oli küll re raised pot, kuigi oleks odavalt kah saanud tõmmata, set oli vastas ja ei tulnud ära, sellepärast ka suht väike pluss selle tüübi vastu, samamoodi ka teise vastasega, kes väga harva re raisis, callisin 7 10 suitediga ära, et lõpuks üks suur pot kah mängida, käsi siin.



    Uploaded with ImageShack.us

    Flopis ta tegi cbeti 2/3, re raisin umbes 2.5x ja ainus mõte mis läbi käis, oli et no kes teab äkki isegi foldiks A K või A Q ja muidu on flip suht, aga õige oleks olnud lihtsalt flop ja turn hea hinna eest callida, sest ega ta siiski A K või A Q väga suure tõenäosusega maha poleks pannud.

    Siit ka sessi lõpetav käsi, pärast oma A A-ga võitu muutus ta isegi veel tightimaks ja ma võtsin puhtalt cbetide ja 2 barrel bluffidega järgi talle, ka mõni suurem river bluff.



    Uploaded with ImageShack.us

    Ta raisis pre flop, pani cbeti 2/3, re raisisin 2.5x, kuna turnis board paardus, ei hakanud ma enam edasi bluffima, sest sealt edasi ei foldi ta enam ühtegi paari, checkisin, checkis vastu, kuna river andis mulle pmselt parimad 2 paari lauas, mõtlesin et no siit võib isegi kinni makstud saada, võimalik et isegi A high poolt, bettisin 12/16 poti ja calliski ära, hea lõpp, ei tahtnudki taga enam eriti mängida, foldis pre flop ikka liiga palju oop, igav hakkas.

    Sess jõudis lõpuks numbritena ka PTRi:



    Uploaded with ImageShack.us


    callisin 7 10 suitediga ära, et lõpuks üks suur pot kah mängida, käsi siin.
    Et üks suur pot ka mängida?
    Honestly ma arvan, et 7T on natuke liiga capper, et sellega see "suurt kätt" ära mängida, vastase stackist läheb preflop u. 10% , siis ma arvan, et flopp tuleb natuke liiga tihti sulle väga ebasobiv või sa tõmbad inside 2nd nutsi vms.

    As played kui sa räägid, et vastane on ülitight, siis on raise flopis halb imo.
    Kuigi paar ja mastitõmme on üldiselt küll hea käsi, siis ma arvan, et kui sa oled siiski kindel, et vastasel on monster, siis pole mõtet stacki sisse commitida, sest underdog oled sa sellisel juhul anyway.

    Flopil tõstes loodad sa lihtsalt, et tal on 2 kätt: KK või QQ, neid ta foldiks, maybe. sinu asemel calliks flopi ja missides olenevalt turni betist foldiks või calliks turni.



    Haige inimene oled siiski ja päris ulmeliselt beatid taset, kade hakkab isegi varsti. HU4ROLLZ?
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 08.05.10 at 20:34

  20. #20

    Re: Pyha Karu-räme fish, inspireeritud Kristjan Laas NL 50 HU edust.

    7 10 on Daniel Negreanu lemmikkäsi ja ta on mu ainus iidol onlineis.

    Update. 5s sessioon läbitud, 3h, võin kindlalt öelda, et siiani mu kõige paremini mängitud sess, miiiiindfreak, siit ka mõned käed.



    Uploaded with ImageShack.us

    Vastane re raisis pre flop väga laia rangeiga, 3 barrel blufid tema arsenalist pmselt puudusid, seda sai testitud mõned korrad, seega oli kerge ka re raised pote ära varastada ja heade kätega callida ja turnis vahel ka checkida trappimiseks. Flopis pani standard 60 prossa cbeti, callisin, turnis checkis, checkisin vastu, riveris checkis, bettisin meelega numbri mida ma varem polnud kasutanud, 16, varem olin enamasti 14 pannud valuebetideks ja ta läks all in, mul veel mingi 25 callida, callisin üsna kiiresti, sest ta polnud nii hea mängija, et monsteritega checkida 2x ja flushdrawde bettimist jätkas ta ka turnil enamasti, omatud nup.



    Uploaded with ImageShack.us

    Olin eelnevalt oma monsteritega tema 3 bete ainult callinud, kuna ta tegi neid nii palju ja 2 mu A A slowplayd ehk siis 3 beti callimist jõudsid ka kenade suurte potidena showdownini, korra oli isegi K K vastas.
    Seega, kuna ta teadis, et mulle meeldib trappida, otsustasin ma seekord just 4 betida ka oma monsterit, ta tegi üsna kiire all ini selle peale ja mul oli au seda callida, miiiindreak.



    Uploaded with ImageShack.us

    See käsi sai mängitud üsna kohe pärast tema mitut suurt kaotust, ma 3 betisin pre flop, checkisin flop, ta betis, callisin, checkisin turni, ta betis sisse mingi 2/3, läksin all in, tal veel mingi 20dol callida, calliski ära, lulz.
    Ma polnud varem flopil check callinud, olles ise re raiser pre flop, samuti polnud ma varem proovinud check raisida turnil re raised potides ja kuna ta oli üsna tiltis ning mul on sellel flopil ka üsna tihti parim käsi, siis otsustasingi selle movei turnil ära teha, sest panin ta mingi draw peale, uudishimu pärast ta ilmselt calliski ära.



    Uploaded with ImageShack.us

    Siin käes ta 3 betis, ma callisin flopis ta cbeti, turnis jätkas, callisin, riveris checkis.
    Pot oli vist mingi 50 riveris ja kasutasin jällegi tema arvamust minust, olin tavaliselt tugevate kätega seal mingi 34 pannud, seekord 42, lootes et ta paneb mu missed draw peale ja seda ta tegigi ilmselgelt.



    Uploaded with ImageShack.us

    Selle käe üle olen vaat et kõige uhkem, tüüpiline tema re raise pre flop, flopil callin, turnis ta jätkab, callin, riveris checkib mulle, pot on umbes 50dol. Kuna seal oli niiiii palju drawsid missinud, otsustasin all inida ja ta callis u 60dol ära ning pärast seda kätt lahkus.
    Viimati muudetud Pyha Karu poolt : 10.05.10 at 13:19

Lehekülg 1, kokku 18 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES