Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 41

Niitvaade

  1. #10
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Tähtsad aspektid NOTE-de kirjutamise juures ja kuidas neid võimalikult lihtsalt v

    Veits lisan oma asju, ärge pahandage.


    Starsis on uued color-coded ühed coolid asjad, kui vastavalt modida, siis saab need umbed selliseks teha(link) ja installi õpetus:



    Ise kasutan neid nii, et iga kokkupuude fishiga=roheline ring ümber, et lobbys kohe näha oleks. Regularide vastu on asi keerulisem, kuna mul on raskusi klassifitseerimisega mängijaid nittideks, TAG-ideks ja LAG-ideks (paljalt VPIP pealt on seda totter teha, kuna postflop tendencyd võivad ühe suure mixi nendest kokku luua), siis ise panen värvid winrate järgi. Ei leia, et see ka mingi väga tugev mängija identifitseerija oleks, kuna winrate on vähemalt siin foorumis kõvasti ülehinnatud(kuna FR-s on see bumhuntimise/HU-SH mängimise efekt nii suur). Lõppude lõpuks on ikkagi kergem mängida b/e mängijate vastu, kui LAG-ide. Aga see selleks.

    Teine asi, mis ma teen, on see, et ma töötan "vabal ajal" databaasiga. See tähendab, et kui mul saab 1k kätt kellegi kohta täis(see number võib vabalt suurem olla, kuna mul on püsivusega probleeme, siis peab töö ära tegema). Ehk siis, vaatan mängijal kõik statid üles, kirjutan note-desse erilised asjad välja(mängu ajal ei taipa teatud stattide hulgas tuhnida). Lisaks, ma vaatan üle kõik nende suuremad potid ja jällegi kirjutan olulised asjad note-desse. Järgmine kord kui ma selle mängija vastu mängin, siis on mul juba kõva edge, kuna tema lähtub ainult minu stattidest ja heal juhul readidest, mis ta minu vastu mängides kogunenud on, siis minul on pilt kogu tema mängust ja üldistest leakidest(micro fullring mängijatel on neid kohutavalt ja neil on üldine mängupilt koguaeg sama, kõrgemal mängides ei pruugi sellest kasu olla). Loomulikult mul jääb palju ka meelde tema kohta, iseasi kui palju ma note'e kasutangi, info jääb lihtsalt kõvasti tõenäolisemalt meelde, kui see kuskile ümber kirjutada.

    Üks näide (Mi.NcHiA256 Starsis):

    517k kätt NL50-s, 2.20 PTBB

    PF:
    Squeeze % madal
    3-betib ainult for value
    CALLIB 3-BETTE AK JA QQ-GA
    CALLIB 4-BETTE KK-GA
    Isoleeris 20bb-ga mängijat JTs-ga
    CALLIS 4-BETI IP JA FOLDIS CBETILE KQ4r FLOPIL
    Nit EP avangut 3-bettis MP-lt QQ-ga
    Peale AK-ga 3-beti callimist IP ei lähe trickyks ja viib SD-le, võib käelt maha saada.

    Postflop:
    Ei leadinud välja limbitud multiway KQ7r flopil K8-ga, C/C-s 50%.
    Turn blank, C/C-s 40% Riveril hittis 2 paari, C/R võrdlemisi väikselt

    Fishi vastu mängis überdrawd flopil passiivselt

    BLUFFIB IP WET FLOPIL KUI ON CBETTIMATA JÄTNUD, counterplay=donk turn ja tõsta ta re-raise

    Bluffib fishide vastu lollides kohtades (vähemalt HU pottides)
    Praegu märkasin palju vigaseid kohti notes, aga saate vist mingi ettekujutuse. Sorry, et segane jutt sai, hommikuvärk.
    Viimati muudetud lenC poolt : 06.05.10 at 13:53 Põhjus: ment52

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES