Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 34
  1. #1

    Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

    tere!

    Sain täna oma 3a pokkerikarjääri jooksul esimest korda Royal Flushi, see peab küll hea enne olema Minu pokkerimäng sai alguse sellest, et kuulsin uuest ja huvitavast mängust etv kaudu ning nii saigi oma esimene pokkerikonto tehtud. tänu väikestele boonustele ja igasugu vip stellaritele olen siiani pidanud suhteliselt vähe koolitusraha mängu alla panema ca 5- 7K vast ja kokkuvõttes kõigun break even või natukene kaotaja staatuses, aga nüüd peab see staatus muutuma ja vähemalt micro tasemel tahan võitvaks mängijaks saada!

    päeviku tegin sellepärast, et hoida silma peal enda tegemistel ja et saaks koos Teie abiga mängu parandades vahest leiva peale vorsti lubada:)

    1. september sai selleks kuupäevaks, millal hakkasin oma mängu nö sisu panema, varemalt lasin lihtsalt nagu sisemiselt enda jaoks parem tundus nii 8- 16 laual korraga, lisaks ostsin samal päeval ka Poker Tracker3 micro versiooni, millega jälgin graafikuid ja statse, aga hud- iga ei oska laudades veel midagi peale hakata.

    mängida kavatsen 5 päeval nädalas ja iga päev ca 2- 3h, lisaks 1 päeva võtan käte analüüsiks\pokkerikirjanduse lugemiseks. minu küsimused mängu kohta ja pokkerisõnavara ei ole just tugevamate killast, aga ma luban ka selle nõrkuse enda juures aja jooksul likvideerida.

    siin on minu esimesed septembri\oktoobri FR NL10 tulemused enda aretatud 4- 5 versioonist "õigest pokkerimängust."





    peale selliselt kaotamist, tõmbasin käsipiduri peale ja kolisin NL5 ning hetkel on käimas guru ranka tabeli järgi järgmine projekt, mille kohta saadan graafiku järgmise 50K pärast ehk läheb paremini...

    Elame näeme, kas saan rohkem kui kuiva leiba ja säästukino endale lubada
    Viimati muudetud eluvaatleja poolt : 13.11.10 at 11:21

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

    FR kohta on imo vpip 20+ liialt loose kui just tõesti väga hea loose mängija ei ole. Millises toas mängid? Vähemalt Pokerstarsi NL10 fr on küll nii sick haige tag nit urgas, et seal ma kasumi huvides küll tulistada ei soovita.

  3. #3
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

    FR kohta oled natukene loose. mitte, et 20 midagi väga hullu oleks, aga ilmselt pole su postflop mäng nii hea. preflop raise peaks ka suurem olema. ära limbi nii palju. vpip 20 juures võiks preflop raise jääda vast 16-18 kanti. ranka tabeli järgi peaksid vist mingi 10/8 laskma vms. pole kindel.

    edu!

  4. #4

    Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

    sa RANKA TABELIST oled midagi kuulnud? kui ei siis võta kohe ette... kui loed siin viimase aja asjalikema microgrinderite päevikuid saad aimu mis selles tabelis veidi korrigeerida ja muu puhas raha printimine juba :)) VPIP ja PFR vahe ka tohutu - limbid liiga palju ja raiseda võiksid tsipa rohkem - aga tabel aitab seda paika saada

    edu laudades

  5. #5

    Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

    Tsitaat Algselt postitas lypsja Vaata postitust
    sa RANKA TABELIST oled midagi kuulnud? kui ei siis võta kohe ette... kui loed siin viimase aja asjalikema microgrinderite päevikuid saad aimu mis selles tabelis veidi korrigeerida ja muu puhas raha printimine juba :)) VPIP ja PFR vahe ka tohutu - limbid liiga palju ja raiseda võiksid tsipa rohkem - aga tabel aitab seda paika saada

    edu laudades
    Kui sa oleksid esimesegi postituse läbi lugenud, teaksid sa, et ta töötab ranka tabeli kallal.


    Jõudu sulle igatahes. Usun, et kui vaeva näha, hakkab graafik ka ülespoole liikuma.

  6. #6

    Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

    Tsitaat Algselt postitas mehumble Vaata postitust
    Kui sa oleksid esimesegi postituse läbi lugenud, teaksid sa, et ta töötab ranka tabeli kallal.
    ehhh :) kiiruga lugesin ja viimane lõik jäi vahele :)

    aga kui töö käib siis juba pool võitu olemas

  7. #7

    Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

    mängin poker starsis ja limpsin väikeste paaridega, sellest ka see kõrge vpip.

    hetkel veel raha printimine eriti ei toimi, mänginud ca 15K kätt ja 11$ plussis.
    Viimati muudetud eluvaatleja poolt : 03.11.10 at 22:36

  8. #8

    Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

    shitt päev oli, pokker ajab jooma, võtan korgi maha.

    käsi teinud 20K ja varsti postitan uue graafiku ning õpin foorumisse käsi postitama.

  9. #9
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

    Tsitaat Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
    mängin poker starsis ja limpsin väikeste paaridega, sellest ka see kõrge vpip.
    Muide ainult väikeste paaride limpimisest ei tule kõrge VPIP :)
    Ikka muu rämpsuga paned raha sisse.

  10. #10

    Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Muide ainult väikeste paaride limpimisest ei tule kõrge VPIP :)
    Ikka muu rämpsuga paned raha sisse.

    hea tähelepanek, nii peaks siis õige olema, et kuna limpisin väikseid paare on vpip ja pfr vahe nii suur ehk siis väikeste paaride limpimine on ÜKS PALJUDEST võimalustest ajada vpip ja pfr vahe suureks!?
    Viimati muudetud eluvaatleja poolt : 08.11.10 at 09:22

  11. #11
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

    Tsitaat Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
    hea tähelepanek, nii peaks siis õige olema, et kuna limpisin väikseid paare on vpip ja pfr vahe nii suur ehk siis väikeste paaride limpimine on ÜKS PALJUDEST võimalustest ajada vpip ja pfr vahe suureks!?
    tõsta väikseid paare ka hilisest positsioonist samamoodi nagu kõrgeid paare, kui saad raise siis saad maha panna kui callitakse on odse set mineda ja siis on suht kindlalt rahad käes ka. Limp callida pole mõtet, siis saavad enamus aru mis kaartidega sa seal mängid... ja kui raisid siis raisi alati 3x bb või 4x bb oleneb kuidas sulle meeldib.

  12. #12

    Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

    sai siis 25K käsi ära tehtud ja hetkel kasum 11$, lasin 8- 10 laual korraga. üritan üsna juhendi järgi lasta ja nüüd hakkavad juba positsioonid ja käed pähe kuluma.

    näen võimalusi seda ranka manuaali veidike muuta ja olukordi enda kasuks pöörata, aga siiski lähen oma üritusega lõpuni ja teen juhendit järgides ikkagi 50K kätt täis, lisan vaid mõned lauad juurde.

    testisin erinevaid käte konvertimise softe, aga enamus neist ei klapi 1:1 ranka positsioonide nimetustega va http://www.flopturnriver.com

  13. #13
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

    http://weaktight.com/ on küll väga kerge ja sellega saab siia käsi postitada.

  14. #14

    Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

    täna peaks see nädalapäev olema, kus luban endale pokkerivaba päeva, aga hull mängukihk on peal, jube raske on reziimist kinni pidada ja sundida ennast mitte mängima... kui enamus mängijaid alustab päevikut "koledatest" kätest, siis mina panen ühe ilusa, mida kihu rahuldamiseks aeg- ajalt vaatamas saan käia

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($6.33)
    UTG ($3.56)
    UTG+1 ($1.32)
    MP1 ($5.14)
    Hero (MP2) ($4.93)
    CO ($5)
    Button ($4.71)
    SB ($2.45)

    Preflop: Hero is MP2 with A, 10
    UTG bets $0.10, 2 folds, Hero raises to $0.25, 4 folds, UTG calls $0.15

    Flop: ($0.57) Q, K, J (2 players)
    UTG bets $0.15, Hero calls $0.15

    Turn: ($0.87) 6 (2 players)
    UTG bets $0.70, Hero calls $0.70

    River: ($2.27) 8 (2 players)
    UTG bets $1.40, Hero raises to $2.80, UTG calls $1.06 (All-In)

    Total pot: $7.19 | Rake: $0.35

    Results:
    UTG had 10, A (straight, Ace high).
    Hero had A, 10 (royal flush).
    Outcome: Hero won $6.84
    Viimati muudetud eluvaatleja poolt : 14.11.10 at 13:58

  15. #15
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

    1. Mängi full stackiga
    2. Beti suurused paika, antud käes oleks 0,35 õige suurusega bet
    3. Tõmba range vähe koomale, royal on ilus käsi aga mina panen ATs selliselt positsioonilt mucki.

  16. #16

    Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    1. Mängi full stackiga
    2. Beti suurused paika, antud käes oleks 0,35 õige suurusega bet
    3. Tõmba range vähe koomale, royal on ilus käsi aga mina panen ATs selliselt positsioonilt mucki.

    1. full stack oleks 12.50$ aga enamus mängijaid laseb 5$
    2. võtan 2x BB suurust raiset kui limpimist
    3. kasutan ranka tabelit ja seal tuleb MP2 pealt ATs raiseda

    tänan soovituste eest, proovin full stackiga mängimise ja 2x raisele kõrgema panusega vastata kui siiani tegin (kuigi mulle jääb mulje, et mida vähem on vastane poti investeerinud seda kergemini paneb oma käe cbeti peale maha).

    hetkel 31K käsi tehtud ja 43$ plussis.
    Viimati muudetud eluvaatleja poolt : 16.11.10 at 10:42

  17. #17

    Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    2. Beti suurused paika, antud käes oleks 0,35 õige suurusega bet
    see on vist norimine, aga pigem on õige suurusega bet 0,4 kuni 0,5 - või kuskil välja lastud uuemad teoreetilised lähenemised 3-bet'idele

    Tsitaat Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
    3. kasutan ranka tabelit ja seal tuleb MP2 pealt ATs raiseda
    siin sa ei raise vaid re-raised ja "Ranka tabeli" järgi on see FOLD... re-raiseda võid alates AK+

    teadmata vastase kätt mida sa oleks teinud tema 4-bet peale?:
    a) 1,25
    b) all-in

  18. #18

    Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

    Tsitaat Algselt postitas lypsja Vaata postitust
    see on vist norimine, aga pigem on õige suurusega bet 0,4 kuni 0,5 - või kuskil välja lastud uuemad teoreetilised lähenemised 3-bet'idele



    siin sa ei raise vaid re-raised ja "Ranka tabeli" järgi on see FOLD... re-raiseda võid alates AK+

    teadmata vastase kätt mida sa oleks teinud tema 4-bet peale?:
    a) 1,25
    b) all-in
    2. võtan 2x BB suurust raiset kui limpimist ja raisena võtan siis kui mul on käes väike taskupaar (tabelis on 1 limperi puhul MP2 pealt ATs raise, kas olen õieti aru saanud kui tegemist on minu jaoks 1 limperiga, siis võin sellise valemi järgi tõsta....?).

    c) fold


    tabelit järgides lasen umbes vast ca 90- 95% ulatuses nii nagu seal kirjas on

    aga anna teada kui midagi silma jääb, mida paremaks võiksin muuta. kui 50K käsi läbi, siis hakkan erinevaid versioone katsetama, mida enda arvates võiksin mängus muuta.

  19. #19

    Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

    no minul aitas swinge vähemaks muuta varajaselt positsioonilt väikeste paaride mängust välja jätmine, kui just ees limbitud ei ole... ning kui muidu teen kõiki tõsteid 4 x BB, siis viimased 10-15K kätt olen teinud CO, BTN ja SB pealt 3 x BB ja kui varem non-showdown joon langes vaikselt, siis alates 3xBB kasutamisest jookseb see täpselt horisontaalselt (isegi õrn + on)... winrate on küll väike +, kuid pole eriti midagi kiita - siiani ei oska FOLD nuppu kasutada ja õrnad tildi ilmingud viivad samuti + alla...

    ehk suvalise vastase 4-bet peale sa foldiks... miks sa siis üldse tõstad teda üle ja veel nii väikse tõstega... ei pea suurem geenius olema et paar kolm korda näha seda lüket sinu poolt ja siis lajatada 4-bet ja edaspidi sind abuseda nendel momentidel... ma ei tea kui õige see on, aga ma olen viimasel ajal sellistele idiootsetele re-raisedele suranud mõnuga otsa (loogikaga, et kui mu käsi oli algselt tõstet väärt siis on ta väärt ka shovemist kuna tavaliselt on vastas mingid arusaamatud 2 pilti või veel hullem J6s tüüpi lehed) ja rahvas maksab tihti kinni oma olematu kaardiga, harvem leiavad ka foldi... ootaks siinkohal targemate meeste arvamusi

  20. #20

    Re: Mikromees tahab tsirkust ja leiba!

    kas sellises olukorras oleks saanud midagi paremini teha? foldida flopil vastase raise peale?

    vastase statsid: vp10/pr3/afg100 (31)


    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP1 ($1.90)
    MP2 ($4.69)
    CO ($4.76)
    Hero (Button) ($4.12)
    SB ($0.39)
    BB ($2.81)
    UTG ($5.08)
    UTG+1 ($3.97)

    Preflop: Hero is Button with K, K
    1 fold, UTG+1 bets $0.15, 3 folds, Hero raises to $0.50, 2 folds, UTG+1 calls $0.35

    Flop: ($1.07) 4, 10, 4 (2 players)
    UTG+1 checks, Hero bets $0.80, UTG+1 raises to $2.35, Hero raises to $3.62 (All-In), UTG+1 calls $1.12 (All-In)

    Turn: ($8.01) J (2 players, 2 all-in)

    River: ($8.01) 7 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $8.01 | Rake: $0.39

    Results:
    Hero had K, K (two pair, Kings and fours).
    UTG+1 had 10, 10 (full house, tens over fours).
    Outcome: UTG+1 won $7.62
    Viimati muudetud eluvaatleja poolt : 17.11.10 at 22:20

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES